Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollandse wortelnoten Baroksecretaire
Startprijs 1.300 EUR

Prachtige originele wortelnoten Hollandse Louis Quinze barok secretaire omstreeks 1800, mooi binnenleven, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, origineel beslag, in zeer goede st...

Jugendstil vitrinekast
Resultaat: 200 EUR

Gesigneerd, Henri Jan Mart meubelement, Amsterdam-Leidsestraat. Antieke notenhouten Jugendstil vitrinekast met facet geslepen glas, ca. 1910. Afm. 183x90x40 cm. In zeer goede staat.

Secretaire met opzet
Startprijs 650 EUR

Frans notenhouten dames schrijfbureau met opzet. Eerste helft 20e eeuw. Bureau heeft bronzen versieringen en florale intarsia (Louis Seize-stijl) Afm. 145x70x50 cm. In goede staat.

Commode met inlegwerk en marmeren blad
Startprijs 375 EUR

Franse stijl commode met ingelegd marmeren blad en bronzen beslag. Met diverse houtsoorten belijmd. 20e eeuw. Afm. 81x48x95. Goede staat.

Kabinet
Startprijs 500 EUR

Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet, ca. 1780. Kabinet is voorzien van bronzen beslag en rillen op de schuin afgevlakte hoeken. Afm. 215x165x56 cm. In zeer goede staat.

Secretaire
Startprijs 250 EUR

Hollandse mahoniehouten empire secretaire met mahoniehouten binnenleven, Oudere restauratie. ca. 1820. Afm. 158x104x52 cm. Cond.: R.

Noten met wortelnoten stapelkast
Startprijs 300 EUR

Stapelkast met grepen 19e eeuw. Wortelnoten en noten gefineerd op grenen, ca. 1870. Minimale fineerschades. Afm. 205x130x60 cm. Cond. R/G.

Wortelnoten Art Deco etagiere tafel
Resultaat: 150 EUR

Wortelnoten Art Deco-stijl etagiere wandtafel (21e eeuw). Afm. 94x96x28 cm. In zeer goede staat.

Ronde tafel vitrine met brons (19e eeuw)
Startprijs 290 EUR

Franse ronde tafel met vitrine en vergulde bronzen sierstukken, 19e eeuw. (geeboniseerd fineer). Ca. 1870. Afm. ø 61 x 74 cm. In goede staat.

Ovaal ingelegd tafeltje
Startprijs 220 EUR

Antieke ovale mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia en medaillon, Louis Seize-stijl, ca. 1900. Afm. 74x45x65 cm. In zeer goede staat.

Barok vitrine (noten), 2-deurs.
Startprijs 250 EUR

Hollandse notenhouten barokstijl vitrine-opzetkast. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 211x150x45 cm. In goede staat.

Buikladen commode, noten.
Resultaat: 80 EUR

Hollandse notenhouten barokstijl commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 75x95x42 cm. In goede staat.

Rond etagere tafeltje
Startprijs 130 EUR

Ronde antieke Chinese draaibare bijzettafel met bruin marmeren blad en draaibare etagieres met vakverdeling (bewerkt). Ca. 1920. Afm. ø 50x 76 cm. In goede staat.

Tafeltje met figuur
Resultaat: 225 EUR

Italiaanse plated houten barok-stijl bijzettafel met figuur en geschulpt blad. 20e Eeuw. Afm. 74 cm. In goede staat.

Hollandse speeltafel
Startprijs 750 EUR

Hollandse speeltafel, vroeg 19e eeuw. Geheel rondom met florale intarsia (minimale fineerschades) (vilt is eraf) Afm. 74x82x82 cm. Cond.: G.

Eiken ladencommode
Startprijs 200 EUR

Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Ca. 1840. Afm. 105x101x46 cm. Cond.: G.

Teakhouten kabinet
Startprijs 200 EUR

Teakhouten kabinet met twee glazen deuren zijkanten zijn ook met glas en lades staand op klauwpoten, 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. . Afm. 170x100x50 cm. In goede staat.

3-Deurs wortelnoten kast
Startprijs 1.250 EUR

Antieke Franse neo Barokstijl wortelnoten 3 deurs kast, omstreeks 1920, voorzien van mooi snijwerk, gebogen deuren en zijkanten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd,. ,235x215x...

Bureau
Startprijs 250 EUR

Antiek eikenhouten historisch schrijfbureau (demontabel) met driekwart zuilen en snijwerk in panelen. Zes lades, twee deuren. Ca. 1880. Afm. 80x72x138. In goede staat.

Leren fauteuil
Resultaat: 150 EUR

Bruin lederen fauteuil, in zeer goede staat. Afm. 125x85x80.

Salontafel
Startprijs 150 EUR

Engelse antieke mahoniehouten opklapbare salontafel met twee hangoorbladen, ca. 1870. Vier spant-poot en laden. Afm. 62x107x103. In goede staat.

Hoekkastje
Resultaat: 575 EUR

Beschilderde vurenhouten hoekkast in Amelander-stijl. 18e-19e Eeuw (slot later). Afm. 93x50x31 cm. In goede staat.

Commode
Resultaat: 100 EUR

Antieke teakhouten koloniale commode met twee deuren en nep lades. Engelse stijl met Queen Anne poten. Ca. 1920. Afm. 96x110x47 cm. In goede staat.

Eiken kist
Resultaat: 200 EUR

Hollandse eikenhouten renaissance kist. Deels 17e-18e eeuw en later. Afm. 74x130x60 cm. Cond.: redelijk/goed.

Garderobe Art Deco
Startprijs 250 EUR

Originele notenhouten Franse Art Deco garderobe met spiegel en chrome knoppen. Ca. 1925. Afm. 184x101x28 cm. In zeer goede staat.

Linnenkast met spiegeldeur, mahonie
Resultaat: 100 EUR

Hollandse mahoniehouten één-deurs spiegeldeurkast, ca. 1900. Afm. 200x117x70 cm. In goede staat.

Vitrinekastje, eiken.
Startprijs 300 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse barokstijl vitrine opzetkast, ca. 1900. Kast is voorzien van bronzen beslag en klauwpoten. Afm. 211x105x40 cm. In zeer goede staat.

Ingelegde tafel
Startprijs 250 EUR

Oude Indonesische ingelegde salontafel met landschap op blad ingelegd. Tafel is voorzien van landschap met bomen, vogels, en vele olifanten (been etc.). Tafel heeft houtgestoken poten met fabel figure...

Trumeaux
Startprijs 700 EUR

Vroeg 19e eeuw mahoniehouten empire trumeaux met marmeren blad en klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 92x85x45 cm. In zeer goede staat.

Tabernakel kastje voor heiligbeeld
Resultaat: 100 EUR

Zuid Duits eiken tabernakel kastje voor heilig beeld. 18e eeuw, met originele polychromie. In goede staat.

Salontafel.
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuws vruchtenhouten salontafel met lade (ingekorte eettafel). In goede staat. Afm. 47x130x69 cm.

Eiken haardscherm met snijwerk
Startprijs 400 EUR

Groot 19e eeuws eikenhouten gestoken haardscherm in barokstijl met gobelin. Afm. 130x90x15. In goede staat.

Engels mahoniehouten kabinet
Startprijs 350 EUR

Prachtig mahoniehouten Engels kabinet met origineel beslag (twee delig), 19e eeuw. In zeer goede staat. Afm. 210x135x65 cm. Cond.: G.

Bureau, mahonie (dubbel gebogen)
Startprijs 1.000 EUR

Hollands mahoniehouten dubbelgebogen Louis Quinze Barok bureau met bronzen beslag,staand op klauwpoten. Mooi binnenleven met vakverdeling, lades, en kelder. Afm. 120x107x68 cm. In goede staat.

Eiken sidetable
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten sidetable met lades. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm, 75x50x160 cm. In goede staat.

Engels kabinet ca. 1840
Startprijs 950 EUR

Negentiende eeuws Engels linnen kabinet, eiken met mahoniehout. Recentelijk professioneel gerestaureerd. In zeer goede staat 204x54x135cm.

Eikenhouten eethoek
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke blank eiken eethoek.Tafel met 1 lade, en 6 stoelen met lederen zittingen. Ca. 1900. Afm. 105x40x45 cm. en 81x99x199 cm. In goede staat.

Vitrinekast, dubbel gebogen
Startprijs 350 EUR

Grote Hollandse barok-stijl wortelnoten vitrine opzetkast., met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 224x167x45 cm. In goede staat.

Amsterdamse klokkast
Startprijs 900 EUR

Prachtige antieke Amsterdamse staande klokkast, 18e-19e eeuw, Gerestaureerd en geheel ingelegd met vazen- en floraal decor, ook de zijkanten, 228cm. Cond;G

Stoel met voetenbankje
Startprijs 80 EUR

Antieke breistoel met voetenbankje, 19e eeuw. Afm. 84x75x65 cm. In goede staat.

Frans nachtkastje
Resultaat: 100 EUR

Antiek Frans notenhouten nachtkastje met marmeren blad. In roccoco stijl, ca. 1880. Afm. 75x37x40 cm. Cond.: G.

Schildersezel
Resultaat: 250 EUR

Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.

Schildersezel
Resultaat: 150 EUR

Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.

Biedermeier Hollandse kast ca. 1830
Startprijs 600 EUR

Hollandse vroeg biedermeier mahoniehouten 2 deurskast, uitneembaar met lade, omstreeks 1840, in goede staat 184x110x52cm.

Bijzettafel
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten neogotische bijzettafel met uitschuifblad. 20e eeuw. Afm. 70x34x33. In goede staat.

Chesterfield bureaustoel
Resultaat: 300 EUR

Mooie Chesterfield lederen bureaustoel, draaibaar en op wielen. Kopergenageld en gecapituneerd. Afm. 102x70x66 cm. In zeer goede staat.

Meidenkast
Resultaat: 150 EUR

Antiek Duitse notenhouten grunderzeit meidenkast (vertiko,) ca. 1880. Afm. 136x97x47 cm. In goede staat.

Hoekkast
Resultaat: 120 EUR

Teakhouten hoekvitrine kast met facetgeslepen glas en twee deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 186x110x80 cm. In goede staat.