Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Louis Seize bankstel
Resultaat: 90 EUR

Antiek Frans Louis seize stijl bankstel met twee stoelen, 19e eeuw, met goede velours stoffering 97x63x133cm en 110x60x60cm Cond:G

Bureaustoel met lederen zitting
Resultaat: 90 EUR

Italiaanse barokstoel met bruine lederen bekleding 2e helft 20e eeuw. In goede staat 118x80x67cm.

Wandtafel, Sheratonstijl
Resultaat: 90 EUR

Engelse mahoniehouten sheratonstijl wandtafel met 2 lades, bandintarsia, 2e helft 20e eeuw . In goede staat 74x120x40cm.

Eng. eiken hangoortafel,
Resultaat: 85 EUR

Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel, ca. 1900. Afm. 79x91x135 cm. Cond.: G.

Biedermeier bed
Resultaat: 85 EUR

Negentiende eeuws 1- persoons mahoniehouten biedermeier bed, in goede staat 95x94x200cm.

mahoniehouten dressoir
Resultaat: 80 EUR

Engels mahoniehouten dressoir, 2e helft 20e eeuw, In goede staat 90x195x50cm.

Wandtafel met leder
Resultaat: 80 EUR

Engelse mahoniehouten sidetable met drie lades en bruin lederen blad, Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 77x125x40cm

Lot Hindelopen
Resultaat: 80 EUR

Vier delen oud Hindelopen, beschilderd. 20e Eeuw. Kindertafel,presenteerblad, paraplubak en wandbak. Afm. 30-47 cm. In goede staat.

Spiegel
Resultaat: 80 EUR

Antieke eikenhouten spiegel met verguld messing beslag en facet geslepen spiegel. Ca. 1890. Afm. 107x68 cm. In goede staat.

Engelse kist
Resultaat: 80 EUR

Antieke Engelse eikenhouten kist met boekpanelen. Afm. 57x51x120 cm. In goede staat.

Windsor stoel
Resultaat: 80 EUR

Zware Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel (mooie patina). 19e eeuw. Afm. 80x70x45 cm. In goede staat.

Franse glaskast
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke 19e eeuwse Franse glaskast, noten met wortelnoten, ca. 1870. (lichte fineerschade) Afm. 220x100x45 cm. In goede staat.

Eiken overleun stoel
Resultaat: 80 EUR

Eiken gestoken armleunstoel met rode velours stoffering, 19e eeuw. Afm. 118x57x60 cm. In goede staat.

Salontafel
Resultaat: 80 EUR

Franse teakhouten salontafel, met mooie patina. Tweede helft 20e eeuw. Mooi doorleeft! In goede staat.. Afm. 52x80x150.

Buikladen commode, noten.
Resultaat: 80 EUR

Hollandse notenhouten barokstijl commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 75x95x42 cm. In goede staat.

2 Hollandse krakeling-stoelen
Resultaat: 75 EUR

Twee mooie Hollandse Willem III notenhouten krakeling stoelen met rocailles en floraal decor.Omstreeks 1870, In goede staat 95x46x50cm.

4 Mahonie stoelen
Resultaat: 75 EUR

Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering. In goede originele staat 93x44x54cm.

Mahonie speeltafel
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten speeltafel, uitklapbaar. 19e eeuw. Minimale beschadiging. Afm. 70x40x88 cm. Cond. R/G.

Italiaanse barok zetel
Resultaat: 70 EUR

Italiaanse armleun oorstoel met petit point bekleding en floraal decor, 20e eeuw 105x69x87cm Cond:G

Snijwerk spiegel met leeuwenkop
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Franse eikenhout gestoken spiegel met ranken en leeuwenkop. Ca. 1890. Afm. 128x84 cm. In goede staat.

Nachtkastje, mahonie,
Resultaat: 65 EUR

Hollands mahoniehouten Louis Seize kastje met origineel beslag, ca. 1800. Restauratie noodzakelijk. Cond.: M

Verguld bankje
Resultaat: 65 EUR

Louis Seize-stijl bankje met mooie stoffering. 20e eeuw. Afm. 52x51x100 cm. In goede staat.

Verguld bankje
Resultaat: 65 EUR

Louis Seize-stijl bankje met mooie stoffering. 20e eeuw. Afm. 52x51x100 cm. In goede staat.

Engelse mini-set
Resultaat: 65 EUR

Vooroorlogse Engelse eikenhouten miniset-tafels met getorste poten. Ca. 1930. Afm. 50-52 cm. In goede staat.

Beukenhouten Windsor armstoel
Resultaat: 60 EUR

Engelse Windsor armleunstoel van beukenhout, 19e eeuw. In oude verf. Afm. 117x56x60 cm. Cond.: G.

4 Mahoniehouten Biedermeier stoelen
Startprijs 60 EUR

Vier negentiende eeuwse mahoniehouten Biedermeierstoelen met nette cremekleurige stoffering, lichtschade, 90x45x52cm. Cond:R

4 stoelen omstreeks 1900
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke mahoniehouten Jugendstil stoelen met intarsia, omstreeks 1900. 92x91x41cm. Cond:R

Ronde tafel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Art Nouveau tafel met diverse wortelhout fineren belijmd en mahonie poten, omstreeks 1920, stukje hout poot gebroken, verder in goede staat 76x85øcm.

Zeshoekige tafel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse zeshoekige eikenhouten gestoken bijzettafel in renaissance stijl, omstreeks 1880 . In goede staat 76x50x58cm.

Engelse kaart(speel)tafel
Resultaat: 60 EUR

Engelse mahoniehouten speeltafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, groenleder, in goede staat 75x66x66cm

Mahoniehouten bijzettafel
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia, etage, twee lades, staande op koperen wieltjes, Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw . In goede staat 63x47x46cm.

Voltaire armleunstoel
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten voltaire armleunstoel op porseleinen wielen, in goede staat 105x70x80cm.

Trommel tafeltje
Resultaat: 60 EUR

Wortelnoten bijzet trommeltafeltje. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 57x60 ø cm. In goede staat.

Zonnespiegel
Resultaat: 60 EUR

Houtgesneden oude zonnespiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. ø 70 cm. In goede staat.

Duits Grunder bijzettafeltje
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse eikenhouten grunderzeit bijzettafel met vier historisme tegels in blad en etage, ca. 1880. Afm. 77x42x42 cm. In goede staat.

Eiken tafeltje met 4 tegels
Resultaat: 60 EUR

Duitse antieke eikenhouten historisme bijzettafel met vier grote historisme keramieken tegels in blad, ca. 1880. Afm, 72x42x42 cm. In goede staat.

2 Witte bijzettafeltjes met Queen Anne pootjes
Resultaat: 55 EUR

Twee witte stijlmeubel bijzettafels met geschulpt blad en gebogen poten, 2e helft 20e eeuw, 43x45x45cm. Cond:G

Halve maantafel
Resultaat: 54 EUR

Wortelnoten halve maan wand tafel, in barokstijl. Ca. 1930. Afm. 68x75x35. In goede staat.

Glazen design salontafel
Resultaat: 50 EUR

Grote glazen design salontafel met chrome, 2e helft 20e eeuw, 36x109x110cm. Cond:G

Queen Anne wn. kastje
Resultaat: 50 EUR

Oude eikenhouten met wortelnoten Queen Anne-stijl tweedeurs kastje met klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 81x50x33 cm. In goede staat.

Tudor stijl bijzettafel
Resultaat: 50 EUR

Vooroorlogse Engelse eikenhouten Tudor stijl bijzettafel met mooie houtgestoken poot. Ca.1930. ø 55 x 62 cm. In goede staat.

Dekenkist
Resultaat: 50 EUR

Antiek Engels eikenhouten dekenkistje met snijwerk, ca. 1900. Afm. 43x32x41 cm. In goede staat.

19e eeuwse eikenhouten bijzettafel
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten bijzettafel met getorste onderling verbonden poten. 19e eeuw. Afm. 73x66x41 cm. In goede staat.

Plantentafel met glazen blad
Resultaat: 50 EUR

Hoge Franse houtgestoken plantentafel met glazen blad. Eerste helft 20e eeuw. Louis Seize stijl. Afm. ø 40 x 113 cm. Cond. G

Pianokruk
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten Louis Philippe 19e eeuwse pianokruk met rode velours stoffering. Afm. 52x34 cm. ø In goede staat.

Bijzettafeltje met wangen
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten bijzettafel met wangen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x54x60cm.

Tafeltje met inlegwerk en muziek
Resultaat: 40 EUR

Oud naaitafeltje met intarsia en speeldoos. Deze gaat spelen wanneer het deksel wordt opgetild. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 43x37x27 cm. In goede staat.

Halve maan tafeltje
Resultaat: 40 EUR

Engelse stijl mahoniehouten halve maan wandtafel met lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 68x62x36 cm. In goede staat.

3 Bijzettafeltjes
Resultaat: 40 EUR

Drie Engelse bijzettafeltjes. Twee maal ca. 1900, één maal tweede helft 20e eeuw. Afm. ca. 54x38 cm ø. In goede staat.

Biedermeier klaptafeltje
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten biedermeier stijl bijzet klaptafel met petit -point blad, onder glas. Ca. 1920. Afm. 62x61 cm. ø . In goede staat.

Etagere Tafel
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten butler-tray (etage klaptafel) . Ca. 1930. Afm. ø 28x96 cm. In goede staat.

Spiegel
Resultaat: 40 EUR

Art Nouveau stijl spiegel, goudkleurig. 20e eeuw. Afm. 95x60 cm. Cond. G.

Wortelnoten kastje
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten ladenkastje. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 69x55x31 cm. In zeer goede staat.

Eiken spiegel
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten gestoken renaissance stijl spiegel met man en vrouw buste. 19e eeuw. Afm. 59x42 cm. In goede staat.

Beschilderd siertafeltje
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuws Franse bijzettafel met floraal- en figuren decor, hand beschilderd. Met lade en etage, in goede staat 75x55x38cm.

Glazen etageretafel met chroom
Resultaat: 30 EUR

Moderne design glazen etage tafel met chrome. In goede staat 51x81x41cm.

Figurenkast
Startprijs 2.250 EUR

Negentiende eeuws kabinet met houtgestoken figurenconsole met polychromie, 2 deurs kastje met lades achter de deuren, belijmd met diverse houtsoorten, mooie kwaliteit. 152x69x39cm.

Kabinet, mahonie
Startprijs 2.000 EUR

Vroeg 19e-eeuws Hollands mahoniehouten barok kabinet met verguld bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Afm. 240x175x66 cm. In goede staat.

Pagodekast Chinees
Startprijs 1.750 EUR

Zeldzame antieke Chinese pagode vitrinekast met lade, snijwerk en bronzen versiering. Ca. 1920. Afm. 182x75x42 cm. In goede staat.

Chinese kast
Startprijs 1.500 EUR

Antiek Chinese rijkgestoken porselein vitrinekast met draken op de lyseen, en vissen en kroon. Ca. 1900-1930. Mooie geschulpte houtgestoken schappen. Op de kap zijn wolken motieven gestoken. Kast is v...

Hollandse wortelnoten Baroksecretaire
Startprijs 1.300 EUR

Prachtige originele wortelnoten Hollandse Louis Quinze barok secretaire omstreeks 1800, mooi binnenleven, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, origineel beslag, in zeer goede st...

3-Deurs wortelnoten kast
Startprijs 1.250 EUR

Antieke Franse neo Barokstijl wortelnoten 3 deurs kast, omstreeks 1920, voorzien van mooi snijwerk, gebogen deuren en zijkanten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd,. ,235x215x...

Commode, wortelnoten
Startprijs 1.100 EUR

Hollandse orgelgebogen wortelnoten vier-laden commode, 18e eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 80x82x51 cm. In zeer goede staat.

Empire passpiegel
Startprijs 1.100 EUR

Zeldzame antieke mahoniehouten kantelspiegel met houtgestoken sierwerk en lades onder de liggende leeuwen. Ca. 1800. Verguld bronzen ornamentures. In goede originele staat. Afm. 172x101x38 cm.

Bureau, mahonie (dubbel gebogen)
Startprijs 1.000 EUR

Hollands mahoniehouten dubbelgebogen Louis Quinze Barok bureau met bronzen beslag,staand op klauwpoten. Mooi binnenleven met vakverdeling, lades, en kelder. Afm. 120x107x68 cm. In goede staat.

Engels kabinet ca. 1840
Startprijs 950 EUR

Negentiende eeuws Engels linnen kabinet, eiken met mahoniehout. Recentelijk professioneel gerestaureerd. In zeer goede staat 204x54x135cm.

Secretaire, mahonie
Startprijs 950 EUR

Prachtige mahoniehouten empire secretaire met volle zuilen, messing capitellen en messing beslag, binnenleven met lades en vakverdeling. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 153x96x57 cm. In ...

Amsterdamse klokkast
Startprijs 900 EUR

Prachtige antieke Amsterdamse staande klokkast, 18e-19e eeuw, Gerestaureerd en geheel ingelegd met vazen- en floraal decor, ook de zijkanten, 228cm. Cond;G

Barock commode 1780
Startprijs 900 EUR

Zuid-Duitse barok commode. 18e eeuw. Noten met wortelnoten fineer op vurenhouten corpus en bandintarsia en hart ingelegd in blad. (één slot mist), Lichte fineerschades. Afm. 86x62x110 cm. Cond.: R/G.

Tafel met koper inleg
Startprijs 830 EUR

Franse Napoleon III bouille tafel met vergulde bronzen ornamenten en grote lade. 19e Eeuw. Lichte beschadigingen op het blad, verder in goede staat. Afm. 71x116x71 cm.

Engelse commode, George III
Startprijs 800 EUR

Grote vroeg 19e eeuw Engelse mahnoniehouten commode met vijf lades. Ca. 1820. (gerestaureerd) Afm. 127x116x57 cm. In zeer goede staat.

Hoektrumeau
Startprijs 800 EUR

Zeldzame mahoniehouten empire hoektafel met halve zuilen, messing capitellen, marmeren blad en bronzen sierwerk. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 84x111x80 cm. In zeer goede sta...

Eiken buffetkast
Startprijs 800 EUR

Mooie Franse Neo-Renaissance eikenhouten buffetkast met volle beelden cherubijnkoppen etc. Ca. 1880. (één deurs, één lade). Afm. 190x100x57 cm. Cond.: G.

Boekenkast, mahonie
Startprijs 750 EUR

Antieke mahoniehouten laat Biedemeier Neo Gotische boekenkast, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 167x107x33 cm. In zeer goede staat.

Hollandse speeltafel
Startprijs 750 EUR

Hollandse speeltafel, vroeg 19e eeuw. Geheel rondom met florale intarsia (minimale fineerschades) (vilt is eraf) Afm. 74x82x82 cm. Cond.: G.

Antiek koloniaal kastje
Startprijs 750 EUR

Koloniale teakhouten twee-deurs kast, staande op hoge flespoten met origineel beslag. 18e eeuw. Afm. 155x90x41 cm. In goede staat.

Hoekkast, mahonie
Startprijs 700 EUR

Hollandse twee-delige mahoniehouten hoekvitrinekast met afneembare jalouzieen, volle zuilen, parelrand en bijzondere poten. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 179x135x80 cm.

Trumeaux
Startprijs 700 EUR

Vroeg 19e eeuw mahoniehouten empire trumeaux met marmeren blad en klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 92x85x45 cm. In zeer goede staat.

Secretaire met opzet
Startprijs 650 EUR

Frans notenhouten dames schrijfbureau met opzet. Eerste helft 20e eeuw. Bureau heeft bronzen versieringen en florale intarsia (Louis Seize-stijl) Afm. 145x70x50 cm. In goede staat.

Mahonie kabinet
Startprijs 650 EUR

Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Zeldzame uitvoering. Origineel beslag en sloten (vele restauraties noodzakelijk) Afm. 230x173x60 cm. Cond.: matig

Barok laden kastje
Startprijs 650 EUR

Twee delige barok opzet ladenkast met vijf lades met messing beslag en onderling verbonden getorste poten. 18e Eeuw. (minimale fineerschade) Afm. 117x80x42 cm. In goede staat.

Kersenhouten ladencommode
Startprijs 650 EUR

Grote 19e eeuwse Franse kersenhouten empire commode met volle zuilen, vergulde messing capitellen, zwart marmeren blad, 4 lades, 4 originele sloten, sleutels en beslag. Afm. 127x104x65 cm. In goede st...

Luier kabinet, eiken
Startprijs 600 EUR

Hollands, 19e eeuw, eikenhouten luierkabinet, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 162x43x102 cm. In zeer goede staat.

Biedermeier Hollandse kast ca. 1830
Startprijs 600 EUR

Hollandse vroeg biedermeier mahoniehouten 2 deurskast, uitneembaar met lade, omstreeks 1840, in goede staat 184x110x52cm.

Vitrinekast, 1-deurs
Startprijs 600 EUR

Franse rozenhouten Louis Seize stijl vitrinekast, ca. 1900. Afm. 155x73x36 cm. In zeer goede staat.

Fries eiken kabinet
Startprijs 600 EUR

Leuk klein Fries eikenhouten Louis Seize linnen kabinet, ca. 1800. Kabinet heeft volle zuilen, origineel beslag, snijwerk. Afm. 225x158x56 cm. In goede staat.

Kabinet Engels 18 eeuws
Startprijs 600 EUR

Engels Georgian 18e eeuws eiken kabinet met vijf lades en vier blinde lades met bronzen beslag (slot vervangen). Prachtige patina. Afm. 177x132x53. In goede staat.

Eikenhouten kabinet
Startprijs 550 EUR

Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. In goede staat 240x185x56cm.

Dresden kist
Startprijs 500 EUR

Duitse 18e eeuwse Louis Seize kist, eikenhout met notenhout en bandintarsia en origineel slot, in goede staat 90x120x65cm. Cond;G

Mahonie bonheur ca. 1860, Holland
Startprijs 500 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier bonheur omstreeks 1860, in goede staat, krimpnaden, 190x116x48cm.

Kabinet
Startprijs 500 EUR

Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet, ca. 1780. Kabinet is voorzien van bronzen beslag en rillen op de schuin afgevlakte hoeken. Afm. 215x165x56 cm. In zeer goede staat.

Oosterse deur met beschildering
Startprijs 475 EUR

Groot Oosters deurkozijn met deuren, 20e eeuw, zachthout, gelakt met floraal decor, in goede staat 257x55x150cm.

Dressoir ca. 1880
Startprijs 450 EUR

Antiek Duits notenhouten dressoir, grunderzeit, omstreeks 1800, Mooie volle zuilen en mooie paneeldeuren, Recentelijk professioneel gerestaureerd, In zeer goede staat 100x145x60cm.

Mahonie biedermeier secretaire
Startprijs 450 EUR

Antieke mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 met mooi binnenwerk en zuilen, In goede staat,. Aantal kleinere beschadigingen 154x102x48cm.

4-Laden commode
Startprijs 450 EUR

Mahoniehouten Louis Quinze vier-laden commode met bronzen beslag. 18e-19e eeuw (één slot mist). Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afm. 80x88x55 cm.

Klapbuffet
Startprijs 450 EUR

Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afm. 90x97x54 cm. In goede staat.