Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Naaitafeltje
Startprijs 400 EUR

Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870 met mooi geintarseerd binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, In zeer goe...

Eiken haardscherm met snijwerk
Startprijs 400 EUR

Groot 19e eeuws eikenhouten gestoken haardscherm in barokstijl met gobelin. Afm. 130x90x15. In goede staat.

Commode met inlegwerk en marmeren blad
Startprijs 375 EUR

Franse stijl commode met ingelegd marmeren blad en bronzen beslag. Met diverse houtsoorten belijmd. 20e eeuw. Afm. 81x48x95. Goede staat.

Eikenkistje
Startprijs 350 EUR

Klein antiek eikenhout kistje voorzien van smeedijzeren barokbeslag en slot, 41x64x31cm. Cond:G

Commode met brons
Startprijs 350 EUR

Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 103x90x52cm.

Vitrinekast, dubbel gebogen
Startprijs 350 EUR

Grote Hollandse barok-stijl wortelnoten vitrine opzetkast., met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 224x167x45 cm. In goede staat.

Engels mahoniehouten kabinet
Startprijs 350 EUR

Prachtig mahoniehouten Engels kabinet met origineel beslag (twee delig), 19e eeuw. In zeer goede staat. Afm. 210x135x65 cm. Cond.: G.

Cylinderbureau, eiken
Startprijs 350 EUR

Mooi antiek eiken Engels rolbureau, ca. 1910. Met twaalf lades en vakverdeling en panelen in de zijkanten en achterkant. Afm. 128x126x83 cm. Cond.: G.

Commode
Startprijs 350 EUR

Mahoniehouten biedermeier penantkast, ca. 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afm. 92x95x47 cm. In zeer goede staat.

Engelse tafel met theebussen
Startprijs 350 EUR

Zeer zeldzame 19e eeuwse Engelse houtgestoken thee melangeer tafel met theebussen en melangeerkom. Afm. 71x32x39 cm. In goede staat.

Buffetkast (Kersen)
Startprijs 300 EUR

Kersenhouten buffetkast met geslepen glas. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 198x117x55 cm. In goede staat.

Kersenhouten eethoek+ 4 stoelen.
Startprijs 300 EUR

Kersenhouten eethoek met verlengbaar blad en vier stoelen. Kwaliteits stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 77x117 cm. en 91x50x45 cm. In goede staat.

Engelse kast met glasopzet
Startprijs 300 EUR

Grote Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast met bandintarsia, omstreeks 1960, Zware uitvoering kwaliteits stijlmeubel, 200x197x60cm. Cond:G

Ovale naaitafel
Startprijs 300 EUR

Mahoniehouten biedermeier naaitafel 19e eeuws, wortelnoten en medaillon intarsia, beschadigingen fineer, 77x64x48cm. Cond;R

Engels mahonie dressoir met lades
Startprijs 300 EUR

Antiek Engels mahoniehouten laden dressoir, omstreeks 1880, met 7 lades. In goede originele staat. 78x117x50cm.

Essenhouten naaitafel
Startprijs 300 EUR

Prachtige Duitse laat biedermeier essenhouten fineer naaitafel met wortelnoten binnenwerk, omstreeks 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. In zeer goede staat 81x55x44cm.

Henri deux kast
Startprijs 300 EUR

Franse notenhouten vitrine-boekenkast met snijwerk op de lyseen, leeuwenkoppen, figuren en fruit, ca. 1880. Afm. 180x111x41 cm. In redelijk/goede staat.

Vitrinekastje, eiken.
Startprijs 300 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse barokstijl vitrine opzetkast, ca. 1900. Kast is voorzien van bronzen beslag en klauwpoten. Afm. 211x105x40 cm. In zeer goede staat.

Noten met wortelnoten stapelkast
Startprijs 300 EUR

Stapelkast met grepen 19e eeuw. Wortelnoten en noten gefineerd op grenen, ca. 1870. Minimale fineerschades. Afm. 205x130x60 cm. Cond. R/G.

Tafel
Startprijs 300 EUR

Duitse wortelnoten neo-barok,historisme dessert-etagiere-tafel met twee lades en schuifblad. Ca. 1880. Afm. 95x100x70 cm. In goede staat.

Kersen commode
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse kersenhout fineer commode op vurenhouten corpus. Ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en licht gepolitoerd. Afm. 78x110x60 cm. In goede staat.

Barokstijl tafeltje
Startprijs 300 EUR

Prachtige antieke notenhouten tafel met lade en dubbele getorste zuilen, ca. 1880. Afm. 74x55x80 cm. In goede staat.

Secretaire 18 eeuw,
Startprijs 300 EUR

Hollandse 18e eeuw, barok Louis Quinze gebogen secretaire met antiek beslag (oudere restauraties) Ca. 1760. Afm. 108x55x105 cm. Cond.: redelijk.

Ronde tafel vitrine met brons (19e eeuw)
Startprijs 290 EUR

Franse ronde tafel met vitrine en vergulde bronzen sierstukken, 19e eeuw. (geeboniseerd fineer). Ca. 1870. Afm. ø 61 x 74 cm. In goede staat.

Schrijftafel met intarsia
Startprijs 280 EUR

Hoogwaardige klaptafel/schrijftafel met marquetteriefineer, florale inleg met bloemen, vogel en vlinder .Diverse houtsoorten. In goede staat 70x69x51cm.

Televisie meubel
Startprijs 280 EUR

Munari design modern wit gelakt televisiemeubel, . 2e helft 20e eeuw . In goede staat. 40x50x150cm.

Commode biedermeier, 4 laden
Startprijs 250 EUR

Duitse mahoniehouten biedermeier vier-laden commode, ca. 1830. Fineer op vurenhouten corpus. (oude restauraties) Afm. 85x91x50 cm. Cond.: R/G.

Mahonie klaptafel
Startprijs 250 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten klaptafel met lade, 19e eeuw Lyra vorm, in goede staat . Afm. 75x84x54 cm. (uitgeklapt) en 75x54x38 cm. (ingeklapt).

Secretaire omstreeks 1880
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse kersenhouten Louis-Philippe secretaire omstreeks 1870 met wortelnoten binnenleven, lichte fineerschade, 186x103x51cm. Cond:R/G

Engels hoekkastje met intarsia
Startprijs 250 EUR

Twee delige antieke Engelse hoekkast, met intarsia en lijstwerk op glas. In goede staat 167x46x45cm.

Berken 2-deurs linnenkast,
Startprijs 250 EUR

Duitse wortelnoten uitneembare neo-renaissance historisme linnenkast met in totaal zeven lades en spiegel. (paar lijstjes missen) Afm. 205x81x60 cm. Cond.: R/G.

Cilinderbureau
Startprijs 250 EUR

Groot antiek Hollands Louis Seize rolbureau met halve zuilen en messing capitels. Origineel beslag. (restauratie noodzakelijk) Afm. 112x125x57 cm. Cond.: redelijk.

Ingelegde tafel
Startprijs 250 EUR

Oude Indonesische ingelegde salontafel met landschap op blad ingelegd. Tafel is voorzien van landschap met bomen, vogels, en vele olifanten (been etc.). Tafel heeft houtgestoken poten met fabel figure...

Garderobe Art Deco
Startprijs 250 EUR

Originele notenhouten Franse Art Deco garderobe met spiegel en chrome knoppen. Ca. 1925. Afm. 184x101x28 cm. In zeer goede staat.

Bureau
Startprijs 250 EUR

Antiek eikenhouten historisch schrijfbureau (demontabel) met driekwart zuilen en snijwerk in panelen. Zes lades, twee deuren. Ca. 1880. Afm. 80x72x138. In goede staat.

Barok vitrine (noten), 2-deurs.
Startprijs 250 EUR

Hollandse notenhouten barokstijl vitrine-opzetkast. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 211x150x45 cm. In goede staat.

Secretaire
Startprijs 250 EUR

Hollandse mahoniehouten empire secretaire met mahoniehouten binnenleven, Oudere restauratie. ca. 1820. Afm. 158x104x52 cm. Cond.: R.

Kinderstoel
Startprijs 250 EUR

Zeldzame Hollandse empire mahoniehouten kinderstoel met lederen bekleding, ca. 1830. Afm. 100x50x65. In goede staat.

Antieke kist
Startprijs 240 EUR

Duitse eikenhouten dekenkist met lades en sledepoten. 18e Eeuw. Aanpassingen en deksel is later, (slot mist. ( Afm. 79x146x51 cm. In goede staat.

Secretaire
Startprijs 225 EUR

Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire, Ca. 1830 met bandintarsia, fineerschades. 175x87x50cm. Cond:R

wortelnoten naaitafel
Startprijs 225 EUR

Prachtige wortelnoten Louis Phillipe naaitafel, met ingelegd binnenwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In uitstekende staat 78x47x38cm.

Ovaal ingelegd tafeltje
Startprijs 220 EUR

Antieke ovale mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia en medaillon, Louis Seize-stijl, ca. 1900. Afm. 74x45x65 cm. In zeer goede staat.

Mahonie kapspiegeltje, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten barok Louis Quinze kapspiegel met lade, in goede staat 60x39x26cm.

Eethoek: Tafel met 4 stoelen
Startprijs 200 EUR

Italiaanse notenhouten eethoek met vier stoelen, stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. (Uittrektafel) met mooie Biedermeier-stijl stoffering. Afm. 75x110x170 cm., 75x110x220 cm. en 106x50x46 cm. In go...

Wortelnoten tafeltje
Startprijs 200 EUR

Wortelnoten Louis Philippe wijntafel, omstreeks 1870. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, In zeer goede staat. 65x52øcm.

Nachtkastje
Startprijs 200 EUR

Antiek kersenhouten nachtkastje. Ca. 1900. Afm. 79x38x33 cm. In goede staat.

Penantkast
Startprijs 200 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afm. 99x46x100 cm. In goede staat.

Boekenkast
Startprijs 200 EUR

Franse antieke notenhouten boekenkast met lade (voorheen kleerkast), met volle zuilen en Corintische capitellen. Afm. 204x130x48 cm. In goede staat.

2-Deurs kersen kast
Startprijs 200 EUR

Kersenhouten twee-deurskast. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. (Louis- Seize stijl). In zeer goede staat. Afm. 196x150x160 cm.

Wandtafeltje, 18e eeuw.
Startprijs 200 EUR

Hollandse tafel met drie lades en dik notenhouten fineer, 18e eeuw. (Lichte fineerschade). Verder in goede staat. Afm. 72x75x50 cm.

Teakhouten kabinet
Startprijs 200 EUR

Teakhouten kabinet met twee glazen deuren zijkanten zijn ook met glas en lades staand op klauwpoten, 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. . Afm. 170x100x50 cm. In goede staat.

Eiken ladencommode
Startprijs 200 EUR

Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Ca. 1840. Afm. 105x101x46 cm. Cond.: G.

Spiegel met kuif
Startprijs 180 EUR

Antieke mahoniehouten spiegel met koperband en facet geslepen spiegel. Ca. 1890. Afm. 104x85 cm. In goede staat.

Kast
Startprijs 180 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, krimpnaden zijkant verder in goede staat 190x112x50cm.

Wortelnoten barok vitrinekast
Startprijs 175 EUR

Hollandse barokstijl vitrine opzetkast in wortelnoten. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 220x42x140cm.

Boulle etagere tafel
Startprijs 160 EUR

Negentiende eeuwse Bouille etagere tafel met florale inleg en messing omranding, omstreeks 1870, 79x41x30cm. Cond.: R/G

Barokstijl armleunstoel ca. 1880
Startprijs 150 EUR

Antieke notenhouten barokstijl armleunstoel omstreeks 1880 met nette cremekleurige bekleding, 102x67x60cm. Cond;G

Hollandse barok vitrinekast
Startprijs 150 EUR

Hollandse mahoniehouten barokstijl vitrine opzetkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 3 lades, bronzen beslag, klauwpoten, 183x44x88cm. Cond:G

Mahoniehouten klaptafeltje
Startprijs 150 EUR

Antieke mahoniehouten bijzettafel (tiltop) 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, in goede staat. 72x76x56cm.

Kersen biedermeier sofa ca. 1830
Startprijs 150 EUR

Duitse kersenhouten fineer bedermeier stijl bank, omstreeks 1900, lichte fineerschades 80x192x80cm. Cond:R/G

Biedermeier spiegel
Startprijs 150 EUR

Grote Noor-Duitse mahoniehouten biedermeier spiegel met bandintarsia en bronzen versiering. Omstreeks 1820 142x50cm,.Cond:G

Theekastje met geslepen glas
Startprijs 150 EUR

Hollands antiek eikenhouten theekastje met geslepen spiegel en parelrand, ca. 1920. Afm. 90x45x76 cm. In goede staat.

Eethoek, tafel met 4 stoelen
Startprijs 150 EUR

Engelse mahoniehouten eethoek met vier bijzondere stoelen, voorzien van kraanvogels en floraal decor. 19e eeuw. (twee soorten stoffering) Afm. 74x126x74 cm en 94x40x40 cm. In goede staat.

Zwarte zuil met messing
Startprijs 150 EUR

Antieke geeboniseerde houten piedestal met vergulde messing versieringen, ca. 1880. Afm. 110x27x27. In goede staat.

Queen-Anne theetafel
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuw Engelse mahoniehouten theetafel, ca. 1830. (paar haarscheuren) Afm. 75x77x43 cm. Verder in goede staat.

Kersen hangkastje (medicijnkastje)
Startprijs 150 EUR

Antiek kersenhouten hangkastje, ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 43 cm. In zeer goede staat.

Meidenkast
Startprijs 150 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten uitneembare meidenkast. In originele staat (minimale beschadiging) Afm. 180x125x150. In redelijk/goede staat.

Penantkastje
Startprijs 150 EUR

Hollandse mahnoniehouten penantkast, 19e eeuw. Ca. 1850. (krimpnaden) Afm. 95x97x47 cm. Cond.: R/G.

Salontafel.
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuws vruchtenhouten salontafel met lade (ingekorte eettafel). In goede staat. Afm. 47x130x69 cm.

Salontafel
Startprijs 150 EUR

Engelse antieke mahoniehouten opklapbare salontafel met twee hangoorbladen, ca. 1870. Vier spant-poot en laden. Afm. 62x107x103. In goede staat.

Mahonie glaskast Willem 3
Startprijs 140 EUR

Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs, met lades achter de deuren. Omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G

Dagobert zetel massief noten ca. 1860
Startprijs 140 EUR

Notenhouten bureaustoel/ dagobertstoel omstreeks 1900, lederen zitting en rugleuning met koperen nagels. In goede staat. 113x70x56cm.

Zwarte tafel op één poot
Startprijs 140 EUR

Beschilderdetil-top tafel, zwart met florale goud beschildering. 19e Eeuw. Afm. 76x73 cm. ø. In goede originele staat.

6 biedermeier stoelen
Startprijs 130 EUR

Zes antieke mahoniehouten biedermeier stoelen omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, 83x40x43cm. Cond:R

2 stoelen en tafel
Startprijs 130 EUR

Negentiende eeuwse zwart gelakte set met bloemendecor, bijzettafel en 2 stoelen, in goede originele staat 87x53x41 en 70x53øcm.

Rond etagere tafeltje
Startprijs 130 EUR

Ronde antieke Chinese draaibare bijzettafel met bruin marmeren blad en draaibare etagieres met vakverdeling (bewerkt). Ca. 1920. Afm. ø 50x 76 cm. In goede staat.

Empire mahoniehouten bank
Startprijs 125 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire bank met klauwpoten, verlijming los linksvoor, bekleding licht beschadigd. 95x167x73cm. Cond:R

Mahonie panelenkast
Startprijs 125 EUR

Gave antieke 19e eeuwse mahoniehouten penantkast met halve getorste zuilen, In zeer goede staat 95x105x40cm.

Louis Seize bijzettafel
Startprijs 125 EUR

Louis Seize bijzettafel met lade, omstreeks 1800, met messing beslag, intarsia en wortelnoten afneembaar deksel. Minimale fineerschade, 52x28x29cm. Cond:G

Frans nachtkastje, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Negentiende eeuws Frans kersenhouten nachtkastje omstreeks 1870, Recentelijk professioneel gerestaureerd. In zeer goede staat 73x29x36cm.

Rococo bankje
Startprijs 125 EUR

Antiek mahoniehouten rococo stijl bankje, omstreeks 1870 in goede staat 80x60x37cm.

Spiegel (Biedermeier)
Startprijs 125 EUR

Een 19e eeuwse mahoniehouten biedermeier spiegel met halve zuilen, ca. 1820. Afm. 141x61 cm. In zeer goede staat.

Sofa met gele bekleding
Startprijs 120 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten bank, recentelijk professioneel bekleed, breuk in rugleuning, 100x165x80cm. Cond;R

Willem III theetafel met glazen blad
Startprijs 120 EUR

Mooie Hollandse notenhouten Willem 3 bijzettafel omstreeks 1870, glazen blad met ovale etage, 68x50x80cm. Cond;G

Theetafel,
Startprijs 120 EUR

Engelse notenhouten oude Queen Anne-stijl theetafel. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 69x55x82 cm. In goede staat.

Engelse secretaire
Startprijs 120 EUR

Antieke Engelse eikenhouten secretaire met opstand. Ca. 1930. Afm. 193x90x44 cm. In goede staat.

Scherm, bramenhout
Startprijs 110 EUR

Negentiende eeuws bramenhouten haardscherm, handbeschilderd glas, in goede staat 108x60x30cm.

Biedermeier stoelen, horrix
Startprijs 100 EUR

Vier negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier Horrix stoelen, in rococo stijl, 97x55x45cm. Cond;G

Sofa omstreeks 1890
Startprijs 100 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe bank omstreeks 1876 stoffering vervuild, 105x177x90cm. Cond:R

2 armleunstoelen
Startprijs 100 EUR

Twee negentiende eeuwse mahoniehouten armleunstoelen Louis Philippe, omstreeks 1860. Kleine beschadigingen, stoffering behoeft aandacht 106x70x67 Cond:R/G

Octogonale mahonie tafel
Startprijs 100 EUR

Aparte Engelse mahoniehouten octagonale tafel met lades, messing beslag en bandintarsia, 2e helft 20e eeuw, met leer op blad(slijtage) 75x121x121cm. Cond:R/G

Naaimachine in kersenhouten kast
Startprijs 100 EUR

Antieke anker naaimachine in kersenhouten gepolitoerde kast met bandintarsia. Recentelijk professioneel gepolitoerd. In uitstekende staat , 80x61x45cm.

Grote oesterspiegel met kuif
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten spiegel met gestoken kuif, 19e eeuws, facetgeslepen, in goede staat 125x57cm.

Toilettafel
Startprijs 100 EUR

Barokstijl toilettafel met marquetterie ingelegd rozen fineer, 20e eeuw. Poten hebben waterschade. Afm. 76x77x45 cm. Cond.: R

Eettafel
Startprijs 100 EUR

Antieke manhoniehouten ronde Louis Philippe eettafel. Ca. 1860. Afm. ø 120 x 72cm. In goede staat.

Commode
Startprijs 100 EUR

Essenhouten Louis Philippe commode. Duitsland, ca. 1860. Commode heeft vier lades en bronzen beslag (minimale fineerschade). Afm. 82x87x53 cm. In goede staat.