Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollands bureau
Resultaat: 250 EUR

Hollands wortelnoten barokstijl schrijfbureau. 19e Eeuw. (Sloten vervangen). Verder in goede staat. Afm. 106x110x53 cm. Cond.: G.

Antieke kist
Startprijs 240 EUR

Duitse eikenhouten dekenkist met lades en sledepoten. 18e Eeuw. Aanpassingen en deksel is later, (slot mist. ( Afm. 79x146x51 cm. In goede staat.

Penantkast
Startprijs 200 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afm. 99x46x100 cm. In goede staat.

Nachtkastje
Startprijs 200 EUR

Antiek kersenhouten nachtkastje. Ca. 1900. Afm. 79x38x33 cm. In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 180 EUR

Antieke Queen-Anne stijl wortelnoten theetafel met lade . Ca. 1900. Afm. 73x52x83 cm. In goede staat.

Zwarte zuil met messing
Startprijs 150 EUR

Antieke geeboniseerde houten piedestal met vergulde messing versieringen, ca. 1880. Afm. 110x27x27. In goede staat.

Hollandse kabinet kast
Resultaat: 300 EUR

Hollands 18e eeuws notenhouten Louis Quinze Barok kabinet. Restauraties en fineerschade. 240x67x190cm. Cond:R/G

Salontafel
Resultaat: 80 EUR

Franse teakhouten salontafel, met mooie patina. Tweede helft 20e eeuw. Mooi doorleeft! In goede staat.. Afm. 52x80x150.

Essenhouten naaitafel
Startprijs 300 EUR

Prachtige Duitse laat biedermeier essenhouten fineer naaitafel met wortelnoten binnenwerk, omstreeks 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. In zeer goede staat 81x55x44cm.

Hollandse mahonie penantkast
Startprijs 70 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front, ca. 1870. (stukje rand blad beschadigd, rugwand vervangen). Afm. 97x99x40 cm. Cond.: R.

Ind. kampferkist
Resultaat: 225 EUR

Prachtige grote oude Indonesische houtgestoken kampferkist. Rondom gestoken met figuren in landschappen decors en draken. Afm. 60x101x51. In goede staat.

Engels mahonie dressoir met lades
Startprijs 300 EUR

Antiek Engels mahoniehouten laden dressoir, omstreeks 1880, met 7 lades. In goede originele staat. 78x117x50cm.

Grote witte grutterskast
Resultaat: 400 EUR

Grote witte grutterskast met schuifdeuren en 4 lades, 2e helft 20e eeuw. Naar antiek voorbeeld,. In goede staat 218x190x54cm.

Duits Grunder bijzettafeltje
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse eikenhouten grunderzeit bijzettafel met vier historisme tegels in blad en etage, ca. 1880. Afm. 77x42x42 cm. In goede staat.

19e eeuwse eikenhouten bijzettafel
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten bijzettafel met getorste onderling verbonden poten. 19e eeuw. Afm. 73x66x41 cm. In goede staat.

Luier kabinet, eiken
Startprijs 600 EUR

Hollands, 19e eeuw, eikenhouten luierkabinet, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 162x43x102 cm. In zeer goede staat.

Eiken kist 1780
Resultaat: 275 EUR

Eikenhouten kist met zadeldeksel en panelen met origineel slot + sleutel. 18e eeuw. Afm. 93x143x66 cm. In goede staat.

18e eeuwse kist op wielen (Azië)
Resultaat: 300 EUR

Teakhouten koloniale scheepskist op wielen met origineel slot en messing beslag. Afm. 66x110x50 cm. In goede staat.

Ovale naaitafel
Startprijs 300 EUR

Mahoniehouten biedermeier naaitafel 19e eeuws, wortelnoten en medaillon intarsia, beschadigingen fineer, 77x64x48cm. Cond;R

Engelse commode, George III
Startprijs 800 EUR

Grote vroeg 19e eeuw Engelse mahnoniehouten commode met vijf lades. Ca. 1820. (gerestaureerd) Afm. 127x116x57 cm. In zeer goede staat.

Engelse kast met glasopzet
Startprijs 300 EUR

Grote Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast met bandintarsia, omstreeks 1960, Zware uitvoering kwaliteits stijlmeubel, 200x197x60cm. Cond:G

Eiken overleun stoel
Resultaat: 80 EUR

Eiken gestoken armleunstoel met rode velours stoffering, 19e eeuw. Afm. 118x57x60 cm. In goede staat.

Besch. commode voor boot
Resultaat: 160 EUR

Zeldzame Hollandse antieke 2-zijdige commode met originele florale beschildering ,1 zijkant 3 lades, 1 zijkant lade en deur . Ca. 1870. Afm. 76x45x82 cm. Gebruikt in binnenscheepvaart. In goede staat.

Eiken tafeltje met 4 tegels
Resultaat: 60 EUR

Duitse antieke eikenhouten historisme bijzettafel met vier grote historisme keramieken tegels in blad, ca. 1880. Afm, 72x42x42 cm. In goede staat.