Antieke Chinese Yixing theepot met bloesem decor. Ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Afm. 9.5x17x10.5 cm. ø. In goede staat.
Drie grote oude Chinese porseleinen figuren. Handbeschilderd, 20e eeuw. Afm. 41-44 cm. In goede staat.
Uitgebreid Blue Danube servies. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat uit: 6 grote-, ,6 soep-, 6 ontbijtborden, 2 dekselschalen, sauskom, 14 kop+schotels, 7 schalen, 6 eierdoppen,6 soepkommen, vier-...
Twee 18e-19e eeuwse imari porseleinen borden met tuin decors. Afm. ø 23.7 cm. In goede staat.
Porseleinen heilig figuur met bisquit porseleinen hoofd, door Herend. 20e eeuw. Afm. 31 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Duitse porseleinen vaas met florale- en figuren decors en slangenhengsels. Op origineel porseleinen basement, ca. 1900. Eichwald, door Bernhard Bloch, naar origineel ontwerp van Mei...
Zes persoons Duits Meissen porselein theeservies eind 20e eeuw rood floraal en gouddecor, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, 6 gebaksborden, 6 kop en schotels. In goede staat 6,5x24cm.
Zeer grote Duitse gesigneerde Rosenthal porseleinen figuur, voorstellend stijgerend paard, door Theodor Kärner (1884-1960). Kleine chip aan staart. Afm. 41x56x15 cm. Cond.: R/G.
Zeer grote zeldzame antieke Chinese kraakporseleinen Wanli schotel met draak- en coullissen decors. Afm. 8.5x48.3 cm. ø. In goede staat.
19e Eeuw. 16-delig Frans mocca servies met diverse 17e eeuwse kunstenaars afgebeeld en goud decor. O.a.: Moccakan, melkkan, suikerpot, schaaltje, elf kop en schotels. (één kopje beschadigd, één kopje ...
Twaalf 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor, keizerlijk geel, floraal met goudrand, haarlijn. 25øcm. Cond:G
Oude gesigneerde Chinese pekingglazen snuffbottle, versierd met paradijsvogel, mandarijneenden en waterplantendecor. Bronzen dop met natuursteen. 9cm. Cond:G
Duits porseleinen Frankenthal bord met handbeschilderd landschap, goud en florale decors. 18e Eeuw. Afm. ø 23.3 cm. In goede staat.
Duitse steengoed baardman-kruik, 17e-18e eeuw. Met bruine glazuur. Afm. 41 cm. In goede staat.
Grote Duitse Rosenthal bisquit porseleinen figuur. Hurkende naakte dame. Kunstabteilung Selb U.S. zone, 50-er jaren. Door F. Klimsch 1870-1960. Afm. 37 cm. In goede staat.
Keramieken Jugendstil-stijl bloempot op zuil, met zilver reiger en lissen decors (geglazuurd) Afm. 97 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuwse Delfts keramieken schotel met Wanli decor, met leeuw, Minimale randglazuurschade, verder in goede staat 5x35øcm.
Drie delig Delfts blauw keramieken kaststel met landschappen decor en papegaai, 18e eeuw. Gemerkt: B:P. Minimale chips vazen. (één deksel gerestaureerd, één deksel minimale chips) Afm. 27-39 cm. Cond....
Twee antieke Hollandse tegeltableaus. Eén maal de luitspeler, één maal zelfportret Rembrandt. Plateelbakkerij Hilversum. Monogram P.B. Afm. 40x47 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in landschappen en florale decors, geribt. Afm.39x29 cm. ø. In goede staat.
Grote Delfts blauwe schotel, 18e eeuw. Gemerkt 'de Klauw', met florale decor. Lichte randschades. Afm. ø 34.3 cm. Cond.: R/G.
Twee porseleinen empire amfora vazen met figuren in landschap en goud decor. 19e Eeuw. Eén vaasje gerestaureerd, één vaasje chips. Afm. 17 cm. Cond.: R.
Vier antieke Chinese zeepstenen figuren. Eerste helft 20e eeuw. (één hoofd gelijmd). Cond.: R/G.
Negen vooroorlogse Duitse porseleinen ontbijtborden met rozendecor, omstreeks 1920-1930 gemerkt PLS Germany, 21.6øcm. Cond:G