Chinees imari porseleinen trekpot, 18e eeuws met floraal en gouddecor, chip deksel en grip gerestaureerd. 10,5x14x9øcm. Cond:R
Duits Meissen porseleinen vaasje met floraal decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 10.5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden met tuindecor, alle met minimale chip en randglazuurschade. 32,5øcm. Cond:R
Vijf delig antiek Villeroy en Boch keramieken lampetstel, ca. 1900. Afm. 14-38 cm. In goede staat.
Grote antieke Perzische keramieken presenteerschotel op hoge rand, met blauw-witte symbolen decors. (gemerkt) Afm. ø 39 x 8 cm.
Vijf oude Engelse keramieken Toby Jugs, 20e eeuw, musketiers en robin hood, Royal Dalton. 1955, 10-19cm. Cond:G
Drie antieke porseleinen uilen als rookverdrijvers. (eerste helft 20e eeuw). Afm. 21-35 cm. Cond.: G.
Lot van vijf oude porseleinen figuren. O.a.: Frankenthal, Napels, Dresden. Beschadigingen. Afm. 11-19 cm. Cond.: R.
Twee keramieken borden, 18e eeuw. Eén maal Delft (beschadigd), één maal ..?.. (randschade) Afm. ø 23 cm. Cond.: R.