Lot van vijf antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afm. 9-20 cm. Cond.: R/G.
Lot van drie antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afm. 13-23 cm. Cond.: R/G.
Oude Yixing Chinese trekpot met ranken en bloesem decor. 20e eeuw. Gemerkt. Afm. ø 9.5 x 11 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Wanli-kom, voorzien van florale beschildering met een vogel op 835/000 zilveren voet en gecontourneerde 835/000 zilveren hengsel met florale graveringen. (Voorzien van reparatie, kom g...
Jade trekpotje, bekleed met een zilverhoudende legering, versierd met Djokja bewerking en verschillende edelstenen. 20x12x10cm.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot, met ranken en Chinese tekens (chip bovenrand) Afm. ø 21 x 23 cm. Cond.: R/G.
Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afm. ø 28.3 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse keramieken siervazen met opgewerkte rozen en goud decor. 'M.depose 974'. Afm. 29 cm. In goede staat.
Drie delen Gouda polychrome plateel, omstreeks 1920, vaas royal Goedewaagen decor Laila, bloempot Gouda Ivora, bonbonschaal Royal Goedewaagen decor laila(chips en beschadigingen) 17-27cm. Cond:R/G
Zeven delen Jade, oud Chinees, 2 armbanden, 2 ringen en 3 bewerkte figuren, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 3,5-8cm
Lot oud Chinees Jade, 3 medaillons en 4 figuren 2e helft 20e eeuw 3,5x8,5cm
Twee antieke Hollandse platelen vazen. Ca. 1920-1930. Eén maal klein Eskaf, één maal groter Ola Huizen. Afm. 13-16 cm. In goede staat.
Twee antieke Gouda platelen schenkkannen ca. 1910. Koningklijk Goedewaagen Anjer. Afm. 20 cm. Goede staat.
Zes delen Hollands antiek Gouda plateel. Twee rozenstekers, twee schenkkannen, één vaas, één fles. (schenkkan, handvat gelijmd). Rest goed. Afm. 9-27 cm. .
Twee delen Hollands oud plateel. Groot sierbord, 'Gouda Regina Rosario' door Hulshof (chip). tafellamp 'Gouda Roba'. (bodemrand beschadigd) Ca. 1930. Afm. 36-61 cm.
Oud lampetstel J.J Keramik 20e eeuw, 4 delig , met bloemendecor, in goede staat 14-37cm.
Twee grote antieke keramieken sierschotels (waarschijnlijk Petrus Regout Maastricht) met Imari-stijl decors met geisha's. Ca. 1900. Afm. ø 52 cm. In goede staat.
Vier keramieken Hollandse vazen Gubbels Helden, geglazuurd. Afm. 9-15 cm. In goede staat.
Vier stuks Hollandse keramieken Gubbels Helden pijpvazen met blauwe glazuur. Afm. 10-24 cm. In goede staat.
Twee stuks Hollandse keramieken Gubbels Helden vazen. Eén keer ivoor kleurige glazuur, één keer blauw-groene glazuur. Afm. 22-23 cm. In goede staat.
Twee Spaanse Lladro porseleinen hondengroepen, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 12-16cm.
Twee oude japanse satsuma beelden 1e helft 20e eeuw, 1x boedha 1x rookverdrijver in geisha vorm 26cm. Cond;G
Twee grote antieke Imari porseleinen siervazen met tekst, figuren en florale decors (gemerkt). Eén vaas bovenrand gelijmd + chip. Afm. 54 cm.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met pagode, huis in tuin decors, octagonaal. (dekselrand professioneel gerestaureerd) Afm. 45.5 cm. Cond.: R/G.