Zes delen 18e-19e eeuws Chinees porselein, 2 kop en schotel Imari, 2 18e eeuwse schotels met bloemvaasdecor, geschulpte omranding, haarlijn en chip, Cond:R/G
Antiek Petrus Regout Maastricht theeservies omstreeks 1890, decor Cambridge Castillo, bestaande uit: 6 kop en schotels, roomset, theepot, minimale chip mogelijk, 5-33cm. Cond;G
Grote oude Chinees porseleinen vaas met landschapsdecor, rondom bewerkt, 20e eeuw. In goede staat 41x20øcm.
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met landschapsdecor, haarlijn, 6x11,2øcm. Cond;R
Twee antieke keramieken Villeroy en Boch bloempotten. Ca. 1900. (Grotere heeft haarscheuren in bodem). Jugendstil met florale decors. Afm. ø 22 - ø 30 cm. Cond.: R/G.
Leuk Duits Rosenthal porseleinen theeservies "Selb Bavaria" met "Isolde" decor. In Jugendstil-stijl, met bloemen en goud decor.
Grote oude Japanse porseleinen vaas met paradijsvogeldecor en floraal decor, gemerkt, 20e eeuw, 25,5x11cm. Cond:G
Twee Chinese vazen/gemberpot met celadon glazuur. 20e Eeuw. Afm. 16-25 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Majolica amfora vaas, gemerkt , 20e eeuw, scheur in basement, 64cm. Cond:R
Twee Imari porseleinen vaasjes met florale decors, 19e eeuw. Dekselvaas (goed). en een vaas zonder deksel (haarscheur). Afm. 15-27 cm.
Antiek renaissance stijl majolica sierbord omstreeks 1900 met cherubijnkoppen en engelen, monogram I.B. In goede staat 23,7øcm.
Lladro dame met parasol en groot porseleinen limogesstijl ei, 16-32cm. (parasol beschadigd) Cond:R/G
Twee Imari porseleinen vazen met florale en vaas decors, 19e eeuw. Afm. 19 cm. In goede staat.
Franse Robj Paris porseleinen stopfles. Ca. 1920. Voorstellende een priester met baard. Afm. 27 cm. In goede staat.
Duits porseleinen biedermeier K.P.M-kopje met handgeschilderd decor, gebouw met figuren (bodemscheur). 19e eeuw. Afm. 7.4 x 9 cm ø. Cond.: R.
Antieke Imari porseleinen theeflacon (gemerkt), ca. 1900. Afm. 9.5 x 8 x 9 cm. In goede staat.
Vier Duitse porseleinen putti's. 20e Eeuw. 'Aan het oogsten'. Gemerkt: Kroon en D (Dresden?). Afm. 16-17 cm. In goede staat.
Drie-delig Duits serviesgoed met goud en blauw decor. 19e Eeuw. Afm. 8x14 cm. ø. In goede staat.
Grote keramieken Hollandse knobbelvaas met polychrome florale decors (haarscheur). 20e eeuw. Afm. 48 cm. Cond.: R.
Twee zeldzame Chinees of Japanse porseleinen kommen met paradijsvogels en draken decors. 18e - 19e eeuw. Afm. 5.5 x 11.5 cm. ø en 8 x 16 cm. ø. In goede staat.
Twee Spaanse Lladro porseleinen hondengroepen, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 12-16cm.
Twee antieke Gouda platelen schenkkannen ca. 1910. Koningklijk Goedewaagen Anjer. Afm. 20 cm. Goede staat.
Franse limoges theekan op comfort. Paris style. Handbeschilderd goud- en florale decors. 20e eeuw. Afm. 27 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Samson porseleinen borden met goud en florale decors (haarscheuren). Afm. 22.2 x 22.5 cm. Cond.: R.