Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Chinese kop & schotels
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, gemerkt, landschap en floraal decor, (chips) 7x12øcm. Cond;R/G

2 Kruiken met handgreep
Startprijs 60 EUR

Twee Duitse 19e eeuwse steengoed kruiken met blauwe florale decors. Afm. 31-32 cm. In goede staat.

2 Kruiken met handgreep (groter)
Startprijs 80 EUR

Twee Keulse steengoed kruiken met blauwe florale decors, 19e eeuw. Afm. 23-27 cm. In goede staat.

Familie rose plaquette
Resultaat: 2.400 EUR

Antieke Chinese porseleinen plaquette. Gesigneerd. Met vogels op bloesemtakken decor. Afm. 37x24 cm. In goede staat.

Imari schotel
Startprijs 60 EUR

Zeer grote Imari-stijl keramieken sierschotel. 21e eeuw. Afm. ø 52 cm. In goede staat.

Blauwe Chinese schotel
Resultaat: 60 EUR

Grote Japanse of Chinese schotel met tekens, lelies en eenden decor (gemerkt). 20e eeuw. Afm. ø 40.5 cm. Cond.: G.

Chin. familie verte verte vaas
Startprijs 1.200 EUR

Chinees porseleinen familie verte vaas met geisha in tuin decor. 17e-18e Eeuw. Afm. 22 cm. In goede staat.

Dekselvaas, jade.
Startprijs 100 EUR

Chinese jade dekselvaas met Foo-hond, 18e-19e eeuw. Beschadigd, rechter hengsel + haarlijn en chips. Cond.: R.

2 Engelse vazen met draken
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Engelse Coalpoort keramieken kings ware vazen, A.D 1750 met goud- drakendecor, een vaas heeft randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G

Lampetstel, Villieroy + Boch
Startprijs 50 EUR

Vijf delig antiek Villeroy en Boch keramieken lampetstel, ca. 1900. Afm. 14-38 cm. In goede staat.

2x Vaas Japans
Startprijs 40 EUR

Twee vooroorlogse Japanse Satsuma vazen met goud-, floraal- en vlinderdecors. Afm. 25 cm. In goede staat.

21 Vingerhoedjes van porselein
Startprijs 30 EUR

Notenhouten wandrek met diverse porseleinen vingerhoedjes (1 op foto mist). 20e eeuw. Afm. 29x20x6 cm. In goede staat.

Blauwe aardewerken kom
Startprijs 35 EUR

Delfts aardewerken fruitschaal met florale decors (randschade). 18e-19e eeuw. Afm. ø 23 x 9.5 cm. Cond.: R.

6 Borden, betreffende Oldenzaal
Startprijs 35 EUR

Zes Deco Art porseleinen borden met gelithografeerde afbeeldingen Oldenzaal en goudrand. Beperkte oplage, 2002. Afm. ø 21 cm.

6 Borden, betreffende Fürstenberg
Startprijs 40 EUR

Zes Duitse Fürstenberg porseleinen sierborden. Sammlung Romantische Winterimpressionen. 80-er jaren. Afm. ø 19.5 cm. Cond.: G.

6 Borden, naar Franz de Fregge
Resultaat: 35 EUR

Zes Duitse porseleinen sierborden naar Franz de Fregger. Litien porzellan Austria. Afm. ø 19.5 cm. In goede staat.

Collectie van 6 borden 'werkers van toen'
Startprijs 30 EUR

Zes Hollandse porseleinen borden 'Werkers van toen' gelimiteerde uitgave, in sepia kleuren. Afm. ø 20.5 cm. In goede staat.

Porseleinen kinderservies op dienblad
Startprijs 30 EUR

Porseleinen kinderservies op houten dienblad en Nymphenburg porseleinen schaal met handgeschilderd tulp decor (beschadigingen) Afm. 25x33x5 cm en 34x24x4.5 cm. Cond.: R.

Chin. kom 'Draak' (blauw-wit)
Startprijs 1.000 EUR

Oude Chinees porseleinen blauw-witte drakenkom (gemerkt). Buiten-om floraal, en binnen-in draak. Afm. 7x16 cm. ø , In goede staat.

Chin. Draken kom
Resultaat: 1.300 EUR

Oude gemerkte Chinees porseleinen draken kom. Mooie kwaliteit Afm. 7x15.5 cm.ø. In goede staat.

2 Franse vaasjes, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse handbeschilderde Franse vazen met figuren en landschapsdecor, 1 vaas gelijmd 18cm. Cond:R/G

2 Porseleinen Empire vaasjes
Startprijs 125 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen empire vazen met landschap en figurenvoorstellingen, vergulding deels versleten en een oor gelijmd. 20cm. Cond:R/G

Beeld 'dame met waterkruik'
Startprijs 25 EUR

Grote majolica figuur, 'Dame met waterkruik en bloemen', 20e eeuw. (gaatje in arm en onderbodem gerestaureerd) Afm. 95 cm. Cond.: R.

Meissen vaasje
Startprijs 50 EUR

Duits Meissen porseleinen vaasje met blauw floraal-, insect- en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 14.5 cm. In goede staat.