Twee bisquit porseleinen figuren, betreft kaartspel. Genummerd 2904. 20e eeuw. Vermoedelijk Italië. (minimale chip). Afm. 12-15 cm. In goede staat.
Wandkastje met elf (1 vaasje mist) ChineesJapanse porseleinen miniatuur vaasjes. Japan ge-etiketeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 47x28x8 cm. Cond.: G.
Twee vooroorlogse Japanse Satsuma vazen met goud-, floraal- en vlinderdecors. Afm. 25 cm. In goede staat.
Zes Duitse Fürstenberg porseleinen sierborden. Sammlung Romantische Winterimpressionen. 80-er jaren. Afm. ø 19.5 cm. Cond.: G.
Twee 19e eeuwse handbeschilderde Franse vazen met figuren en landschapsdecor, 1 vaas gelijmd 18cm. Cond:R/G
Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afm. ca. 17 x 15 cm ø . Cond.: R.
Twee Chinees porseleinen diepe schotels met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afm. 3-15.5 cm. ø. In goede staat.
Kantonese porseleinen schenkkan met florale decors en teksten (zonder deksel). 19e Eeuw. Afm. 13 cm. In goede staat.
Acht antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Canton. Ca. 1890. Afm. 7.5 -13 cm ø. Cond.: G.
Vijf antieke Duitse porseleinen handbeschilderde gebakschotels met opengewerkte omranding en goud decor. Monogram H.K. 1888. Afm. 16.4 cm. ø. In goede staat.
Twee oude duitse Gerold porseleinen figuren. (bij één vogel is staat er af). Afm. 14 cm. Cond.: R/G.
Twee oude Duitse steengoed kruiken, eerste helft 20e eeuw. Eén maal fles (hengsel gelijmd), één maal rumtopf. Afm. 33-37 cm. Cond.: R/G.
Grote antieke Petrus Regout Maastricht wandschotel met boeren decor omstreeks 1880 met haarlijn39ø Cond:R
Japanse porseleinen rolvaas met paradijsvogel en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 25 cm. In goede staat.
Vier delen oud Japans/Chinees porselein, 19e-20e eeuw, in goede staat 14-21cm.
Oude Chinese Kantonese vaas met florale en paradijsvogel decor. (Gemerkt) Eerste helft 20e eeuw. Afm. 16.5 cm. In goede staat.
Divers antiek Chinees porselein. Twee miniatuur dekselvazen, 19e-20e eeuw , een vaasje met figuren decor (heeft chips bij deksel).en een antieke octagonale kop en schotel met tekst en landschap decor...
Twee goudsteen keramieken kommen met florale decors. 19e Eeuw. (grote kom chip) Afm. ø 12-17 cm. In goede staat.
Antieke keramieken hanglamp met florale Jugendstil decor en glazen kap. Ca. 1910. Afm. 45x27 cm. ø. Cond.: G.
Oude Chinese Yixing trekpot, gemerkt 20e eeuw met salamanderdecor, 12x17x11cm. Cond:G
Twee antieke porseleinen whisky flessen met florale en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'. In goede staat.
Belgische antieke keramieken Boch plaquette met molenlandschap decor. Ca. 1900. Afm. 26.5 x 32 cm. ø. In goede staat.
Antiek porseleinen figuur-inktstel, twee-delig. Onder de figuren zit het inktstel verborgen . Ca. 1900. Afm. 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse Royal Cauldon Victoria chocolade-kom met onderschotel. Ca. 1900. Afm. 13x20 cm. ø. In goede staat.