Twee antieke Engelse porseleinen figuren, ca. 1880. Man en vrouw op boomstronk met goud decor. Afm. 23 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen goudfazant, gemerkt met kroon en kruis en A.R omstreeks 1930-1950 49cm. Cond;G
Twee porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Eén maal figurengroep met Bacchus, Duitsland. Karl Ens Volkstedt Rudolstadt. Eén maal figurengroep te openen als inktstel. Engeland of Frankrijk. (besc...
Vijf oude Engelse keramieken Toby Jugs, 20e eeuw, musketiers en robin hood, Royal Dalton. 1955, 10-19cm. Cond:G
Zeer groot Imari porseleinen sierschotel met gouddecor. Afm. ø ca. 46.5 cm . Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Grote aparte oude antieke Imari porseleinen dekselschaal met coullissen decors, gemerkt. Afm. 15x30 cm. ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met kakiemon-gouddecor. Afm. ø 10.5x14x18 cm. (minimale chip aan de tuit). Cond.: G.
Twee maal 18e/19e eeuwse acht-kantige Imari porseleinen sierschotels met florale en gouddecors. Afm. 20-25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kommen met landschap en/of florale decors. (grotere kom heeft randschade) Afm. ø 25 x 11 cm. en ø 21 x 8 cm. Cond.: R/G.
Twee grote porseleinen Imari siervazen. Kleurstelling: blauw-wit. Voorzien van florale decors. Afm. ø 45 cm. In goede staat.
Zeer grote Imari porseleinen sierschotel met opengewerkte omranding, voorzien van goud decor, kraanvogels met bamboe decor. Afm. ø 46 cm. In goede staat.
Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 62 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale decors. Eén dekseltop gelijmd. Afm. 17-23 cm. Cond.: R/G.
Drie Imari porseleinen schaaltjes, eerste helft 20e eeuw. Met landschappen decor. Afm. 16x12x2.5 cm. In goede staat.
Janpanse Banko-ware trekpot met theezeef (zeef gelijmd). Met opgewerkte geglazuurde ranken- en vogel decors. Afm. ø 11x12x16 cm. Cond.: R/G.
Antieke Japanse Satsuma houder (penselen)met goud decor en figuren. Ca. 1900. Afm. 13 cm. In goede staat.
Chinees Imari porseleinen bord met coulissen en gouddecor (1 chip, rand). 18e eeuw. Afm. 22 cm. Redelijk/goed.
Twee grote Imari porseleinen vazen met Geisha en florale decors. Afm. 37 cm. Eén vaas bovenrand gelijmd, één vaas haarlijn. Cond.: R.
Vijftig stuks diverse antieke wandtegels met bloempot decors. Afm. 13x13 cm. Cond.: R/G.
Duitse porseleinen figuur door A. Rempel. 'Ree met ree-kits'. 20e Eeuw. Afm. 15.5 cm, In goede staat.
Achttiende eeuws tegeltableau met leeuwen in wapen decor, 10 pas, lichte beschadigingen, 65x26cm. Cond;R/G
Twee antieke Franse keramieken plaquettes omstreeks 1900, 1 marchante de bebes, 2 aux fleches de cupidon, restauratie kroontje, gemerkt, 28x28x3cm. Cond:R/G
Antiek Delfts 6 pas tegeltableau in eiken lijst, omstreeks 1900 naar H.W Mesdag door PB Delft HLF, 1 chip, 45x30cm. Cond;R/G
Oud Delftsblauw 6 pas tegeltableau met boerderijvoorstelling in houten lijst, in goede staat 45x30cm.