Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Imari vaas met deksel
Resultaat: 125 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met pagode en florale decors (fijn uitgevoerd). Afm. 39 cm. In goede staat.

Imari kaststel
Startprijs 400 EUR

Drie delig groot Imari porseleinen kaststel met Foohonden en florale decors. Afm. 37 x 16 cm ø. In goede staat.

Imari, Ghendi
Startprijs 140 EUR

Japanse Imari porseleinen ghendi schenkkan met florale decors, 20e eeuw. Afm. 21 cm. In goede staat.

Kop en schotels (12 st. )
Resultaat: 180 EUR

Set van twaalf Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor, 19e eeuw. Afm. 4.5 x 11.5 cm. ø In goede staat.

Imari vaas met oren
Resultaat: 155 EUR

Grote Imari porseleinen oorvaas, 19e eeuw. Met florale decors en paradijsvogels. Afm. 45 cm. In goede staat.

Imari bloempot
Resultaat: 70 EUR

Grote Imari porseleinen bloempot met florale en patrijsvogel decors, 19e eeuw. Afm. 21x26 cm. ø. In goede staat.

Imari wandbord (groot)
Startprijs 60 EUR

Grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotel met coulissendecors (gemerkt), ca. 1900. Afm. ø 45 cm. In goede staat.

Drie oude herdenkingsborden
Startprijs 50 EUR

Drie oude herdenkingsborden. 1x VOC porseleinen fles (1619-1919), 1x Delfts Goedewaagen/Gouda Nieuwe Apeldoornse Courant 1903-1953. (1 chip) Ca. 23-42 cm. Redelijk/Goed. 1x keramieken geglazuurde scho...

19e eeuwse Chinese kom
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse gemerkte porseleinen Chinese schaal, landschapsdecor. In goede staat 7,5x19øcm.

2 Bloempotten
Startprijs 40 EUR

Twee oude keramieken bloempotten, blauw-wit, met florale decors (gemerkt). O.a.: Old Staffordhire stijl bloempot met lekschaal, en één maal onbekend gemerkt. Afm. ca. 20-32 cm. In goede staat.

6 Bloempotten blauw-wit
Startprijs 40 EUR

Zes stuks oude blauw-witte keramieken bloempotten met florale en landschappen decors. 20e eeuw. (gemerkt) Afm. 12x14 cm ø. In goede staat.

5 Bloempotten blauw-wit
Resultaat: 35 EUR

Vijf stuks oude keramieken bloempotten blauw-wit met florale en landschap decors. 20e eeuw. (gemerkt) Afm. 14x20 cm. ø. In goede staat.

Porseleinen plaquette
Startprijs 120 EUR

Antieke porseleinen plaquette in goud kleurige lijst. Gemerkt: Dié 9.12. Afm. 17.5 x 13 cm. In goede staat.

2 Antieke Chin. kop/schotels
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. gemerkt, 19e eeuw. 9,5x13øcm. Cond:G

2 Antieke witte meissen borden
Startprijs 25 EUR

Twee antieke Meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf, in goede staat 21cm ø.

2 Franse kop en schotels, onderkant gemerkt. (eind 19e eeuw)
Startprijs 75 EUR

Twee antieke Franse porseleinen kop en schotels met figuren decors (gemerkt), ca. 1900-1930. Afm. 7-17 cm.

5 Mocca kopjes
Startprijs 30 EUR

Vijf oude mocca kop en schotels. O.a.: Hoecht en Pirkenhammer, 20e eeuw. Afm.5-12 cm. In goede staat.

Blauwe Oosterse schotel
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Perzische keramieken presenteerschotel op hoge rand, met blauw-witte symbolen decors. (gemerkt) Afm. ø 39 x 8 cm.

Presenteerblad + goudsteen kan
Startprijs 50 EUR

Antiek Duits keramieken presenteerblad met bramen en insectendecor, en een antieke Engelse(gemerkte) keramieken melkkan, ca. 1880. 17-46 cm. Cond.: G

2 Bloempotten blauw/wit
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen bloempotten, octogonaal, 1e helft 20e eeuw, chip pootje, 17x27x24cm. Cond;R/G

3 Yixing trekpotjes
Resultaat: 90 EUR

Drie oude Chinese Yixing theepotten. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal draken decor en één maal bamboe decor. Gemerkt. Afm. ca. 13-27 cm. Cond.: G.

Kommen met draken (2 st.)
Resultaat: 40 EUR

Twee zeldzame Chinees of Japanse porseleinen kommen met paradijsvogels en draken decors. 18e - 19e eeuw. Afm. 5.5 x 11.5 cm. ø en 8 x 16 cm. ø. In goede staat.

2 Chinese borden
Startprijs 40 EUR

Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, 1 met haarlijn, andere goed. 23,7cm. Cond;R/G

Chin. celadon waterbak
Resultaat: 420 EUR

Oude Chinese Celadon porseleinen waterbak met geschulpte omranding. Afm. 4x14.5 cm. ø. In goede staat.