Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Kommen (2x)
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Leeuwarden keramieken kastkommen met florale decors. Zijn gesigneerd met v.d. Graaff, 1915-1965. Afm. 11.5 - 18 cm. ø. In goede staat.

4 borden
Resultaat: 37 EUR

Vier oude Hollandse keramieken borden, 2x Delfts, 2x Royal Sphinx, voorstellingen naar Otto Eerleman. 35-40cm.

Antiek Japans servies. 1900
Resultaat: 35 EUR

Antiek Japans theeservies omstreeks 1900, gemerkt. eierschaal decor met handbeschilderde figuren, 2 theepotten, melk en suikerpot, 5 kop en schotels, 5 gebaksborden, in goede staat 18-19cm.

5 Bloempotten blauw-wit
Resultaat: 35 EUR

Vijf stuks oude keramieken bloempotten blauw-wit met florale en landschap decors. 20e eeuw. (gemerkt) Afm. 14x20 cm. ø. In goede staat.

Satsuma beker
Resultaat: 35 EUR

Antieke Japanse Satsuma houder (penselen)met goud decor en figuren. Ca. 1900. Afm. 13 cm. In goede staat.

6 Borden, naar Franz de Fregge
Resultaat: 35 EUR

Zes Duitse porseleinen sierborden naar Franz de Fregger. Litien porzellan Austria. Afm. ø 19.5 cm. In goede staat.

Delfts tableau 1978
Resultaat: 35 EUR

Oud Delftsblauw 6 pas tegeltableau met boerderijvoorstelling in houten lijst, in goede staat 45x30cm.

Liggende kameel
Resultaat: 35 EUR

Grote keramieken kameel, geglazuurd. 20e eeuw. Afm. 44x56x26 cm. In goede staat.

4 Japansen vaasjes
Resultaat: 35 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse vazen, 2x porselein Imari en 2x Kutani. 12-13,5cm. Cond:G

Dekselvaas
Resultaat: 30 EUR

Antieke fayence dekselvaas omstreeks 1900, neo renaissence, gelijmd. cco.coa.clos.e.c. XVII, 50cm. Cond;M

Groot blauw imari bord
Resultaat: 30 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen schotel met landschapsdecor, gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 5x36,5øcm.

Chinees porselein (3 delen)
Resultaat: 30 EUR

Drie delen oud Chinees porselein. Eén maal zes-hoekige theebus. Eén maal familie roze theekan en één maal Kantonese vaas. Afm. 14-18 cm. In goede staat.

Kop+schotels (voor bruidspaar) (3x)
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke porseleinen bruidskop en schotels met opgewerkte florale decors. Afm. 8-10 cm. In goede staat.

KPM dekseldoos
Resultaat: 30 EUR

Duitse handbeschilderde K.P.M. porseleinen dekseldoos met floraal decor. Ca. 1920-1930. Afm. 3.5 - 9.5 ø cm. In goede staat.

Hutschenreuther serviesdelen
Resultaat: 30 EUR

Duits porseleinen Hutschenreuther servies Form Dresden, 10 kop en schotels, vaas, schaal, 2 terrines, 2 melkkannen, minimale chip mogelijk, 10-37cm. Cond;G

3 Delen plateel
Resultaat: 30 EUR

Drie delen Gouda polychrome plateel, omstreeks 1920, vaas royal Goedewaagen decor Laila, bloempot Gouda Ivora, bonbonschaal Royal Goedewaagen decor laila(chips en beschadigingen) 17-27cm. Cond:R/G

2 Delftsblauwe schotels
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Delftsblauwe aardewerken plooiborden omstreeks 1900, naar 18e eeuws voorbeeld met landschap en pauwendecor, gemerkt 4,5x26ø Cond;G

3x Hollands aardewerk
Resultaat: 30 EUR

Drie Hollandse keramieken borden. Eerste helft 20e eeuw. Twee keer Villeroy en Boch, één keer Makkum met skutsje. In goede staat.

2 Imari dekselvaasjes
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale decors. Eén dekseltop gelijmd. Afm. 17-23 cm. Cond.: R/G.

Rozensteker
Resultaat: 25 EUR

Antieke porseleinen rozensteker, met messing houder en floraal- en gouddecor, omstreeks 1900. In goede staat, 21xø19cm.

Porseleinen lamp
Resultaat: 25 EUR

Oude grote porseleinen met messing lampenvoet, geelectrificeerd, haarlijn in bovenste porseleinen reservoir, 48cm. Cond:R

Schemerlampvoet
Resultaat: 25 EUR

Oude chinees porseleinen lampenvoet, 20e eeuw met floraal decor. 35x19øcm. Cond:G

Chinese vaas, krijgers
Resultaat: 25 EUR

Oude Chinese kantonese vaas met krijgers, 20e eeuw, Gemerkt, 30cm. Cond.:G

4 Yixing cups met zilveren bekleding
Resultaat: 25 EUR

Vier Yixing cups met zilveren bekleding, 20e eeuw. 4,5-5cm. In goede staat

2 Engelse vazen met draken
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Engelse Coalpoort keramieken kings ware vazen, A.D 1750 met goud- drakendecor, een vaas heeft randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G

1 Kom en 1 Schaal, P. Regout
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek Petrus regout Maastricht omstreeks 1900, grote sierschotel, decor Persian, kastkom decor Japan 15-39øcm. Cond:G

2 Imari vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 kleine dekselvaas en 2 open vazen met florale decors in goede staat 15-17cm

4 Delen porselein o.a. Meissen
Resultaat: 20 EUR

Vier delen oud porselein 3x Meissen blauwe bloem en goudomranding 1x Engels Old Foley, Chinese rose, 11-18cm. Cond:G

3 Imari vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie negentiende eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor, grote vaas bovenrand beschadigd. 10-31cm. Cond:R/G

Porseleinen Duitse schenkkan
Resultaat: 20 EUR

Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G

4 Aardewerken Po's (2x P. Regout)
Resultaat: 20 EUR

Vier antieke keramieken po's omstreeks 1920, o.a. 2 x Petrus regout Maastricht 20-25cm. Cond:G

2 aardewerk vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke engelse keramieken vazen omstreeks 1900 met handbeschilderde florale en gouden decors. 33cm. Cond:G

Chinese kom
Resultaat: 20 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom 18e-19e eeuws, onduidelijk gemerkt, met 3 wijsheren in tuin decor, minimale randglazuurschade. 6-11,5øcm. Cond:R/G

4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Resultaat: 15 EUR

Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G

Chinese vaas, olifant
Startprijs 3.000 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met olifant hengsels en bloedrood florale decor. Afm. 31.5 cm. In goede staat.

Wanli schotel (draak)
Startprijs 3.000 EUR

Zeer grote zeldzame antieke Chinese kraakporseleinen Wanli schotel met draak- en coullissen decors. Afm. 8.5x48.3 cm. ø. In goede staat.

Chin. blauw-witte vaas
Startprijs 2.500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas, blauw-wit. Afm. 48 cm. In goede staat.

Jade plaqette
Startprijs 2.500 EUR

Zeldzame oude Chinese jade plaquette (medaillon) met tekst en figuur decor. Afm. 5.5 cm. In goede staat.

Chin. vaas, Kang Xi
Startprijs 1.800 EUR

Oude Chinees porseleinen Kang Xi , gemerkte vaas, met symbolen en bruine craquelé glazuur. Afm. 23.2 cm. In goede staat.

Chin. familie roze vaas
Startprijs 1.500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen familie roze vaas met vleermuizen decor, Guang Xu gemerkt. Afm. 29.5 cm. In goede staat.

Yixing Theepot, Wing dynastie
Startprijs 1.500 EUR

Grote oude Chinese Yixing theepot. Gemerkt Wing Dynastie. Afm. 17.5 cm. In goede staat.

Chin. familie verte schaal (2x)
Startprijs 1.300 EUR

Twee oude Chinees porseleinen familie verte diepe borden met figuur en vogel decor. Yong Chen (gemerkt) Afm. 20.2 cm. ø. In goede staat.

Chin. familie verte verte vaas
Startprijs 1.200 EUR

Chinees porseleinen familie verte vaas met geisha in tuin decor. 17e-18e Eeuw. Afm. 22 cm. In goede staat.

Chin. kom 'Draak' (blauw-wit)
Startprijs 1.000 EUR

Oude Chinees porseleinen blauw-witte drakenkom (gemerkt). Buiten-om floraal, en binnen-in draak. Afm. 7x16 cm. ø , In goede staat.

Chin. familie verte vaas
Startprijs 1.000 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met familie verte decor landschap met boom. Afm. 17-22 cm. ø. In goede staat.

Chin. familie roze vaas
Startprijs 800 EUR

Oude Chinees porseleinen familie roze vaas met bomen in bloesem decor. (Gemerkt) Afm. 17 cm. In goede staat.

12 Fam. Rose borden 19e eeuw
Startprijs 750 EUR

Twaalf 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor, keizerlijk geel, floraal met goudrand, haarlijn. 25øcm. Cond:G

Peking-glazen snuffbottle, gesigneerd
Startprijs 550 EUR

Oude gesigneerde Chinese pekingglazen snuffbottle, versierd met paradijsvogel, mandarijneenden en waterplantendecor. Bronzen dop met natuursteen. 9cm. Cond:G

Plaquette (2x)
Startprijs 500 EUR

Twee antieke Chinese porseleinen plaquettes met landschappen decor. Eerste helft 20e eeuw. (Gemerkt). Afm. 13x20 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 500 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in landschappen en florale decors, geribt. Afm.39x29 cm. ø. In goede staat.

Jade trekpotje, bekleed met zilver en edelstenen
Startprijs 450 EUR

Jade trekpotje, bekleed met een zilverhoudende legering, versierd met Djokja bewerking en verschillende edelstenen. 20x12x10cm.

Sevres vaas (2x)
Startprijs 450 EUR

Twee antieke Franse handbeschilderde porseleinen vazen met figuren in landschappen decors (romantisch). Ca. 1900. Gesigneerd Garnier, mogelijk Sevres. Afm. 46 cm. Cond.: G.

Japans servies
Startprijs 450 EUR

Antiek Japans eetservies, ca. 1900. Handbeschilderd. Bestaande uit: vier dekselterrines, twee sauskommen, één schaal op hoge voet, 6 diepe-,6 grote- , 6 kleine- en ,6 ontbijtborden (minimale chips). ...

Bord, Rood glazuur
Startprijs 400 EUR

Oude Chinees porseleinen schotel met rode glazuur. (Gemerkt met zegelmerk). Afm. ø 21.7 cm. In goede staat.

Imari kaststel
Startprijs 400 EUR

Drie delig groot Imari porseleinen kaststel met Foohonden en florale decors. Afm. 37 x 16 cm ø. In goede staat.

Japanse terrine met zwaar verzilverde rand
Startprijs 350 EUR

Handbeschilderde Japanse porseleinen dekselterrine met plated omranding. 19e eeuw. Afm. 29x24 cm. ø

Grote Chinese vaas, decor bloemen/vogels
Startprijs 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met gouddecor, vogels op bloesemtakdecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 34cm.

Porseleinen plaquette
Startprijs 350 EUR

Duitse porseleinen plaquette S.P.M Walkure Bavaria, 20e eeuw romeinse dame met kelk. 27,5x21,5cm.

Tegeltableau 2x
Startprijs 350 EUR

Twee antieke Hollandse tegeltableaus. Eén maal de luitspeler, één maal zelfportret Rembrandt. Plateelbakkerij Hilversum. Monogram P.B. Afm. 40x47 cm. In goede staat.

Yixing trekpotje, emaille besch. bodem, deksel gesigneerd
Startprijs 340 EUR

19e Eeuw. Yixing Chinese theepot met emaille decor en losse ringen op deksel (gemerkt) Afm. ø 9 x 17 x 12 cm. In goede staat.

Chinese Celadon kommen (3x)
Startprijs 300 EUR

Drie antieke Chinese Celadon kommen, . 16e-17e Eeuw. (één bakfout) Afm. ca. 15-16.5 cm. ø. In goede staat.

Imari trekpotje
Startprijs 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met kakiemon-gouddecor. Afm. ø 10.5x14x18 cm. (minimale chip aan de tuit). Cond.: G.

6 Antieke kommen
Startprijs 300 EUR

Zes antieke Aziatische porseleinen kommen. Vling Tan Cargo (Vietnam), 17e eeuw. (één chip, twee haarlijnen) Afm. ca. 7x14.5 cm.ø Cond.: G.

6 Rijstkommen, Amsterdams bont, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met Amsterdams bont decor, floraa-l en gouddecor, kom heeft haarlijn 7x14,5øcm Cond:G

Quang Leng schotel
Startprijs 275 EUR

Porseleinen vleesschotel 18e eeuws met landschapsdecor. 5x3,5x28cm. Cond;G

Porseleinen lamp, handbeschilderd
Startprijs 275 EUR

Grote handbeschilderde porseleinen lampenvoet met gedetailleerde figuren, gouddecor en landschap. verguld bronzen montuur. 61x21øcm. Cond:G

Bloempot op zuil
Startprijs 250 EUR

Belgisch gemerkte aardewerken zuil met bloempot in art deco stijl, 20e eeuw, gemerkt made in Belgium, groen-blauw glazuur, 114x38øcm. Cond;G

Chinese wijsheer (groot)
Startprijs 250 EUR

Grote republikeinse Chinees porseleinen wijsheer. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 55 cm. In goede staat.

Yixing theepot, groot (Chinees)
Startprijs 250 EUR

Grote oude/antieke Chinese Yixing theepot met draken decor, tekens en gemerkt. Twee kleurig. Binnenzeef beschadigd. Afm. 13.5x20.3x12.5 cm. ø.

Ragout kastkommen, Nankin (11 x)
Startprijs 250 EUR

Elf antieke Societè Ceramique Maastricht kastkommen, ca. 1880. Decor Nankin. Afm. 11x16.5 cm. ø. In goede staat.

Delfs tegeltableau
Startprijs 250 EUR

Antiek Delfts 6 pas tegeltableau in eiken lijst, omstreeks 1900 naar H.W Mesdag door PB Delft HLF, 1 chip, 45x30cm. Cond;R/G

Ovale schaal K.P.M.
Startprijs 250 EUR

Grote Duitse K.P.M. porseleinen schaal met florale- en vliegjes decor, 18e eeuw. Afm. 47x33x7 cm. In goede staat.

Groot imaribord met vakverdeling ca. 1880
Startprijs 200 EUR

Zeer grote antieke imari porseleinen sierschotel met coulissendecor , omstreeks 1880 . In goede staat 45,5ø

2 Chinese borden 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor, 1 met chip en 1 met haarscheur. 28,7øcm. Cond:R

Stel Chinese figuren
Startprijs 200 EUR

Twee gemerkte Chinees porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Afm. 30 cm. In goede staat.

Kavel Chinese figuren
Startprijs 200 EUR

Lot van vijf antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afm. 9-20 cm. Cond.: R/G.

2 Porseleinen plaquettes
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Franse keramieken plaquettes omstreeks 1900, 1 marchante de bebes, 2 aux fleches de cupidon, restauratie kroontje, gemerkt, 28x28x3cm. Cond:R/G

Porseleinen fazant, Arthur Storch
Startprijs 200 EUR

Grote Duitse porseleinen goudfazant, gemerkt met kroon en kruis en A.R omstreeks 1930-1950 49cm. Cond;G

Cachepotten, porselein (2x)
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Franse porseleinen bloempotten met handbeschilderde decors. O.a.: Goud decor, floraal en bustes (gemerkt H). Ca. 1900. Afm. 19x20 cm. ø. In goede staat.

Chinees Jade servies
Startprijs 200 EUR

Antiek Chinees Jade rijstwijn set omstreeks 1900, 8 Delig, trekpot bamboedecor, 6 kopjes, transparant, verfijnd uitgevoerd, 2,3-15cm. Cond:G

Delfts blauw bord, 18e eeuw.
Startprijs 200 EUR

Grote Delfts blauwe schotel, 18e eeuw. Gemerkt 'de Klauw', met florale decor. Lichte randschades. Afm. ø 34.3 cm. Cond.: R/G.

Amber vaas, bezet met edelstenen
Startprijs 190 EUR

Amber (imitatie) vaas met edelstenen en filigrain. 20e eeuw. Afm. 33 cm. In goede staat.

Dekselpot amber bezet met edelstenen
Startprijs 190 EUR

Amber imitatie dekselpot bezet met edelstenen in metaal. 20e eeuw. Afm. 18 cm. Cond.: G.

2 Gemberpotten
Startprijs 160 EUR

Twee Chinees porseleinen gemberpotten met deksel . In goede staat, 18x13øcm.

9 Duitse borden, ca. 1910
Startprijs 160 EUR

Negen vooroorlogse Duitse porseleinen ontbijtborden met rozendecor, omstreeks 1920-1930 gemerkt PLS Germany, 21.6øcm. Cond:G

Japanse gelobde vaas
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse Japanse imari porseleinen vaas gelobt, met voorstelling figuren bij baai. Vaas is gemerkt, 25x14øcm.. Cond;G

3 Chinese figuren
Startprijs 150 EUR

Drie grote oude Chinese porseleinen figuren. Handbeschilderd, 20e eeuw. Afm. 41-44 cm. In goede staat.

Yixing theepot (Chinees)
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot, ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Met florale decor. Afm. 9x18x10.5 cm. ø. In goede staat.

18e eeuwse trekpot
Startprijs 150 EUR

Achttiende eeuwse Chinees porseleinen trekpot met dansende figuren in tuindecor, 10x16,5x10,5øcm. Cond:G

Imari vazen (2x)
Startprijs 150 EUR

Twee grote Imari porseleinen vazen met Geisha en florale decors. Afm. 37 cm. Eén vaas bovenrand gelijmd, één vaas haarlijn. Cond.: R.

2 Imari vazen
Startprijs 150 EUR

Twee grote porseleinen Imari siervazen. Kleurstelling: blauw-wit. Voorzien van florale decors. Afm. ø 45 cm. In goede staat.

Chinese Queng Long schotel
Startprijs 150 EUR

Chinese porseleinen presenteerschaal met geschulpte omranding en florale decors, 18e eeuw. Afm. 3x30x25 cm..

Drie Chinese schalen, Fam. Verte
Startprijs 140 EUR

Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw landschappen en paradijsvogeldecor, in goede staat 22-25cm.

Porseleinen vaas
Startprijs 140 EUR

Grote Duitse Hutschenreuther porseleinen vaas met 24 karaat overlay, adelaardecor 2e helft 20e eeuw 39cm. Cond;G

Imari, Ghendi
Startprijs 140 EUR

Japanse Imari porseleinen ghendi schenkkan met florale decors, 20e eeuw. Afm. 21 cm. In goede staat.

Kavel Chinese figuren
Startprijs 140 EUR

Lot van drie antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afm. 13-23 cm. Cond.: R/G.