Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse decors. Cond:R
Prachtige hoogwaardige antieke Japanse Satsuma vaas met fijn geschilderde figuren en gouddecor, keizerlijke familie, chips voet 23x12ø Cond;G
Drie antieke keramieken bloempotten met lekschaal omstreeks 1900. o.a. Petrus Regout Maastricht, Petrus Regout gemerkt R, etc. 21x22øcm.
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen empire vazen met landschap en figurenvoorstellingen, vergulding deels versleten en een oor gelijmd. 20cm. Cond:R/G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papbordjes met floraal decor, haarlijn en chip 3x16,5cm. Cond:R/G
Oude Chinese celadon aardewerken leeuwin. 20e eeuw. Afm. 15x23x8 cm. In goede staat.
Twee porseleinen manden 20e eeuw, 1x Italiaans, 1x Duits, omstreeks 1930 met floraal decor, 23x25ø en 7x19x25ø, in goede staat.
Acht Chinese porseleinen kopjes met draken decors, 20e eeuw. Afm. 4x5 cm. ø. In goede staat.
Grote Chinese 19e eeuw, cassis-kleurige porseleinen dekselvaas (deksel randschade). Afm. 32 x 20.5 ø. Cond.: R/G.
Zeer grote Imari-stijl porseleinen figuur. 20e eeuw. Heilige met katachtig hoofd met scepter. Handbeschilderd. Afm. 74 cm. Cond.: G.
Zeer grote Imari-stijl porseleinen figuur. 20e eeuw. Heilige met kikkerhoofd en scepter. Handbeschilderd. Afm. 75 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen plaquette in goud kleurige lijst. Gemerkt: Dié 9.12. Afm. 17.5 x 13 cm. In goede staat.
Oude Yixing Chinese trekpot met ranken en bloesem decor. 20e eeuw. Gemerkt. Afm. ø 9.5 x 11 x 16 cm. In goede staat.
Grote Duitse Hutschenreuther bisquit porseleinen figuur. Knielende naakte dame. Kunstafdeling, ca. 1950 door K. Tuller 1883-1969. Afm. 36 cm. In goede staat.
Twee mooie antieke Chinees porseleinen borden. 17e-18e Eeuw. Octagonaal en geschulpte omranding, met vaas decor. (Beide haarlijn). Afm. ø 23 cm. Cond.: R/G.
Zeldzame Duitse K.P.M. porseleinen kop en schotel met berglandschap, vee en figuren. 19e Eeuw. Met tekst: 'Die Wiesen Bande auf dem Riesengebirge in Böhm'. Afm. 10x12 cm. ø , In goede staat.
Grote Schierholz porseleinen kandelaar met 2 putti en rozen, gemerkt , omstreeks 1930-1950, chips en stukjes af 34cm. Cond:R
Antieke Chinese Yixing theepot met bloesem decor. Ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Afm. 9.5x17x10.5 cm. ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met florale decor. Gemerkt. Afm. 10x17x11.5 cm. ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen figuur. 20e Eeuw. Chinese vrouw met ketting en oorbellen. Afm. 30 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen figuren, keizers. 20e Eeuw. Afm. 28-30 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen figuren, 20e eeuw. Kleinere man mist vinger. Grotere gemerkt. Afm. 17-33 cm. Cond.: R/G.
Groot Chinees porseleinen beeld, oude wijsheer met perzik en kraanvogel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 44 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen figuur, man in lotushouding. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 37 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse imari porseleinen schotels/schalen. Eén maal ovaal (kleine restauratie). Eén maal geschulpt (goed). Eén maal voorzien van florale decor, de andere met florale decors met konijnen. Afm....
Oude Chinese Yixing theepot met florale takken decor. Gemerkt. Afm. 8x16x8.5 cm. Cond.: G.
Negentiende eeuwse imari bloempot met floraal decor, in goede staat 15x19,5øcm.
Zes duitse porseleinen Jugendstil borden met florale decors, ca. 1910. Gemerkt: B.R.C. Regina Bavaria. Afm. ø 22.3 cm. In goede staat.
Vijf Chinese porseleinen borden met huis in baai decors, 19e eeuw. Afm. ø 23 cm. In goede staat.
Chinese jade dekselvaas met Foo-hond, 18e-19e eeuw. Beschadigd, rechter hengsel + haarlijn en chips. Cond.: R.
Drie delen Duits porselein. Derde rijk gemerkt, Bavaria & Hutscherreuther. Afm. ca. 24 cm. ø. In goede staat.
Grote aparte oude antieke Imari porseleinen dekselschaal met coullissen decors, gemerkt. Afm. 15x30 cm. ø. In goede staat.
Zeer groot Imari porseleinen sierschotel met gouddecor. Afm. ø ca. 46.5 cm . Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Antieke Kantonese porseleinen tafellamp met porseleinen fitting. Ca. 1920. Afm. 32 cm.
Grote oude Japanse Imari porseleinen lampenvoet met goud- en floraal decor. 20e Eeuw. Afm. 52 cm. Cond.: G.
Oude Chinese Yixing theepot in hazelnootvorm, gemerkt, 20e eeuw, 12,5x15,5x9,5øcm. Cond:G
Antieke Duitse KPM porseleinen potpourrie houder met deksel, omstreeks 1900, 18cm. Cond:G
Duitse antieke Meissen porseleinen moccakan omstreeks 1900 met uien decor (zwiebelmusterdecor) stukje dekselstop af 17cm. Cond:G
Twee delen Chinees porselein. Eén trekpot, met figuren en florale decors (goed). Eén vaas, met figuren en florale decors (haarlijn bovenrand). Afm. 16-21 cm. Cond.: R/G.
Zeer grote Chinese terracotta geglazuurde Chinese oude man. Eerste helft 20e eeuw. (arm gerestaureerd) Afm. 87 cm. Cond.: R/G
Twee grote vooroorlogse cloisonnè vazen met blauwe bloemen en vlinder decors. Afm. 32 cm. In goede staat.
Zes delen duits Stadt Meissen, Teichert, uien decor (zwiebelmuster), één onduidelijk gemerkt, porseleinen borden/ schotels. Afm. 16-27 cm. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen theepot met verwarmingshouder ook van porselein met metalen monturen (twee-delig). Voorzien van figuren decors. Gemerkt, 20e eeuw. Afm.: 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Jugendstil bloempotten, ca. 1910. Eén maal Marthi Kräuse en één maal genummerd 1 (één kleine chip). Afm. 18x20.5 cm ø en 17.5x22.5 cm ø. Cond.: G.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kommen met landschap en/of florale decors. (grotere kom heeft randschade) Afm. ø 25 x 11 cm. en ø 21 x 8 cm. Cond.: R/G.
Grote Duitse terracotta figuur door R. Unger. 1936 - . Knielende naakte dame met handdoek. Afm. 35 cm. In goede staat.
Antieke Duits porseleinen presenteerschaal (Knauff). Ca. 1900. Met handbeschilderde florale decors in roccoco-stijl (één minimale chip) Afm. 45x33 cm. Cond.: R/G.
Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen blauwe kraaghalsvaasjes met floraal- en landschapsdecor, 7-10cm. Cond;G
Duitse porseleinen Volkstedt teckel nr. 5628, omstreeks 1930-1940. In goede staat 7x9x5,5cm.
Vier oude Chinese Bland de Chine porseleinen figuren. 20e Eeuw. Afm. 13.5-18 cm. In goede staat.
Zes stuks Imari porseleinen vazen, 19e eeuw. O.a.: Vier dekselvazen (florale decors) (twee dekselpunten gelijmd) Verder in goede staat. Afm. 11-26 cm. Cond.: R/G.
Drie oude porseleinen figuren, 1 goudfazant, keramiek, 1 gems onduidelijk gemerkt, 1 x Gerold bavaria vogel(chip) 17cm. Cond:R/G
Drie antieke Chinees porseleinen vazen 18e-19e eeuw, grotere vaas gemerkt, In goede staat 8,5x16,5cm.
Drie delen Duits porselein Von Schierholz, eerste helft 20e eeuw. Eén vaas, twee schalen. Florale decors + putti. Afm. 24-33 cm. In goede staat.
Twee Keulse steengoed kruiken met blauwe florale decors, 19e eeuw. Afm. 23-27 cm. In goede staat.
Groot antiek Japans porseleinen bord met figuren in landschap. Ca. 1900. Afm. ø 40 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vogels en floraal decor, beide haarscheur, 21,4øcm. Cond;R
Antieke Chinees porseleinen rolvaas, ca. 1900-1920. Gemerkt. Met florale en vogel decor. Afm. 27.5 x 12 cm. ø . Cond. G.
Vier antieke Societè Maastricht rode keramieken kastkommen met decor Teadrinker, ca. 1880. Afm. 11 x 16 cm. ø. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein.Tafelschaaltje op hoge voet, met florale decor, 18e eeuw. Gemerkte dekselpot, 18e-19e eeuw, met meerkleurige florale decors en craquelè glazuur. Afm. 5.7 x 13 cm. ...
Twee antieke Engelse porseleinen figuren, ca. 1880. Man en vrouw op boomstronk met goud decor. Afm. 23 cm. In goede staat.
Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G
Delikaat gemaakt Chinese Yixing schenkkannetje met deksel. 19e Eeuw of eerder. Zéér dun en verfijnd uitgevoerd. Signatuur op zijkant. Dekseltop gelijmd, verder in goede staat. Afm. 6.5x7 cm. ø.
Tien delen Japans porselein met figuren decors (gemerkt). 19e Eeuw. Twee kop en schotels, zes losse schotels (geschulpte omranding) (één chip) Afm. 6.5 x13 cm. ø . Cond.: G.
Twee oude Fayence scheerbekkens. 20e eeuw, Frankrijk. Afm. 25-31 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse porseleinen kop en schotels met figuren decors (gemerkt), ca. 1900-1930. Afm. 7-17 cm.
Zeer grote keramieken Satsuma vaas omstreeks 1930, met krijgers en gouddecor, 64cm. Cond:G
Vooroorlogse Japanse imari porseleinen bloempot, ca. 1930. (Gemerkt). Afm. 19x25 cm. ø. In goede staat.
Grote Delftse porseleinen sierschotel, oud Delft A.R, eiervrouwtje Bloemaert, 20e eeuw 42ø Cond:G
Oude Chinees porseleinen dekselpot met donkerblauw floraal- en symbolen decors. 20e Eeuw. In goede staat.
Antieke Duitse K.P.M. porseleinen verdeelschaal met floraal- en goud decor. Ca. 1920. Afm. 10x30x23 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Weense bonbonschaal, handbeschilderd met floraal decor en gouddecor, 4,5x13,5øcm. Cond:G
Negentiende eeuwse porseleinen chocoladekan met porseleinen tablet met brons, en 4 kop en schotels(kopje extra, schotel gelijmd, verder in goede staat 5,5-23cm. Cond:R/G
Twee delen oud Duits wit porselein 2e helft 20e eeuw, Hutschenreuther vaas mat wit, en Hutschenreuther dekselpot mat wit, in goede staat 13-15cm.
Oude Chinees porseleinen vaas met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie verte tuindecor. In goede staat 17x21,5øcm.
Oude Chinees porseleinen vaas met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie verte tuindecor. In goede staat 17x21,5øcm.
Grote oude antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, floraal familie verte decor, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 23x28øcm.
Antiek Duits Royal Bonn sierbord met wandophanging. Ca. 1900. Decor Tokio. Afm. 27 cm. ø. In goede staat.
Antieke Duitse K.P.M. porseleinen schaal. Ca. 1920. Schaal is opengewerkt en met goud decor. Afm. 28.5 cm. ø. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen tabakspotten met landschap decors. 18e-19e Eeuw. Afm. 17-18 cm. Cond.: G.
Divers Duits porseleinen serviesgoed, 19e-20e eeuw verzamelaars kop en schotels o.a. Wien, Meissen, Rosenthal, Herend etc. Minimale chips mogelijk,
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met florale, vogels, vlinders en vissen decors. Afm. 31 cm. In goede staat.
Zeer grote Imari-stijl keramieken sierschotel. 21e eeuw. Afm. ø 51 cm. In goede staat.
Antieke Imari porseleinen lampenvoet, 19e eeuw en een Chinese lampenvoet, tweede helft 20e eeuw. Afm. 25-27 cm. Cond.: G.
Twee Duitse Rosenthal porseleinen vazen, studio-line, omstreeks 1990 16-20cm. Cond;G
Drie Chinese porseleinen borden met jagers te paard decors (gemerkt), 19e eeuw. Afm. ø 22.5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese celadon opium pijpen. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 24 cm. In goede staat.
Porseleinen Meissen schaal, met florale decors, 19e eeuw. In rococco stijl. Afm. 25-40 cm. In goede staat.
Zeer grote Imari-stijl keramieken sierschotel. 21e eeuw. Afm. ø 52 cm. In goede staat.
Twee Duitse 19e eeuwse steengoed kruiken met blauwe florale decors. Afm. 31-32 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, blauw floraal decor (chip gelijmd) en een familie roze bord met floraal-en goud decor, Minimale chip. Afm. 22-23 cm. Cond.: R/G.
Grote Chinees porseleinen theebus met rode ranken en figuren decors. 20e eeuw. Afm. 16x12x7 cm. In goede staat.
Drie antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen met waaier decor, ca. 1880. Afm. 10.5-15 cm. ø . In goede staat.
Drie antieke Societè ceramique Maastricht, blauw keramieken kastkommen met decor Teadrinker, ca. 1900. Afm. 11 x 16 cm.ø In goede staat.