Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

K.P.M. Theebus
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse K.P.M. porseleinen theebus met Chinees decor en goud decor. Ca. 1920. Afm. 13.5 x 9 x 7 cm. In goede staat.

Rosenthal vleesschaal, L. Ostermayr
Resultaat: 80 EUR

Prachtige Duitse Rosenthal porseleinen presenteerschaal decor L. Ostermayr, auerhaan en gouddecor 2e helft 20e eeuw 4x53x35cm. Cond:G

Rosenthal groep kip en haan
Resultaat: 80 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen figuur, ca. 1940. Selb-Bavaria K.218 w, door K. Himmelstoss 1878-1967. Afm. 13 cm. In goede staat.

Imari vazen (groot), 2x
Resultaat: 80 EUR

Twee grote antieke Imari porseleinen siervazen met tekst, figuren en florale decors (gemerkt). Eén vaas bovenrand gelijmd + chip. Afm. 54 cm.

2 Grote Makkumse borden
Resultaat: 80 EUR

Twee mooie geplooide polychrome Makkumse aardewerken sierborden 20e eeuw en in goede staat 28,5-32øcm.

Porseleinen beeldjes
Resultaat: 80 EUR

Drie grotere Duitse Dresdener porseleinen figuren, 20e eeuw. Vrouw met tafel (rok beschadigd), Vrouw op bank (vinger eraf), Dansend paar (rok beschadigd) Afm. 15-20 cm.

Grote porseleinen dekselvaas
Resultaat: 80 EUR

Zeer grote Japanse porseleinen dekselvaas met floraal- en gouddecor en Foo hond.staand op roodlak houten console 20e eeuw. Afm. ø 40 x 81 cm. In goede staat.

Gebakset jugendstil
Resultaat: 80 EUR

Twaalf-delige antieke Jugendstil Villeroy en Boch gebakset met groen-witte glazuur (sneeuwklokjes). Ca. 1910. Afm. ø 17- 24 cm. In goede staat.

10 Gebak borden
Resultaat: 80 EUR

Tien Duitse Schumann Arzberg porseleinen gebaksborden. Collection Rosenteller, ca. 1980. Afm. ca. ø 19 cm. In goede staat.

Chinese gemberpotjes (2x)
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinees porseleinen voorraadpotten (gember), met florale decors, 18e - 19e eeuw. Eén maal familie verte, één maal familie roze (haarlijn). Afm. 9.5 x 13.5 cm. en 9.5 x 8 cm. ø. Cond.: R/G.

3 Chinese kop en schotels
Resultaat: 80 EUR

Drie porseleinen kop en schotels met florale decors. 17e-18e eeuw. Kopjes hebben lichte randglazuur schade. Schotels, (één kapot, één randglazuur, en één goed.) Afm. 4.5x11 cm. ø . Cond.: R/G

Delfts Blauw kaststel
Resultaat: 80 EUR

Oud Delftsblauw handbeschilderd kaststel met florale decors. 20e eeuw. Afm. 26-40 cm. In goede staat.

Chinees bord (chip)
Resultaat: 80 EUR

Zeldzame 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gemerkt Kang Xy, floraal,vogel en gouddecor, geschulpte omranding 6,5xø28,3cm. Cond:R

Spiegel van porselein met twee wandconsoles
Resultaat: 75 EUR

Drie delen porselein, barokstijl, 20e eeuw. Eén maal spiegel met standaard. Twee maal wandconsoles met goud- en rozen decor. Gemerkt Napels nr. 499 + 498. Afm. 21-50 cm. In goede staat.

Lladro beeld+ Nao beeld
Resultaat: 75 EUR

Groot Spaans porseleinen zaphir beeld (Lladro). Voorstelling: Slapende jongen met hond. Afm. 25x25x12 cm. En een groot Noa beeld (Llandro). Voorstelling: Moeder met kind duiven aan het voeren. Afm. 22...

3 Chinese bordjes (groter)
Resultaat: 75 EUR

Drie Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemenvaas en coullissen decor. 1: Redelijk (minimale chips). 2: Gebarsten. 3: Haarscheuren + chips. Afm. ø 21 cm. Cond.: M/R

3-Delig Delfts blauw kaststel
Resultaat: 75 EUR

Drie delig Delftsblauw kaststel door de Porseleyne fles letters W.v.W. C.M. F1 ,met florale decors. Afm. 24-33 cm. In goede staat.

4 Meissen plaquettes
Resultaat: 70 EUR

Vier Duitse Meissen porseleinen wandplaquettes 1978. Johan Sebastian Bach, Ludwig van Beethoven, Wolfgang Amadeus Mozart, Franz Schubert. Afm. 17x14x2 cm. Twee in cassette. In goede staat.

Imari bloempot
Resultaat: 70 EUR

Grote Imari porseleinen bloempot met florale en patrijsvogel decors, 19e eeuw. Afm. 21x26 cm. ø. In goede staat.

Twee delen Makkum (bord/vaas+deksel)
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Makkums aardewerk, 20e eeuw, polychrome floraal. Dekselvaas en een sierschotel. Afm. 32 cm. - ø 32 cm. In goede staat.

11 Engelse beeldjes en trekpotje in doos
Resultaat: 70 EUR

Elf Engelse Staffordshire-stijl keramieken beelden en theepot (minimale chip mogelijk). Afm.ca. 10-20 cm. Cond.: G.

3 Borden
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke Chinese borden, 18e-19e eeuw. 2x 19e eeuw. Florale decors (iets vaal). 1x groot, 18e eeuw, voorzien van emaille tuindecor met gouddecor. Scherf gelijmd. Afm. ø 23 - 34.3 cm.

2 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee 17e /18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geschulpte omranding en floraal decor, beschadigingen, 23,8ø Cond;R/G

Frans servies
Resultaat: 70 EUR

Antiek Frans keramieken servies, 19e eeuw. Saint Armande Les Eaux met blauw/groene florale guilandes. Bestaande uit: 2 dekselschalen, 1 schaal, 2 grote borden, 11ontbijtborden, en 9 soepborden. Minima...

Imari pot met zilv. deksel
Resultaat: 70 EUR

Imari dekselpot met zilveren deksel, 19e eeuw. Afm. 16 cm. In goede staat.

7 Chinese borden
Resultaat: 70 EUR

Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, 3x Chinees imari, 2x Queng lung, 2x familie Roze, 1 met barst, 1 met chip en haarlijn, andere goed. Cond:R/G

Imari olielamp
Resultaat: 70 EUR

Negentiende eeuwse imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 60cm.

Porseleinen serviesje met houten rekje
Resultaat: 70 EUR

Antiek Japans eierschaal servies inclusief eikenhouten wandrek, omstreeks 1900, gemerkt, gouddecor en figuren in landschap, In goede staat.

Vaasje, trompetvorm
Resultaat: 65 EUR

Antieke Duitse Nymphenburg vaas met handgeschilderede florale- en goud decors. Ca. 1900. Afm. 15 cm. In goede staat.

Scheerbekken met winkelhaak en passer
Resultaat: 65 EUR

Oude keramieken scheerbekken met passer en winkelhaak(mogelijk vrijmetselaars) monogram J.B.G 6x27x21cm Cond:G

4 Meissen borden
Resultaat: 60 EUR

Vier zeldzame antieke Meissen handgeschilderde porseleinen borden met florale decors. (één restauratie, één chip) Twee stuks gaaf. Afm. 23-25 cm. ø. Cond.: R/G.

Delftse vaas, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Delfts keramieken dekselvaas met bloemvaas decor. 18e Eeuw. Gemerkt Porcelyne Bijl. Lichte randschades en glazuurschades. Afm. 32 cm. Cond.: R/G.

Borden (3x), 18e Eeuw
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke Fayence sierborden. Eén maal groot polychrome 18e eeuws Delft Floraal (lichte rand schades). Eén maal 18e eeuws Fayence polychrome (Duitsland) met floraal+vogel. Eén maal 'Wohl Bekomms', ...

Grote gemberpot
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot, met ranken en Chinese tekens (chip bovenrand) Afm. ø 21 x 23 cm. Cond.: R/G.

Lampsetset met monogram F.S.
Resultaat: 60 EUR

Oud lampetstel J.J Keramik 20e eeuw, 4 delig , met bloemendecor, in goede staat 14-37cm.

Familie rose bord
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen fgamilie roze bord (tuin decor) (iets vaal), 17e - 18e eeuw. Afm. 5x22.7 cm. ø. In goede staat.

2 Grote Makkumse borden
Resultaat: 60 EUR

Twee grote polychrome Makkums aardewerken sierschotels, 20e eeuw(chip) 35-36ø Cond:R/G

3 Delen Makkum
Resultaat: 60 EUR

Drie delen Makkums polychroom aardewerk, kastkom,bonbonniere, gemberpot, 10-17cm.

4 Delen Makkum (kom/schaaltje)
Resultaat: 60 EUR

Vier Makkums polychrome aardewerken kommen, 20e eeuw, in goede staat 15-21cm. Cond:G

4 Deel blauw .Chinees pors.
Resultaat: 60 EUR

Vier delen 18e-19e eeuws Chinees porselein. Eén keer gemerkte Kang Xy bord, coullissen decor (minimale chips). Eén keer bord met florale decors (goed). Eén kopje met florale decors (chips). Eén schote...

Grote Chinese vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met draken-decor . 20e eeuw. Afm. 77x30 cm. In goede staat.

Blauwe Chinese schotel
Resultaat: 60 EUR

Grote Japanse of Chinese schotel met tekens, lelies en eenden decor (gemerkt). 20e eeuw. Afm. ø 40.5 cm. Cond.: G.

4 delen Imari
Resultaat: 60 EUR

Vier delen antiek imari porselein. Eén reukverdrijver Foo hond (deksel gerestaureerd), 19e eeuw. Eén grote kom met draken decor (gerestaureerd), 19e eeuw. Eén vaas (huis in landschap). Eén bord, ca. 1...

Imari stijl kaststel
Resultaat: 60 EUR

Imari porseleinen kaststel met florale decors en vogels, 20e eeuw. Afm. 32-38 cm. In goede staat.

Imari vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met tuin coullissen decors. Afm. 31.5 cm. In goede staat.

Bloemvaas met onderschaal
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie Verte tuindecor. 23x27øcm. Cond;G

Blauw bord
Resultaat: 60 EUR

Grote 18e/19e eeuwse Fayence schotel, Delft of Frankrijk, minimale chips rand, 34,5ø Cond:R/G

3 Delfts blauwe borden en 1 schaal
Resultaat: 55 EUR

Vier Hollandse delftsblauwe keramieken borden, 20e eeuw, 3x porseleyne fles 1x Delfts Hollandse schaal. ø23cmen 6x23x34cm.. Cond;G

3 Porseleinen uilen (rookverdrijvers)
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke porseleinen uilen als rookverdrijvers. (eerste helft 20e eeuw). Afm. 21-35 cm. Cond.: G.

5 Toby Jugs
Resultaat: 50 EUR

Vijf oude Engelse keramieken Toby Jugs, 20e eeuw, musketiers en robin hood, Royal Dalton. 1955, 10-19cm. Cond:G

Imari bord, Chinees.
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen familie roze bord met florale en goud decor (één chip). 18e Eeuw. Afm. ø 23 cm. Cond.: G.

4 Gubbels Helden vazen
Resultaat: 50 EUR

Vier stuks Hollandse keramieken Gubbels Helden pijpvazen met blauwe glazuur. Afm. 10-24 cm. In goede staat.

Blauwe Oosterse schotel
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Perzische keramieken presenteerschotel op hoge rand, met blauw-witte symbolen decors. (gemerkt) Afm. ø 39 x 8 cm.

5 Delen divers Makkum
Resultaat: 50 EUR

Vijf diverse delen Makkums polychrome aardewerk 20e eeuw, bord, beker, melkkan, pijpvaasje en een grote schenkkan 8-21cm.

2x Keramieken bloempotten
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke keramieken bloempotten, geglazuurd en met florale decors. Ca. 1920. Afm. ø 15 x 19 cm. en ø 19 x 24 cm. In goede staat.

2 Chinese kop & schotels
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, gemerkt, landschap en floraal decor, (chips) 7x12øcm. Cond;R/G

2 Meissen borden
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen Meissen diepe borden, met florale decors (Knauff). Ca. 1900. Afm. ø 22.5 cm. In goede staat.

3 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden met tuindecor, alle met minimale chip en randglazuurschade. 32,5øcm. Cond:R

Chinese vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Chinese Kantonese vaas met krijgers decor, ca. 1900. Afm. 27 cm. In goede staat.

Vaasje, 'Meissen'.
Resultaat: 50 EUR

Duits Meissen porseleinen vaasje met floraal decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 10.5 cm. In goede staat.

Chinese vazen (2x)
Resultaat: 50 EUR

Twee octagonale Chinees porseleinen vazen met bloesem en vogel decors, ca. 1900. Afm. 25 cm. In goede staat.

Doosje beeldjes
Resultaat: 50 EUR

Lot van vijf oude porseleinen figuren. O.a.: Frankenthal, Napels, Dresden. Beschadigingen. Afm. 11-19 cm. Cond.: R.

Delfts blauwe borden, 18e eeuw. (2x)
Resultaat: 50 EUR

Twee Delfts blauwe borden met florale decors, 18e eeuw. Randschade. Afm. ø 23 cm. Cond.: R/G.

Blauwe porseleinen lamp
Resultaat: 50 EUR

Handbeschilderde porseleinen lamp, 20e eeuw rozen en landschapsbeschilderingen, 35cm. Cond;G

Servies, Rosenthal
Resultaat: 50 EUR

Dertien-delig Duits porseleinen Rosenthal gebakset met florale decors. Decor 'Selb Bavaria Donatello', Afm. 15-27 cm. In goede staat.

Imari trekpotje
Resultaat: 50 EUR

Chinees imari porseleinen trekpot, 18e eeuws met floraal en gouddecor, chip deksel en grip gerestaureerd. 10,5x14x9øcm. Cond:R

2x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee delen 18e/19e eeuws Chinees porselein, capucijner schaaltje met zilveren Lyra greep (haarscheur bodem), 18e eeuws schaaltje Familie roze, twee scherven gelijmd 11-12,5cm Cond:R

Borden, 2 st., 18e eeuw.
Resultaat: 45 EUR

Twee keramieken borden, 18e eeuw. Eén maal Delft (beschadigd), één maal ..?.. (randschade) Afm. ø 23 cm. Cond.: R.

Kaststel, regout.
Resultaat: 45 EUR

Antiek drie- delig Societè ceramique Maastricht keramieken kaststel met Rustique decor, ca. 1900. Afm. 31-33 cm. In goede staat.

Chinees diep bordje
Resultaat: 45 EUR

Achttiende eeuws Chinees diep bordje met tuindecor en haarlijn, 3x16,5øcm. Cond;R

Theekan op comfoor
Resultaat: 40 EUR

Franse limoges theekan op comfort. Paris style. Handbeschilderd goud- en florale decors. 20e eeuw. Afm. 27 cm. In goede staat.

Porseleinen borden
Resultaat: 40 EUR

Twee 18e eeuwse Samson porseleinen borden met goud en florale decors (haarscheuren). Afm. 22.2 x 22.5 cm. Cond.: R.

2x schenkkan
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Gouda platelen schenkkannen ca. 1910. Koningklijk Goedewaagen Anjer. Afm. 20 cm. Goede staat.

2 Lladro hondjes
Resultaat: 40 EUR

Twee Spaanse Lladro porseleinen hondengroepen, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 12-16cm.

Kommen met draken (2 st.)
Resultaat: 40 EUR

Twee zeldzame Chinees of Japanse porseleinen kommen met paradijsvogels en draken decors. 18e - 19e eeuw. Afm. 5.5 x 11.5 cm. ø en 8 x 16 cm. ø. In goede staat.

Grote knobbelvaas
Resultaat: 40 EUR

Grote keramieken Hollandse knobbelvaas met polychrome florale decors (haarscheur). 20e eeuw. Afm. 48 cm. Cond.: R.

Kommen (2x)
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Leeuwarden keramieken kastkommen met florale decors. Zijn gesigneerd met v.d. Graaff, 1915-1965. Afm. 11.5 - 18 cm. ø. In goede staat.

Serviesgoed K.P.M.
Resultaat: 40 EUR

Drie-delig Duits serviesgoed met goud en blauw decor. 19e Eeuw. Afm. 8x14 cm. ø. In goede staat.

Porseleinen putti's (4x)
Resultaat: 40 EUR

Vier Duitse porseleinen putti's. 20e Eeuw. 'Aan het oogsten'. Gemerkt: Kroon en D (Dresden?). Afm. 16-17 cm. In goede staat.

Imari theeflacon
Resultaat: 40 EUR

Antieke Imari porseleinen theeflacon (gemerkt), ca. 1900. Afm. 9.5 x 8 x 9 cm. In goede staat.

KPM kopje
Resultaat: 40 EUR

Duits porseleinen biedermeier K.P.M-kopje met handgeschilderd decor, gebouw met figuren (bodemscheur). 19e eeuw. Afm. 7.4 x 9 cm ø. Cond.: R.

Porseleinen fles
Resultaat: 40 EUR

Franse Robj Paris porseleinen stopfles. Ca. 1920. Voorstellende een priester met baard. Afm. 27 cm. In goede staat.

Imari vazen (2x)
Resultaat: 40 EUR

Twee Imari porseleinen vazen met florale en vaas decors, 19e eeuw. Afm. 19 cm. In goede staat.

Lladro damesfiguur met paraplu en ei
Resultaat: 40 EUR

Lladro dame met parasol en groot porseleinen limogesstijl ei, 16-32cm. (parasol beschadigd) Cond:R/G

Majolica bord met opschrift en wapendecor
Resultaat: 40 EUR

Antiek renaissance stijl majolica sierbord omstreeks 1900 met cherubijnkoppen en engelen, monogram I.B. In goede staat 23,7øcm.

Imari vaasjes (2x)
Resultaat: 40 EUR

Twee Imari porseleinen vaasjes met florale decors, 19e eeuw. Dekselvaas (goed). en een vaas zonder deksel (haarscheur). Afm. 15-27 cm.

Grote majolica amfora vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Italiaanse Majolica amfora vaas, gemerkt , 20e eeuw, scheur in basement, 64cm. Cond:R

Chinese potten (2x)
Resultaat: 40 EUR

Twee Chinese vazen/gemberpot met celadon glazuur. 20e Eeuw. Afm. 16-25 cm. In goede staat.

Grote vaas Japan
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Japanse porseleinen vaas met paradijsvogeldecor en floraal decor, gemerkt, 20e eeuw, 25,5x11cm. Cond:G

Servies, Rosenthal
Resultaat: 40 EUR

Leuk Duits Rosenthal porseleinen theeservies "Selb Bavaria" met "Isolde" decor. In Jugendstil-stijl, met bloemen en goud decor.

Bloempot, Villeroy en Boch (2x)
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke keramieken Villeroy en Boch bloempotten. Ca. 1900. (Grotere heeft haarscheuren in bodem). Jugendstil met florale decors. Afm. ø 22 - ø 30 cm. Cond.: R/G.

Chinese rijstkom
Resultaat: 40 EUR

Achttiende eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met landschapsdecor, haarlijn, 6x11,2øcm. Cond;R

Chinees porseleinen vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met landschapsdecor, rondom bewerkt, 20e eeuw. In goede staat 41x20øcm.

Petrus Regout Maastricht
Resultaat: 40 EUR

Antiek Petrus Regout Maastricht theeservies omstreeks 1890, decor Cambridge Castillo, bestaande uit: 6 kop en schotels, roomset, theepot, minimale chip mogelijk, 5-33cm. Cond;G

4 Imari schoteltjes en 2 kopjes
Resultaat: 40 EUR

Zes delen 18e-19e eeuws Chinees porselein, 2 kop en schotel Imari, 2 18e eeuwse schotels met bloemvaasdecor, geschulpte omranding, haarlijn en chip, Cond:R/G

4 borden
Resultaat: 37 EUR

Vier oude Hollandse keramieken borden, 2x Delfts, 2x Royal Sphinx, voorstellingen naar Otto Eerleman. 35-40cm.