Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Meissen kannen
Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek Duits Meissen porselein (Knauff) in uienmotief (zwiebelmuster), ca. 1900. Eén grote theekan (minimale chips bodemrand) en een moccakan (beschadigd). Afm. 12-26 cm. Cond.: M/R.

Chinese theepot
Startprijs 90 EUR

Oude Chinese porseleinen theepot met verwarmingshouder ook van porselein met metalen monturen (twee-delig). Voorzien van figuren decors. Gemerkt, 20e eeuw. Afm.: 28 cm. In goede staat.

Gebakset jugendstil
Resultaat: 80 EUR

Twaalf-delige antieke Jugendstil Villeroy en Boch gebakset met groen-witte glazuur (sneeuwklokjes). Ca. 1910. Afm. ø 17- 24 cm. In goede staat.

2 KPM borden
Startprijs 50 EUR

Twee Duitse porseleinen K.P.M. diepe borden met handgeschilderde florale decors en goudrand, 19e eeuw. In goede staat.

3x Duits porselein
Startprijs 80 EUR

Drie delen Duits porselein Von Schierholz, eerste helft 20e eeuw. Eén vaas, twee schalen. Florale decors + putti. Afm. 24-33 cm. In goede staat.

Hutschenreuther serviesdelen
Resultaat: 30 EUR

Duits porseleinen Hutschenreuther servies Form Dresden, 10 kop en schotels, vaas, schaal, 2 terrines, 2 melkkannen, minimale chip mogelijk, 10-37cm. Cond;G

2 Meissen borden
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen Meissen diepe borden, met florale decors (Knauff). Ca. 1900. Afm. ø 22.5 cm. In goede staat.

Meissen schaal
Startprijs 60 EUR

Porseleinen Meissen schaal, met florale decors, 19e eeuw. In rococco stijl. Afm. 25-40 cm. In goede staat.

KPM bordje + beeldje
Startprijs 50 EUR

Twee delen vooroorlogs Duits porselein. Kind met geitje, Schaubach (oortje is gelijmd). en een K.P.M. bordje met floraal decor. Afm. 14-16 cm. Cond.: R/G.

10 Gebak borden
Resultaat: 80 EUR

Tien Duitse Schumann Arzberg porseleinen gebaksborden. Collection Rosenteller, ca. 1980. Afm. ca. ø 19 cm. In goede staat.

KPM kopje
Resultaat: 40 EUR

Duits porseleinen biedermeier K.P.M-kopje met handgeschilderd decor, gebouw met figuren (bodemscheur). 19e eeuw. Afm. 7.4 x 9 cm ø. Cond.: R.

Frans servies
Resultaat: 70 EUR

Antiek Frans keramieken servies, 19e eeuw. Saint Armande Les Eaux met blauw/groene florale guilandes. Bestaande uit: 2 dekselschalen, 1 schaal, 2 grote borden, 11ontbijtborden, en 9 soepborden. Minima...

Antieke Chinese dekselpot
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afm. ca. 17 x 15 cm ø . Cond.: R.

Chin. familie verte schaal (2x)
Startprijs 1.300 EUR

Twee oude Chinees porseleinen familie verte diepe borden met figuur en vogel decor. Yong Chen (gemerkt) Afm. 20.2 cm. ø. In goede staat.

3 Chinese borden
Resultaat: 130 EUR

Drie mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met floraal en vogeldecor, chips rand, 4x22,5øcm. Cond;G

3 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 270 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal- en gouddecor. In goede staat, 23,5ø

2 Chinese bordjes
Startprijs 40 EUR

Twee Chinees porseleinen diepe schotels met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afm. 3-15.5 cm. ø. In goede staat.

3 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden met tuindecor, alle met minimale chip en randglazuurschade. 32,5øcm. Cond:R

Chinese gemberpotjes (2x)
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinees porseleinen voorraadpotten (gember), met florale decors, 18e - 19e eeuw. Eén maal familie verte, één maal familie roze (haarlijn). Afm. 9.5 x 13.5 cm. en 9.5 x 8 cm. ø. Cond.: R/G.

Chinese vaas 19e eeuw
Startprijs 120 EUR

Grote Chinese 19e eeuw, cassis-kleurige porseleinen dekselvaas (deksel randschade). Afm. 32 x 20.5 ø. Cond.: R/G.

Vierkante 19e eeuwse Chineese trekpot + deksel
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuw. Chinees porseleinen gesigneerde theepot met goud en figuren decors. Afm. 23x16.5x11.5 cm. Cond.: G.

Yixing groen trekpotje, met bodem en deksel merk
Resultaat: 180 EUR

Chinese gemerkte Yixing theepot in lotusbloemvorm met slang en kikker. 21e eeuw. Afm. 6x15x11.5 cm. Cond.: G.

2 Kopjes en 8 schotels, Japan.
Startprijs 75 EUR

Tien delen Japans porselein met figuren decors (gemerkt). 19e Eeuw. Twee kop en schotels, zes losse schotels (geschulpte omranding) (één chip) Afm. 6.5 x13 cm. ø . Cond.: G.

Chinese vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Chinese Kantonese vaas met krijgers decor, ca. 1900. Afm. 27 cm. In goede staat.

3 Chinese vazen
Startprijs 80 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen vazen 18e-19e eeuw, grotere vaas gemerkt, In goede staat 8,5x16,5cm.

2 Celadon opium pijpen
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinese celadon opium pijpen. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 24 cm. In goede staat.

Jade Foo hond
Startprijs 70 EUR

Grote Chinese jade Foo hond, 21e eeuw. Afm. 26 cm. In goede staat.

Theepot, Kantonees
Startprijs 40 EUR

Kantonese porseleinen schenkkan met florale decors en teksten (zonder deksel). 19e Eeuw. Afm. 13 cm. In goede staat.

Chin. blauw-witte vaas
Resultaat: 1.400 EUR

Antieke Chinees porseleinen Wanli vaas met olifanten hengsels, florale decor. (haarscheur in hals) Afm. 23 cm. Cond.: G.

Bolvaas, Republiek
Resultaat: 600 EUR

Oude Chinees porseleinen Republiekeinse bolvaas met berglandschap decor. (Gemerkt). Afm. 21 cm. In goede staat.

4 Chinese kopjes
Resultaat: 160 EUR

Vier aparte antieke chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900 met floraal decor. In goede staat 6-14cm.

3 Chinese kop en schotels
Resultaat: 80 EUR

Drie porseleinen kop en schotels met florale decors. 17e-18e eeuw. Kopjes hebben lichte randglazuur schade. Schotels, (één kapot, één randglazuur, en één goed.) Afm. 4.5x11 cm. ø . Cond.: R/G

4 Chinese theekopjes
Resultaat: 100 EUR

Vier Chinese porseleinen kopjes met spelende kinderen (gemerkt). 18e eeuw. Afm. 4x6.5 cm ø. In goede staat.

5 Chinese borden
Startprijs 100 EUR

Vijf Chinese porseleinen borden met huis in baai decors, 19e eeuw. Afm. ø 23 cm. In goede staat.

3 Chinese borden
Startprijs 60 EUR

Drie Chinese porseleinen borden met jagers te paard decors (gemerkt), 19e eeuw. Afm. ø 22.5 cm. In goede staat.

Chinees graatbakje
Startprijs 30 EUR

Oud Chinees porseleinen visgraat bakje. Tweede helft 20e eeuw, gemerkt. Afm. 3x6x7 cm. In goede staat.

8 Chinese kopjes
Startprijs 120 EUR

Acht Chinese porseleinen kopjes met draken decors, 20e eeuw. Afm. 4x5 cm. ø. In goede staat.

8 Delen Zwiebelmuster
Startprijs 35 EUR

Acht delen antiek Duits zwiebelmuster (uien decor) porselein. Villeroy en Boch, ca. 1900. O.a.: Villeroy en Boch kan (zonder deksel). 7borden (één chip, één haarlijn) Afm. 20-24 cm. Cond.: R/G.

Grote porseleinen bloempot
Startprijs 50 EUR

Grote Chinese porseleinen bloempot met landschap decors rondom. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 38x46 cm. ø. In goede staat.

Delfts Blauw kaststel
Resultaat: 80 EUR

Oud Delftsblauw handbeschilderd kaststel met florale decors. 20e eeuw. Afm. 26-40 cm. In goede staat.

Hollande borden (lot)
Startprijs 30 EUR

Vier antieke keramieken borden. O.a.: Tijdperk van O. Wers en smokkelaars 1914-1918. H.F. van Baaren Enschede. De maes stroom (niet antiek). en 2 molenborden, ca. 1920. Afm. ø 24 cm. Cond.: G.

Servies floraal met bladgoud
Resultaat: 330 EUR

Vooroorlogs zeldzaam twaalf delig Belgisch Heralux Boch Freres ontbijtservies. O.a.: Theekan, melkkan, 12 borden en 12 kop en schotels. Voorzien van floraal- en goud decor. Afm. 4-25 cm. Cond.: G.

4 Villeroy & Boch borden
Startprijs 30 EUR

Vier antieke keramieken sierborden, ca. 1910. Twee keer Villeroy en Boch. Twee keer Hoyerswerda, Afm. 23-24 cm. Cond.:G.

2 Porseleinen mandjes
Startprijs 120 EUR

Twee porseleinen manden 20e eeuw, 1x Italiaans, 1x Duits, omstreeks 1930 met floraal decor, 23x25ø en 7x19x25ø, in goede staat.

2 Porseleinen Rosenthal vaasjes
Startprijs 60 EUR

Twee Duitse Rosenthal porseleinen vazen, studio-line, omstreeks 1990 16-20cm. Cond;G

Theepot
Resultaat: 650 EUR

Oude Chinees porseleinen theepot, met zegelmerkteken, tekst voorzien met landschappen decors. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 9x16x9 cm. ø. In goede staat.

Wedgwood servies
Resultaat: 135 EUR

Engels Wedgwood servies. Decor Stratford of Etruria & Barlaston. Het servies bestaat uit: 10grote-, 10 soep-en , 10 ontbijtborden, 9 kleine schaaltjes, 10 ovale schalen, 16 schotels,en 1 botervloot. ...

8 Kop & schotels P. Regout
Startprijs 40 EUR

Acht antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Canton. Ca. 1890. Afm. 7.5 -13 cm ø. Cond.: G.

3-Delig Delfts blauw kaststel
Resultaat: 75 EUR

Drie delig Delftsblauw kaststel door de Porseleyne fles letters W.v.W. C.M. F1 ,met florale decors. Afm. 24-33 cm. In goede staat.

5 Borden
Startprijs 40 EUR

Vijf antieke Duitse porseleinen handbeschilderde gebakschotels met opengewerkte omranding en goud decor. Monogram H.K. 1888. Afm. 16.4 cm. ø. In goede staat.

KPM dekseldoos
Resultaat: 30 EUR

Duitse handbeschilderde K.P.M. porseleinen dekseldoos met floraal decor. Ca. 1920-1930. Afm. 3.5 - 9.5 ø cm. In goede staat.

2 porseleinen vazen Empire stijl
Resultaat: 160 EUR

Twee grote porseleinen empire stijl dekselvazen, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met gouddecor, Gemerkt met twee zwaarden en kroon. In goede staat 41cm.

Chinees Yixing theepotje
Startprijs 75 EUR

Delikaat gemaakt Chinese Yixing schenkkannetje met deksel. 19e Eeuw of eerder. Zéér dun en verfijnd uitgevoerd. Signatuur op zijkant. Dekseltop gelijmd, verder in goede staat. Afm. 6.5x7 cm. ø.

Porseleinen fles
Resultaat: 40 EUR

Franse Robj Paris porseleinen stopfles. Ca. 1920. Voorstellende een priester met baard. Afm. 27 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot
Startprijs 70 EUR

Oude Chinees porseleinen dekselpot met donkerblauw floraal- en symbolen decors. 20e Eeuw. In goede staat.

Vaasje, 'Meissen'.
Resultaat: 50 EUR

Duits Meissen porseleinen vaasje met floraal decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 10.5 cm. In goede staat.

Borden, Jugendstil (6x)
Startprijs 100 EUR

Zes duitse porseleinen Jugendstil borden met florale decors, ca. 1910. Gemerkt: B.R.C. Regina Bavaria. Afm. ø 22.3 cm. In goede staat.

3 Bloempotten met onderschotel
Startprijs 125 EUR

Drie antieke keramieken bloempotten met lekschaal omstreeks 1900. o.a. Petrus Regout Maastricht, Petrus Regout gemerkt R, etc. 21x22øcm.

Figuren, Gerold (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee oude duitse Gerold porseleinen figuren. (bij één vogel is staat er af). Afm. 14 cm. Cond.: R/G.

Meiss & Teichert (6 delen)
Startprijs 90 EUR

Zes delen duits Stadt Meissen, Teichert, uien decor (zwiebelmuster), één onduidelijk gemerkt, porseleinen borden/ schotels. Afm. 16-27 cm. In goede staat.

Kruik en dekselpot + twee handvaten
Startprijs 40 EUR

Twee oude Duitse steengoed kruiken, eerste helft 20e eeuw. Eén maal fles (hengsel gelijmd), één maal rumtopf. Afm. 33-37 cm. Cond.: R/G.

5-Delig kaststel
Resultaat: 110 EUR

Prachtig vijf-delig Delfts keramieken kaststel met landschappen en florale decors. Ca. 1920. In 18e eeuwse stijl. Afm. 26-37 cm. In zeer goede staat.

Imari bloempot
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse imari bloempot met floraal decor, in goede staat 15x19,5øcm.

Rotterdams Lloyd schaaltje
Startprijs 30 EUR

Schoonhoven keramieken schaaltje met Lloyd Rotterdam, scheepvaart decor. (bakfoutje) Ca. 1930. Afm. 3-14 cm. Cond.: R/G.

3 Porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR

Drie oude porseleinen figuren, 1 goudfazant, keramiek, 1 gems onduidelijk gemerkt, 1 x Gerold bavaria vogel(chip) 17cm. Cond:R/G

Chinese figuren (4x)
Startprijs 50 EUR

Vier antieke Chinese zeepstenen figuren. Eerste helft 20e eeuw. (één hoofd gelijmd). Cond.: R/G.

9 Duitse borden, ca. 1910
Startprijs 160 EUR

Negen vooroorlogse Duitse porseleinen ontbijtborden met rozendecor, omstreeks 1920-1930 gemerkt PLS Germany, 21.6øcm. Cond:G

Groot imaribord met vakverdeling ca. 1880
Startprijs 200 EUR

Zeer grote antieke imari porseleinen sierschotel met coulissendecor , omstreeks 1880 . In goede staat 45,5ø

Imari vazen (2x)
Resultaat: 40 EUR

Twee Imari porseleinen vazen met florale en vaas decors, 19e eeuw. Afm. 19 cm. In goede staat.

Imarie lampvoet en Chineese lampvoet
Startprijs 60 EUR

Antieke Imari porseleinen lampenvoet, 19e eeuw en een Chinese lampenvoet, tweede helft 20e eeuw. Afm. 25-27 cm. Cond.: G.

Liggende kameel
Resultaat: 35 EUR

Grote keramieken kameel, geglazuurd. 20e eeuw. Afm. 44x56x26 cm. In goede staat.

12 Diverse vaasjes in doos
Startprijs 50 EUR

Twaalf diverse oude Japanse/Chinese vaasjes. O.a.: Satsuma, Kutani, cloisonnè etc. Ca. 1900. Afm. 8-13 cm. In goede staat.

Grote Delfts blauwe schotel, eiervrouwtje
Startprijs 70 EUR

Grote Delftse porseleinen sierschotel, oud Delft A.R, eiervrouwtje Bloemaert, 20e eeuw 42ø Cond:G

Lladro damesfiguur met paraplu en ei
Resultaat: 40 EUR

Lladro dame met parasol en groot porseleinen limogesstijl ei, 16-32cm. (parasol beschadigd) Cond:R/G

Chinese celadon leeuw
Startprijs 120 EUR

Oude Chinese celadon aardewerken leeuwin. 20e eeuw. Afm. 15x23x8 cm. In goede staat.

2 Celadon vazen, blauwe bloemen op wit fond
Startprijs 90 EUR

Twee grote vooroorlogse cloisonnè vazen met blauwe bloemen en vlinder decors. Afm. 32 cm. In goede staat.

Yixing theepot (Chinees)
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met florale takken decor. Gemerkt. Afm. 8x16x8.5 cm. Cond.: G.

Majolica bord met opschrift en wapendecor
Resultaat: 40 EUR

Antiek renaissance stijl majolica sierbord omstreeks 1900 met cherubijnkoppen en engelen, monogram I.B. In goede staat 23,7øcm.

Porseleinen koekdoos+onderschotel en presenteerschaal
Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek porselein met florale decor, ca. 1900. Eén maal koektrommel met onderschaal, één maal verdeelschaal. (deksel koektrommel haarlijn). Afm. 20-28 cm. Cond.: R/G.

Imari schotel
Startprijs 60 EUR

Zeer grote Imari-stijl keramieken sierschotel. 21e eeuw. Afm. ø 51 cm. In goede staat.

2 Satsuma vazen, 1x groot en 1 x klein
Startprijs 50 EUR

Vier maal vooroorlogse Satsuma vazen. Eerste helft 20e eeuw, met goud en figuren in landschapdecors. Afm. 19-40 cm. (één vaas gelijmd) Cond.: R/G.

4 Yixing cups met zilveren bekleding
Resultaat: 25 EUR

Vier Yixing cups met zilveren bekleding, 20e eeuw. 4,5-5cm. In goede staat

Yixing theepot, groot (Chinees)
Startprijs 250 EUR

Grote oude/antieke Chinese Yixing theepot met draken decor, tekens en gemerkt. Twee kleurig. Binnenzeef beschadigd. Afm. 13.5x20.3x12.5 cm. ø.

P. Regout bord ca. 1880 met bloemdecor
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Petrus Regout Maastricht wandschotel met boeren decor omstreeks 1880 met haarlijn39ø Cond:R

Japans bord
Startprijs 35 EUR

Antiek Japans sierbord (gemerkt) met figuren bij fruitboom decor. Eerste helft 20e eeuw. Afm. ø 24.5 cm. In goede staat.

Imari vaasjes (2x)
Resultaat: 40 EUR

Twee Imari porseleinen vaasjes met florale decors, 19e eeuw. Dekselvaas (goed). en een vaas zonder deksel (haarscheur). Afm. 15-27 cm.

Japanse rolvaas.
Startprijs 40 EUR

Japanse porseleinen rolvaas met paradijsvogel en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 25 cm. In goede staat.

4 delen Imari
Resultaat: 60 EUR

Vier delen antiek imari porselein. Eén reukverdrijver Foo hond (deksel gerestaureerd), 19e eeuw. Eén grote kom met draken decor (gerestaureerd), 19e eeuw. Eén vaas (huis in landschap). Eén bord, ca. 1...

Imari kop en schotels, divers.
Resultaat: 215 EUR

Groot lot diverse imari porseleinen kop en schotels, 19e eeuw. Enkele chips, haarlijnen en/of beschadigingen. (veel goed). Afm. 4-14 cm. Cond.: R/G.

Imari vazen (6x)
Startprijs 80 EUR

Zes stuks Imari porseleinen vazen, 19e eeuw. O.a.: Vier dekselvazen (florale decors) (twee dekselpunten gelijmd) Verder in goede staat. Afm. 11-26 cm. Cond.: R/G.

Imari pot met zilv. deksel
Resultaat: 70 EUR

Imari dekselpot met zilveren deksel, 19e eeuw. Afm. 16 cm. In goede staat.

Imari kop (4 st.) + schotels (6 st.)
Resultaat: 95 EUR

Antiek Imari porselein, ca. 1800. Vier kopjes en zes schotels. Voorzien van florale en goud decors (één kopje beschadigd). Vier schotels goed, twee schotels hebben haarlijn. Afm. 4.5 x 11.5 cm. ø. Con...

Imari schotels (2x)
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen schotels/schalen. Eén maal ovaal (kleine restauratie). Eén maal geschulpt (goed). Eén maal voorzien van florale decor, de andere met florale decors met konijnen. Afm....

Imari stijl kaststel
Resultaat: 60 EUR

Imari porseleinen kaststel met florale decors en vogels, 20e eeuw. Afm. 32-38 cm. In goede staat.

Chinese vazen (2x)
Resultaat: 50 EUR

Twee octagonale Chinees porseleinen vazen met bloesem en vogel decors, ca. 1900. Afm. 25 cm. In goede staat.

Imari vaas
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met florale, vogels, vlinders en vissen decors. Afm. 31 cm. In goede staat.