Twee delen 18e/19e eeuws Chinees porselein, capucijner schaaltje met zilveren Lyra greep (haarscheur bodem), 18e eeuws schaaltje Familie roze, twee scherven gelijmd 11-12,5cm Cond:R
Prachtige hoogwaardige antieke Japanse Satsuma vaas met fijn geschilderde figuren en gouddecor, keizerlijke familie, chips voet 23x12ø Cond;G
Zeldzame 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gemerkt Kang Xy, floraal,vogel en gouddecor, geschulpte omranding 6,5xø28,3cm. Cond:R
Oude keramieken scheerbekken met passer en winkelhaak(mogelijk vrijmetselaars) monogram J.B.G 6x27x21cm Cond:G
Vijf delig kaststel, waarvan drie met deksel, 4x scheepsdecor, 1 xmolendecor, 1 knop van deksel gelijmd 26-36cm. Cond.:G
Antieke porseleinen rozensteker, met messing houder en floraal- en gouddecor, omstreeks 1900. In goede staat, 21xø19cm.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 kleine dekselvaas en 2 open vazen met florale decors in goede staat 15-17cm
Grote 18e/19e eeuwse Fayence schotel, Delft of Frankrijk, minimale chips rand, 34,5ø Cond:R/G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse decors. Cond:R
Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom 17-13cm. Cond:R/G
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met goud- en floraal decor (1 minimale chip) Cond.: G
Antiek Japans theeservies omstreeks 1900, gemerkt. eierschaal decor met handbeschilderde figuren, 2 theepotten, melk en suikerpot, 5 kop en schotels, 5 gebaksborden, in goede staat 18-19cm.
Negentiende eeuwse Weense bonbonschaal, handbeschilderd met floraal decor en gouddecor, 4,5x13,5øcm. Cond:G
Antiek Japans eierschaal servies inclusief eikenhouten wandrek, omstreeks 1900, gemerkt, gouddecor en figuren in landschap, In goede staat.
Chinees imari porseleinen trekpot, 18e eeuws met floraal en gouddecor, chip deksel en grip gerestaureerd. 10,5x14x9øcm. Cond:R
Oude grote porseleinen met messing lampenvoet, geelectrificeerd, haarlijn in bovenste porseleinen reservoir, 48cm. Cond:R
Vier delen oud porselein 3x Meissen blauwe bloem en goudomranding 1x Engels Old Foley, Chinese rose, 11-18cm. Cond:G
Zes oude Engelse keramieken Toby Jugs, 20e eeuw wood en sons, chip, verder in goede staat 9-16cm. Cond:R/G
Zes Engelse keramieken Toby Jugs, 3x Staffordshire, Alterton, Lancaster, Kelsborow ware, Henry the Eighti (Monogram M.S) 20e eeuw 5,5-17cm. Cond:G
Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, wood en sons England 9-19cm. Cond:G
Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, 1x Sylvac Staffordshire, 2x Genuine Staffordshire, Shorter +sow L+D,m 1x ongemerkt. 20-23cm. Cond:G
Antieke fayence dekselvaas omstreeks 1900, neo renaissence, gelijmd. cco.coa.clos.e.c. XVII, 50cm. Cond;M
Zes delen 18e-19e eeuws Chinees porselein, 2 kop en schotel Imari, 2 18e eeuwse schotels met bloemvaasdecor, geschulpte omranding, haarlijn en chip, Cond:R/G
Drie antieke keramieken presenteerbladen omstreeks 1920, dienblad, vernikkelde omranding, landschap en fruitdecor 30-54cm. Cond:G
Grote keramieken schaal door Hannie Mein Vinkega Friesland, bruin groene glazuur. 5x29øcm. Cond;G
Antiek keramieken tablet met Engels creampetal Grindley, koffieservies omstreeks 1910, 10 delig in goede staat minimale chip mogelijk. 6-18cm. Cond:G
Negentiende eeuwse porseleinen chocoladekan met porseleinen tablet met brons, en 4 kop en schotels(kopje extra, schotel gelijmd, verder in goede staat 5,5-23cm. Cond:R/G
Zes maal Villeroy en Boch porseleinen sierborden 2x decor unicef 1979-1978 2x Frühling,Sommer, Villeroy en Boch Heinrich. 19,5ø-24,5ø cm. Cond;G
Vijf antieke keramieken borden omstreeks 1900 2x Villeroy en Boch, 3x Minton England 26-28cm. Cond:R/G
Vier oude Hollandse keramieken borden, 2x Delfts, 2x Royal Sphinx, voorstellingen naar Otto Eerleman. 35-40cm.
Vier Hollandse delftsblauwe keramieken borden, 20e eeuw, 3x porseleyne fles 1x Delfts Hollandse schaal. ø23cmen 6x23x34cm.. Cond;G
Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G
Antieke Chinees porseleinen kom 18e-19e eeuws, onduidelijk gemerkt, met 3 wijsheren in tuin decor, minimale randglazuurschade. 6-11,5øcm. Cond:R/G
Vier 19e eeuwse Japanse vazen, 2x porselein Imari en 2x Kutani. 12-13,5cm. Cond:G
Schoonhoven keramieken schaaltje met Lloyd Rotterdam, scheepvaart decor. (bakfoutje) Ca. 1930. Afm. 3-14 cm. Cond.: R/G.
Negentiende eeuwse imari bloempot met floraal decor, in goede staat 15x19,5øcm.
Prachtig vijf-delig Delfts keramieken kaststel met landschappen en florale decors. Ca. 1920. In 18e eeuwse stijl. Afm. 26-37 cm. In zeer goede staat.
Twee oude Duitse steengoed kruiken, eerste helft 20e eeuw. Eén maal fles (hengsel gelijmd), één maal rumtopf. Afm. 33-37 cm. Cond.: R/G.
Zes delen duits Stadt Meissen, Teichert, uien decor (zwiebelmuster), één onduidelijk gemerkt, porseleinen borden/ schotels. Afm. 16-27 cm. In goede staat.
Twee oude duitse Gerold porseleinen figuren. (bij één vogel is staat er af). Afm. 14 cm. Cond.: R/G.
Drie antieke keramieken bloempotten met lekschaal omstreeks 1900. o.a. Petrus Regout Maastricht, Petrus Regout gemerkt R, etc. 21x22øcm.
Zes duitse porseleinen Jugendstil borden met florale decors, ca. 1910. Gemerkt: B.R.C. Regina Bavaria. Afm. ø 22.3 cm. In goede staat.
Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G
Leuk Duits Rosenthal porseleinen theeservies "Selb Bavaria" met "Isolde" decor. In Jugendstil-stijl, met bloemen en goud decor.
Dertien-delig Duits porseleinen Rosenthal gebakset met florale decors. Decor 'Selb Bavaria Donatello', Afm. 15-27 cm. In goede staat.
Drie oude porseleinen figuren, 1 goudfazant, keramiek, 1 gems onduidelijk gemerkt, 1 x Gerold bavaria vogel(chip) 17cm. Cond:R/G
Drie delen Duits porselein. Derde rijk gemerkt, Bavaria & Hutscherreuther. Afm. ca. 24 cm. ø. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen figuur, ca. 1940. Selb-Bavaria K.218 w, door K. Himmelstoss 1878-1967. Afm. 13 cm. In goede staat.