Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 KPM borden
Startprijs 50 EUR

Twee Duitse porseleinen K.P.M. diepe borden met handgeschilderde florale decors en goudrand, 19e eeuw. In goede staat.

KPM bordje + beeldje
Startprijs 50 EUR

Twee delen vooroorlogs Duits porselein. Kind met geitje, Schaubach (oortje is gelijmd). en een K.P.M. bordje met floraal decor. Afm. 14-16 cm. Cond.: R/G.

Grote porseleinen bloempot
Startprijs 50 EUR

Grote Chinese porseleinen bloempot met landschap decors rondom. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 38x46 cm. ø. In goede staat.

Chinese figuren (4x)
Startprijs 50 EUR

Vier antieke Chinese zeepstenen figuren. Eerste helft 20e eeuw. (één hoofd gelijmd). Cond.: R/G.

12 Diverse vaasjes in doos
Startprijs 50 EUR

Twaalf diverse oude Japanse/Chinese vaasjes. O.a.: Satsuma, Kutani, cloisonnè etc. Ca. 1900. Afm. 8-13 cm. In goede staat.

Porseleinen koekdoos+onderschotel en presenteerschaal
Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek porselein met florale decor, ca. 1900. Eén maal koektrommel met onderschaal, één maal verdeelschaal. (deksel koektrommel haarlijn). Afm. 20-28 cm. Cond.: R/G.

2 Satsuma vazen, 1x groot en 1 x klein
Startprijs 50 EUR

Vier maal vooroorlogse Satsuma vazen. Eerste helft 20e eeuw, met goud en figuren in landschapdecors. Afm. 19-40 cm. (één vaas gelijmd) Cond.: R/G.

Servies, Mosa
Startprijs 50 EUR

Antiek Maastrichts Mosa thee-servies met florale decors, ca. 1900. Servies bestaat uit: Theekan, melk+suiker set, 12 kopjes, 11 schotels. (minimale chip mogelijk) Afm. 5-25 cm. In goede staat.

Bisquit porseleinen engel
Startprijs 50 EUR

Grote bisquit porseleinen Engel met heilig kruis, gemerkt met kruik. R en 366, 20e eeuw 27cm. Cond;G

4 Porseleinen Kaiser borden
Startprijs 50 EUR

Vier grote Duitse porseleinen sierschotels Kaiser met oosters decor, omstreeks 1980 in goede staat 32-39cm.

Spekstenen beeld
Startprijs 50 EUR

Groot oud Chinees spekstenen beeld van een wijsheer op rots met perzik. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 31 cm. In goede staat.

Porseleinen dekseldoos
Startprijs 50 EUR

Antieke 19e eeuwse porseleinen dekseldoos met romantisch figurendecor 4,5x8ø Cond:G

3-Delig kaststel, begin 20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Drie delig kaststel, Chinees porselein 1e helft 20e eeuw voorstelling met Chinese voorwerpen, gemerkt, 30x11øcm. Cond;G

2 Rijstkommen (1x haarscheur)
Startprijs 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.

6 V&B borden, Heinrich Unicef
Startprijs 50 EUR

Zes maal Villeroy en Boch porseleinen sierborden 2x decor unicef 1979-1978 2x Frühling,Sommer, Villeroy en Boch Heinrich. 19,5ø-24,5ø cm. Cond;G

Ovaal tablet met 2 taartschotels
Startprijs 50 EUR

Drie antieke keramieken presenteerbladen omstreeks 1920, dienblad, vernikkelde omranding, landschap en fruitdecor 30-54cm. Cond:G

6 Toby Jugs
Startprijs 50 EUR

Zes Engelse keramieken Toby Jugs, 3x Staffordshire, Alterton, Lancaster, Kelsborow ware, Henry the Eighti (Monogram M.S) 20e eeuw 5,5-17cm. Cond:G

Chinese vaas en kom
Startprijs 50 EUR

Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom 17-13cm. Cond:R/G

3 KPM borden
Startprijs 60 EUR

Drie grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen schalen met korfvlecht decor en floraal decor. (chip). Ca. 1900. Afm. 34-49 cm ø. Cond.: R/G.

Meissen 2 delen
Startprijs 60 EUR

Duitse Meissen porseleinen sauskom + lekschaal, voorzien van rozendecor ( rote rose). Periode: tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13x31x20. Beiden in goede staat.

5 Duitse borden
Startprijs 60 EUR

Vijf oude/antieke Duitse porseleinen borden Meissen en K.P.M. Eerste helft 20e eeuw. O.a.: handbeschilderd en goud decor. Afm. 30-33 cm. In goede staat.

Rosenthal servies
Startprijs 60 EUR

Duits 70er jaren Rosenthal porseleinen wit koffieservies, koffiekan, melk en suikerpot, 12 kop en schotels, 6-23cm. Cond:G

2 Rosenthal beeldjes konijntjes
Startprijs 60 EUR

Twee Duitse Rosenthal biquit porseleinen konijnen. Rosenthal classic, ca. 1990. Afm. 15-19 cm. In goede staat.

Twee 8-kantige imari borden
Startprijs 60 EUR

Twee maal 18e/19e eeuwse acht-kantige Imari porseleinen sierschotels met florale en gouddecors. Afm. 20-25 cm. In goede staat.

Familie rose schotel
Startprijs 60 EUR

Grote gesigneerde Chinese porseleinen familie roze bord met figuren, rijtuig en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afm. ø 31.5 cm. Cond.: G.

Imari wandbord (groot)
Startprijs 60 EUR

Grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotel met coulissendecors (gemerkt), ca. 1900. Afm. ø 45 cm. In goede staat.

19e eeuwse Chinese kom
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse gemerkte porseleinen Chinese schaal, landschapsdecor. In goede staat 7,5x19øcm.

Tabakspot
Startprijs 60 EUR

Zeldzame antieke terracotta tabakspot met negroïde jongen met hoge hoed. (Minimale chips). Ca. 1900. Cond.: G.

Regout kastkommen, (3x)
Startprijs 60 EUR

Drie antieke Societè ceramique Maastricht, blauw keramieken kastkommen met decor Teadrinker, ca. 1900. Afm. 11 x 16 cm.ø In goede staat.

Regout kastkommen, Waaier (3x)
Startprijs 60 EUR

Drie antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen met waaier decor, ca. 1880. Afm. 10.5-15 cm. ø . In goede staat.

Chineese theebus, vroeg 20e eeuw
Startprijs 60 EUR

Grote Chinees porseleinen theebus met rode ranken en figuren decors. 20e eeuw. Afm. 16x12x7 cm. In goede staat.

2 Chinese borden
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, blauw floraal decor (chip gelijmd) en een familie roze bord met floraal-en goud decor, Minimale chip. Afm. 22-23 cm. Cond.: R/G.

2 Kruiken met handgreep
Startprijs 60 EUR

Twee Duitse 19e eeuwse steengoed kruiken met blauwe florale decors. Afm. 31-32 cm. In goede staat.

Imari schotel
Startprijs 60 EUR

Zeer grote Imari-stijl keramieken sierschotel. 21e eeuw. Afm. ø 52 cm. In goede staat.

Meissen schaal
Startprijs 60 EUR

Porseleinen Meissen schaal, met florale decors, 19e eeuw. In rococco stijl. Afm. 25-40 cm. In goede staat.

2 Celadon opium pijpen
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinese celadon opium pijpen. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 24 cm. In goede staat.

3 Chinese borden
Startprijs 60 EUR

Drie Chinese porseleinen borden met jagers te paard decors (gemerkt), 19e eeuw. Afm. ø 22.5 cm. In goede staat.

2 Porseleinen Rosenthal vaasjes
Startprijs 60 EUR

Twee Duitse Rosenthal porseleinen vazen, studio-line, omstreeks 1990 16-20cm. Cond;G

Imarie lampvoet en Chineese lampvoet
Startprijs 60 EUR

Antieke Imari porseleinen lampenvoet, 19e eeuw en een Chinese lampenvoet, tweede helft 20e eeuw. Afm. 25-27 cm. Cond.: G.

Imari schotel
Startprijs 60 EUR

Zeer grote Imari-stijl keramieken sierschotel. 21e eeuw. Afm. ø 51 cm. In goede staat.

Imari vaas
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met florale, vogels, vlinders en vissen decors. Afm. 31 cm. In goede staat.

Antieke Sammlertassen,
Startprijs 60 EUR

Divers Duits porseleinen serviesgoed, 19e-20e eeuw verzamelaars kop en schotels o.a. Wien, Meissen, Rosenthal, Herend etc. Minimale chips mogelijk,

Tabakspot (2x)
Startprijs 60 EUR

Twee Chinees porseleinen tabakspotten met landschap decors. 18e-19e Eeuw. Afm. 17-18 cm. Cond.: G.

Bord K.P.M.
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse K.P.M. porseleinen schaal. Ca. 1920. Schaal is opengewerkt en met goud decor. Afm. 28.5 cm. ø. In goede staat.

Bord, blauw (Bonn/Germany)
Startprijs 60 EUR

Antiek Duits Royal Bonn sierbord met wandophanging. Ca. 1900. Decor Tokio. Afm. 27 cm. ø. In goede staat.

Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 60 EUR

Grote oude antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, floraal familie verte decor, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 23x28øcm.

Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 60 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie verte tuindecor. In goede staat 17x21,5øcm.

Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 60 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie verte tuindecor. In goede staat 17x21,5øcm.

Porseleinen potje en vaas, Hutschenreuther
Startprijs 60 EUR

Twee delen oud Duits wit porselein 2e helft 20e eeuw, Hutschenreuther vaas mat wit, en Hutschenreuther dekselpot mat wit, in goede staat 13-15cm.

Chocoladekan met 4 kop&schotels
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse porseleinen chocoladekan met porseleinen tablet met brons, en 4 kop en schotels(kopje extra, schotel gelijmd, verder in goede staat 5,5-23cm. Cond:R/G

Antieke Weense bonbonschaal
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse Weense bonbonschaal, handbeschilderd met floraal decor en gouddecor, 4,5x13,5øcm. Cond:G

Schaal K.P.M.
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse K.P.M. porseleinen verdeelschaal met floraal- en goud decor. Ca. 1920. Afm. 10x30x23 cm. In goede staat.

Jade Foo hond
Startprijs 70 EUR

Grote Chinese jade Foo hond, 21e eeuw. Afm. 26 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot
Startprijs 70 EUR

Oude Chinees porseleinen dekselpot met donkerblauw floraal- en symbolen decors. 20e Eeuw. In goede staat.

Grote Delfts blauwe schotel, eiervrouwtje
Startprijs 70 EUR

Grote Delftse porseleinen sierschotel, oud Delft A.R, eiervrouwtje Bloemaert, 20e eeuw 42ø Cond:G

Imari bloempot
Startprijs 70 EUR

Vooroorlogse Japanse imari porseleinen bloempot, ca. 1930. (Gemerkt). Afm. 19x25 cm. ø. In goede staat.

Zeer grote satsuma vaas
Startprijs 70 EUR

Zeer grote keramieken Satsuma vaas omstreeks 1930, met krijgers en gouddecor, 64cm. Cond:G

2 Franse kop en schotels, onderkant gemerkt. (eind 19e eeuw)
Startprijs 75 EUR

Twee antieke Franse porseleinen kop en schotels met figuren decors (gemerkt), ca. 1900-1930. Afm. 7-17 cm.

2 Scheerbekken
Startprijs 75 EUR

Twee oude Fayence scheerbekkens. 20e eeuw, Frankrijk. Afm. 25-31 cm. In goede staat.

2 Kopjes en 8 schotels, Japan.
Startprijs 75 EUR

Tien delen Japans porselein met figuren decors (gemerkt). 19e Eeuw. Twee kop en schotels, zes losse schotels (geschulpte omranding) (één chip) Afm. 6.5 x13 cm. ø . Cond.: G.

Chinees Yixing theepotje
Startprijs 75 EUR

Delikaat gemaakt Chinese Yixing schenkkannetje met deksel. 19e Eeuw of eerder. Zéér dun en verfijnd uitgevoerd. Signatuur op zijkant. Dekseltop gelijmd, verder in goede staat. Afm. 6.5x7 cm. ø.

Jugendstil schenkkan met bronzen figuren
Startprijs 75 EUR

Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G

Porseleinen figuren, Engels. (2x)
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Engelse porseleinen figuren, ca. 1880. Man en vrouw op boomstronk met goud decor. Afm. 23 cm. In goede staat.

Chinees schaaltje + dekselpotje
Startprijs 80 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein.Tafelschaaltje op hoge voet, met florale decor, 18e eeuw. Gemerkte dekselpot, 18e-19e eeuw, met meerkleurige florale decors en craquelè glazuur. Afm. 5.7 x 13 cm. ...

Kastkommen, tea drinker (4X)
Startprijs 80 EUR

Vier antieke Societè Maastricht rode keramieken kastkommen met decor Teadrinker, ca. 1880. Afm. 11 x 16 cm. ø. In goede staat.

Chinese rol vaas
Startprijs 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen rolvaas, ca. 1900-1920. Gemerkt. Met florale en vogel decor. Afm. 27.5 x 12 cm. ø . Cond. G.

2 Chinese borden met vogeldecor
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vogels en floraal decor, beide haarscheur, 21,4øcm. Cond;R

Japans groot bord met figuren.
Startprijs 80 EUR

Groot antiek Japans porseleinen bord met figuren in landschap. Ca. 1900. Afm. ø 40 cm. In goede staat.

2 Kruiken met handgreep (groter)
Startprijs 80 EUR

Twee Keulse steengoed kruiken met blauwe florale decors, 19e eeuw. Afm. 23-27 cm. In goede staat.

3x Duits porselein
Startprijs 80 EUR

Drie delen Duits porselein Von Schierholz, eerste helft 20e eeuw. Eén vaas, twee schalen. Florale decors + putti. Afm. 24-33 cm. In goede staat.

3 Chinese vazen
Startprijs 80 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen vazen 18e-19e eeuw, grotere vaas gemerkt, In goede staat 8,5x16,5cm.

3 Porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR

Drie oude porseleinen figuren, 1 goudfazant, keramiek, 1 gems onduidelijk gemerkt, 1 x Gerold bavaria vogel(chip) 17cm. Cond:R/G

Imari vazen (6x)
Startprijs 80 EUR

Zes stuks Imari porseleinen vazen, 19e eeuw. O.a.: Vier dekselvazen (florale decors) (twee dekselpunten gelijmd) Verder in goede staat. Afm. 11-26 cm. Cond.: R/G.

4 Wit porseleinen beeldjes
Startprijs 80 EUR

Vier oude Chinese Bland de Chine porseleinen figuren. 20e Eeuw. Afm. 13.5-18 cm. In goede staat.

Porseleinen Volkstedt teckel
Startprijs 80 EUR

Duitse porseleinen Volkstedt teckel nr. 5628, omstreeks 1930-1940. In goede staat 7x9x5,5cm.

8 Kraaghals vaasjes China
Startprijs 80 EUR

Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen blauwe kraaghalsvaasjes met floraal- en landschapsdecor, 7-10cm. Cond;G

Meissen dienblad
Startprijs 90 EUR

Antieke Duits porseleinen presenteerschaal (Knauff). Ca. 1900. Met handbeschilderde florale decors in roccoco-stijl (één minimale chip) Afm. 45x33 cm. Cond.: R/G.

Aardewerken beeld, R.Unger Terracotta
Startprijs 90 EUR

Grote Duitse terracotta figuur door R. Unger. 1936 - . Knielende naakte dame met handdoek. Afm. 35 cm. In goede staat.

2 Imari kommen
Startprijs 90 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kommen met landschap en/of florale decors. (grotere kom heeft randschade) Afm. ø 25 x 11 cm. en ø 21 x 8 cm. Cond.: R/G.

2x Keramieken bloempotten
Startprijs 90 EUR

Twee antieke Duitse Jugendstil bloempotten, ca. 1910. Eén maal Marthi Kräuse en één maal genummerd 1 (één kleine chip). Afm. 18x20.5 cm ø en 17.5x22.5 cm ø. Cond.: G.

Chinese theepot
Startprijs 90 EUR

Oude Chinese porseleinen theepot met verwarmingshouder ook van porselein met metalen monturen (twee-delig). Voorzien van figuren decors. Gemerkt, 20e eeuw. Afm.: 28 cm. In goede staat.

Meiss & Teichert (6 delen)
Startprijs 90 EUR

Zes delen duits Stadt Meissen, Teichert, uien decor (zwiebelmuster), één onduidelijk gemerkt, porseleinen borden/ schotels. Afm. 16-27 cm. In goede staat.

2 Celadon vazen, blauwe bloemen op wit fond
Startprijs 90 EUR

Twee grote vooroorlogse cloisonnè vazen met blauwe bloemen en vlinder decors. Afm. 32 cm. In goede staat.

Groot aardewerken beeld
Startprijs 100 EUR

Zeer grote Chinese terracotta geglazuurde Chinese oude man. Eerste helft 20e eeuw. (arm gerestaureerd) Afm. 87 cm. Cond.: R/G

Kantonees vaasje + trekpot
Startprijs 100 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén trekpot, met figuren en florale decors (goed). Eén vaas, met figuren en florale decors (haarlijn bovenrand). Afm. 16-21 cm. Cond.: R/G.

Meissen moccakan, Knaufzeit
Startprijs 100 EUR

Duitse antieke Meissen porseleinen moccakan omstreeks 1900 met uien decor (zwiebelmusterdecor) stukje dekselstop af 17cm. Cond:G

Porseleinen KPM potpourrie-houder met deksel
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse KPM porseleinen potpourrie houder met deksel, omstreeks 1900, 18cm. Cond:G

Yixing theepotje
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese Yixing theepot in hazelnootvorm, gemerkt, 20e eeuw, 12,5x15,5x9,5øcm. Cond:G

Imari lamp (groot)
Startprijs 100 EUR

Grote oude Japanse Imari porseleinen lampenvoet met goud- en floraal decor. 20e Eeuw. Afm. 52 cm. Cond.: G.

Lamp, Kantonees
Startprijs 100 EUR

Antieke Kantonese porseleinen tafellamp met porseleinen fitting. Ca. 1920. Afm. 32 cm.

Imari bord
Startprijs 100 EUR

Zeer groot Imari porseleinen sierschotel met gouddecor. Afm. ø ca. 46.5 cm . Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Imari deksel schaal, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Grote aparte oude antieke Imari porseleinen dekselschaal met coullissen decors, gemerkt. Afm. 15x30 cm. ø. In goede staat.

Porselein, Duits (3x)
Startprijs 100 EUR

Drie delen Duits porselein. Derde rijk gemerkt, Bavaria & Hutscherreuther. Afm. ca. 24 cm. ø. In goede staat.

Dekselvaas, jade.
Startprijs 100 EUR

Chinese jade dekselvaas met Foo-hond, 18e-19e eeuw. Beschadigd, rechter hengsel + haarlijn en chips. Cond.: R.

5 Chinese borden
Startprijs 100 EUR

Vijf Chinese porseleinen borden met huis in baai decors, 19e eeuw. Afm. ø 23 cm. In goede staat.

Borden, Jugendstil (6x)
Startprijs 100 EUR

Zes duitse porseleinen Jugendstil borden met florale decors, ca. 1910. Gemerkt: B.R.C. Regina Bavaria. Afm. ø 22.3 cm. In goede staat.