Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Familie rose bord
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen fgamilie roze bord (tuin decor) (iets vaal), 17e - 18e eeuw. Afm. 5x22.7 cm. ø. In goede staat.

Chinees schaaltje + dekselpotje
Startprijs 80 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein.Tafelschaaltje op hoge voet, met florale decor, 18e eeuw. Gemerkte dekselpot, 18e-19e eeuw, met meerkleurige florale decors en craquelè glazuur. Afm. 5.7 x 13 cm. ...

Yixing theepot (Chinees)
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot, ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Met florale decor. Afm. 9x18x10.5 cm. ø. In goede staat.

Jade plaqette
Startprijs 2.500 EUR

Zeldzame oude Chinese jade plaquette (medaillon) met tekst en figuur decor. Afm. 5.5 cm. In goede staat.

Bord, Rood glazuur
Startprijs 400 EUR

Oude Chinees porseleinen schotel met rode glazuur. (Gemerkt met zegelmerk). Afm. ø 21.7 cm. In goede staat.

Chin. blauw-witte vaas
Startprijs 2.500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas, blauw-wit. Afm. 48 cm. In goede staat.

3 Chinese blauwe kop en schotels, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels (gemerkt) met blauwe florale decors. Afm. ca, 5-9 cm. ø In goede staat.

Erotica plaquette
Resultaat: 120 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen plaquette, gesigneerd met erotica voorstelling (chips). Afm. 36x25 cm. In goede staat.

Grote knobbelvaas
Resultaat: 40 EUR

Grote keramieken Hollandse knobbelvaas met polychrome florale decors (haarscheur). 20e eeuw. Afm. 48 cm. Cond.: R.

Makkums wandplaquette,
Resultaat: 100 EUR

Friese Harlingen Fayence plaquette, met landschap voorstelling. Ca. 1920. Gesigneerd L.J. v/d Wal. Afm. 39x33x2.5 cm. In goede staat.

2 Grote Makkumse borden
Resultaat: 80 EUR

Twee mooie geplooide polychrome Makkumse aardewerken sierborden 20e eeuw en in goede staat 28,5-32øcm.

Twee delen Makkum (bord/vaas+deksel)
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Makkums aardewerk, 20e eeuw, polychrome floraal. Dekselvaas en een sierschotel. Afm. 32 cm. - ø 32 cm. In goede staat.

2 Grote Makkumse borden
Resultaat: 60 EUR

Twee grote polychrome Makkums aardewerken sierschotels, 20e eeuw(chip) 35-36ø Cond:R/G

3 Delen Makkum
Resultaat: 60 EUR

Drie delen Makkums polychroom aardewerk, kastkom,bonbonniere, gemberpot, 10-17cm.

4 Delen Makkum (kom/schaaltje)
Resultaat: 60 EUR

Vier Makkums polychrome aardewerken kommen, 20e eeuw, in goede staat 15-21cm. Cond:G

5 Delen divers Makkum
Resultaat: 50 EUR

Vijf diverse delen Makkums polychrome aardewerk 20e eeuw, bord, beker, melkkan, pijpvaasje en een grote schenkkan 8-21cm.

Tabakspot
Startprijs 60 EUR

Zeldzame antieke terracotta tabakspot met negroïde jongen met hoge hoed. (Minimale chips). Ca. 1900. Cond.: G.

Porselein, Duits (3x)
Startprijs 100 EUR

Drie delen Duits porselein. Derde rijk gemerkt, Bavaria & Hutscherreuther. Afm. ca. 24 cm. ø. In goede staat.

Kommen (2x)
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Leeuwarden keramieken kastkommen met florale decors. Zijn gesigneerd met v.d. Graaff, 1915-1965. Afm. 11.5 - 18 cm. ø. In goede staat.

Delfts Blauwe borden
Startprijs 50 EUR

Delfts Blauwe borden, 5 stuks.. 2x naar Rossum Duchattel, 2x paardenspan, 1x naar Louis Apol. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 25-40 cm. Cond.: G

6 Delen Makkum (schaaltjes/bordjes)
Startprijs 50 EUR

Zes delen Makkums polychrome aardewerk, 20e eeuw 2 schalen en 4 schotels, 10-22cm. Cond;G

Ragout kastkommen, Nankin (11 x)
Startprijs 250 EUR

Elf antieke Societè Ceramique Maastricht kastkommen, ca. 1880. Decor Nankin. Afm. 11x16.5 cm. ø. In goede staat.

Regout kastkommen, tea drinker (5X)
Resultaat: 100 EUR

Vijf antieke Societè ceramique Maastricht keramieken kastkommen, decor Teadrinker, ca. 1880. Afm. 11x16 cm. ø. Cond.: G.

Servies Ragout, div. Pompeija
Resultaat: 160 EUR

Antiek Petrus Ragout Maastricht servies, ca. 1880. Servies gedecoreerd met Pompeia decor. Servies bestaat uit:8 ontbijtborden, theepot (deksel gerestaureerd), 9 grote borden, fruit treef, dekseldoos,...

Regout kastkommen, (3x)
Startprijs 60 EUR

Drie antieke Societè ceramique Maastricht, blauw keramieken kastkommen met decor Teadrinker, ca. 1900. Afm. 11 x 16 cm.ø In goede staat.

Kastkommen, tea drinker (4X)
Startprijs 80 EUR

Vier antieke Societè Maastricht rode keramieken kastkommen met decor Teadrinker, ca. 1880. Afm. 11 x 16 cm. ø. In goede staat.

Regout kastkommen, Waaier (3x)
Startprijs 60 EUR

Drie antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen met waaier decor, ca. 1880. Afm. 10.5-15 cm. ø . In goede staat.

Regout kastkommen, Mos Rose (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen. Decor Mos Rose. Afm. 10-16 ø. In goede staat.

Kaststel, regout.
Resultaat: 45 EUR

Antiek drie- delig Societè ceramique Maastricht keramieken kaststel met Rustique decor, ca. 1900. Afm. 31-33 cm. In goede staat.

2 Bloemvazen, (1x porselein en 1x aardewerk)
Startprijs 25 EUR

Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G

Serviesgoed K.P.M.
Resultaat: 40 EUR

Drie-delig Duits serviesgoed met goud en blauw decor. 19e Eeuw. Afm. 8x14 cm. ø. In goede staat.

Kop+schotels, 19e eeuw (2x)
Startprijs 50 EUR

Twee prachtige kop en schotels met landschap met villa en goud decor, handbeschilderd. Afm. 7.5x13 cm. ø. In goede staat.

2 Scheerbekken
Startprijs 75 EUR

Twee oude Fayence scheerbekkens. 20e eeuw, Frankrijk. Afm. 25-31 cm. In goede staat.

Porseleinen beeldjes
Resultaat: 80 EUR

Drie grotere Duitse Dresdener porseleinen figuren, 20e eeuw. Vrouw met tafel (rok beschadigd), Vrouw op bank (vinger eraf), Dansend paar (rok beschadigd) Afm. 15-20 cm.

Porseleinen beeldjes
Resultaat: 110 EUR

Zes Duitse porseleinen figuren, Alka Karl Klette, Frankenthal etc. 20e eeuw, (1 vinger eraf + min. beschadiging aan rok mogelijk) Afm. 10-14 cm. Cond.: G.

3 Thuringen porseleinen figuren
Startprijs 30 EUR

Drie Thüringer porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw 32-33cm. Cond:G

Lladro beeld+ Nao beeld
Resultaat: 75 EUR

Groot Spaans porseleinen zaphir beeld (Lladro). Voorstelling: Slapende jongen met hond. Afm. 25x25x12 cm. En een groot Noa beeld (Llandro). Voorstelling: Moeder met kind duiven aan het voeren. Afm. 22...

3 Porseleinen beeldjes
Startprijs 40 EUR

Drie oude porseleinen figuren, ca. 1930-1950. 1x Gdr. en 2x ongemerkt. Afm. 16-21 cm. In goede staat.

Porseleinen beeldje, 2 ijsvogels
Startprijs 40 EUR

Duits porseleinen figuur, ca. 1950. Twee ijsvogels op tak. Gemerkt met kroon en Gdr. Afm. 12 cm. In goede staat.

2 Porseleinen figuren,
Startprijs 40 EUR

Twee bisquit porseleinen figuren, betreft kaartspel. Genummerd 2904. 20e eeuw. Vermoedelijk Italië. (minimale chip). Afm. 12-15 cm. In goede staat.

2 Porseleinen figuren, man en vrouw
Resultaat: 90 EUR

Twee grote porseleinen figuren, man en vrouw met bloemen, gemerkt met '2' en kroon. 20e eeuw. Afm. 37-39 cm. In goede staat.

11 Engelse beeldjes en trekpotje in doos
Resultaat: 70 EUR

Elf Engelse Staffordshire-stijl keramieken beelden en theepot (minimale chip mogelijk). Afm.ca. 10-20 cm. Cond.: G.

Italiaans figuur
Startprijs 35 EUR

Italiaanse porseleinen figuur, Kapitein Spavento Venetië Comedia del Arte, 20e eeuw. (één vinger af) Afm. 25.5 cm. Cond.: R/G.

Imari beeld met dieren hoofd
Startprijs 120 EUR

Zeer grote Imari-stijl porseleinen figuur. 20e eeuw. Heilige met kikkerhoofd en scepter. Handbeschilderd. Afm. 75 cm. In goede staat.

Imari beeld met dieren hoofd
Startprijs 120 EUR

Zeer grote Imari-stijl porseleinen figuur. 20e eeuw. Heilige met katachtig hoofd met scepter. Handbeschilderd. Afm. 74 cm. Cond.: G.

Chinees beeld, gele mantel
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen wijsheer met wandelstok, handbeschilderd, gemerkt, 2e helft 20e eeuw. Cond:G

2 Chinese kommen
Resultaat: 220 EUR

Twee delen China 17e-19e eeuw. Celadon kom, grijs/groen craquele glazuur. en een kom 17e eeuw, gemerkt, haarlijnen/randschade. Afm. 7.5-19 cm. en 6-14 cm.

Chineese theebus, vroeg 20e eeuw
Startprijs 60 EUR

Grote Chinees porseleinen theebus met rode ranken en figuren decors. 20e eeuw. Afm. 16x12x7 cm. In goede staat.

Yixing Theepot, Wing dynastie
Startprijs 1.500 EUR

Grote oude Chinese Yixing theepot. Gemerkt Wing Dynastie. Afm. 17.5 cm. In goede staat.

3 Chinese bordjes (groter)
Resultaat: 75 EUR

Drie Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemenvaas en coullissen decor. 1: Redelijk (minimale chips). 2: Gebarsten. 3: Haarscheuren + chips. Afm. ø 21 cm. Cond.: M/R

Stel Chinese figuren
Startprijs 200 EUR

Twee gemerkte Chinees porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Afm. 30 cm. In goede staat.

4 Deel blauw .Chinees pors.
Resultaat: 60 EUR

Vier delen 18e-19e eeuws Chinees porselein. Eén keer gemerkte Kang Xy bord, coullissen decor (minimale chips). Eén keer bord met florale decors (goed). Eén kopje met florale decors (chips). Eén schote...

Chin. familie roze vaas
Startprijs 1.500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen familie roze vaas met vleermuizen decor, Guang Xu gemerkt. Afm. 29.5 cm. In goede staat.

Chinese Celadon kommen (3x)
Startprijs 300 EUR

Drie antieke Chinese Celadon kommen, . 16e-17e Eeuw. (één bakfout) Afm. ca. 15-16.5 cm. ø. In goede staat.

Chinees diep bordje
Resultaat: 45 EUR

Achttiende eeuws Chinees diep bordje met tuindecor en haarlijn, 3x16,5øcm. Cond;R

Chinese rol vaas
Startprijs 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen rolvaas, ca. 1900-1920. Gemerkt. Met florale en vogel decor. Afm. 27.5 x 12 cm. ø . Cond. G.

Grote porseleinen dekselvaas
Resultaat: 80 EUR

Zeer grote Japanse porseleinen dekselvaas met floraal- en gouddecor en Foo hond.staand op roodlak houten console 20e eeuw. Afm. ø 40 x 81 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met draken-decor . 20e eeuw. Afm. 77x30 cm. In goede staat.

11 Miniatuur Chinese vaasjes
Startprijs 40 EUR

Wandkastje met elf (1 vaasje mist) ChineesJapanse porseleinen miniatuur vaasjes. Japan ge-etiketeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 47x28x8 cm. Cond.: G.

2 Chinese borden
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, blauw floraal decor (chip gelijmd) en een familie roze bord met floraal-en goud decor, Minimale chip. Afm. 22-23 cm. Cond.: R/G.

3 Borden
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke Chinese borden, 18e-19e eeuw. 2x 19e eeuw. Florale decors (iets vaal). 1x groot, 18e eeuw, voorzien van emaille tuindecor met gouddecor. Scherf gelijmd. Afm. ø 23 - 34.3 cm.

2 Chinese borden 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor, 1 met chip en 1 met haarscheur. 28,7øcm. Cond:R

2 Chinese borden met vogeldecor
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vogels en floraal decor, beide haarscheur, 21,4øcm. Cond;R

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papbordjes met floraal decor, haarlijn en chip 3x16,5cm. Cond:R/G

Porseleinen putti's (4x)
Resultaat: 40 EUR

Vier Duitse porseleinen putti's. 20e Eeuw. 'Aan het oogsten'. Gemerkt: Kroon en D (Dresden?). Afm. 16-17 cm. In goede staat.

Rood Chinees trekpotje
Resultaat: 230 EUR

Oude rood-lak Chinese theepot, gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Bamboe decor met dieren. Afm. 12x15x9 cm ø.

Imari theeflacon
Resultaat: 40 EUR

Antieke Imari porseleinen theeflacon (gemerkt), ca. 1900. Afm. 9.5 x 8 x 9 cm. In goede staat.

Japans groot bord met figuren.
Startprijs 80 EUR

Groot antiek Japans porseleinen bord met figuren in landschap. Ca. 1900. Afm. ø 40 cm. In goede staat.

2x Keramieken bloempotten
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke keramieken bloempotten, geglazuurd en met florale decors. Ca. 1920. Afm. ø 15 x 19 cm. en ø 19 x 24 cm. In goede staat.

2x Keramieken bloempotten
Startprijs 90 EUR

Twee antieke Duitse Jugendstil bloempotten, ca. 1910. Eén maal Marthi Kräuse en één maal genummerd 1 (één kleine chip). Afm. 18x20.5 cm ø en 17.5x22.5 cm ø. Cond.: G.

2 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee 17e /18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geschulpte omranding en floraal decor, beschadigingen, 23,8ø Cond;R/G

Familie rose Vaas
Resultaat: 2.450 EUR

Grote oude Chinees porseleinen familie roze vaas met figuren in berglandschappen decor rondom. Gemerkt, van binnen groene glazuur, met zegelteksten Afm. 35 cm. In goede staat.

2 Chinese kop & schotels
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, gemerkt, landschap en floraal decor, (chips) 7x12øcm. Cond;R/G

2 Kruiken met handgreep
Startprijs 60 EUR

Twee Duitse 19e eeuwse steengoed kruiken met blauwe florale decors. Afm. 31-32 cm. In goede staat.

2 Kruiken met handgreep (groter)
Startprijs 80 EUR

Twee Keulse steengoed kruiken met blauwe florale decors, 19e eeuw. Afm. 23-27 cm. In goede staat.

Familie rose plaquette
Resultaat: 2.400 EUR

Antieke Chinese porseleinen plaquette. Gesigneerd. Met vogels op bloesemtakken decor. Afm. 37x24 cm. In goede staat.

Imari schotel
Startprijs 60 EUR

Zeer grote Imari-stijl keramieken sierschotel. 21e eeuw. Afm. ø 52 cm. In goede staat.

Blauwe Chinese schotel
Resultaat: 60 EUR

Grote Japanse of Chinese schotel met tekens, lelies en eenden decor (gemerkt). 20e eeuw. Afm. ø 40.5 cm. Cond.: G.

Chin. familie verte verte vaas
Startprijs 1.200 EUR

Chinees porseleinen familie verte vaas met geisha in tuin decor. 17e-18e Eeuw. Afm. 22 cm. In goede staat.

Dekselvaas, jade.
Startprijs 100 EUR

Chinese jade dekselvaas met Foo-hond, 18e-19e eeuw. Beschadigd, rechter hengsel + haarlijn en chips. Cond.: R.

2 Engelse vazen met draken
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Engelse Coalpoort keramieken kings ware vazen, A.D 1750 met goud- drakendecor, een vaas heeft randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G

Lampetstel, Villieroy + Boch
Startprijs 50 EUR

Vijf delig antiek Villeroy en Boch keramieken lampetstel, ca. 1900. Afm. 14-38 cm. In goede staat.

2x Vaas Japans
Startprijs 40 EUR

Twee vooroorlogse Japanse Satsuma vazen met goud-, floraal- en vlinderdecors. Afm. 25 cm. In goede staat.

21 Vingerhoedjes van porselein
Startprijs 30 EUR

Notenhouten wandrek met diverse porseleinen vingerhoedjes (1 op foto mist). 20e eeuw. Afm. 29x20x6 cm. In goede staat.

Blauwe aardewerken kom
Startprijs 35 EUR

Delfts aardewerken fruitschaal met florale decors (randschade). 18e-19e eeuw. Afm. ø 23 x 9.5 cm. Cond.: R.

6 Borden, betreffende Oldenzaal
Startprijs 35 EUR

Zes Deco Art porseleinen borden met gelithografeerde afbeeldingen Oldenzaal en goudrand. Beperkte oplage, 2002. Afm. ø 21 cm.

6 Borden, betreffende Fürstenberg
Startprijs 40 EUR

Zes Duitse Fürstenberg porseleinen sierborden. Sammlung Romantische Winterimpressionen. 80-er jaren. Afm. ø 19.5 cm. Cond.: G.

6 Borden, naar Franz de Fregge
Resultaat: 35 EUR

Zes Duitse porseleinen sierborden naar Franz de Fregger. Litien porzellan Austria. Afm. ø 19.5 cm. In goede staat.

Collectie van 6 borden 'werkers van toen'
Startprijs 30 EUR

Zes Hollandse porseleinen borden 'Werkers van toen' gelimiteerde uitgave, in sepia kleuren. Afm. ø 20.5 cm. In goede staat.

Porseleinen kinderservies op dienblad
Startprijs 30 EUR

Porseleinen kinderservies op houten dienblad en Nymphenburg porseleinen schaal met handgeschilderd tulp decor (beschadigingen) Afm. 25x33x5 cm en 34x24x4.5 cm. Cond.: R.

Chin. kom 'Draak' (blauw-wit)
Startprijs 1.000 EUR

Oude Chinees porseleinen blauw-witte drakenkom (gemerkt). Buiten-om floraal, en binnen-in draak. Afm. 7x16 cm. ø , In goede staat.

Chin. Draken kom
Resultaat: 1.300 EUR

Oude gemerkte Chinees porseleinen draken kom. Mooie kwaliteit Afm. 7x15.5 cm.ø. In goede staat.

2 Franse vaasjes, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse handbeschilderde Franse vazen met figuren en landschapsdecor, 1 vaas gelijmd 18cm. Cond:R/G

2 Porseleinen Empire vaasjes
Startprijs 125 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen empire vazen met landschap en figurenvoorstellingen, vergulding deels versleten en een oor gelijmd. 20cm. Cond:R/G

Beeld 'dame met waterkruik'
Startprijs 25 EUR

Grote majolica figuur, 'Dame met waterkruik en bloemen', 20e eeuw. (gaatje in arm en onderbodem gerestaureerd) Afm. 95 cm. Cond.: R.

Meissen vaasje
Startprijs 50 EUR

Duits Meissen porseleinen vaasje met blauw floraal-, insect- en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 14.5 cm. In goede staat.