Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 antieke gravures
Startprijs 20 EUR

Twee oude gravures omstreeks 1900, 1 soldiers playing an a wood, graveur pietro della Vecchia. 2 A Battle piece graveur J. Hugtenburg. 18x12 en 12x11cm. gravures op papier Cond:G

H. Hermans (naar)
Startprijs 60 EUR

Naar H. Hermans. Ca. 1920. Voorstelling: Besneeuwd landschap met boerderij en wandelaar. Olieverf op paneel. Afm. 41x30 cm. Cond.: G.

J.M. Hezemans
Resultaat: 75 EUR

Monogram C.v.H. 1944. Betreft een religieuse voorstelling. Zoon van Jan Mathijs Hezemans. Gemengde techniek op papier. Afm. 46x30 cm. Cond.: G.

Schilderij, hond
Startprijs 40 EUR

Monogram J.V., Hondenportret. Olieverf op paneel. Afm. 17x13 cm. Cond.: G.

Richard Adler
Startprijs 60 EUR

Richard Adler, 1906-1977. Duitse school, 1942. Boerderij met paardenwagens en figuren en kombuis (Rusland). (mogelijk infanterie). Houtskool tekening op papier. Afm. 39x17 cm. Studie Russisch dorp met...

Giovanni Balansino
Startprijs 250 EUR

Giovanni Balansino 1976. 1912-1986. Voorstelling: Italiaans havengezicht (verso). Olieverf op paneel. Afm. 50x68 cm. Cond.: G.

Umberto Faini
Resultaat: 285 EUR

Umberto Faini 1974. 1933, Italië. Titel: Si Ferma un Momento. Olieverf op linnen. Afm. 60x60 cm. Cond.: G.

L. Borin
Startprijs 150 EUR

Luciano Borin 1982. Tweede helft 20e eeuw, Italië. Voorstelling: Man en vrouw voor auto. Pastel op papier. Afm. 54x60 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd, modern
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd, ca. 1990. Moderne bloemen compositie. Olieverf op paneel. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.

J. Richter
Startprijs 70 EUR

J. Richter, ca. 1920. Duitse school. Landschap met rietgedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afm. 55x79 cm. Cond.: G.

Knut Norman, Zweden
Resultaat: 70 EUR

Knut Norman, Zweedse school, vissersboten op zee, olieverf op paneel, 85x60cm. Cond:G

Schilderij (Latems?)
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Ca. 1930. Latemse school? Verso Gerhagen 1934. Voorstelling: Wit huis aan rivier. Olieverf op paneel. Afm. 55x60 cm. Cond.: G.

Romantisch stadsgezicht
Resultaat: 175 EUR

Ongemerkt romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Schilderij, stilleven
Startprijs 70 EUR

E. Frielink, stilleven met blaasbalg, flessen etc. Ca. 1930. Olieverf op linnen. Afm. 65x50 cm. Cond.: G.

A. Jerlow Bosven, Zweden
Startprijs 50 EUR

A. Jerlow omstreeks 1930, Zweedse of Russische school, bosven, olieverf op linnen 88x65cm. Cond:G

Icoon
Resultaat: 80 EUR

Op zink geschilderde icoon met heilige. 19e Eeuw. (Verf gedeeltelijk er af). Olieverf op zink. Afm. 40x22 cm. Cond.: R/G.

Visconti
Resultaat: 40 EUR

Visconti, Spaanse school, ca. 1950. Paardenkar in stad. Aquarel op papier. Afm. 28x55 cm. Cond.: G.

Passig 1887, portret
Startprijs 60 EUR

Passig 1887 Duitse school. Herenportret. Houtskool op papier. Afm. 37x52 cm. Cond.: G.

Duitse school
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1980. Duitse school. Boer met hooiwagen. Olieverf op linnen. Afm. 24x30 cm. Cond.: G.

A.J. Groenewegen
Resultaat: 60 EUR

A.J. Groenewegen, 1874-1963. Voorstelling: Landschap met molen. Gemengde techniek op papier. Afm. 23x14 cm. Cond.: G.

Wilhelm Skoglund, berkeboom
Startprijs 50 EUR

Wilhelm Skoglund 1964, Zweedse school, expressief landschap, olieverf op linnen 55x46cm. Cond:G

2 Taferelen van liefdespaartjes
Startprijs 60 EUR

Twee antieke oliegrafiën? in lijst. Gesigneerd, Eugene de Blok (beschadigingen) Reproduktie? op linnen. Afm. 65x55 cm. Cond.: R.

Havengezicht met schepen
Resultaat: 60 EUR

Wim Bos 1906-1977. Havengezicht Rotterdam. Pastel op papier. Afm. 72x53 cm. Cond.: R.

J.A. Smit, zeefdruk tulp (4x)
Resultaat: 50 EUR

Johan Adriaan Smit (JAS). Vier maal lithografie van tulpen. Lithografie op papier. Afm. 31x28 cm. Cond.: G.