Grote antieke Chinese voorouders portret van een Chinese familie. Houtsnede op papier. Afm. 93x152 cm. Cond.: G.
August Kaufhold 1884-1955. Duitse school. Paardenkar met boer in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afm. 45x55 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd verso, Russische school? Ca. 1950, Avantgarde. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afm. 32x24 cm. Cond. G.
Arie van Hattem, 1860-1924, balletdanseres stervende zwaan, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw portret van heer, olieverf op linnen 35x42cm. Cond:G
Jaap van Kregten, 1878-1967 Enschede. Midwinterhoornblazer in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.
Hong Fan 2007 (1965). Voorstelling: Chinese vrouw en Dolce Gabbana. Acryl op linnen. Afm. 93x150 cm. Cond.: G.
A. Bienert, 1928. Duitse school. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. (restauraties) Afm. 37x51 cm. Cond.: R.
C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afm. 13x18 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, 1846. Portret oudere dame met hond. Aquarel op papier. Afm. 13x10 cm. Cond.: G.
Vier velden icoon met; Moeder Gods van Kazan, Sint Nicolaas, Sint Joris met de draak, Sint Michael en in het midden gekruisigde Christus. Russische icoon, 19e eeuw. (paar zichtbare beschadigingen) Afm...
D. Farmer. Voorstelling: Romantisch havengezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, 20e eeuw. Putti's bij Lyra. Olieverf op linnen. Afm. 50x60. Cond.: G.
A. Maestrant, ca. 1930, Belgische School. Boerenkar met sprokkelhout en twee boeren. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Acht 19e eeuwse Engelse steendrukken met zeilschepen(R.Parry.del.) Hunt. Lith. deels ingekleurd 23x17cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd. (J.Veralpens?) Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
J. Meijer. 20e Eeuw. Voorstelling: Hollands zeegezicht met tweemaster. Olieverf op paneel. Afm. 29x24 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd. Voorstelling: Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
W. van de Heide, ca. 1940. Binnenplaats met kippen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
A. Berker, tweede helft 20e eeuw. Romantisch landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afm. 42x30 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, ca. 1990. Moderne bloemen compositie. Olieverf op paneel. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Op zink geschilderde icoon met heilige. 19e Eeuw. (Verf gedeeltelijk er af). Olieverf op zink. Afm. 40x22 cm. Cond.: R/G.
C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met aardbeien op tafel. Olieverf op paneel. Afm. 13x18 cm. Cond.: G.
Eigendruk Anton Pieck 1895-1987. Handingekleurd door A. Pieck. 4 kippetjes op stok, Lithografie op papier. Afm. 5.5x 17.5 cm. Cond. G.