Onduidelijk gesigneerd, Duitse school. Vissersvrouw bij boten. Olieverf op paneel. Afm. 60x80 cm. Cond. G.
J.A. Koert, ca. 1920. Gevangenistoren te Vlissingen. Olieverf op paneel. Cond.: G.
A. Bienert, 1928. Duitse school. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. (restauraties) Afm. 37x51 cm. Cond.: R.
Detlef Gosselck, 1940-2013. Duitse school. Kubistische compositie. Olieverf op paneel. Afm. 84x75 cm. Cond.: G.
Ton Anconé, Oldenzaal. Twentse schuur in bos. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond. G.
Ton Anconé, Oldenzaal. Portret Rembrandt. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond. G.
v. Garrel (Duitse school), 18e eeuw. Keuken met twee figuren. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.
Jos Cremers, 1878-1922. Roermond 1919. Voorstelling: Oorlogsvluchtelingen. Olieverf op linnen. Afm. 73x106 cm. Cond.: G.
L. Balestieri, ca. 1930. Interieur met musicerende figuren. Olieverf op linnen. Afm. 36x66 cm. Cond.: G.
B. Hagestein '43. Interieur met poezen (naar Henriëtte Ronner). Olieverf op paneel. Afm. 36x48 cm. Cond.: G.
Judy Gamma, 2002, Duitsland. Magisch realistische voorstelling Am Kanal. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.
Karl Pohle 1905-1969. Duitse school. Dorp in bergachtig landschap. Aquarel op papier. Afm. 45x35 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd ca. 1900, Duitse school. Bergmeer met edelhert. Olieverf op linnen. Afm. 35x40 cm. Cond.: G.