Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Maja Sjöberg, bloemen
Startprijs 40 EUR

Maja Sjöberg, Zweedse school, cyclamen, olieverf op paneel, 31x20cm. Cond:G

Twee Schilderijen Mexicaans
Startprijs 100 EUR

B. Long. Twee Zuid-Amerikaanse Inca-stijl schilderijen met Totem voorstellingen. Olieverf op linnen. Afm. 50x60 cm. Cond.: G.

Jac. Paschal
Startprijs 80 EUR

J. Paschal, Franse school, ca. 1930. Paard in weiland. Olieverf op linnen. Afm. 58x43 cm. Cond.: G.

Willi Werntz
Startprijs 60 EUR

Willi Werntz, Duitse school. IJzergieterij met figuren. Aquarel op papier. Afm. 39x50 cm. Cond.: G.

Van Amerongen, Winterlandschap
Resultaat: 100 EUR

Van Amerongen. Hollands wintergezicht met ijs en haven. Olieverf op linnen. Afm. 100x80 cm. Cond.: G.

Andries Verleur
Startprijs 100 EUR

Andries Verleur, Renkum 1916. 1876-1953. Landschap Renkum met schaapskooi, schapen en herder. Olieverf op linnen. Afm. 90x63 cm. Cond.: R/G.

P.H. May, Pink Floyd
Startprijs 50 EUR

P.H. May. Popgroep Pink Floyd. Olieverf op linnen. Afm. 50x50 cm. Cond.: G.

J. Benoit-Levy, Volendam's int.
Startprijs 50 EUR

Jules Benoit-Levy, 1866-1952. Voorstelling: Volendam's interieur met figuren. Ets op papier. Afm. 32x41 cm. Cond.: G.

Bruno Johansson
Startprijs 40 EUR

Bruno Johansson Zweedse school, pad in de bergen, olieverf op paneel, 50x40cm. Cond:G

Gesigneerd Matisse
Resultaat: 70 EUR

Naar Henri Matisse. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afm. 38x28 cm. Cond.: G.

Robert Sayer / Houston
Startprijs 40 EUR

Richard Houston 1721-75. (mogelijk naar) Allegorie der beeldhouwkunst, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afm. 25x 36 cm. Cond.: G.

Hugo Olsson, winter
Resultaat: 50 EUR

Hugo Olsson Zweedse school, winters landschap met rivier, olieverf op linnen, 65x45cm. Cond:G

De schreeuw poplen
Startprijs 100 EUR

Poplen, 20e eeuw. Naar de schreeuw van Eduard Munch. Pastel op papier. Afm. 28x22 cm. Cond.: G.

Bengt Jansson, landschap
Startprijs 40 EUR

Bengt Jansson Zweedse school, Uppland 1945, expressief landschap olieverf op paneel 55x46cm. Cond:G

G. Post-Greve, stilleven
Resultaat: 50 EUR

G. Post-Greve, 1913-1990. Voorstelling: Peren in schaal. Olieverf op linnen. Afm. 21x25 cm. Cond.: G.

Christiaan Stemmeler
Resultaat: 70 EUR

Christiaan Stemmeler, Duitse school 1928. Landschap met wandelaars. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

E.Groh Tirol
Startprijs 60 EUR

E. Groh? Duitse school. Tiroler dorpstraat. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

L. v.d. Tonge
Startprijs 100 EUR

L. v.d. Tonge, gesigneerd, ca. 1920. Voorstelling: Moeder met kinderen in interieur. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Birger Welander, herfsttooi
Startprijs 40 EUR

Welander Birger omstreeks 1980, Zweedse school, bergachtg landschap met rivier en hefsttooi, olieverf op paneel 45x60cm. Cond:G

Hong Fan
Resultaat: 85 EUR

Hong Fan 2007 (1965). Voorstelling: Chinese vrouw en Dolce Gabbana. Acryl op linnen. Afm. 93x150 cm. Cond.: G.

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 120 EUR

Onduidelijk monogram, 1839. Voorstelling: 18e eeuwse figuren in chique interieur. Aquarel op papier. Afm. 12x16 cm. Cond.: G.

Onduidelijk gesigneerd, Zweden
Resultaat: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, havengezicht met vissersboten, olieverf op paneel 66x46cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Zweden
Resultaat: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 kustplaats met aanlegstijger, olieverf op linnen 33x40cm. Cond:G

H. Schneider '47
Startprijs 40 EUR

H. Schneider 1947. Duitse school. Vaas met bloemen. Gemengde techniek op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.