R. Wagner. Duitse school. Pseudoniem. Voorstelling: Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 103x68 cm. Cond.: R.
Willem Paerels, 1878-1962. Belgische school. Voorstelling: Vissersboten bij ondergaande zon. Pastel op papier. Afm. 70x90 cm. (groot werk). Cond.: G.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Twee meisjes op het strand. Olieverf op paneel. Afm.25x20 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, 19e eeuw. Landschap met herder en vee. Olieverf op paneel. Afm. 45x36 cm. Cond.: G.
Pierre Cornu, 1895-1996. Voorstelling: Meisje met kat. Olieverf op linnen. 38x54 cm. Cond.: G.
Jan Rijlaarsdam 1911-2007, Parijs stadsgezicht na regenbui, plakaatverf op papier 54x73cm. Cond;G
A. Segaar, 1888-1962. Landschap met Drentse rietgedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afm. 45x30 cm. Cond. G.
Van Noort. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 30x35 cm. Cond.: G.
R. Beefster 1914. Voorstelling: Boeren interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afm. 100x80 cm. Cond.: G.
Louis Boermeester 1908-1992. Samson en Delilah. Olieverf op linnen. Afm. 110x110 cm. Cond.: G.
Jörg Remé 1968. 1941- . Voorstelling: Surrealische vrouwenfiguur. Olieverf op linnen. Afm. 85x65 cm. Cond.: G.
Ans Wortel 1929-1997. Voorstelling: De dagzwaaier en de achterblijvers (verso). Gouade op papier. Afm. 69x50 cm.
Jörg Remé 1969. 1941- . Voorstelling: Vrouwelijke compositie. Olieverf op linnen. Afm. 120x100 cm. Cond.: G.
Tekening op papier van David J. Bles 1846 (1821-1891). Diverse portretstudies Dolce Far Wiente (mooie vergulde lijst. Afm. 27x21 cm. In goede staat.
Ongesigneerd?, 19e Eeuw. Voorstelling: Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 57x48 cm. Cond.: R/G.
Cor Noltee, 1903-1967. Voorstelling: Bouwput in stad. Olieverf op paneel. Afm. 41x25 cm. Cond.: G.
J.H. Lamy, 19e eeuw. Damesportret in ovale lijst. Olieverf op linnen. Afm. 64x52 cm. Cond.: G.
Joseph van Severdonck. Belgische school. 1819-1905. Voorstelling: Herenportret. Olieverf op linnen. Afm. 48x58 cm. Cond.: R.
Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Voorstelling: Stilleven met perzisch kleed, schaal en fruit. Olieverf op linnen. Afm. 100x70 cm. Cond.: G.
Nicolaas Steffelaar 1852-1918. Kinderen in de duinen. Olieverf op linnen. 73x55cm. Cond:G
Ongesigneerd, Duitse geschiedenisschilder ca. 1850, reeks van zes schilderijen met verhalen uit de vroege middeleeuwen tot de 19e eeuw. Verhalen draaien om Mariaverering en de protagonisten Ritter Eck...
Groot jachtstilleven 17e-18e eeuw. Met vos, wilde kat en duif. (restauraties) (oude bedoeking). Olieverf op linnen. Afm. 102x71 cm. Cond.: R.
Schilderij van A. Martens (1888-1936). Olieverf op linnen. Man in roeiboot. Afm. 30x40 cm. In goede staat.
Ferdinand Toussaint, 1873-1955. Voorstelling: Riviergezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.