Twee keer Carl Holzapfel 1865-1926. Duitse school. Twee kustlandschappen. Olieverf op paneel. Afm. 24x18 cm en 31x40 cm. Cond.: R/G.
Jules Benoit-Levy, 1866-1952. Voorstelling: Volendam's interieur met figuren. Ets op papier. Afm. 32x41 cm. Cond.: G.
P.H. May. Popgroep Pink Floyd. Olieverf op linnen. Afm. 50x50 cm. Cond.: G.
Wilhelm Skoglund 1964, Zweedse school, expressief landschap, olieverf op linnen 55x46cm. Cond:G
A. Jerlow omstreeks 1930, Zweedse of Russische school, bosven, olieverf op linnen 88x65cm. Cond:G
H.C. Kranenburg 1917-1967. Notre Dame, Parijs. Olieverf op linnen. Afm. 30x70 cm. Cond.: G.
Thomas Ludwig Herbst 1848-1915, Duitse school. Schaapsherder met schapen. Ets op papier. Afm. ca. 40x60 cm. Cond.: G.
B. Wijngaard. Voorstelling: Stadsgezicht Laren met figuren. Aquarel op papier. Afm. 46x34 cm. Cond.: G.
Oud Chinees zijdeschilderij 20e eeuw, gesigneerd. Bloesemtak met vogel. Aquarel op zijde. Afm. 43x27 cm. Cond.: G.
Drie werken 18e eeuw op papier. Een maal aquarel narcis. Een maal gravure kat, S. Fokker Fec. Een maal vliegende eenkhoorn, S. Fokker Fec. Werken op papier. Afm. 20-32 cm. Cond.: G
Twee landschappen 19e eeuw, met figuren. 1x J.C.W Boudier, en 1x ongesigneerd 13-21cm. Sepia's op papier
Twee leuke florale werken 19e eeuws, 1x miniatuur boeket, 1x takken met fruit(monogram) aquarellen op papier5,5x4 en 18x21cm. Cond:G
Vier antieke 18e/19e eeuwse roodkleurige gravures Berthouth sculpt. in passepartout, in goede staat. 24x20cm.
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw. Drie mannen. Houtskool op papier. Afm. 41.5 x 29 cm. Cond.: G.
A. Caullet, 1875-1950. Voorstelling: Landschap met boerderij en brug. Pastel op papier. Afm. 20x29 cm. Cond.: R.
Gustav Hesse. Duitse school 1932. Stilleven met rozen, dekseldoos en boeken. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Jopie Limburg, 1905-1991. Stilleven met gele rozen. Aquarel op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Monogram M.O Ditse school, vaas met bloemen en porseleinen beeld, olieverf op paneel 60x45cm. Cond:G
E. Küchental 1930 Duitse school Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen, olieverf op linnen 46x60cm. Cond:G
Fridegart Knoch 1951 Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 100x70cm. Cond:G
Thurin omstreeks 1910 figuur onder de bomen, aquarel op papier 80x65cm. Cond:G
Radjimin. Indonesische school. Voorstelling: Indonesisch landschap. Olieverf op linnen. Afm. 26x43 cm. Cond.: R/G.
Monogram P.W., ca. 1900. Rozen stilleven. Aquarel op papier. Afm. 37x27 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd. Ca. 1930. Voorstelling: Eenden aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.