Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3x aquatinta omstreeks 1800
Startprijs 60 EUR

Drie aquatinta omstreeks 1800, drie florale ranken voorstellingen, een duiven en muziekinstrumenten extra, aquatinta op papier 3,5-18cm. Cond;G

Antieke Franse gravure Ravenet
Startprijs 60 EUR

Franse 18e eeuwse ingekleurde gravure door: Francois Ravenet 1706-1774 graveur du Roy depart de Garnison(kleine vrouw rechtsonder) gravure op papier, 57x48cm. Cond:R/G

4 Werken 18e/19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Vier werken op papier 18e-19e eeuw. Een maal gravure met paarden, Haagse school. Een maal ets kasteel op berg. Een maal gravure haven met berg. Een maal ets vivates, stier bij kapschuur. Afm.: 12-22 c...

H. Martinson
Startprijs 60 EUR

H. Martison, ca. 1930. Engelse school? Gezicht op een kasteel. Pastel op papier. Afm. 80x80 cm. Cond.: G.

H. v.d. Vet, Tennisspeelster
Startprijs 60 EUR

Henk van der Vet, 1994. 1939-2016. Voorstelling: Tennisspeelster, Nr. 1/40. Lithografie op papier. Afm. 65x80 cm. Cond.: G.

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, portret
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk, 19e eeuw. Portret van een heer met medaille. (matig gerestaureerd). Olieverf op linnen. Afm. 47x60 cm. Cond.: R.

Wolfgang Ziezold
Startprijs 60 EUR

Wolfgang Ziezold, Duitse school. Schloss Btünningslinden met terras. Olieverf op paneel. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.

B.S. Petit
Startprijs 60 EUR

B.S. Petit, ca. 1880. Belgische school. Landhuis. Olieverf op linnen. Afm. 28x40 cm. Cond.: G.

Portret
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd damesportret, ca. 1900. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

H. Hermans (naar)
Startprijs 60 EUR

Naar H. Hermans. Ca. 1920. Voorstelling: Besneeuwd landschap met boerderij en wandelaar. Olieverf op paneel. Afm. 41x30 cm. Cond.: G.

Richard Adler
Startprijs 60 EUR

Richard Adler, 1906-1977. Duitse school, 1942. Boerderij met paardenwagens en figuren en kombuis (Rusland). (mogelijk infanterie). Houtskool tekening op papier. Afm. 39x17 cm. Studie Russisch dorp met...

Passig 1887, portret
Startprijs 60 EUR

Passig 1887 Duitse school. Herenportret. Houtskool op papier. Afm. 37x52 cm. Cond.: G.

2 Taferelen van liefdespaartjes
Startprijs 60 EUR

Twee antieke oliegrafiën? in lijst. Gesigneerd, Eugene de Blok (beschadigingen) Reproduktie? op linnen. Afm. 65x55 cm. Cond.: R.

Willi Werntz
Startprijs 60 EUR

Willi Werntz, Duitse school. IJzergieterij met figuren. Aquarel op papier. Afm. 39x50 cm. Cond.: G.

E.Groh Tirol
Startprijs 60 EUR

E. Groh? Duitse school. Tiroler dorpstraat. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Ludwig Jacobson
Startprijs 60 EUR

Ludwig Jacobson, 1890 Odense. Twee koeien in landschap. Olieverf op linnen. Afm. 31x21.5 cm. Cond.: G.

7 x Friedrich Guimpel Fec.
Startprijs 60 EUR

7x Friedrich Guimpel Fec. Duitse school 1774- . 7x Botanische koper gravures kruiden. Gravures op papier. Cond.: R/G.

Daniels, vissers aan waterkant
Startprijs 60 EUR

Daniels. 21e Eeuw. Voorstelling: Vissers aan de waterkant. Olieverf op paneel. Afm. 13x18 cm. Cond.: G.

Twee antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 60 EUR

Twee antieke gesigneerde houtsnedes 19e eeuw, wolf met schildpad, krijger met wapenarsenaal, houtsnedes op papier 26x18cm. 19x14cm. Cond;G

Twee antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, vechtende krijger en Japanner met zwaard, 18e eeuw 29x21cm. en 33x22cm. Cond;R/G

Twee antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, figuren aan het water, Hokusai, en figuren bij japans huis, Shumso 17x22 en 27x20cm. houtsnedes op papier Cond;G

Georg Eimmart
Startprijs 60 EUR

Georg Christoph Eimmart, 1638-1704. Zeldzame Nürnberger Kalenderblad rond 1690. Diverver figuren en hemelrijk met latijnse tekst (ongeopend). Ets op papier. Afm. 56x40 cm. Cond.: R/G.

C. Hermann, boerderij
Startprijs 60 EUR

C. Hermann, 1891. Duitse school. Voorstelling: Landschap met vakwerkhuis en figuren. Olieverf op linnen. Afm. 29x20 cm. Cond.: G.

P.J. Berkel, kersen
Startprijs 60 EUR

P.J. Berkel. 20e Eeuw. Voorstelling: Stilleven met kersen, kruik etc. Olieverf op paneel. Afm. 18x13 cm. Cond.: G.