Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

L. Schouten, stilleven met gedekte tafel
Resultaat: 200 EUR

L. Schouten Leiden 1948, stilleven met glas, koper, boeken en tomaten, olieverf op paneel 45x65cm. Cond:G

Hollands ijspret
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd, Hollands ijspret, ca. 1900. Olieverf op paneel. Afm. 17.5 x 17 cm. Cond. G.

Aquarel, stilleven (mand met rozen)
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900. Voorstelling: Mand met rozen. Aquarel op papier. Afm. 50x32 cm. Cond.: G.

Icoon, Russisch
Resultaat: 80 EUR

Vier velden icoon met; Moeder Gods van Kazan, Sint Nicolaas, Sint Joris met de draak, Sint Michael en in het midden gekruisigde Christus. Russische icoon, 19e eeuw. (paar zichtbare beschadigingen) Afm...

Ongesigneerd Duitse School
Resultaat: 350 EUR

Ongesigneerd Duitse school, 20e eeuw. Weense architect Heinrich Sobotka. Olieverf op linnen. Afm. 75x65 cm. Cond.: G.

A. Khayll
Startprijs 100 EUR

A. Khayll, ca. 1880. Russische school? Briefschrijvende man met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afm. 58x42 cm. Cond.: G.

Russische School
Startprijs 100 EUR

Russische school (gesigneerd Verso). Bloemenvaas op terrastafel. Olieverf op linnen. Afm. 30x44 cm. Cond.: G.

Russische School
Startprijs 80 EUR

Russische school. Verso gesigneerd. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.

G. Craeyvanger, aquarel
Resultaat: 200 EUR

Gijsbertus Craeyvanger 1866. 1810-1895. Voorstelling: Reizend gezelschap met paarden. Aquarel op papier. Afm. 47x37 cm. Cond.: G.

Schilderij, Jan Knikker
Startprijs 200 EUR

Jan Knikker sr. 1889-1957, kerkdorp met rivier en boot, olieverf op paneel, 45x37cm. Cond;G

Le Raisonné, Stadsgezicht
Startprijs 125 EUR

Le Raisonné. 20e Eeuw. Voorstelling: Twee figuren in stad. Olieverf op paneel. Afm. 30x16 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd, ca. 1900. Landschap met paard, eg en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afm. 90x36 cm. Cond.: G.

G. Howel, Beatrix met gezicht op Deventer
Startprijs 60 EUR

G. Howel. Beatrix met gezicht op Deventer. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.

C. van Tright
Resultaat: 100 EUR

C. van Tright. Voorstelling: Tjalken op meer. Olieverf op linnen. Afm. 60x40 cm. Cond.: G.

Twee schilderijen van Chris Le Roy
Resultaat: 60 EUR

Aquarellen op papier van Chris Le Roy (2 stuks). 1x Landschap met bloemenstruik (1953) Afm. 20x11. 1x Dorp aan een meer (1949). Afm. 30x22. Beiden in goede staat.

Ongesigneerd ca. 1800
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerde aquarel op papier. Biddende moeder met kind. ca. 1800. Cond.: R. 25x17 cm.

Hippolyte van Soom
Startprijs 200 EUR

Hippolyte van Soom 1856-1922 Belgische school, landschap met wilde rivier en waterdrangster, olieverf op linnen 56x37cm. Cond:R/G

E. Haymann,Boer bij oogst
Startprijs 75 EUR

E. Haymann 1873-1947 München, figuren aan het werk op akker, olieverf op paneel 20x16cm. Cond:G

Stadsgezicht Dordrecht
Resultaat: 100 EUR

Piet Bos, ca. 1930. Hollands havengezicht. Olieverf op paneel. Afm. 45x36 xm. Cond.: G.

Dorpsplein
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk. ca. 1880. Italiaans dorpsgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afm. 63x60 cm. Cond.: G.

L.A. Feijen
Resultaat: 300 EUR

Lion Arie Feijen (1947). Drie tortelduiven bij Duitse vakwerk schuur. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Renard
Startprijs 400 EUR

Renard, (21e Eeuw). Voorstelling: Strandgezicht met volleybal spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afm. 100x60 cm. Cond.: G.

Stilleven
Startprijs 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Pastel, trekpaarden
Startprijs 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. J.H.J. Eveding (?). Voorstelling: Paardenspan met trekschuit. Pastel op papier. Afm. 63x40 cm. Cond.: G.

Onduidelijk gesigneerd, Engelse School
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Engelse school, ca. 1900. Engels landschap. Olieverf op linnen. Afm. 60x30 cm. Cond.: G.

Stilleven, vaas met rozen.
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1991. Voorstelling: Stilleven met rozen. Pastel op papier. Afm. 48x61 cm. Cond.: G.

B. Brugman
Resultaat: 75 EUR

Berry Brugman, 1915-1996 Almelo. Voorstelling: Uiterwaard. Olieverf op paneel. Afm. 25x35 cm. Cond.: G.

Bouhuys, Deventer school
Startprijs 150 EUR

H.J. Bouhuys 1870-1917, Deventer school, landschap met hooischuur en wandelaar, (restauratieplek) olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 100 EUR

Twee werken Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling 1: Drie clowns. Voorstelling 2: Twee figuren in interieur. Linoleumsnedes op papier. Afm. 42x33 cm. en 40x30 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd, 20e eeuw. Paard in stal. Olieverf op paneel. Afm. 35x45 cm. Cond.: G.

A. Honius, naakte dame
Startprijs 60 EUR

A. Honius (Venlo) 1960. Naakte dame aan waterkant. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

G. Burkens
Resultaat: 100 EUR

G.Burkens omstreeks 1930 Hollandse school, rivier met boot, windmolen en bloembolvelden, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Monogram M.F. 1909
Startprijs 100 EUR

Monogram M.F. 1909. Portret van Perzische krijgsheer. Gemengde techniek op papier. Afm. 23x34 cm. Cond.: G.

H. Breling
Startprijs 200 EUR

Heinrich C.G. Breling 1849-1914. Duitse school. 17e eeuw interieur met pijprokende man en vrouw. Olieverf op paneel. Afm. 21x16 cm. Cond.: G.

Luigi Fagioli
Startprijs 100 EUR

Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. Voostelling: Collage Abstract. Werk van papier. Afm. 19x11 cm. Cond.: G.

Luigi Fagioli
Startprijs 100 EUR

Luigi Fagiolo, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage van papier abstract. Werk van papier. Afm. 14x21 cm. Cond.: G.

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900. Landschap met huis. Olieverf op linnen. Afm. 50x60 cm. Cond.: R.

A. Bonnhorst
Startprijs 360 EUR

A. Bonnhorst, 1849,1919. Voorstelling: Bomschuiten met vissersvolk op het strand. Olieverf op linnen. Afm. 45x65 cm. Cond.: G.

Van Raamsdonk, Watermolen
Resultaat: 100 EUR

J. van Raamsdonk omstreeks 1920, landschap met watermolen, olieverf op linnen 100x60cm. Cond:G

Winterlandschap
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd, ca. 1900. Winters landschap. Olieverf op paneel. Afm. 60x40 cm. Cond. G.

Ton Anconé, portret
Startprijs 60 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Herenportret. Olieverf op paneel. Afm. 30x20 cm. Cond. G.

Silvia v.d. Water
Startprijs 150 EUR

Silvia v.d. Water (Arnhem). Voorstelling: Golden Retriever met puppy. Olieverf op paneel. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

D. Farmer, havengezicht
Resultaat: 80 EUR

D. Farmer. Voorstelling: Romantisch havengezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.

Pierre A. Renoir
Startprijs 100 EUR

Pierre-Auguste Renoir (1841-1919) Portret van Auguste Rodin. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afm. 30x23 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd omstreeks 1900
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, boeren interieur met vrouw, olieverf op paneel, 39x29cm. Cond:G

Pollentine, drie mussen
Resultaat: 60 EUR

S. Pollentine. 21e Eeuw. Voorstelling: Drie mussen op een tak. Olieverf op paneel. Afm. 10x7 cm. Cond.: G.

Aquarel Treptow/Kohlhoff
Startprijs 80 EUR

Walter Kohlhoff,1906-1981. Duitse school. Landschap met spoorbrug. Aquarel op papier. Afm. 51x37 cm. Cond.: G.

Waterlandschap
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1910. Landschap met vissersboot. Olieverf op linnen. Afm. 51x76 cm. Cond.: G.

Gerard Krol
Resultaat: 100 EUR

Gerard Krol, 1882-1950 Enschede, koeien bij beek, olieverf op paneel 47x36cm. Cond:G

Ids Wiersma 'vaart Drachten'
Resultaat: 110 EUR

Ids Wiersma, 1878-1965. Voorstelling: Noorde dwars vaart, Drachten in de winter. Ets op papier. Afm. 17x21 cm. Cond.: G.

Pierre A. Renoir
Startprijs 100 EUR

Pierre Auguste Renoir (1841-1919) Portret Richard Wagner. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afm. 30x23 cm. Cond.: G.

Monogram H.T.K.
Startprijs 80 EUR

Monogram H.T.K., 2005. Rode rozen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.

F. Ullrich
Resultaat: 235 EUR

F. Ullrich. Ca. 1900. Duitse school. Voorstelling: Groot stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afm. 100x75 cm. Cond.: G.

Van Looy, eenden
Startprijs 125 EUR

Van Looy omstreeks 1980, eenden in waterpartij, in de trant van Koester, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Schilderij molen met figuren
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Hollands polderlandschap met molen en wandelaars. Olieverf op paneel. Afm. 18x13 cm.
Cond.:G

Putti's met lier
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd, 20e eeuw. Putti's bij Lyra. Olieverf op linnen. Afm. 50x60. Cond.: G.

Meisje bij deur (ongesigneerd)
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd, 21e eeuw. Voorstelling: Meisje bij deur. Olieverf op linnen. Afm. 58x92 cm. Cond.: G.

Antieke gravure
Startprijs 100 EUR

Grote antieke gravure Par N. Poussin a Rome a Paris Chez Vallet. Gravure du Roy, Rue St. Jacques. Bijbelse voorstelling met vele figuren. Gravure op papier. Afm. 69x55 cm. Cond.: G.

Schilderij (naar Mesdag)
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd, ca. 1900. Voorstelling: Zeegezicht met bomschuiten (naar Mesdag) (rechts naad) Olieverf op pnaeel. Afm. 48x38 cm. Cond.: R/G.

Schilderij eendjes
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, eenden aan de waterkant, olieverf op paneel. 20,5x15cm. Cond:G

Hans Paus
Startprijs 80 EUR

Hans Paus 1996, 1959 Losser, landschap Toscane, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Cornelisz, Schelpen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met schelpen op tafel. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.

Italiaanse voorstelling
Resultaat: 160 EUR

Novelli 1937. Adria, Italiaanse school. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afm. 40x50. Cond.: G.

Div. schepen in haven
Resultaat: 300 EUR

J.W. de Gruijter Fecit., 19e eeuw. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: R/G.

Francine, strandgezicht
Startprijs 100 EUR

Francine. 21e Eeuw. Voorstelling: Spelende kinderen op strand. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.

Gustav Hesse
Startprijs 50 EUR

Gustav Hesse. Duitse school 1932. Stilleven met rozen, dekseldoos en boeken. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

August Kaufhold
Resultaat: 95 EUR

August Kaufhold 1884-1955. Duitse school. Paardenkar met boer in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afm. 45x55 cm. Cond.: G.

Cornelis de Bruin
Resultaat: 150 EUR

Cornelis de Bruin 1870-1940. Voorstelling: Nelly's Tuin, uit Dickens, Nelly (1905). Olieverf op linnen. Afm. 44x37 cm. Cond.: G.

Frans Baayens.
Resultaat: 150 EUR

Frans Baayens, 1896-1947 Enschede. Voorstelling: De Buurse beek. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.

A. Maestrant
Resultaat: 80 EUR

A. Maestrant, ca. 1930, Belgische School. Boerenkar met sprokkelhout en twee boeren. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Schilderij op koper
Startprijs 150 EUR

Naar H. van Wijk, insecten op tak, olieverf op paneel(koper) 23ø Cond:G

8 steendrukken Engelse scheepvaart
Resultaat: 80 EUR

Acht 19e eeuwse Engelse steendrukken met zeilschepen(R.Parry.del.) Hunt. Lith. deels ingekleurd 23x17cm. Cond:G

R. Thiele
Startprijs 100 EUR

R. Thiele, Duitse school. Ca. 1930. Zomers landschap met beek, bomen etc. Olieverf op paneel. Afm. 75x100 cm. Cond.: G.

A. Blaetter
Resultaat: 100 EUR

A. Blaetter, 1878-1935. Duitse school. Baai met vissersdorp en zeilboten. Olieverf op linnen. Afm. 80x120 cm. Cond.: G.

C. Leupold
Resultaat: 100 EUR

C. Leupold, Duitse school 1930- . Boerderij met watermolengemaal. Olieverf op linnen. Afm. 70x100 cm. Cond.: G.

Vanni Viviani
Startprijs 150 EUR

Vanni Viviani 1937-2002. Voorstelling: Groene appel. Acryl op papier. Afm. 72x70 cm. Cond.: G.

Stefano Robertazzi
Startprijs 150 EUR

Stefano Robertazzi. Italiaanse school. Titel: The most beautifull (bloemen compositie) Olieverf op paneel. Afm. 57x80 cm. Cond.: G.

3 18e eeuwse werken
Startprijs 80 EUR

Drie 18e/19e eeuwse werken op papier, 1 gesigneerd, Arie Hogtema, landschappen met figuren, 2x sepia 1x tekening op papier 14-20cm. Cond:G

Reservisten plaat
Resultaat: 30 EUR

Grote antieke Duitse reservisten groepsfoto (prent). Reservisten Ersatz 1911-1913, 10e Kompagnie Freiherr von Sparr. Westfälisches nr. 16 Mullheim am Rhein (met Zeppelin). Afmeting: 57x52 cm, in goede...

Chris de Bruijn Jr.
Startprijs 60 EUR

Chris de Bruijn Jr., 1901-1974. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 50x40 cm. Cond. G

Man met baard
Resultaat: 60 EUR

Monogram J.S. ca. 1930. Portret van een heer (naar oud voorbeeld) Olieverf op linnen. Afm. 80x60 cm. Cond. G.

C. de Bruin
Startprijs 180 EUR

Gesigneerd P.C. de Bruin, ca. 1900. Voorstelling: Zeilboot op meer. (Twee restauraties). Afm. 35x50 cm. Cond.: R.

3 werken C.G Verburgh
Startprijs 80 EUR

Drie werken van C.G. Verburgh(Cornelis Gerrit 1802-1879) 19e eeuw, portretten, tekeningen op papier, 15-22cm. Cond;G

H. Schneider '56
Startprijs 40 EUR

Herbert Schneider 1924-1983. Duitse school '56. Surrealistische erotische voostelling. Gemengde techniek op papier. Afm. 39x40 cm. Cond.: G.

J.W. Rosier, portret heer.
Resultaat: 110 EUR

J.W. Rosier (Jean Guillaume Rosier), 1858-1931. Voorstelling: Portret oudere heer. Gemengde techniek op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

A. Caullet, landschap
Startprijs 50 EUR

A. Caullet, 1875-1950. Voorstelling: Landschap met boerderij en brug. Pastel op papier. Afm. 20x29 cm. Cond.: R.

Historisch Stadsgezicht
Resultaat: 60 EUR

J. de Vos, 1935. Hollands stadsgezicht in de sneeuw met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 66x45 cm. Cond.: G.

3 werken C.G Verburgh
Startprijs 80 EUR

Drie C.G Verburgh(Cornelis Gerrit 1802-1879) 1x wildvoorstelling, 2x portretten, tekening op papier 15-22cm. Cond:G

Antieke gravure
Resultaat: 40 EUR

Antieke gravure, 18e eeuw. ARA, Doleibene en C.P.P. Cartour. Oud Griekse figuren voorstelling. Afm. 46x30 cm. In goede staat.

Schepen op zee
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. (J.Veralpens?) Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Eenden aan waterkant
Startprijs 80 EUR

M.M. J. Poekes, gesigneerd. Eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afm. 38x50 cm. Cond.: G.

A.M., Winter met schapen
Resultaat: 200 EUR

Monogram A.M. Ca. 1900. Voorstelling: Hollands winters landschap met schapenkooi, herder en schapen. Olieverf op paneel. Afm. 15x21 cm. Cond.: G.

Onduidelijk 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1800, adelijke keuken met dienstmeiden, aquarel op papier, 42x49cm. Cond:G

Twee Hollandse werken op papier
Startprijs 60 EUR

Hollandse werken op papier (2 stuks). 1x W. Dingemans, paarden op akker (ets). 1x Theo Goedvriendt, Zuiderlijke kerk (tekening). Afm. 15-22 cm. Goede staat.

Schilderij, v.d. Volkers
Startprijs 80 EUR

Schilderij, v.d. Volkers? Poldergezicht met windmolen. Olieverf op linnen, ca. 1920. Afm. 51x37. In goede staat

Monogram J.V.
Startprijs 70 EUR

Monogram J.V. Hollands wintergezicht in 19e eeuw stijl. Olieverf op paneel. Afm. 18x13 cm. Cond.: G.