Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 250 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Zomers strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.

Trouillebert, koeien
Resultaat: 225 EUR

Trouillebert. Ca. 1900. Voorstelling: Landschap met koeien in de stijl van Barbizon. Olieverf op paneel. Afm. 28x22 cm. Cond.: G.

M. Gidding, molen
Startprijs 70 EUR

M. Gidding, 1863-1925. Voorstelling: Uiterwaard met windmolen. Gemengde techniek op papier. Afm. 25x18 cm. Cond.: G.

Jongetje'
Startprijs 200 EUR

Juul van den Heuvel 1993. Amsterdam 1959. Voorstelling: Portret jonge jongen. Olieverf op linnen. Afm. 180x130 cm. Cond.: G.

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 100 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De woonwagen. Voorstelling: 2) De moeder. Linoleumsnedes op papier. Afm. 31x39 cm. en 37x50 cm. Cond.: G.

Piet Wiegman, 3 werken
Startprijs 180 EUR

Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De banjospeler. Voorstelling: 2) De haan. Voorstelling: 3) De gitarist. Afm. 44x34 cm. en 50x30 cm. en 44x35 cm. Ingekleurde linoleumsnedes ...

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 100 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De dierenvriend. Voorstelling: 2) De vrijgezel. Linoleumsnedes op papier. Afm. 34x48 cm. en 29x40 cm. Cond.: G.

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw. Drie mannen. Houtskool op papier. Afm. 41.5 x 29 cm. Cond.: G.

Klaas Visser, Hert bij rivier
Startprijs 100 EUR

Klaas Visser, 1924 Enschede. Edelhert bij rivier. Olieverf op linnen. Afm. 90x60 cm. Cond.: R.

J. Meier, bootjes op zee
Resultaat: 80 EUR

J. Meijer. 20e Eeuw. Voorstelling: Hollands zeegezicht met tweemaster. Olieverf op paneel. Afm. 29x24 cm. Cond.: G.

P.C. Schuurman, stilleven
Resultaat: 60 EUR

P. Schuurman. 20e Eeuw. Voorstelling: Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afm. 25x30 cm. Cond.: G.

3x aquatinta omstreeks 1800
Startprijs 60 EUR

Drie aquatinta omstreeks 1800, drie florale ranken voorstellingen, een duiven en muziekinstrumenten extra, aquatinta op papier 3,5-18cm. Cond;G

Monogram K.O.M.
Startprijs 80 EUR

Monogram K.O.M. ca. 1950. Man met vlieger. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Schilderij, Venetië
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd, ca. 1900. Voorstelling: Gezicht op Venetië. Olieverf op paneel. Afm. 47x24 cm. Cond: G.

M. Calzolari
Resultaat: 60 EUR

M. Calzolari, ca. 1900. Voorstelling: Italiaans landschap met wandelaar. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

W. Zwart
Startprijs 220 EUR

Onduidelijk W. Zwart, ca. 1900. Voorstelling: Werken in stads-moestuin. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Antieke Franse gravure Ravenet
Startprijs 60 EUR

Franse 18e eeuwse ingekleurde gravure door: Francois Ravenet 1706-1774 graveur du Roy depart de Garnison(kleine vrouw rechtsonder) gravure op papier, 57x48cm. Cond:R/G

Portret ca. 1900
Resultaat: 260 EUR

Ongesigneerd? ca. 1900. Herenportret (4 plakkers). Olieverf op linnen. Afm. 47x60 cm. Cond.: R/G.

4 etsen 18e/19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Vier antieke 18e/19e eeuwse roodkleurige gravures Berthouth sculpt. in passepartout, in goede staat. 24x20cm.

Jean Möhren
Resultaat: 110 EUR

Jean Möhren, Duitse school 1876- . Dorpstraat met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 30-40 cm. Cond.: G.

Onduidelijk stilleven
Startprijs 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stilleven met bloempot en fruit. Olieverf op linnen. Afm. 42x32 cm. Cond.: G.

2 werken 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Twee leuke florale werken 19e eeuws, 1x miniatuur boeket, 1x takken met fruit(monogram) aquarellen op papier5,5x4 en 18x21cm. Cond:G

2 landschappen 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Twee landschappen 19e eeuw, met figuren. 1x J.C.W Boudier, en 1x ongesigneerd 13-21cm. Sepia's op papier

Portret 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd herenportret, 19e eeuw. Olieverf op linnen. Afm. 53x40 cm. Cond.: R/G.

Werner Laves
Startprijs 120 EUR

Werner Laves 1903-1972. Duitse school '43. Landarbeider bij dorp. Aquarel op papier. Afm. 42x58 cm. Cond.: G.

2 19e eeuwse Franse gravures
Resultaat: 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse gravures, 1-amusements Russes, 2 etude les Chaval francais engrave B.L Henriques engrave Jazet. Cond:G 65x50cm.

3 antieke landkaarten
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke landkaarten 18e eeuw, 1- carte du kanal des les philippiness par lequel passele galionde manille et des iles. 2- la gaule cisalpine pour lintelligence de listhoire romaine de M. Staurt 17...

5 Werken 18e/19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Vijf werken 18e-19e eeuw. Drie rode steendrukken, een rode tekening huis, een tekening classisisme met figuren ingekleurd. Ca. 1800. Werken op papier. Afm. ca. 18-30 cm. Cond.: R/G.

4 Werken 18e/19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Vier werken op papier 18e-19e eeuw. Een maal gravure met paarden, Haagse school. Een maal ets kasteel op berg. Een maal gravure haven met berg. Een maal ets vivates, stier bij kapschuur. Afm.: 12-22 c...

6 Portretten 18e/19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Zes werken op papier 18e-19e eeuw en portretten (gravures) etc. Een maal Tete unconnue portret. Een maal ongesigneerd portret. Een maal Hubert Meijer. Een maal classisistische dames. Een maal Dtusus F...

3 Werken 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Drie werken 18e eeuw op papier. Een maal aquarel narcis. Een maal gravure kat, S. Fokker Fec. Een maal vliegende eenkhoorn, S. Fokker Fec. Werken op papier. Afm. 20-32 cm. Cond.: G

2 Werken 18e/19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee werken op papier, 18e-19e eeuw. Een aquarel wasvrouw. Een gravure monogram F.E. Strennua in Aduersis (17e-18e eeuw) Werken op papier. Afm. 28-32 cm. Cond.: G.

Chinees zijdeschilderij
Startprijs 50 EUR

Oud Chinees zijdeschilderij 20e eeuw, gesigneerd. Bloesemtak met vogel. Aquarel op zijde. Afm. 43x27 cm. Cond.: G.

B. Wijngaard
Startprijs 50 EUR

B. Wijngaard. Voorstelling: Stadsgezicht Laren met figuren. Aquarel op papier. Afm. 46x34 cm. Cond.: G.

6 steendrukken 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Zes ingekleurde steendrukken 19e eeuw, betreffende peersoorten, Girand sculpt. 27x35cm. steendruk op papier Cond:G

W.H. Rangé
Resultaat: 40 EUR

W.H. Rangé, ca. 1930. Voorstelling: De goudweger. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Thomas Ludwig Herbst
Startprijs 50 EUR

Thomas Ludwig Herbst 1848-1915, Duitse school. Schaapsherder met schapen. Ets op papier. Afm. ca. 40x60 cm. Cond.: G.

Hermanns, zeegezicht.
Resultaat: 100 EUR

Hermanns, ca. 1920. Voorstelling: Zeegezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 95x80 cm. Cond.: G.

Jaap van Kregten, Midwinterhoornblazer
Resultaat: 85 EUR

Jaap van Kregten, 1878-1967 Enschede. Midwinterhoornblazer in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.

K. Kotter
Startprijs 80 EUR

K. Kotter, ca. 1900. Duitse school. Tiroler huis in bergen. Olieverf op linnen. Afm. 36x46 cm. Cond.: G.

Jan Sirks, Binnenhof
Startprijs 40 EUR

Jan Sirks, 1885-1938. Voorstelling: Binnenhof, Den Haag. Ets op papier. Afm. 44x26 cm. Cond.: G.

J.G.P. Somer 1818
Startprijs 40 EUR

J.G.P Somer 1818, st Anna, landschap met paard, koe en hond, aquarel op papier 32x25cm. Cond:G

Stadsgezicht Notre Dame
Startprijs 50 EUR

H.C. Kranenburg 1917-1967. Notre Dame, Parijs. Olieverf op linnen. Afm. 30x70 cm. Cond.: G.

Arthur Michaelis
Startprijs 40 EUR

Arthur Michaelis 1864-1946. Duitse school. Lithografie op papier. Symbolische voorstelling betreffende het lijden van W.O. I. Afm. 38x30 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd, modern
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. Modern. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling: Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afm. 54x70 cm. Cond. G.

Umbert Faini
Resultaat: 285 EUR

Umberto Faini 1974. Italië 1933. Titel: Tutto é perduto. Olieverf op linnen. Afm. 60x60 cm. Cond.: G.

Jaroslav Lukes
Startprijs 150 EUR

Jaroslav Lukes, 1910-1993. Tweezijdig schilderij. 1) Landarbeiders. 2) Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afm. 81x97 cm. Cond.: G.

2 19e eeuwse Engelse gravures
Startprijs 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse Engelse gravures the farmers boy going to the mill, engraved James Ward engraved W.M. Leney.60x46cm.Cond:G

Pastel naakt (P. Schumann)
Resultaat: 40 EUR

P. Schumann, ca. 1930. Naakte dame aan waterkant. Pastel op papier. Afm. 38x32 cm. Cond.: G.

Doos met interessante schilderijen
Resultaat: 60 EUR

Doos met diverse interessante schilderijen etc. O.a.: etsen, aquarellen, reprodukties. Afm. 50x40x57 cm. Cond.: G.

Romania, 2 kippen in stal
Startprijs 40 EUR

Romania, 20e eeuw. Kippen bij voederbak. Olieverf op paneel. Afm. 12x9 cm. Cond.: G.

J. Brouwer, IJspret
Resultaat: 100 EUR

J. Brouwer. 20e Eeuw. Voorstelling: Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afm. 27x38 cm. Cond.: G.

Hollands dorpsgezicht
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Voorstelling: Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.

2 oude Italiaanse gravures
Startprijs 40 EUR

Twee oude Italiaanse gravures in renaissance stijl, omstreeks 1900 in passepartout, gravures op papier 50x25 en 56x35cm. Cond:G

Ongesigneerd ca. 1900
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd, ca. 1900. Oostenrijks landschap met wandelaar en meer. (restauraties). Olieverf op linnen. Afm. 65x44 cm. In matige staat.

Heinz Baden
Startprijs 40 EUR

Heinz Baden 1887-1954, Duitse school. Duits stadsgezicht met oldtimer. Ets op papier. Afm. 50x70 cm. Cond.: R/G.

Gilgert, (Gerard Nijland)
Startprijs 100 EUR

Gilgert, (pseudoniem Gerard Nijland) Voorstelling: Landschap met boerenhuisje en rivier. Olieverf op linnen. Afm. 50x60 cm. Cond.: G.

E.C. Arntzenius, stilleven
Startprijs 150 EUR

E.C. Arntzenius '45. 1902-1982. Voorstelling: Bloemen stilleven. Aquarel op papier. Afm. 36x30 cm. Cond.: G.

H. Martinson
Startprijs 60 EUR

H. Martison, ca. 1930. Engelse school? Gezicht op een kasteel. Pastel op papier. Afm. 80x80 cm. Cond.: G.

B. Buffet
Startprijs 160 EUR

Bernard Buffet, 1928-1999. Voorstelling: 'Le bouquet des fleurs violet'. Lithografie op papier. Afm. 31x24 cm. Cond.: G.

2 antieke Engelse gravures
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Engelse gravures ovaal in passepartout, dame bij water, en gewonde soldaat met zorgzame vrouw. 30x26cm. gravures op papier. Cond:G

H. Bos, 'koeien'
Resultaat: 100 EUR

Harry Bos, ca. 1920. Landschap met kalveren. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Van de Heide
Resultaat: 80 EUR

W. van de Heide, ca. 1940. Binnenplaats met kippen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.

3 werken C.M de Woerd
Startprijs 40 EUR

Drie x C.M. De Woerd 1901, 3 landschappen, etsen op papier 32x50cm. Cond:G

H. v.d. Vet, Tennisspeelster
Startprijs 60 EUR

Henk van der Vet, 1994. 1939-2016. Voorstelling: Tennisspeelster, Nr. 1/40. Lithografie op papier. Afm. 65x80 cm. Cond.: G.

A. Berker
Resultaat: 80 EUR

A. Berker, tweede helft 20e eeuw. Romantisch landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afm. 42x30 cm. Cond.: G.

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, portret
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk, 19e eeuw. Portret van een heer met medaille. (matig gerestaureerd). Olieverf op linnen. Afm. 47x60 cm. Cond.: R.

Wolfgang Ziezold
Startprijs 60 EUR

Wolfgang Ziezold, Duitse school. Schloss Btünningslinden met terras. Olieverf op paneel. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.

2 Antieke Engelse gravures
Resultaat: 35 EUR

Twee grote antieke Engelse gravures 19e eeuw, 1 the good girl married to her master graveur Ganguin+hellyer,2 The modest Girl in her bedchamber 50x40cm. gravures op papier Cond:G

B.S. Petit
Startprijs 60 EUR

B.S. Petit, ca. 1880. Belgische school. Landhuis. Olieverf op linnen. Afm. 28x40 cm. Cond.: G.

Gautier, Napoleon op paard
Resultaat: 75 EUR

Gautier (21e Eeuw). Voorstelling: Napoleon Bonaparte te paard. Olieverf op linnen. Afm. 75x60 cm. Cond.: G.

Van Haanen dame bij vaas
Resultaat: 35 EUR

Anna van Haanen 19e eeuw, dame met bloemenvaas, tekeningen op papier. 21x24,5cm. Cond;G

A. Walter Kampf
Resultaat: 100 EUR

Arie Walter Kampf. Duitse school, Düsseldorf. Stillleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afm. 80x50 cm. Cond.: G.

A.H. Cernjaev
Startprijs 100 EUR

Anatolij H. Cernjaev, 1939 - . Russische school. Vrouw in stoel. Olieverf op schilderspaneel. Afm. 54x100 cm. Cond.: G.

Paul Bodifee+A.C Koster
Resultaat: 45 EUR

A.C Koster 1859-1937 riviergezicht met molens, gravure op papier 20x14cm. En Paul Bodifee 1866-1939 Achterhoff Deventer, ets op papier 29x19cm. Cond:G

Portret
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd damesportret, ca. 1900. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

M. van Tyghem (2x)
Resultaat: 70 EUR

M. van Tyghem (Friesland). Botters op zee. Olieverf op paneel. Afm. 27x16 cm. Cond.: G.

Henry Cassiers (prent)
Resultaat: 60 EUR

Henry Cassiers, 1858-1944. Voorstelling: Hollandse stadshaven. Lithografie op papier. Afm. 40x63 cm. Cond.: G.

2 antieke gravures
Startprijs 20 EUR

Twee oude gravures omstreeks 1900, 1 soldiers playing an a wood, graveur pietro della Vecchia. 2 A Battle piece graveur J. Hugtenburg. 18x12 en 12x11cm. gravures op papier Cond:G

H. Hermans (naar)
Startprijs 60 EUR

Naar H. Hermans. Ca. 1920. Voorstelling: Besneeuwd landschap met boerderij en wandelaar. Olieverf op paneel. Afm. 41x30 cm. Cond.: G.

J.M. Hezemans
Resultaat: 75 EUR

Monogram C.v.H. 1944. Betreft een religieuse voorstelling. Zoon van Jan Mathijs Hezemans. Gemengde techniek op papier. Afm. 46x30 cm. Cond.: G.

Schilderij, hond
Startprijs 40 EUR

Monogram J.V., Hondenportret. Olieverf op paneel. Afm. 17x13 cm. Cond.: G.

Richard Adler
Startprijs 60 EUR

Richard Adler, 1906-1977. Duitse school, 1942. Boerderij met paardenwagens en figuren en kombuis (Rusland). (mogelijk infanterie). Houtskool tekening op papier. Afm. 39x17 cm. Studie Russisch dorp met...

Giovanni Balansino
Startprijs 250 EUR

Giovanni Balansino 1976. 1912-1986. Voorstelling: Italiaans havengezicht (verso). Olieverf op paneel. Afm. 50x68 cm. Cond.: G.

Umberto Faini
Resultaat: 285 EUR

Umberto Faini 1974. 1933, Italië. Titel: Si Ferma un Momento. Olieverf op linnen. Afm. 60x60 cm. Cond.: G.

L. Borin
Startprijs 150 EUR

Luciano Borin 1982. Tweede helft 20e eeuw, Italië. Voorstelling: Man en vrouw voor auto. Pastel op papier. Afm. 54x60 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd, modern
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd, ca. 1990. Moderne bloemen compositie. Olieverf op paneel. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.

J. Richter
Startprijs 70 EUR

J. Richter, ca. 1920. Duitse school. Landschap met rietgedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afm. 55x79 cm. Cond.: G.

Knut Norman, Zweden
Resultaat: 70 EUR

Knut Norman, Zweedse school, vissersboten op zee, olieverf op paneel, 85x60cm. Cond:G

Schilderij (Latems?)
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Ca. 1930. Latemse school? Verso Gerhagen 1934. Voorstelling: Wit huis aan rivier. Olieverf op paneel. Afm. 55x60 cm. Cond.: G.

Romantisch stadsgezicht
Resultaat: 175 EUR

Ongemerkt romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Schilderij, stilleven
Startprijs 70 EUR

E. Frielink, stilleven met blaasbalg, flessen etc. Ca. 1930. Olieverf op linnen. Afm. 65x50 cm. Cond.: G.

A. Jerlow Bosven, Zweden
Startprijs 50 EUR

A. Jerlow omstreeks 1930, Zweedse of Russische school, bosven, olieverf op linnen 88x65cm. Cond:G

Icoon
Resultaat: 80 EUR

Op zink geschilderde icoon met heilige. 19e Eeuw. (Verf gedeeltelijk er af). Olieverf op zink. Afm. 40x22 cm. Cond.: R/G.

Visconti
Resultaat: 40 EUR

Visconti, Spaanse school, ca. 1950. Paardenkar in stad. Aquarel op papier. Afm. 28x55 cm. Cond.: G.

Passig 1887, portret
Startprijs 60 EUR

Passig 1887 Duitse school. Herenportret. Houtskool op papier. Afm. 37x52 cm. Cond.: G.