Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse school
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1980. Duitse school. Boer met hooiwagen. Olieverf op linnen. Afm. 24x30 cm. Cond.: G.

A.J. Groenewegen
Resultaat: 60 EUR

A.J. Groenewegen, 1874-1963. Voorstelling: Landschap met molen. Gemengde techniek op papier. Afm. 23x14 cm. Cond.: G.

Wilhelm Skoglund, berkeboom
Startprijs 50 EUR

Wilhelm Skoglund 1964, Zweedse school, expressief landschap, olieverf op linnen 55x46cm. Cond:G

2 Taferelen van liefdespaartjes
Startprijs 60 EUR

Twee antieke oliegrafiën? in lijst. Gesigneerd, Eugene de Blok (beschadigingen) Reproduktie? op linnen. Afm. 65x55 cm. Cond.: R.

Havengezicht met schepen
Resultaat: 60 EUR

Wim Bos 1906-1977. Havengezicht Rotterdam. Pastel op papier. Afm. 72x53 cm. Cond.: R.

J.A. Smit, zeefdruk tulp (4x)
Resultaat: 50 EUR

Johan Adriaan Smit (JAS). Vier maal lithografie van tulpen. Lithografie op papier. Afm. 31x28 cm. Cond.: G.

Maja Sjöberg, bloemen
Startprijs 40 EUR

Maja Sjöberg, Zweedse school, cyclamen, olieverf op paneel, 31x20cm. Cond:G

Twee Schilderijen Mexicaans
Startprijs 100 EUR

B. Long. Twee Zuid-Amerikaanse Inca-stijl schilderijen met Totem voorstellingen. Olieverf op linnen. Afm. 50x60 cm. Cond.: G.

Jac. Paschal
Startprijs 80 EUR

J. Paschal, Franse school, ca. 1930. Paard in weiland. Olieverf op linnen. Afm. 58x43 cm. Cond.: G.

Willi Werntz
Startprijs 60 EUR

Willi Werntz, Duitse school. IJzergieterij met figuren. Aquarel op papier. Afm. 39x50 cm. Cond.: G.

Van Amerongen, Winterlandschap
Resultaat: 100 EUR

Van Amerongen. Hollands wintergezicht met ijs en haven. Olieverf op linnen. Afm. 100x80 cm. Cond.: G.

Andries Verleur
Startprijs 100 EUR

Andries Verleur, Renkum 1916. 1876-1953. Landschap Renkum met schaapskooi, schapen en herder. Olieverf op linnen. Afm. 90x63 cm. Cond.: R/G.

P.H. May, Pink Floyd
Startprijs 50 EUR

P.H. May. Popgroep Pink Floyd. Olieverf op linnen. Afm. 50x50 cm. Cond.: G.

J. Benoit-Levy, Volendam's int.
Startprijs 50 EUR

Jules Benoit-Levy, 1866-1952. Voorstelling: Volendam's interieur met figuren. Ets op papier. Afm. 32x41 cm. Cond.: G.

Bruno Johansson
Startprijs 40 EUR

Bruno Johansson Zweedse school, pad in de bergen, olieverf op paneel, 50x40cm. Cond:G

Gesigneerd Matisse
Resultaat: 70 EUR

Naar Henri Matisse. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afm. 38x28 cm. Cond.: G.

Robert Sayer / Houston
Startprijs 40 EUR

Richard Houston 1721-75. (mogelijk naar) Allegorie der beeldhouwkunst, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afm. 25x 36 cm. Cond.: G.

Hugo Olsson, winter
Resultaat: 50 EUR

Hugo Olsson Zweedse school, winters landschap met rivier, olieverf op linnen, 65x45cm. Cond:G

De schreeuw poplen
Startprijs 100 EUR

Poplen, 20e eeuw. Naar de schreeuw van Eduard Munch. Pastel op papier. Afm. 28x22 cm. Cond.: G.

Bengt Jansson, landschap
Startprijs 40 EUR

Bengt Jansson Zweedse school, Uppland 1945, expressief landschap olieverf op paneel 55x46cm. Cond:G

G. Post-Greve, stilleven
Resultaat: 50 EUR

G. Post-Greve, 1913-1990. Voorstelling: Peren in schaal. Olieverf op linnen. Afm. 21x25 cm. Cond.: G.

Christiaan Stemmeler
Resultaat: 70 EUR

Christiaan Stemmeler, Duitse school 1928. Landschap met wandelaars. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

E.Groh Tirol
Startprijs 60 EUR

E. Groh? Duitse school. Tiroler dorpstraat. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

L. v.d. Tonge
Startprijs 100 EUR

L. v.d. Tonge, gesigneerd, ca. 1920. Voorstelling: Moeder met kinderen in interieur. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Birger Welander, herfsttooi
Startprijs 40 EUR

Welander Birger omstreeks 1980, Zweedse school, bergachtg landschap met rivier en hefsttooi, olieverf op paneel 45x60cm. Cond:G

Hong Fan
Resultaat: 85 EUR

Hong Fan 2007 (1965). Voorstelling: Chinese vrouw en Dolce Gabbana. Acryl op linnen. Afm. 93x150 cm. Cond.: G.

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 120 EUR

Onduidelijk monogram, 1839. Voorstelling: 18e eeuwse figuren in chique interieur. Aquarel op papier. Afm. 12x16 cm. Cond.: G.

Onduidelijk gesigneerd, Zweden
Resultaat: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, havengezicht met vissersboten, olieverf op paneel 66x46cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Zweden
Resultaat: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 kustplaats met aanlegstijger, olieverf op linnen 33x40cm. Cond:G

H. Schneider '47
Startprijs 40 EUR

H. Schneider 1947. Duitse school. Vaas met bloemen. Gemengde techniek op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Kopie Prudisch
Startprijs 40 EUR

Kopie naar Prudisch Duitse school. Voorstelling: Duits stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 18x24 cm. Cond.: G.

2x Carl Holzapfel
Startprijs 50 EUR

Twee keer Carl Holzapfel 1865-1926. Duitse school. Twee kustlandschappen. Olieverf op paneel. Afm. 24x18 cm en 31x40 cm. Cond.: R/G.

Onduidelijk, Russische School
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd verso, Russische school? Ca. 1950, Avantgarde. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afm. 32x24 cm. Cond. G.

Ludwig Jacobson
Startprijs 60 EUR

Ludwig Jacobson, 1890 Odense. Twee koeien in landschap. Olieverf op linnen. Afm. 31x21.5 cm. Cond.: G.

Rolf Wafs, bosgezicht
Resultaat: 50 EUR

Rolf Wafs omstreeks 1920, Duitse school, bosgezicht met beek olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G

Prent, paarden
Resultaat: 70 EUR

Grote oude paardenprent in gouden lijst. 'Old familiar music'. Ets op papier. Afm. 62x50 cm. Cond.: G.

7 x Friedrich Guimpel Fec.
Startprijs 60 EUR

7x Friedrich Guimpel Fec. Duitse school 1774- . 7x Botanische koper gravures kruiden. Gravures op papier. Cond.: R/G.

G. Janowsky
Resultaat: 220 EUR

G. Janowsky. Stadsgezicht Wenen met reclame Sacher en koetsen met figuren. Aquarel op papier. Afm. 18x28 cm. Cond.: G.

P.J. v.d. Bous
Resultaat: 75 EUR

J. van de Bous. Ca. 1900. Voorstelling: Winters dorpgezicht. Schilderij heeft mooie vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.

Barokschilderij putti
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw putti met druivenranken, olieverf op paneel 68x93cm. Cond:R/G

Christian Breghan
Startprijs 80 EUR

Christian Breghan, 1941-2002. Duitse school. Landschap met wijnranken. Olieverf op linnen. Afm. 70x90 cm. Cond.: G.

Stilleven
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Ca. 1900. Voorstelling: Vaas met bloemen. (Verf laat iets los) Cond.: R.

F. Post
Resultaat: 60 EUR

F. Post, ca. 1920. Voorstelling: Tinnen vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afm. 47x37 cm. Cond.: R/G.

Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 70 EUR

Drie antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier 22-36cm. Cond:G

B. Lambert
Resultaat: 50 EUR

B. Lambert, ca. 1880. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afm. 27x37 cm. Cond.: G.

Cornelisz, Citroen
Resultaat: 125 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met citroenen op tinnenbord. Olieverf op paneel. Afm. 24x30 cm. Cond.: G.

Drie Japanse houtsnedes
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 30-32cm. Cond:G

Portret
Startprijs 80 EUR

Gertud Hückelberg 1931. Duitse school. Portret Liselotte Bedil Jung. Olieverf op paneel. Afm. 23x30 cm. Cond.: G.

H. Zille
Resultaat: 50 EUR

H. Zille '05. 1858-1929. Duitse school. Steeg met dansende kinderen. Ets op papier. Afm. 20x24 cm. Cond.: G.

Drie Japanse houtsnedes
Resultaat: 54 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-38cm. Cond;R/G

Daniels, vissers aan waterkant
Startprijs 60 EUR

Daniels. 21e Eeuw. Voorstelling: Vissers aan de waterkant. Olieverf op paneel. Afm. 13x18 cm. Cond.: G.

Daniels, schaatsers
Resultaat: 60 EUR

Daniels. 21e Eeuw. Voorstelling: Hollands besneeuwd stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afm. 13x18 cm. Cond.: G.

Robert Sayer / Houston
Startprijs 40 EUR

Naar Richard Houston 1721-1775. Allegorie der astronomie, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afm. 36x25 cm. Cond.: G.

Erik Jöhnson Dahlberg
Startprijs 40 EUR

Erik Jönhson Dahlberg 1625-1703. Zweeds kasteel met schepen. Ingekleurde ets op papier. Afm. 14x33 cm. Cond.: G.

Landkaart
Resultaat: 150 EUR

17e Eeuwse landkaart Groningae et Omlandiae Dominium vulgo De provincie van stadt en lande. Prachtige hand-ingekleurde landkaart. Gravure op papier. Afm. 58x47 cm. In goede staat.

Drie Japanse houtsnedes
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes 34-36cm. Cond:G

Larens interieur
Startprijs 70 EUR

Frank Kloppers, ca. 1930. Boeren interieur met boerin en kat. Olieverf op linnen. Afm. 50x40 cm. Cond.: G.

Stefano Robertazzi
Startprijs 150 EUR

Stefano Robertazzi 1972. Italiaanse school. Titel: Sweet Rythm (bloemen compositie). Olieverf op paneel. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.

Luigi Fagioli
Startprijs 100 EUR

Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage papier abstract. Werk van papier. Afm. 7.5x14.5 cm. Cond.: G.

Luigi Fagioli
Startprijs 150 EUR

Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. Voorstelling: Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afm. 23.5x16.5 cm. Cond.: G.

Carl Kliemann
Resultaat: 70 EUR

Carl Heinz Kliemann, Duitse school 1924. Kubistisch landschap. Ets op papier. Afm. 20x8. Cond.: G.

W. Soelyeman
Resultaat: 50 EUR

W. Soelyeman, ca. 1950. Aquarel op papier, Indonesische school. Japanse danser. Afm. 33x27 cm.

Twee antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 60 EUR

Twee antieke gesigneerde houtsnedes 19e eeuw, wolf met schildpad, krijger met wapenarsenaal, houtsnedes op papier 26x18cm. 19x14cm. Cond;G

Twee antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 60 EUR

Twee gesigneerde Japanse houtsnedes 19e eeuw, 1x ongesigneerd koelis na hun dagtaak huiswaarts, 1x krijger in zee met karper(scheurtje) 26x19 en 35x24cm. Cond;R/G

P. van Dijk, boerderij
Resultaat: 50 EUR

P. van Dijk, ca. 1940. Voorstelling: Boerenhuis met boerin bij waterput. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd, eenden waterkant
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. Ca. 1930. Voorstelling: Eenden aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Twee antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, vechtende krijger en Japanner met zwaard, 18e eeuw 29x21cm. en 33x22cm. Cond;R/G

Paneel, winter
Resultaat: 60 EUR

J. Willemsen. Ca. 1920. Voorstelling: Hollands ijspret. Olieverf op paneel. Afm. 10.5x14 cm. Cond.: G.

Twee antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, figuren aan het water, Hokusai, en figuren bij japans huis, Shumso 17x22 en 27x20cm. houtsnedes op papier Cond;G

Ongesigneerd, modern
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Moderne compositie zonnebloemen. Olieverf op paneel. Afm. 48x100 cm. Cond.: G.

E. Hageman, gladiolen
Resultaat: 50 EUR

E. Hageman, ca. 1940. Duitse school. Voorstelling: Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.

Twee Japanse houtsnedes
Startprijs 50 EUR

Twee antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier. 31-37cm. Cond:G

Piet Wiegman, 2 werken
Resultaat: 100 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De laatste avondmaal. Voorstelling: 2) De dijk. Linoleumsnedes op papier. Afm. 47x24 cm. en 48x15 cm. Cond.: G.

Piet Wiegman, 2 werken
Resultaat: 100 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De Storm. Voorstelling: 2) Dorpsgezicht. Linoleumsnedes op papier. Afm. 48x28 cm. en 48x32 cm. Cond.: G.

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 100 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De anatomische les. Voorstelling: 2) De afspraak. Linoleumsnedes op papier. Afm. 30x45 cm. en 48x 36 cm. Cond.: G.

Twee Perzische gouaches
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Perzische gouaches op papier 19e eeuw of ouder, met figuren en teksten 25x14cm. Gouaches op papier Cond:G

Adolf Weibel
Startprijs 75 EUR

Adolf Weibel 1870-1952 Duitse school, Brienzersee am Morgen, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G

Peter Foeller
Resultaat: 50 EUR

Peter Foeller, 1945- .Duitse school. Lithografie op papier. Titel Pantheon 1987. Afm. 58x55 cm. Cond.: G.

Winterlandschap
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1906. Voorstelling: Besneeuwd landschap met figuren bij avond. Olieverf op linnen. Afm. 62x42 cm. Cond.: G.

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 Duitse school, Duits stadsgezicht langs rivier, olieverf op linnen 90x75cm. Cond;G

H. Hardwies
Startprijs 100 EUR

H. Hardwies? omstreeks 1900 Duitse school landschap met Duitse boerderij, bloesembomen en kippen, olieverf op linnen 120x80cm. Cond;G

Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Voorstelling: Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afm. 39x50 cm. Cond.: G.

Heinrich Putshofen-Esters
Startprijs 100 EUR

Heinrich Pützhofen- esters 1872-1953, schloss Burresheim in der Eifel, aquarel op papier 44x53cm. Cond;G

Aquarel, stilleven (rozen)
Startprijs 40 EUR

Monogram P.W., ca. 1900. Rozen stilleven. Aquarel op papier. Afm. 37x27 cm. Cond.: G.

E. Bossina
Resultaat: 200 EUR

E. Bossina? 19e eeuw, Duitse school, berglandschap met meer en figuren, olieverf op linnen Cond:G 45x60cm.

Piet Eggen
Startprijs 30 EUR

Piet Eggen, 1949 Limburg. Nr.: 23/450. Voorstelling: Wilde bloemenveld. Lithografie op papier. Afm. 37x24 cm. Cond.: G.

Georg Eimmart
Startprijs 60 EUR

Georg Christoph Eimmart, 1638-1704. Zeldzame Nürnberger Kalenderblad rond 1690. Diverver figuren en hemelrijk met latijnse tekst (ongeopend). Ets op papier. Afm. 56x40 cm. Cond.: R/G.

Cornelisz, Aardbeien
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met aardbeien op tafel. Olieverf op paneel. Afm. 13x18 cm. Cond.: G.

Voorouders portret, China
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese keizer portret in lijst. Houtsnede op papier (vochtvlekken). Afm. 62x140 cm. Cond.: G.

Voorouders portret, China
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Chinese voorouders portret van een Chinese familie. Houtsnede op papier. Afm. 86x157 cm. Cond.: R/G.

P. Lastem
Resultaat: 60 EUR

P. Lastem. Ca. 1930. In de Haagse school stijl. Voorstelling: Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.

B. Mügge
Resultaat: 50 EUR

Berthold Mügge 1896-1970. Duitse school. Bremen, grosse Weserbrücke. Olieverf op paneel. Afm. 31x29 cm. Cond.: G.

Carl Hasenpatt
Resultaat: 50 EUR

Carl Hasenpatt 1895. Duitse school. Kat bij schutting. Olieverf op linnen. Afm. 28x21 cm. Cond.: G.

E. Bröcken
Resultaat: 40 EUR

E. Bröcken Münchener Schule Duitse school, boerderij aan beek, olieverf op linnen 60x71cm. Cond;G

Radjimin
Startprijs 40 EUR

Radjimin. Indonesische school. Voorstelling: Indonesisch landschap. Olieverf op linnen. Afm. 26x43 cm. Cond.: R/G.

H.J. v. Pi
Resultaat: 60 EUR

Monogram H.J. v. Pi. Ca. 1930. Voorstelling: Wilde rozentakken. Olieverf op paneel. Afm.: 34x25 cm. Cond.: G.