Willem Horselenberg 1881-1961. Gezicht Overschie te Delft. Olieverf op linnen. Afm. 95x62 cm. Cond.: R.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Strandgezicht met carroussel. Olieverf op linnen. Afm. 18x13 cm.
H.A. Jaarsma 1939. 1881-1970. Voorstelling: Zeegezicht met zeilboten en stoomschip. Olieverf op paneel. Afm. 100x62 cm. Cond.: G.
Russische school, 1988 Moskou. Aquarel op papier. Afm. 39x50 cm. In goede staat.
Dorpsgezicht Oosterhaven Enkhuizen 1869-1937. Aquarel op papier. Afm. 36x50 cm. In goede staat.
Anatol Cernajaev. Russische school. Twee vazen met bloemen. Olieverf op linnen. Afm. 42x32 cm. Cond.: G.
Van Noort. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 30x25 cm. Cond.: G.
Jan Knikker Sr., 1889-1957. Larens interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Afm. 40x30 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, ca. 1800. Madonna met kind (zuidelijke landen). Olieverf op linnen. Afm. 45x54 cm. Cond.: R.
Gesigneerd, Max Liebermann? Landschap, ca. 1930. Pastel op papier. Afm. 35x30 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, 20e eeuw. Herberg met kaartspelers, in 17e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Jan Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op paneel, 50x60cm. Cond:G
F. Delcroit, ca. 1900. Duitse school. Voorstelling: Stadsgezicht Salzburg. Olieverf op paneel (paar wormgaatjes). Afm. 18.5 x 26 cm. Cond.: G.
Gesigneerd Louis Verboekhoven, 19e eeuw. Olieverf op linnen (bedoekt). Afm. 70x50 cm. Cond.: R.
Anatol Cernajaev, Russische school. Russisch gezin in buitenlucht. Olieverf op linnen. Afm. 50x80 cm. Cond.: G.
Jan Mankes (zilverwijandotte), 1889-1920. Voorstelling: Kip op stro. Oorspronkelijke houtsnede op papier. Afm. 20x15 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Ca. 1900. Voorstelling: Stalinterieur met koe, kalf en kippen. Olieverf op linnen. Afm. 74x69 cm. Cond.: G.
Theo Wolvecamp (nagesigneerd) Hengelo 1925 - Amsterdam 1992. Abstractie compositie. Krijttekening op papier. Afm. 16x20 cm. Cond.: G.
Theo Wolvecamp (nagesigneerd). Hengelo 1925 - Amsterdam 1992. Abstracte compositie. Krijttekening op papier. Afm. 20x15 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900, Hollandse School. Botters op meer. Olieverf op linnen. Afm. 50x75 cm. Cond.: R.
E.G. Schalbroek, ca. 1900. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1960. Voorstelling: Kubistische schepen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Daan Muehlhaus, 1907-1981. Voorstelling: Boer aan het werk in boomgaard. Olieverf op linnen. Afm. 30x20 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. J.M. Broeyer (1855), Preyer?. Voorstelling: Bergachtig landschap met rivier. Olieverf op paneel. Afm. 27.5x33 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, Duitse school. Vissersvrouw bij boten. Olieverf op paneel. Afm. 60x80 cm. Cond. G.
J.W. van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G
J.A. Koert, ca. 1920. Gevangenistoren te Vlissingen. Olieverf op paneel. Cond.: G.
A. Bienert, 1928. Duitse school. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. (restauraties) Afm. 37x51 cm. Cond.: R.
Detlef Gosselck, 1940-2013. Duitse school. Kubistische compositie. Olieverf op paneel. Afm. 84x75 cm. Cond.: G.
Karel Klinkenberg, 1852-1924. Voorstelling: Duinlandschap met ossenkar, hooiwagen en landarbeiders. Aquarel op papier. Afm. 19.5x8 cm. Cond.: G.
Gesigneerd J. Guillaume 1880, kwaliteitsstilleven met porseleinen terrine, fruit, kreeft e.d.(lichte beschadigingen) 90x60cm. Cond:R/G
Ton Anconé, Oldenzaal. Twentse schuur in bos. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond. G.
Ton Anconé, Oldenzaal. Stilleven met vazen en bloemen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond. G.
Ton Anconé, Oldenzaal. Portret Rembrandt. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond. G.
v. Garrel (Duitse school), 18e eeuw. Keuken met twee figuren. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.
Jos Cremers, 1878-1922. Roermond 1919. Voorstelling: Oorlogsvluchtelingen. Olieverf op linnen. Afm. 73x106 cm. Cond.: G.
Jan van der Leest 1907-1971, bekende Hengelose schilder. Stadsgezicht Amsterdam in de winter met diverse figuren, olieverf op linnen 60x80 Cond:G
L. Balestieri, ca. 1930. Interieur met musicerende figuren. Olieverf op linnen. Afm. 36x66 cm. Cond.: G.
B. Hagestein '43. Interieur met poezen (naar Henriëtte Ronner). Olieverf op paneel. Afm. 36x48 cm. Cond.: G.
Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) Blinddate. Voorstelling: 2) Vrouw in interieur. Voorstelling: 3) Drie figuren in interieur. Linoleumsnedes op papier. Afm. 32x27 cm. Cond.: ...
Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De ranch. Voorstelling: 2) De schim. Linoleumsnedes op papier. Afm. 36x47 cm en 30x40 cm.
Judy Gamma, 2002, Duitsland. Magisch realistische voorstelling Am Kanal. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.
Karl Pohle 1905-1969. Duitse school. Dorp in bergachtig landschap. Aquarel op papier. Afm. 45x35 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd ca. 1900, Duitse school. Bergmeer met edelhert. Olieverf op linnen. Afm. 35x40 cm. Cond.: G.
Hein Balsink 1891-1966, landschap met zandpad, 60x50cm. olieverf op linnen.
Kees Terlouw 1890-1948 boten in stadsgracht, olieverf op linnen 51x78cm. Cond:G
Walther Kohlhoff, Berlijn 1906-1981. Spoorwegbrug Berlijn, Oosthaven. Aquarel op papier. Afm. 53x36 cm. Cond.: G.
Walther Kohlhoff, 1906-1981 Berlijn. Gracht in Berlijn. Gemengde techniek op papier. Afm. 57x40 cm. Cond.: G.
Paul Graeb (Berlin) 1842-1892. Die kippmuhle bei Dresden. Aquarel op papier. Afm. 14x24 cm. Cond.: G.
C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afm. 13x18 cm. Cond.: G.
Theo Zwaga, 1942-1996. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op linnen. Afm. 67x44 cm. Cond.: G.
Twee maal landschap. 1x olieverf op linnen, 1x aquarel op papier. Afm. 50x60 cm en 55x61 cm. Cond. G.
Anatolij H. Cernjaev, 1939. Russische school. Landschap Odessa. Olieverf op linnen. Afm. 45x60 cm. Cond.: G.
Emiel Bruggeman, 1956. Titel: Screbenica. Gemengde techniek op paneel. Afm. 59x120 cm. Cond.: G.
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985 Leiden, portret van een dame, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 dorpsgezicht met trekschuit en figuren bij kanaal, olieverf op linnen 90x60cm. Cond;G
Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Voorstelling: Een kloof van de Tessino met rivier. Olieverf op linnen. Afm. 24x30 cm. Cond.: G.
Bernhard Dörries, 1898-1978. Duitse school. Dorpsstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 71x94 cm. Cond.: G.
Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) Huis met figuur. Voorstelling: 2) Kerk in bos. Linoleumsnedes op papier. Afm. 26x17 cm. en 23x30 cm.
Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) Vrouw met dwarsfluit. Voorstelling:2) Figuren in interieur. Voorstelling: 3) Huizen in bos. Linoleumsnedes op papier. Afm. 34x24 cm. en 20x4...
Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) Gitarist. Voorstelling: 2) Zittende dame. Voortstelling: 3) Gezicht. Ingekleurde linoleumsnedes op papier. Afm. 23-29 cm.
Onduidelijk monogram, 19e eeuw (Duitse school) Twee wandelaars in bergachtig landschap. Olieverf op linnen. Afm. 26x33 cm. Cond.: G.
Jan Knikker Sr., 1889-1957 (H. Endlich). Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afm. 56x35 cm. Cond.: G.
Shikagoshi Toyohara? "Theater voorstelling". Zeldzame Japanse ingekleurde twee-luik houtsnede (beide figuren hebben vier gezichten). Afm. 48x36 cm. In goede staat.
Antieke Japanse twee-luik. Gesigneerd, ca. 1900. Ingekleurde houtsnede. Voorstelling: Twee scheelkijkende Japanse krijgers. Houtsnede op papier. Afm. 48x36 cm. Cond.: G.
Antieke Japanse drie-luik. Gesigneerd, ca. 1900. Ingekleurde houtsnede. Voorstelling: Japans oorlogschip met mariniers in sloepen. (één gaatje)l Houtsnede op papier. Afm. 71x36 cm. Cond.: R/G.
Paul Röder? Duitse school. Duitse Kötler Leimhaus. Olieverf op paneel. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Jan Metzler, Duitste school, ca. 1940. Bergachtig landschap met beek. Olieverf op linnen. Afm. 65x45 cm. Cond.: G.
Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afm. 100x120 cm. Cond.: G.
Jopie Limburg, 1905-1991. Stilleven met gele rozen. Aquarel op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Reinhold Grohmann Berlin 1877-1915, havengezicht met barokkerk en stoomboot, olieverf op paneel, 38x28cm. Cond:G
Monogram P.H., ca. 1900. Stilleven met tulpen. Olieverf op paneel. Afm. 35x28 cm. Cond.: G.
Theo v.d. Bieze. Voorstelling: Stilleven, vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afm. 40x45 cm. Cond.: G.
M. Wimmer, ca. 1900. Duitse school. Burchtingang met figuren en rijtuig. Olieverf op linnen. Afm. 70x50 cm. Cond.: G.
Marco Seveso 1975. Italië, 1945. Voostelling: Stilleven met kartonnen doos en porseleinen kopje. Olieverf op linnen. Afm. 80x80 cm. Cond.: G.
Fred v.d. Wal, 1942- . Voorstelling: Surrealistische naakt voorstelling. Lithografie op papier. Afm. 23x30 cm. Cond.: G.
Oude ikoon, naar oud voorbeeld. 20e eeuw. Sint Joris die de draak verslaat. Olieverf op paneel. Afm. 35.5x26 cm. Cond.: G.
Gerhard Bergmann, 1922 Erfurt. Duitse school. Surrealistische voorstelling. Krijt op papier. Afm. 28x26 cm. Cond.: G.
Philip Windt, 1847-1921. Voorstelling: Lezende vrouw en kat in interieur. Aquarel op papier. Afm. 45x33 cm. Cond.: G.
Monogram S.T., Ca. 1930, Stilleven met citroen, fles, porselein. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Roel Wildeboer, 1984. Landschap bij Staphorst. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
C. Terlouw (kees) 1890-1948, havengezicht 67x55cm olieverf op linnen Cond:G
Sluitkamp. Ca. 1930. Voorstelling: Terugkerende vissersboten. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
J. Wetering de Rooy, gesigneerd. Stadshaven met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Bruno Dunst, 1940 Berlin. Duitse school. Moderne compositie met vissen en flessen. Olieverf op paneel. Afm. 60x44 cm. Cond.: G.
Piet van Wijngaerdt, 1873-1964. Voorstelling: Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afm. 52x40 cm. Cond.: G.
Vijf werken C.G Verburgh 1802-1879, vijf figurenvoorstellingen met vrouwen en kinderen, tekeningen op papier. +/- 40x30cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, 1846. Portret oudere dame met hond. Aquarel op papier. Afm. 13x10 cm. Cond.: G.
Werner Sieloff 1899-1974. Duitse school 1930. Beek in besneeuwd landschap. Olieverf op papier. Afm. 28x41 cm. Cond.: G.
J.V.G. Ruths 1825-1905. Duitse school. Bosrand met hooistaken. Olieverf op karton. Afm. 28x40 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling: Zeeslag. Olieverf op linnen. Afm. 50x40 cm. Cond.: G.
Peter Brouwer, 1915-1996. 1935-2010 (vroeg werk). Duiven met branding. Olieverf op linnen. Afm. 70x30 cm. Cond.: G.
Berry Brugman, gemengde techniek op papier. Bospad (Twickel). Afm. 60x40 cm. Cond.: G.
Sam Schellink, 1876-1958. Voorstelling: Stenderkast. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
O. Heinisch, ca. 1900. (Karl Adam 1847-1923) Duitse school. Tiroler huis in bergen. Olieverf op paneel. Afm. 21x14 cm. Cond.: G.
Zeven antieke 18e eeuwse landkaarten betreffende eilanden. 1- plan du port de chequetan 1736 Mexico. 2- plan de la cote Juan Fernandes. 3- plan de la partie Orientale de isle de Quibo. 4- plan dune ba...