Grote antieke gravure Par N. Poussin a Rome a Paris Chez Vallet. Gravure du Roy, Rue St. Jacques. Bijbelse voorstelling met vele figuren. Gravure op papier. Afm. 69x55 cm. Cond.: G.
Pierre Auguste Renoir (1841-1919) Portret Richard Wagner. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afm. 30x23 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1910. Landschap met vissersboot. Olieverf op linnen. Afm. 51x76 cm. Cond.: G.
Pierre-Auguste Renoir (1841-1919) Portret van Auguste Rodin. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afm. 30x23 cm. Cond.: G.
Luigi Fagiolo, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage van papier abstract. Werk van papier. Afm. 14x21 cm. Cond.: G.
Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. Voostelling: Collage Abstract. Werk van papier. Afm. 19x11 cm. Cond.: G.
Monogram M.F. 1909. Portret van Perzische krijgsheer. Gemengde techniek op papier. Afm. 23x34 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, 20e eeuw. Paard in stal. Olieverf op paneel. Afm. 35x45 cm. Cond.: G.
Twee werken Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling 1: Drie clowns. Voorstelling 2: Twee figuren in interieur. Linoleumsnedes op papier. Afm. 42x33 cm. en 40x30 cm. Cond.: G.
Ongesigneerde aquarel op papier. Biddende moeder met kind. ca. 1800. Cond.: R. 25x17 cm.
Russische school (gesigneerd Verso). Bloemenvaas op terrastafel. Olieverf op linnen. Afm. 30x44 cm. Cond.: G.
A. Khayll, ca. 1880. Russische school? Briefschrijvende man met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afm. 58x42 cm. Cond.: G.
O. Heinisch, ca. 1900. (Karl Adam 1847-1923) Duitse school. Tiroler huis in bergen. Olieverf op paneel. Afm. 21x14 cm. Cond.: G.
Sam Schellink, 1876-1958. Voorstelling: Stenderkast. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
J.V.G. Ruths 1825-1905. Duitse school. Bosrand met hooistaken. Olieverf op karton. Afm. 28x40 cm. Cond.: G.
Piet van Wijngaerdt, 1873-1964. Voorstelling: Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afm. 52x40 cm. Cond.: G.
Fred v.d. Wal, 1942- . Voorstelling: Surrealistische naakt voorstelling. Lithografie op papier. Afm. 23x30 cm. Cond.: G.
Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afm. 100x120 cm. Cond.: G.
Jan Metzler, Duitste school, ca. 1940. Bergachtig landschap met beek. Olieverf op linnen. Afm. 65x45 cm. Cond.: G.
Paul Röder? Duitse school. Duitse Kötler Leimhaus. Olieverf op paneel. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Antieke Japanse twee-luik. Gesigneerd, ca. 1900. Ingekleurde houtsnede. Voorstelling: Twee scheelkijkende Japanse krijgers. Houtsnede op papier. Afm. 48x36 cm. Cond.: G.
Jan Knikker Sr., 1889-1957 (H. Endlich). Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afm. 56x35 cm. Cond.: G.
Anatolij H. Cernjaev, 1939. Russische school. Landschap Odessa. Olieverf op linnen. Afm. 45x60 cm. Cond.: G.
Twee maal landschap. 1x olieverf op linnen, 1x aquarel op papier. Afm. 50x60 cm en 55x61 cm. Cond. G.
Ongesigneerd ca. 1900, Duitse school. Bergmeer met edelhert. Olieverf op linnen. Afm. 35x40 cm. Cond.: G.
Karl Pohle 1905-1969. Duitse school. Dorp in bergachtig landschap. Aquarel op papier. Afm. 45x35 cm. Cond.: G.
Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De ranch. Voorstelling: 2) De schim. Linoleumsnedes op papier. Afm. 36x47 cm en 30x40 cm.
Ton Anconé, Oldenzaal. Portret Rembrandt. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond. G.
J.A. Koert, ca. 1920. Gevangenistoren te Vlissingen. Olieverf op paneel. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1960. Voorstelling: Kubistische schepen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Anatol Cernajaev. Russische school. Twee vazen met bloemen. Olieverf op linnen. Afm. 42x32 cm. Cond.: G.
Russische school, 1988 Moskou. Aquarel op papier. Afm. 39x50 cm. In goede staat.
S. Ventje, Bali '71 (Samanki-1941) Balinese vissersboten op strand. Olieverf op paneel. 77x96 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, ca. 1870. Landschap met waterkant. (vergulde lijst) Olieverf op linnen. Afm. 60x50 cm. Cond.: G.
Bernd Schulte 1908 Köln-1972 Kleve Duitse school, stadsgezicht met gracht (Brugge) olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G
Grote antieke Chinese houtsnede (gesigneerd). Met landschappen en figuren decor (bovenin vochtvlek) Afm. 131x66 cm. Cond.: R/G.
Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Moderne compositie zonnebloemen. Olieverf op paneel. Afm. 48x100 cm. Cond.: G.
Gertud Hückelberg 1931. Duitse school. Portret Liselotte Bedil Jung. Olieverf op paneel. Afm. 23x30 cm. Cond.: G.
Christian Breghan, 1941-2002. Duitse school. Landschap met wijnranken. Olieverf op linnen. Afm. 70x90 cm. Cond.: G.
J. Paschal, Franse school, ca. 1930. Paard in weiland. Olieverf op linnen. Afm. 58x43 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd. Modern. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling: Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afm. 54x70 cm. Cond. G.
K. Kotter, ca. 1900. Duitse school. Tiroler huis in bergen. Olieverf op linnen. Afm. 36x46 cm. Cond.: G.
Monogram K.O.M. ca. 1950. Man met vlieger. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Schilderij, v.d. Volkers? Poldergezicht met windmolen. Olieverf op linnen, ca. 1920. Afm. 51x37. In goede staat
M.M. J. Poekes, gesigneerd. Eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afm. 38x50 cm. Cond.: G.
Drie C.G Verburgh(Cornelis Gerrit 1802-1879) 1x wildvoorstelling, 2x portretten, tekening op papier 15-22cm. Cond:G
Drie werken van C.G. Verburgh(Cornelis Gerrit 1802-1879) 19e eeuw, portretten, tekeningen op papier, 15-22cm. Cond;G
Drie 18e/19e eeuwse werken op papier, 1 gesigneerd, Arie Hogtema, landschappen met figuren, 2x sepia 1x tekening op papier 14-20cm. Cond:G
Hans Paus 1996, 1959 Losser, landschap Toscane, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Ongesigneerd, 21e eeuw. Voorstelling: Meisje bij deur. Olieverf op linnen. Afm. 58x92 cm. Cond.: G.
Monogram H.T.K., 2005. Rode rozen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Walter Kohlhoff,1906-1981. Duitse school. Landschap met spoorbrug. Aquarel op papier. Afm. 51x37 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd 1991. Voorstelling: Stilleven met rozen. Pastel op papier. Afm. 48x61 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, Engelse school, ca. 1900. Engels landschap. Olieverf op linnen. Afm. 60x30 cm. Cond.: G.
Russische school. Verso gesigneerd. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900. Voorstelling: Mand met rozen. Aquarel op papier. Afm. 50x32 cm. Cond.: G.
Gerhard Bergmann, 1922 Erfurt. Duitse school. Surrealistische voorstelling. Krijt op papier. Afm. 28x26 cm. Cond.: G.
Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) Huis met figuur. Voorstelling: 2) Kerk in bos. Linoleumsnedes op papier. Afm. 26x17 cm. en 23x30 cm.
Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Voorstelling: Een kloof van de Tessino met rivier. Olieverf op linnen. Afm. 24x30 cm. Cond.: G.
Walther Kohlhoff, 1906-1981 Berlijn. Gracht in Berlijn. Gemengde techniek op papier. Afm. 57x40 cm. Cond.: G.
Walther Kohlhoff, Berlijn 1906-1981. Spoorwegbrug Berlijn, Oosthaven. Aquarel op papier. Afm. 53x36 cm. Cond.: G.
Judy Gamma, 2002, Duitsland. Magisch realistische voorstelling Am Kanal. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.
Monogram M.O '46 Duitse school, damesportret, olieverf op linnen 80x57cm. Cond;G
Monogram M.O omstreeks 1940 Duitse school, vaas met bloemen voor stadsraam, olieverf op paneel 70x54cm. Cond;G
Twaalf 19e eeuwse Duitse ingekleurde steendrukken en 1 stadsplattegrond Brunswic(Braunschweig) 17e-18e eeuws 13-16cm. werken op papier.
Adolf Weibel 1870-1952 Duitse school, Brienzersee am Morgen, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd. J.H.J. Eveding (?). Voorstelling: Paardenspan met trekschuit. Pastel op papier. Afm. 63x40 cm. Cond.: G.
E. Haymann 1873-1947 München, figuren aan het werk op akker, olieverf op paneel 20x16cm. Cond:G
Frank Kloppers, ca. 1930. Boeren interieur met boerin en kat. Olieverf op linnen. Afm. 50x40 cm. Cond.: G.
Drie antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier 22-36cm. Cond:G
E. Frielink, stilleven met blaasbalg, flessen etc. Ca. 1930. Olieverf op linnen. Afm. 65x50 cm. Cond.: G.
J. Richter, ca. 1920. Duitse school. Landschap met rietgedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afm. 55x79 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd. Stilleven met bloempot en fruit. Olieverf op linnen. Afm. 42x32 cm. Cond.: G.
M. Gidding, 1863-1925. Voorstelling: Uiterwaard met windmolen. Gemengde techniek op papier. Afm. 25x18 cm. Cond.: G.
Monogram J.V. Hollands wintergezicht in 19e eeuw stijl. Olieverf op paneel. Afm. 18x13 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd 20e eeuw Duitse school, stilleven met beeld, olieverf op paneel 28x37cm. Cond:G
Saskia Stolk (hengelo) 3 pinguins, gemengde techniek op papier 60x70cm. Cond:G
M. Christoph omstreeks 1960 Duitse school, vrouw bij waterpret, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G
P.J. Berkel. 20e Eeuw. Voorstelling: Stilleven met kersen, kruik etc. Olieverf op paneel. Afm. 18x13 cm. Cond.: G.
C. Hermann, 1891. Duitse school. Voorstelling: Landschap met vakwerkhuis en figuren. Olieverf op linnen. Afm. 29x20 cm. Cond.: G.
Georg Christoph Eimmart, 1638-1704. Zeldzame Nürnberger Kalenderblad rond 1690. Diverver figuren en hemelrijk met latijnse tekst (ongeopend). Ets op papier. Afm. 56x40 cm. Cond.: R/G.
Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, figuren aan het water, Hokusai, en figuren bij japans huis, Shumso 17x22 en 27x20cm. houtsnedes op papier Cond;G
Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, vechtende krijger en Japanner met zwaard, 18e eeuw 29x21cm. en 33x22cm. Cond;R/G
Twee antieke gesigneerde houtsnedes 19e eeuw, wolf met schildpad, krijger met wapenarsenaal, houtsnedes op papier 26x18cm. 19x14cm. Cond;G
Daniels. 21e Eeuw. Voorstelling: Vissers aan de waterkant. Olieverf op paneel. Afm. 13x18 cm. Cond.: G.
7x Friedrich Guimpel Fec. Duitse school 1774- . 7x Botanische koper gravures kruiden. Gravures op papier. Cond.: R/G.
Ludwig Jacobson, 1890 Odense. Twee koeien in landschap. Olieverf op linnen. Afm. 31x21.5 cm. Cond.: G.
E. Groh? Duitse school. Tiroler dorpstraat. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Willi Werntz, Duitse school. IJzergieterij met figuren. Aquarel op papier. Afm. 39x50 cm. Cond.: G.
Twee antieke oliegrafiën? in lijst. Gesigneerd, Eugene de Blok (beschadigingen) Reproduktie? op linnen. Afm. 65x55 cm. Cond.: R.
Passig 1887 Duitse school. Herenportret. Houtskool op papier. Afm. 37x52 cm. Cond.: G.
Richard Adler, 1906-1977. Duitse school, 1942. Boerderij met paardenwagens en figuren en kombuis (Rusland). (mogelijk infanterie). Houtskool tekening op papier. Afm. 39x17 cm. Studie Russisch dorp met...
Naar H. Hermans. Ca. 1920. Voorstelling: Besneeuwd landschap met boerderij en wandelaar. Olieverf op paneel. Afm. 41x30 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd damesportret, ca. 1900. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
B.S. Petit, ca. 1880. Belgische school. Landhuis. Olieverf op linnen. Afm. 28x40 cm. Cond.: G.
Wolfgang Ziezold, Duitse school. Schloss Btünningslinden met terras. Olieverf op paneel. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.