Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke gravure
Startprijs 100 EUR

Grote antieke gravure Par N. Poussin a Rome a Paris Chez Vallet. Gravure du Roy, Rue St. Jacques. Bijbelse voorstelling met vele figuren. Gravure op papier. Afm. 69x55 cm. Cond.: G.

Pierre A. Renoir
Startprijs 100 EUR

Pierre Auguste Renoir (1841-1919) Portret Richard Wagner. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afm. 30x23 cm. Cond.: G.

Waterlandschap
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1910. Landschap met vissersboot. Olieverf op linnen. Afm. 51x76 cm. Cond.: G.

Pierre A. Renoir
Startprijs 100 EUR

Pierre-Auguste Renoir (1841-1919) Portret van Auguste Rodin. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afm. 30x23 cm. Cond.: G.

Luigi Fagioli
Startprijs 100 EUR

Luigi Fagiolo, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage van papier abstract. Werk van papier. Afm. 14x21 cm. Cond.: G.

Luigi Fagioli
Startprijs 100 EUR

Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. Voostelling: Collage Abstract. Werk van papier. Afm. 19x11 cm. Cond.: G.

Monogram M.F. 1909
Startprijs 100 EUR

Monogram M.F. 1909. Portret van Perzische krijgsheer. Gemengde techniek op papier. Afm. 23x34 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd, 20e eeuw. Paard in stal. Olieverf op paneel. Afm. 35x45 cm. Cond.: G.

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 100 EUR

Twee werken Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling 1: Drie clowns. Voorstelling 2: Twee figuren in interieur. Linoleumsnedes op papier. Afm. 42x33 cm. en 40x30 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd ca. 1800
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerde aquarel op papier. Biddende moeder met kind. ca. 1800. Cond.: R. 25x17 cm.

Russische School
Startprijs 100 EUR

Russische school (gesigneerd Verso). Bloemenvaas op terrastafel. Olieverf op linnen. Afm. 30x44 cm. Cond.: G.

A. Khayll
Startprijs 100 EUR

A. Khayll, ca. 1880. Russische school? Briefschrijvende man met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afm. 58x42 cm. Cond.: G.

Duits schilderij, Heinisch
Startprijs 100 EUR

O. Heinisch, ca. 1900. (Karl Adam 1847-1923) Duitse school. Tiroler huis in bergen. Olieverf op paneel. Afm. 21x14 cm. Cond.: G.

Sam Schellink
Startprijs 100 EUR

Sam Schellink, 1876-1958. Voorstelling: Stenderkast. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

J.V.G. Ruths
Startprijs 100 EUR

J.V.G. Ruths 1825-1905. Duitse school. Bosrand met hooistaken. Olieverf op karton. Afm. 28x40 cm. Cond.: G.

Piet van Wijngaerdt
Startprijs 100 EUR

Piet van Wijngaerdt, 1873-1964. Voorstelling: Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afm. 52x40 cm. Cond.: G.

Fred v.d. Wal
Startprijs 100 EUR

Fred v.d. Wal, 1942- . Voorstelling: Surrealistische naakt voorstelling. Lithografie op papier. Afm. 23x30 cm. Cond.: G.

Monogram N.G., Klaprozen
Startprijs 100 EUR

Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afm. 100x120 cm. Cond.: G.

J.Metzler
Startprijs 100 EUR

Jan Metzler, Duitste school, ca. 1940. Bergachtig landschap met beek. Olieverf op linnen. Afm. 65x45 cm. Cond.: G.

Paul Röder
Startprijs 100 EUR

Paul Röder? Duitse school. Duitse Kötler Leimhaus. Olieverf op paneel. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Japanse 2-luik
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse twee-luik. Gesigneerd, ca. 1900. Ingekleurde houtsnede. Voorstelling: Twee scheelkijkende Japanse krijgers. Houtsnede op papier. Afm. 48x36 cm. Cond.: G.

Bos bloemen, J. Knikker Sr.
Startprijs 100 EUR

Jan Knikker Sr., 1889-1957 (H. Endlich). Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afm. 56x35 cm. Cond.: G.

Anatolij Cernjaev
Startprijs 100 EUR

Anatolij H. Cernjaev, 1939. Russische school. Landschap Odessa. Olieverf op linnen. Afm. 45x60 cm. Cond.: G.

2x B. Mankes (Beint) 1918 -
Startprijs 100 EUR

Twee maal landschap. 1x olieverf op linnen, 1x aquarel op papier. Afm. 50x60 cm en 55x61 cm. Cond. G.

Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, Duitse school. Bergmeer met edelhert. Olieverf op linnen. Afm. 35x40 cm. Cond.: G.

Karl Pohle
Startprijs 100 EUR

Karl Pohle 1905-1969. Duitse school. Dorp in bergachtig landschap. Aquarel op papier. Afm. 45x35 cm. Cond.: G.

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 100 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De ranch. Voorstelling: 2) De schim. Linoleumsnedes op papier. Afm. 36x47 cm en 30x40 cm.

Ton Anconé, Rembrandt
Startprijs 100 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Portret Rembrandt. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond. G.

J.A. Koert
Startprijs 100 EUR

J.A. Koert, ca. 1920. Gevangenistoren te Vlissingen. Olieverf op paneel. Cond.: G.

Modern blauw schilderij, kubistische schepen.
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1960. Voorstelling: Kubistische schepen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.

Anatol Cernajaev
Startprijs 100 EUR

Anatol Cernajaev. Russische school. Twee vazen met bloemen. Olieverf op linnen. Afm. 42x32 cm. Cond.: G.

Aquarel Moskau
Startprijs 100 EUR

Russische school, 1988 Moskou. Aquarel op papier. Afm. 39x50 cm. In goede staat.

Vissersboten
Startprijs 100 EUR

S. Ventje, Bali '71 (Samanki-1941) Balinese vissersboten op strand. Olieverf op paneel. 77x96 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd, ca. 1870. Landschap met waterkant. (vergulde lijst) Olieverf op linnen. Afm. 60x50 cm. Cond.: G.

B. Schulte, stadsgezicht
Startprijs 80 EUR

Bernd Schulte 1908 Köln-1972 Kleve Duitse school, stadsgezicht met gracht (Brugge) olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G

Chinese houtsnede
Startprijs 80 EUR

Grote antieke Chinese houtsnede (gesigneerd). Met landschappen en figuren decor (bovenin vochtvlek) Afm. 131x66 cm. Cond.: R/G.

Ongesigneerd, modern
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Moderne compositie zonnebloemen. Olieverf op paneel. Afm. 48x100 cm. Cond.: G.

Portret
Startprijs 80 EUR

Gertud Hückelberg 1931. Duitse school. Portret Liselotte Bedil Jung. Olieverf op paneel. Afm. 23x30 cm. Cond.: G.

Christian Breghan
Startprijs 80 EUR

Christian Breghan, 1941-2002. Duitse school. Landschap met wijnranken. Olieverf op linnen. Afm. 70x90 cm. Cond.: G.

Jac. Paschal
Startprijs 80 EUR

J. Paschal, Franse school, ca. 1930. Paard in weiland. Olieverf op linnen. Afm. 58x43 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd, modern
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. Modern. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling: Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afm. 54x70 cm. Cond. G.

K. Kotter
Startprijs 80 EUR

K. Kotter, ca. 1900. Duitse school. Tiroler huis in bergen. Olieverf op linnen. Afm. 36x46 cm. Cond.: G.

Monogram K.O.M.
Startprijs 80 EUR

Monogram K.O.M. ca. 1950. Man met vlieger. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Schilderij, v.d. Volkers
Startprijs 80 EUR

Schilderij, v.d. Volkers? Poldergezicht met windmolen. Olieverf op linnen, ca. 1920. Afm. 51x37. In goede staat

Eenden aan waterkant
Startprijs 80 EUR

M.M. J. Poekes, gesigneerd. Eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afm. 38x50 cm. Cond.: G.

3 werken C.G Verburgh
Startprijs 80 EUR

Drie C.G Verburgh(Cornelis Gerrit 1802-1879) 1x wildvoorstelling, 2x portretten, tekening op papier 15-22cm. Cond:G

3 werken C.G Verburgh
Startprijs 80 EUR

Drie werken van C.G. Verburgh(Cornelis Gerrit 1802-1879) 19e eeuw, portretten, tekeningen op papier, 15-22cm. Cond;G

3 18e eeuwse werken
Startprijs 80 EUR

Drie 18e/19e eeuwse werken op papier, 1 gesigneerd, Arie Hogtema, landschappen met figuren, 2x sepia 1x tekening op papier 14-20cm. Cond:G

Hans Paus
Startprijs 80 EUR

Hans Paus 1996, 1959 Losser, landschap Toscane, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Meisje bij deur (ongesigneerd)
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd, 21e eeuw. Voorstelling: Meisje bij deur. Olieverf op linnen. Afm. 58x92 cm. Cond.: G.

Monogram H.T.K.
Startprijs 80 EUR

Monogram H.T.K., 2005. Rode rozen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.

Aquarel Treptow/Kohlhoff
Startprijs 80 EUR

Walter Kohlhoff,1906-1981. Duitse school. Landschap met spoorbrug. Aquarel op papier. Afm. 51x37 cm. Cond.: G.

Stilleven, vaas met rozen.
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1991. Voorstelling: Stilleven met rozen. Pastel op papier. Afm. 48x61 cm. Cond.: G.

Onduidelijk gesigneerd, Engelse School
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Engelse school, ca. 1900. Engels landschap. Olieverf op linnen. Afm. 60x30 cm. Cond.: G.

Russische School
Startprijs 80 EUR

Russische school. Verso gesigneerd. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.

Aquarel, stilleven (mand met rozen)
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900. Voorstelling: Mand met rozen. Aquarel op papier. Afm. 50x32 cm. Cond.: G.

Gerhard Bergmann
Startprijs 80 EUR

Gerhard Bergmann, 1922 Erfurt. Duitse school. Surrealistische voorstelling. Krijt op papier. Afm. 28x26 cm. Cond.: G.

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) Huis met figuur. Voorstelling: 2) Kerk in bos. Linoleumsnedes op papier. Afm. 26x17 cm. en 23x30 cm.

Juriaen Marinus van Beek
Startprijs 80 EUR

Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Voorstelling: Een kloof van de Tessino met rivier. Olieverf op linnen. Afm. 24x30 cm. Cond.: G.

Walther Kohlhoff
Startprijs 80 EUR

Walther Kohlhoff, 1906-1981 Berlijn. Gracht in Berlijn. Gemengde techniek op papier. Afm. 57x40 cm. Cond.: G.

Walther Kohlhoff
Startprijs 80 EUR

Walther Kohlhoff, Berlijn 1906-1981. Spoorwegbrug Berlijn, Oosthaven. Aquarel op papier. Afm. 53x36 cm. Cond.: G.

Judy Gamma
Startprijs 80 EUR

Judy Gamma, 2002, Duitsland. Magisch realistische voorstelling Am Kanal. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.

Portret Duitse school M.O
Startprijs 75 EUR

Monogram M.O '46 Duitse school, damesportret, olieverf op linnen 80x57cm. Cond;G

Stilleven Duitse school M.O
Startprijs 75 EUR

Monogram M.O omstreeks 1940 Duitse school, vaas met bloemen voor stadsraam, olieverf op paneel 70x54cm. Cond;G

Lot kleine schilderijtjes
Startprijs 75 EUR

Twaalf 19e eeuwse Duitse ingekleurde steendrukken en 1 stadsplattegrond Brunswic(Braunschweig) 17e-18e eeuws 13-16cm. werken op papier.

Adolf Weibel
Startprijs 75 EUR

Adolf Weibel 1870-1952 Duitse school, Brienzersee am Morgen, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G

Pastel, trekpaarden
Startprijs 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. J.H.J. Eveding (?). Voorstelling: Paardenspan met trekschuit. Pastel op papier. Afm. 63x40 cm. Cond.: G.

E. Haymann,Boer bij oogst
Startprijs 75 EUR

E. Haymann 1873-1947 München, figuren aan het werk op akker, olieverf op paneel 20x16cm. Cond:G

Larens interieur
Startprijs 70 EUR

Frank Kloppers, ca. 1930. Boeren interieur met boerin en kat. Olieverf op linnen. Afm. 50x40 cm. Cond.: G.

Drie Japanse houtsnedes
Startprijs 70 EUR

Drie antieke gesigneerde japanse houtsnedes op papier 22-36cm. Cond:G

Schilderij, stilleven
Startprijs 70 EUR

E. Frielink, stilleven met blaasbalg, flessen etc. Ca. 1930. Olieverf op linnen. Afm. 65x50 cm. Cond.: G.

J. Richter
Startprijs 70 EUR

J. Richter, ca. 1920. Duitse school. Landschap met rietgedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afm. 55x79 cm. Cond.: G.

Onduidelijk stilleven
Startprijs 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stilleven met bloempot en fruit. Olieverf op linnen. Afm. 42x32 cm. Cond.: G.

M. Gidding, molen
Startprijs 70 EUR

M. Gidding, 1863-1925. Voorstelling: Uiterwaard met windmolen. Gemengde techniek op papier. Afm. 25x18 cm. Cond.: G.

Monogram J.V.
Startprijs 70 EUR

Monogram J.V. Hollands wintergezicht in 19e eeuw stijl. Olieverf op paneel. Afm. 18x13 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd Duitse school
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw Duitse school, stilleven met beeld, olieverf op paneel 28x37cm. Cond:G

Saskia Stolk, gemengde techniek
Startprijs 60 EUR

Saskia Stolk (hengelo) 3 pinguins, gemengde techniek op papier 60x70cm. Cond:G

M. Christoph, vrouw aan waterkant
Startprijs 60 EUR

M. Christoph omstreeks 1960 Duitse school, vrouw bij waterpret, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G

P.J. Berkel, kersen
Startprijs 60 EUR

P.J. Berkel. 20e Eeuw. Voorstelling: Stilleven met kersen, kruik etc. Olieverf op paneel. Afm. 18x13 cm. Cond.: G.

C. Hermann, boerderij
Startprijs 60 EUR

C. Hermann, 1891. Duitse school. Voorstelling: Landschap met vakwerkhuis en figuren. Olieverf op linnen. Afm. 29x20 cm. Cond.: G.

Georg Eimmart
Startprijs 60 EUR

Georg Christoph Eimmart, 1638-1704. Zeldzame Nürnberger Kalenderblad rond 1690. Diverver figuren en hemelrijk met latijnse tekst (ongeopend). Ets op papier. Afm. 56x40 cm. Cond.: R/G.

Twee antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, figuren aan het water, Hokusai, en figuren bij japans huis, Shumso 17x22 en 27x20cm. houtsnedes op papier Cond;G

Twee antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, vechtende krijger en Japanner met zwaard, 18e eeuw 29x21cm. en 33x22cm. Cond;R/G

Twee antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 60 EUR

Twee antieke gesigneerde houtsnedes 19e eeuw, wolf met schildpad, krijger met wapenarsenaal, houtsnedes op papier 26x18cm. 19x14cm. Cond;G

Daniels, vissers aan waterkant
Startprijs 60 EUR

Daniels. 21e Eeuw. Voorstelling: Vissers aan de waterkant. Olieverf op paneel. Afm. 13x18 cm. Cond.: G.

7 x Friedrich Guimpel Fec.
Startprijs 60 EUR

7x Friedrich Guimpel Fec. Duitse school 1774- . 7x Botanische koper gravures kruiden. Gravures op papier. Cond.: R/G.

Ludwig Jacobson
Startprijs 60 EUR

Ludwig Jacobson, 1890 Odense. Twee koeien in landschap. Olieverf op linnen. Afm. 31x21.5 cm. Cond.: G.

E.Groh Tirol
Startprijs 60 EUR

E. Groh? Duitse school. Tiroler dorpstraat. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Willi Werntz
Startprijs 60 EUR

Willi Werntz, Duitse school. IJzergieterij met figuren. Aquarel op papier. Afm. 39x50 cm. Cond.: G.

2 Taferelen van liefdespaartjes
Startprijs 60 EUR

Twee antieke oliegrafiën? in lijst. Gesigneerd, Eugene de Blok (beschadigingen) Reproduktie? op linnen. Afm. 65x55 cm. Cond.: R.

Passig 1887, portret
Startprijs 60 EUR

Passig 1887 Duitse school. Herenportret. Houtskool op papier. Afm. 37x52 cm. Cond.: G.

Richard Adler
Startprijs 60 EUR

Richard Adler, 1906-1977. Duitse school, 1942. Boerderij met paardenwagens en figuren en kombuis (Rusland). (mogelijk infanterie). Houtskool tekening op papier. Afm. 39x17 cm. Studie Russisch dorp met...

H. Hermans (naar)
Startprijs 60 EUR

Naar H. Hermans. Ca. 1920. Voorstelling: Besneeuwd landschap met boerderij en wandelaar. Olieverf op paneel. Afm. 41x30 cm. Cond.: G.

Portret
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd damesportret, ca. 1900. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

B.S. Petit
Startprijs 60 EUR

B.S. Petit, ca. 1880. Belgische school. Landhuis. Olieverf op linnen. Afm. 28x40 cm. Cond.: G.

Wolfgang Ziezold
Startprijs 60 EUR

Wolfgang Ziezold, Duitse school. Schloss Btünningslinden met terras. Olieverf op paneel. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.