Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Brouwer, landschap aan zee
Resultaat: 75 EUR

Peter Brouwer, 1915-1996. 1935-2010 (vroeg werk). Duiven met branding. Olieverf op linnen. Afm. 70x30 cm. Cond.: G.

Zeegezicht
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling: Zeeslag. Olieverf op linnen. Afm. 50x40 cm. Cond.: G.

Gezicht Oostpoort/Delft
Resultaat: 100 EUR

J. Wetering de Rooy, gesigneerd. Stadshaven met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Roel Wildeboer
Resultaat: 100 EUR

Roel Wildeboer, 1984. Landschap bij Staphorst. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Monogram, stilleven
Resultaat: 65 EUR

Monogram S.T., Ca. 1930, Stilleven met citroen, fles, porselein. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Theo v.d. Bieze, stilleven
Resultaat: 110 EUR

Theo v.d. Bieze. Voorstelling: Stilleven, vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afm. 40x45 cm. Cond.: G.

Japanse 3-luik
Resultaat: 160 EUR

Antieke Japanse drie-luik. Gesigneerd, ca. 1900. Ingekleurde houtsnede. Voorstelling: Japans oorlogschip met mariniers in sloepen. (één gaatje)l Houtsnede op papier. Afm. 71x36 cm. Cond.: R/G.

Cornelisz, Kersen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afm. 13x18 cm. Cond.: G.

Kees Terlouw
Resultaat: 250 EUR

Kees Terlouw 1890-1948 boten in stadsgracht, olieverf op linnen 51x78cm. Cond:G

A. Bienert 1928
Resultaat: 80 EUR

A. Bienert, 1928. Duitse school. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. (restauraties) Afm. 37x51 cm. Cond.: R.

J.A. Koert
Startprijs 100 EUR

J.A. Koert, ca. 1920. Gevangenistoren te Vlissingen. Olieverf op paneel. Cond.: G.

Olieverf op doek (50 x 75)
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900, Hollandse School. Botters op meer. Olieverf op linnen. Afm. 50x75 cm. Cond.: R.

Gezicht Overschie/Delft
Resultaat: 300 EUR

Willem Horselenberg 1881-1961. Gezicht Overschie te Delft. Olieverf op linnen. Afm. 95x62 cm. Cond.: R.

Cornelisz, Perzikken
Resultaat: 110 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met perziken op emaillebord. Olieverf op paneel. Afm. 30x24 cm. Cond.: G.

Schilderij, H. Breedveld
Resultaat: 650 EUR

Hendrik Breedveld, 1918- . Eendenfamilie aan het water. (prachtig werk van deze schilder) 60x80cm. Olieverf op linnen.

Modern werk, A. Ribbeling
Resultaat: 125 EUR

Dirk Jan Ribbeling, 1932 Rosmalen. Surrealistische figuren compositie. Zwarte inkt op papier. Afm. 50x63 cm. Cond.: G.

B. van Beek, Polderlandschap
Resultaat: 250 EUR

Bernard Anthony van Beek, 1875-1941. Poldergezicht met rietsnijders. Olieverf op linnen. Afm. 38x50 cm. Cond. G.

Monogram (2x)
Resultaat: 140 EUR

Twee keer monogram J.K. 20e Eeuw. Voorstelling: Meisje met hoed. Aquarel op papier. Afm. 43x30 cm. Cond.: G. En één maal J.K., ook 20e eeuw. Voorstelling: Chique dame. Aquarel op papier. Afm. 36x24 cm...

G. Krol
Resultaat: 100 EUR

Gerard Krol, 1882-1950 (Enschede). Voorstelling: Kolk bij avond. Olieverf op paneel. Afm. 45x25 cm. Cond.: G.

N. de Bruyker
Resultaat: 100 EUR

N. de Bruyker, Belgische school, ca. 1900. Riviergezicht bij avond met boten. Olieverf op linnen. Afm. 65x40 cm. Cond.: G.

Mendes da Costa
Resultaat: 750 EUR

Samuel Mendes da Costa 1845-1923 Jagers bij een burcht, olieverf op paneel 50x35cm. Cond:G

Ongesigneerd, 17e-18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd, 17e-18e eeuw. Keramiek werkplaats met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 28x16 cm. Cond.: G.

Wetering de Rooy
Resultaat: 440 EUR

Wetering de Rooy. Stadsgezicht Zuid Holland 1877-1972. Olieverf op linnen. Afm. 60x80. In goede staat.

J. Weiland
Resultaat: 1.500 EUR

Johannes Weiland, 1856-1909. Voorstelling: Boerin met vat op de deel. Aquarel op papier. Afm. 43x53 cm. Cond.: G.

Sipke Kool, Hollands interieur
Resultaat: 1.600 EUR

Sipke Kool, 1836-1902. Voorstelling: Interieur van moeder met kind en hond. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.

Cornelis Le Mair
Startprijs 1.000 EUR

Cornelis le Mair Eindhoven 1944, vroeg portret uit de jaren 60, geschilderd door Cornelis(kees) le Mair, met schriftelijke oorkonde van hem persoonlijk, betreffende de echtheid, olieverf op paneel 50x...

Schilderij, bloembollenveld
Startprijs 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd Hollandse school, bloembollenveld met dorp, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G

Miniaturis Rebo
Resultaat: 225 EUR

Rebo 19e eeuw(miniaturist) jager met jachthond, olieverf op paneel, 33x21cm. Cond:G

Heilige Sava
Startprijs 200 EUR

Schilderij heilige Sava met gelovigen, 19e eeuw, olieverf op linnen 70x55cm. Cond:G

M. Höpflinger Landschap, Luneburg
Resultaat: 40 EUR

M. Höpflinger, omstreeks 1930 Duitse school landschap Lüneburger heide, olieverf op linnen 80x120cm. Cond;G

Litho, Wolfgang Gäfgen
Startprijs 20 EUR

Wolfgang Gäfgen nr 38/95 1936 Duitse school titel le Manteau 72x53cm. Lithografie op papier.

Ingo Kühl ca. 1953
Resultaat: 275 EUR

Ingo Kühl 1953 Duitse school, branding met wolkenlucht olieverf op linnen 95x95cm. Cond:G

Marie Acosi
Resultaat: 20 EUR

Marie Acosi? moderne compositie van poppen, acryl op linnen 50x50cm. Cond:G

Vrouw op stoel
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20 eeuw, vrouw op stoel, verso, verwachting Sonja Capagne, pastel op papier 39x48cm. Cond:G

A. Gravier
Startprijs 20 EUR

A. Gravier 1905, landschap met beek en reeen, ets op papier 51x34cm. Cond:G

Schilderij viool
Resultaat: 20 EUR

H. ten Bos 1940 stilleven met viool 30x50cm. olieverf op linnen Cond:G

2 Aquarellen, Meis Roma
Startprijs 125 EUR

Twee onduidelijke 19e eeuwse Italiaanse aquarellen 1877 Roma, mooie kwaliteit, Italiaanse landarbeider en Italiaanse vrouw bij terras met figuren, aquarellen op papier 42x28cm. Cond;G 42x28cm.

Deligny, aquarel
Startprijs 20 EUR

J. Deligny, omstreeks 1950 Vieux Lyon cathedrale st. Jean, aquarel op papier, 26x18cm. Cond:G

C. Permeke
Startprijs 125 EUR

Gesigneerd C. Permeke, poging naar origineel, naakte figuren, potlood op papier 16x22cm. Cond;G

Victor Bauffe
Startprijs 125 EUR

Victor Bauffe 1849-1921, attelierstempel rechtsonder, Achterhof in dorp, olieverf op linnen 33x24cm. Cond;G

H.K. Onnes
Resultaat: 170 EUR

Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985 Mediterraans meer met boten, 31x24cm. Gouache op papier, Cond:G

H.K. Onnes, huizen
Startprijs 180 EUR

Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985, landschap met ruine, aquarel op papier 24x34cm. Cond:G

Joop Kropff, Amsterdam
Startprijs 180 EUR

Joop Kroppf 1892-1979, stadsgezicht met gracht en figuren, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Gerard J. Bos, koeien in landschap bij water
Startprijs 200 EUR

Gerard J. Bos 1860-1943, poldergezicht met koeien, olieverf op paneel 35x20cm. Cond:G

W.G.F. Jansen, kippen bij schuur
Startprijs 200 EUR

W.G.F Jansen 1871-1949, houten schuur bij bosrand, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G

Schilderij, riviergezicht
Startprijs 50 EUR

Monogram rechtsonder Joh.B...., riviergezicht met roeiboot en figuren, aquarel op papier. 20x12cm. Cond:G

Harrie Kuyten
Resultaat: 120 EUR

Harrie Kuyten 1883-1952, Bergense school schilder, hutten en figuren, gemengde techniek op papier. 15x20cm. Cond;G

G.W. van Blaaderen
Resultaat: 120 EUR

G.W. van Blaaderen, omstreeks 1950. 1873-1935 Bergense school schilder. Heuvelachtig landschap met akkers en boerenhuis, aquarel op papier. 24x35cm. Cond:G