Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Ludwig Schossmann
Resultaat: 100 EUR

Ludwig Schossmann, Duitse school. Duits landschap. Olieverf op linnen. Afm. 77x60 cm. Cond.: G.

Spelende poezen
Resultaat: 100 EUR

B. Hagestein '43. Interieur met poezen (naar Henriëtte Ronner). Olieverf op paneel. Afm. 36x48 cm. Cond.: G.

2 Bomen
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk monogram, 19e eeuw (Duitse school) Twee wandelaars in bergachtig landschap. Olieverf op linnen. Afm. 26x33 cm. Cond.: G.

Japanse 2-luik (theater voorstelling)
Resultaat: 100 EUR

Shikagoshi Toyohara? "Theater voorstelling". Zeldzame Japanse ingekleurde twee-luik houtsnede (beide figuren hebben vier gezichten). Afm. 48x36 cm. In goede staat.

Roel Wildeboer
Resultaat: 100 EUR

Roel Wildeboer, 1984. Landschap bij Staphorst. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Gezicht Oostpoort/Delft
Resultaat: 100 EUR

J. Wetering de Rooy, gesigneerd. Stadshaven met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

C. van Tright
Resultaat: 100 EUR

C. van Tright. Voorstelling: Tjalken op meer. Olieverf op linnen. Afm. 60x40 cm. Cond.: G.

Stadsgezicht Dordrecht
Resultaat: 100 EUR

Piet Bos, ca. 1930. Hollands havengezicht. Olieverf op paneel. Afm. 45x36 xm. Cond.: G.

G. Burkens
Resultaat: 100 EUR

G.Burkens omstreeks 1930 Hollandse school, rivier met boot, windmolen en bloembolvelden, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Van Raamsdonk, Watermolen
Resultaat: 100 EUR

J. van Raamsdonk omstreeks 1920, landschap met watermolen, olieverf op linnen 100x60cm. Cond:G

Gerard Krol
Resultaat: 100 EUR

Gerard Krol, 1882-1950 Enschede, koeien bij beek, olieverf op paneel 47x36cm. Cond:G

Cornelisz, Schelpen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met schelpen op tafel. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.

A. Blaetter
Resultaat: 100 EUR

A. Blaetter, 1878-1935. Duitse school. Baai met vissersdorp en zeilboten. Olieverf op linnen. Afm. 80x120 cm. Cond.: G.

C. Leupold
Resultaat: 100 EUR

C. Leupold, Duitse school 1930- . Boerderij met watermolengemaal. Olieverf op linnen. Afm. 70x100 cm. Cond.: G.

Portret 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd herenportret, 19e eeuw. Olieverf op linnen. Afm. 53x40 cm. Cond.: R/G.

3 antieke landkaarten
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke landkaarten 18e eeuw, 1- carte du kanal des les philippiness par lequel passele galionde manille et des iles. 2- la gaule cisalpine pour lintelligence de listhoire romaine de M. Staurt 17...

Hermanns, zeegezicht.
Resultaat: 100 EUR

Hermanns, ca. 1920. Voorstelling: Zeegezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 95x80 cm. Cond.: G.

J. Brouwer, IJspret
Resultaat: 100 EUR

J. Brouwer. 20e Eeuw. Voorstelling: Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afm. 27x38 cm. Cond.: G.

H. Bos, 'koeien'
Resultaat: 100 EUR

Harry Bos, ca. 1920. Landschap met kalveren. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

A. Walter Kampf
Resultaat: 100 EUR

Arie Walter Kampf. Duitse school, Düsseldorf. Stillleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afm. 80x50 cm. Cond.: G.

Van Amerongen, Winterlandschap
Resultaat: 100 EUR

Van Amerongen. Hollands wintergezicht met ijs en haven. Olieverf op linnen. Afm. 100x80 cm. Cond.: G.

Piet Wiegman, 2 werken
Resultaat: 100 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De laatste avondmaal. Voorstelling: 2) De dijk. Linoleumsnedes op papier. Afm. 47x24 cm. en 48x15 cm. Cond.: G.

Piet Wiegman, 2 werken
Resultaat: 100 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De Storm. Voorstelling: 2) Dorpsgezicht. Linoleumsnedes op papier. Afm. 48x28 cm. en 48x32 cm. Cond.: G.

Voorouders portret, China
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Chinese voorouders portret van een Chinese familie. Houtsnede op papier. Afm. 86x157 cm. Cond.: R/G.

Voorouders portret, China
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Chinese voorouders portret van een Chinese familie. Houtsnede op papier. Afm. 93x152 cm. Cond.: G.

August Kaufhold
Resultaat: 95 EUR

August Kaufhold 1884-1955. Duitse school. Paardenkar met boer in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afm. 45x55 cm. Cond.: G.

Onduidelijk, Russische School
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd verso, Russische school? Ca. 1950, Avantgarde. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afm. 32x24 cm. Cond. G.

A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan
Resultaat: 90 EUR

Arie van Hattem, 1860-1924, balletdanseres stervende zwaan, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

Ongesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw portret van heer, olieverf op linnen 35x42cm. Cond:G

Jaap van Kregten, Midwinterhoornblazer
Resultaat: 85 EUR

Jaap van Kregten, 1878-1967 Enschede. Midwinterhoornblazer in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.

Hong Fan
Resultaat: 85 EUR

Hong Fan 2007 (1965). Voorstelling: Chinese vrouw en Dolce Gabbana. Acryl op linnen. Afm. 93x150 cm. Cond.: G.

A. Bienert 1928
Resultaat: 80 EUR

A. Bienert, 1928. Duitse school. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. (restauraties) Afm. 37x51 cm. Cond.: R.

Cornelisz, Kersen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afm. 13x18 cm. Cond.: G.

Portret 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 1846. Portret oudere dame met hond. Aquarel op papier. Afm. 13x10 cm. Cond.: G.

Icoon, Russisch
Resultaat: 80 EUR

Vier velden icoon met; Moeder Gods van Kazan, Sint Nicolaas, Sint Joris met de draak, Sint Michael en in het midden gekruisigde Christus. Russische icoon, 19e eeuw. (paar zichtbare beschadigingen) Afm...

D. Farmer, havengezicht
Resultaat: 80 EUR

D. Farmer. Voorstelling: Romantisch havengezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.

Putti's met lier
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd, 20e eeuw. Putti's bij Lyra. Olieverf op linnen. Afm. 50x60. Cond.: G.

A. Maestrant
Resultaat: 80 EUR

A. Maestrant, ca. 1930, Belgische School. Boerenkar met sprokkelhout en twee boeren. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

8 steendrukken Engelse scheepvaart
Resultaat: 80 EUR

Acht 19e eeuwse Engelse steendrukken met zeilschepen(R.Parry.del.) Hunt. Lith. deels ingekleurd 23x17cm. Cond:G

Schepen op zee
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. (J.Veralpens?) Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

J. Meier, bootjes op zee
Resultaat: 80 EUR

J. Meijer. 20e Eeuw. Voorstelling: Hollands zeegezicht met tweemaster. Olieverf op paneel. Afm. 29x24 cm. Cond.: G.

Hollands dorpsgezicht
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Voorstelling: Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.

Van de Heide
Resultaat: 80 EUR

W. van de Heide, ca. 1940. Binnenplaats met kippen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.

A. Berker
Resultaat: 80 EUR

A. Berker, tweede helft 20e eeuw. Romantisch landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afm. 42x30 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd, modern
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd, ca. 1990. Moderne bloemen compositie. Olieverf op paneel. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.

Icoon
Resultaat: 80 EUR

Op zink geschilderde icoon met heilige. 19e Eeuw. (Verf gedeeltelijk er af). Olieverf op zink. Afm. 40x22 cm. Cond.: R/G.

Cornelisz, Aardbeien
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met aardbeien op tafel. Olieverf op paneel. Afm. 13x18 cm. Cond.: G.

Anton Pieck, eigen druk
Resultaat: 75 EUR

Eigendruk Anton Pieck 1895-1987. Handingekleurd door A. Pieck. 4 kippetjes op stok, Lithografie op papier. Afm. 5.5x 17.5 cm. Cond. G.

Zeegezicht
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling: Zeeslag. Olieverf op linnen. Afm. 50x40 cm. Cond.: G.

Brouwer, landschap aan zee
Resultaat: 75 EUR

Peter Brouwer, 1915-1996. 1935-2010 (vroeg werk). Duiven met branding. Olieverf op linnen. Afm. 70x30 cm. Cond.: G.

B. Brugman
Resultaat: 75 EUR

Berry Brugman, 1915-1996 Almelo. Voorstelling: Uiterwaard. Olieverf op paneel. Afm. 25x35 cm. Cond.: G.

Gautier, Napoleon op paard
Resultaat: 75 EUR

Gautier (21e Eeuw). Voorstelling: Napoleon Bonaparte te paard. Olieverf op linnen. Afm. 75x60 cm. Cond.: G.

J.M. Hezemans
Resultaat: 75 EUR

Monogram C.v.H. 1944. Betreft een religieuse voorstelling. Zoon van Jan Mathijs Hezemans. Gemengde techniek op papier. Afm. 46x30 cm. Cond.: G.

P.J. v.d. Bous
Resultaat: 75 EUR

J. van de Bous. Ca. 1900. Voorstelling: Winters dorpgezicht. Schilderij heeft mooie vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.

Stadsgezicht, Bijker
Resultaat: 75 EUR

Bijker 1955 stadsgezicht met figuren olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

M. van Tyghem (2x)
Resultaat: 70 EUR

M. van Tyghem (Friesland). Botters op zee. Olieverf op paneel. Afm. 27x16 cm. Cond.: G.

Knut Norman, Zweden
Resultaat: 70 EUR

Knut Norman, Zweedse school, vissersboten op zee, olieverf op paneel, 85x60cm. Cond:G

Gesigneerd Matisse
Resultaat: 70 EUR

Naar Henri Matisse. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afm. 38x28 cm. Cond.: G.

Christiaan Stemmeler
Resultaat: 70 EUR

Christiaan Stemmeler, Duitse school 1928. Landschap met wandelaars. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Prent, paarden
Resultaat: 70 EUR

Grote oude paardenprent in gouden lijst. 'Old familiar music'. Ets op papier. Afm. 62x50 cm. Cond.: G.

Drie Japanse houtsnedes
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 30-32cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes 34-36cm. Cond:G

Carl Kliemann
Resultaat: 70 EUR

Carl Heinz Kliemann, Duitse school 1924. Kubistisch landschap. Ets op papier. Afm. 20x8. Cond.: G.

Monogram, stilleven
Resultaat: 65 EUR

Monogram S.T., Ca. 1930, Stilleven met citroen, fles, porselein. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Monogram P.H.
Resultaat: 60 EUR

Monogram P.H., ca. 1900. Stilleven met tulpen. Olieverf op paneel. Afm. 35x28 cm. Cond.: G.

Ikoon
Resultaat: 60 EUR

Oude ikoon, naar oud voorbeeld. 20e eeuw. Sint Joris die de draak verslaat. Olieverf op paneel. Afm. 35.5x26 cm. Cond.: G.

Hollands ijspret
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd, Hollands ijspret, ca. 1900. Olieverf op paneel. Afm. 17.5 x 17 cm. Cond. G.

Twee schilderijen van Chris Le Roy
Resultaat: 60 EUR

Aquarellen op papier van Chris Le Roy (2 stuks). 1x Landschap met bloemenstruik (1953) Afm. 20x11. 1x Dorp aan een meer (1949). Afm. 30x22. Beiden in goede staat.

Ongesigneerd omstreeks 1900
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, boeren interieur met vrouw, olieverf op paneel, 39x29cm. Cond:G

Pollentine, drie mussen
Resultaat: 60 EUR

S. Pollentine. 21e Eeuw. Voorstelling: Drie mussen op een tak. Olieverf op paneel. Afm. 10x7 cm. Cond.: G.

Schilderij molen met figuren
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Hollands polderlandschap met molen en wandelaars. Olieverf op paneel. Afm. 18x13 cm.
Cond.:G

Man met baard
Resultaat: 60 EUR

Monogram J.S. ca. 1930. Portret van een heer (naar oud voorbeeld) Olieverf op linnen. Afm. 80x60 cm. Cond. G.

Historisch Stadsgezicht
Resultaat: 60 EUR

J. de Vos, 1935. Hollands stadsgezicht in de sneeuw met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 66x45 cm. Cond.: G.

P.C. Schuurman, stilleven
Resultaat: 60 EUR

P. Schuurman. 20e Eeuw. Voorstelling: Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afm. 25x30 cm. Cond.: G.

Schilderij, Venetië
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd, ca. 1900. Voorstelling: Gezicht op Venetië. Olieverf op paneel. Afm. 47x24 cm. Cond: G.

M. Calzolari
Resultaat: 60 EUR

M. Calzolari, ca. 1900. Voorstelling: Italiaans landschap met wandelaar. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Doos met interessante schilderijen
Resultaat: 60 EUR

Doos met diverse interessante schilderijen etc. O.a.: etsen, aquarellen, reprodukties. Afm. 50x40x57 cm. Cond.: G.

Henry Cassiers (prent)
Resultaat: 60 EUR

Henry Cassiers, 1858-1944. Voorstelling: Hollandse stadshaven. Lithografie op papier. Afm. 40x63 cm. Cond.: G.

A.J. Groenewegen
Resultaat: 60 EUR

A.J. Groenewegen, 1874-1963. Voorstelling: Landschap met molen. Gemengde techniek op papier. Afm. 23x14 cm. Cond.: G.

Havengezicht met schepen
Resultaat: 60 EUR

Wim Bos 1906-1977. Havengezicht Rotterdam. Pastel op papier. Afm. 72x53 cm. Cond.: R.

F. Post
Resultaat: 60 EUR

F. Post, ca. 1920. Voorstelling: Tinnen vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afm. 47x37 cm. Cond.: R/G.

Daniels, schaatsers
Resultaat: 60 EUR

Daniels. 21e Eeuw. Voorstelling: Hollands besneeuwd stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afm. 13x18 cm. Cond.: G.

Twee antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 60 EUR

Twee gesigneerde Japanse houtsnedes 19e eeuw, 1x ongesigneerd koelis na hun dagtaak huiswaarts, 1x krijger in zee met karper(scheurtje) 26x19 en 35x24cm. Cond;R/G

Paneel, winter
Resultaat: 60 EUR

J. Willemsen. Ca. 1920. Voorstelling: Hollands ijspret. Olieverf op paneel. Afm. 10.5x14 cm. Cond.: G.

P. Lastem
Resultaat: 60 EUR

P. Lastem. Ca. 1930. In de Haagse school stijl. Voorstelling: Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.

H.J. v. Pi
Resultaat: 60 EUR

Monogram H.J. v. Pi. Ca. 1930. Voorstelling: Wilde rozentakken. Olieverf op paneel. Afm.: 34x25 cm. Cond.: G.

Houtsnede, Jan Wittenberg
Resultaat: 60 EUR

Jan Wittenberg, 1886-1963. Veulen handdruk. Houtsnede op papier. Afm. 19x21 cm. Cond. G

Stadsgezicht A. Terhell
Resultaat: 60 EUR

Adrian Terhell 1863-1949, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G

Ets, Rotterdamse haven
Resultaat: 60 EUR

Lindyer, omstreeks 1930 Rotterdams havengezicht, ets op papier 25x45cm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Resultaat: 54 EUR

Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-38cm. Cond;R/G

Winterlandschap
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd, ca. 1900. Winters landschap. Olieverf op paneel. Afm. 60x40 cm. Cond. G.

2 Werken 18e/19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee werken op papier, 18e-19e eeuw. Een aquarel wasvrouw. Een gravure monogram F.E. Strennua in Aduersis (17e-18e eeuw) Werken op papier. Afm. 28-32 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd ca. 1900
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd, ca. 1900. Oostenrijks landschap met wandelaar en meer. (restauraties). Olieverf op linnen. Afm. 65x44 cm. In matige staat.

J.A. Smit, zeefdruk tulp (4x)
Resultaat: 50 EUR

Johan Adriaan Smit (JAS). Vier maal lithografie van tulpen. Lithografie op papier. Afm. 31x28 cm. Cond.: G.

Hugo Olsson, winter
Resultaat: 50 EUR

Hugo Olsson Zweedse school, winters landschap met rivier, olieverf op linnen, 65x45cm. Cond:G

G. Post-Greve, stilleven
Resultaat: 50 EUR

G. Post-Greve, 1913-1990. Voorstelling: Peren in schaal. Olieverf op linnen. Afm. 21x25 cm. Cond.: G.