Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Gezicht Overschie/Delft
Resultaat: 300 EUR

Willem Horselenberg 1881-1961. Gezicht Overschie te Delft. Olieverf op linnen. Afm. 95x62 cm. Cond.: R.

J.J.H. van Leeuwen, Carroussel
Resultaat: 225 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Strandgezicht met carroussel. Olieverf op linnen. Afm. 18x13 cm.

H.A. Jaarma
Startprijs 400 EUR

H.A. Jaarsma 1939. 1881-1970. Voorstelling: Zeegezicht met zeilboten en stoomschip. Olieverf op paneel. Afm. 100x62 cm. Cond.: G.

Aquarel Moskau
Startprijs 100 EUR

Russische school, 1988 Moskou. Aquarel op papier. Afm. 39x50 cm. In goede staat.

Dirk de Vries, Lam
Startprijs 200 EUR

Dorpsgezicht Oosterhaven Enkhuizen 1869-1937. Aquarel op papier. Afm. 36x50 cm. In goede staat.

Anatol Cernajaev
Startprijs 100 EUR

Anatol Cernajaev. Russische school. Twee vazen met bloemen. Olieverf op linnen. Afm. 42x32 cm. Cond.: G.

van Noort, Strandgezicht
Startprijs 300 EUR

Van Noort. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 30x25 cm. Cond.: G.

Jan Knikker Sr., Interieur
Startprijs 200 EUR

Jan Knikker Sr., 1889-1957. Larens interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Afm. 40x30 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd ca. 1800
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd, ca. 1800. Madonna met kind (zuidelijke landen). Olieverf op linnen. Afm. 45x54 cm. Cond.: R.

Gesigneerd, M. Liebermann
Resultaat: 300 EUR

Gesigneerd, Max Liebermann? Landschap, ca. 1930. Pastel op papier. Afm. 35x30 cm. Cond.: G.

Copieïst interieur
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd, 20e eeuw. Herberg met kaartspelers, in 17e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.

Jan Hovener
Startprijs 400 EUR

Jan Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op paneel, 50x60cm. Cond:G

F. Delcroit, Stadsgezicht
Startprijs 120 EUR

F. Delcroit, ca. 1900. Duitse school. Voorstelling: Stadsgezicht Salzburg. Olieverf op paneel (paar wormgaatjes). Afm. 18.5 x 26 cm. Cond.: G.

Schepen op woeste zee
Resultaat: 240 EUR

Gesigneerd Louis Verboekhoven, 19e eeuw. Olieverf op linnen (bedoekt). Afm. 70x50 cm. Cond.: R.

Anatol Cernajaev
Resultaat: 180 EUR

Anatol Cernajaev, Russische school. Russisch gezin in buitenlucht. Olieverf op linnen. Afm. 50x80 cm. Cond.: G.

Jan Mankes, houtgravure
Resultaat: 225 EUR

Jan Mankes (zilverwijandotte), 1889-1920. Voorstelling: Kip op stro. Oorspronkelijke houtsnede op papier. Afm. 20x15 cm. Cond.: G.

Stalinterieur
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Ca. 1900. Voorstelling: Stalinterieur met koe, kalf en kippen. Olieverf op linnen. Afm. 74x69 cm. Cond.: G.

Theo Wolvecamp
Startprijs 300 EUR

Theo Wolvecamp (nagesigneerd) Hengelo 1925 - Amsterdam 1992. Abstractie compositie. Krijttekening op papier. Afm. 16x20 cm. Cond.: G.

Theo Wolvecamp
Startprijs 300 EUR

Theo Wolvecamp (nagesigneerd). Hengelo 1925 - Amsterdam 1992. Abstracte compositie. Krijttekening op papier. Afm. 20x15 cm. Cond.: G.

Olieverf op doek (50 x 75)
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900, Hollandse School. Botters op meer. Olieverf op linnen. Afm. 50x75 cm. Cond.: R.

Landschap met boerenstee
Startprijs 150 EUR

E.G. Schalbroek, ca. 1900. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.

Modern blauw schilderij, kubistische schepen.
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1960. Voorstelling: Kubistische schepen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.

Daan Muehlhaus, Boomgaard
Startprijs 350 EUR

Daan Muehlhaus, 1907-1981. Voorstelling: Boer aan het werk in boomgaard. Olieverf op linnen. Afm. 30x20 cm. Cond.: G.

J.M. Preijer 1855
Startprijs 400 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. J.M. Broeyer (1855), Preyer?. Voorstelling: Bergachtig landschap met rivier. Olieverf op paneel. Afm. 27.5x33 cm. Cond.: G.

Vissersvrouw bij boten
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Duitse school. Vissersvrouw bij boten. Olieverf op paneel. Afm. 60x80 cm. Cond. G.

Van Trirum
Startprijs 350 EUR

J.W. van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G

J.A. Koert
Startprijs 100 EUR

J.A. Koert, ca. 1920. Gevangenistoren te Vlissingen. Olieverf op paneel. Cond.: G.

A. Bienert 1928
Resultaat: 80 EUR

A. Bienert, 1928. Duitse school. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. (restauraties) Afm. 37x51 cm. Cond.: R.

Detlef Gosselck
Startprijs 150 EUR

Detlef Gosselck, 1940-2013. Duitse school. Kubistische compositie. Olieverf op paneel. Afm. 84x75 cm. Cond.: G.

Klinkenberg, Aquarel
Startprijs 200 EUR

Karel Klinkenberg, 1852-1924. Voorstelling: Duinlandschap met ossenkar, hooiwagen en landarbeiders. Aquarel op papier. Afm. 19.5x8 cm. Cond.: G.

Stilleven met kreeft gesigneerd J. Guillaume
Resultaat: 250 EUR

Gesigneerd J. Guillaume 1880, kwaliteitsstilleven met porseleinen terrine, fruit, kreeft e.d.(lichte beschadigingen) 90x60cm. Cond:R/G

T. Anconé, boerenschuur
Resultaat: 150 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Twentse schuur in bos. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond. G.

T. Anconé, stilleven
Startprijs 150 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Stilleven met vazen en bloemen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond. G.

Ton Anconé, Rembrandt
Startprijs 100 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Portret Rembrandt. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond. G.

v. Garrel
Startprijs 150 EUR

v. Garrel (Duitse school), 18e eeuw. Keuken met twee figuren. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.

Moeder met kind
Startprijs 650 EUR

Jos Cremers, 1878-1922. Roermond 1919. Voorstelling: Oorlogsvluchtelingen. Olieverf op linnen. Afm. 73x106 cm. Cond.: G.

Jan van der Leest
Startprijs 300 EUR

Jan van der Leest 1907-1971, bekende Hengelose schilder. Stadsgezicht Amsterdam in de winter met diverse figuren, olieverf op linnen 60x80 Cond:G

Huisconcert Beethoven
Resultaat: 180 EUR

L. Balestieri, ca. 1930. Interieur met musicerende figuren. Olieverf op linnen. Afm. 36x66 cm. Cond.: G.

Spelende poezen
Resultaat: 100 EUR

B. Hagestein '43. Interieur met poezen (naar Henriëtte Ronner). Olieverf op paneel. Afm. 36x48 cm. Cond.: G.

Piet Wiegman, 3 werken
Startprijs 120 EUR

Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) Blinddate. Voorstelling: 2) Vrouw in interieur. Voorstelling: 3) Drie figuren in interieur. Linoleumsnedes op papier. Afm. 32x27 cm. Cond.: ...

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 100 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De ranch. Voorstelling: 2) De schim. Linoleumsnedes op papier. Afm. 36x47 cm en 30x40 cm.

Judy Gamma
Startprijs 80 EUR

Judy Gamma, 2002, Duitsland. Magisch realistische voorstelling Am Kanal. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.

Karl Pohle
Startprijs 100 EUR

Karl Pohle 1905-1969. Duitse school. Dorp in bergachtig landschap. Aquarel op papier. Afm. 45x35 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, Duitse school. Bergmeer met edelhert. Olieverf op linnen. Afm. 35x40 cm. Cond.: G.

Hein Balsink, landschap met zandweg
Startprijs 300 EUR

Hein Balsink 1891-1966, landschap met zandpad, 60x50cm. olieverf op linnen.

Kees Terlouw
Resultaat: 250 EUR

Kees Terlouw 1890-1948 boten in stadsgracht, olieverf op linnen 51x78cm. Cond:G

Walther Kohlhoff
Startprijs 80 EUR

Walther Kohlhoff, Berlijn 1906-1981. Spoorwegbrug Berlijn, Oosthaven. Aquarel op papier. Afm. 53x36 cm. Cond.: G.

Walther Kohlhoff
Startprijs 80 EUR

Walther Kohlhoff, 1906-1981 Berlijn. Gracht in Berlijn. Gemengde techniek op papier. Afm. 57x40 cm. Cond.: G.

Paul Graeb
Startprijs 300 EUR

Paul Graeb (Berlin) 1842-1892. Die kippmuhle bei Dresden. Aquarel op papier. Afm. 14x24 cm. Cond.: G.

Cornelisz, Kersen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afm. 13x18 cm. Cond.: G.

Theo Zwaga , Havengezicht
Resultaat: 390 EUR

Theo Zwaga, 1942-1996. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op linnen. Afm. 67x44 cm. Cond.: G.

2x B. Mankes (Beint) 1918 -
Startprijs 100 EUR

Twee maal landschap. 1x olieverf op linnen, 1x aquarel op papier. Afm. 50x60 cm en 55x61 cm. Cond. G.

Anatolij Cernjaev
Startprijs 100 EUR

Anatolij H. Cernjaev, 1939. Russische school. Landschap Odessa. Olieverf op linnen. Afm. 45x60 cm. Cond.: G.

Emiel Bruggeman
Startprijs 250 EUR

Emiel Bruggeman, 1956. Titel: Screbenica. Gemengde techniek op paneel. Afm. 59x120 cm. Cond.: G.

Harm Kammerlingh Onnes
Startprijs 250 EUR

Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985 Leiden, portret van een dame, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Schilderij, trekschuit
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 dorpsgezicht met trekschuit en figuren bij kanaal, olieverf op linnen 90x60cm. Cond;G

Juriaen Marinus van Beek
Startprijs 80 EUR

Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Voorstelling: Een kloof van de Tessino met rivier. Olieverf op linnen. Afm. 24x30 cm. Cond.: G.

Bernhard Dörries
Startprijs 200 EUR

Bernhard Dörries, 1898-1978. Duitse school. Dorpsstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 71x94 cm. Cond.: G.

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) Huis met figuur. Voorstelling: 2) Kerk in bos. Linoleumsnedes op papier. Afm. 26x17 cm. en 23x30 cm.

Piet Wiegman, 3 werken
Startprijs 120 EUR

Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) Vrouw met dwarsfluit. Voorstelling:2) Figuren in interieur. Voorstelling: 3) Huizen in bos. Linoleumsnedes op papier. Afm. 34x24 cm. en 20x4...

Piet Wiegman, 3 werken
Startprijs 150 EUR

Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) Gitarist. Voorstelling: 2) Zittende dame. Voortstelling: 3) Gezicht. Ingekleurde linoleumsnedes op papier. Afm. 23-29 cm.

2 Bomen
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk monogram, 19e eeuw (Duitse school) Twee wandelaars in bergachtig landschap. Olieverf op linnen. Afm. 26x33 cm. Cond.: G.

Bos bloemen, J. Knikker Sr.
Startprijs 100 EUR

Jan Knikker Sr., 1889-1957 (H. Endlich). Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afm. 56x35 cm. Cond.: G.

Japanse 2-luik (theater voorstelling)
Resultaat: 100 EUR

Shikagoshi Toyohara? "Theater voorstelling". Zeldzame Japanse ingekleurde twee-luik houtsnede (beide figuren hebben vier gezichten). Afm. 48x36 cm. In goede staat.

Japanse 2-luik
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse twee-luik. Gesigneerd, ca. 1900. Ingekleurde houtsnede. Voorstelling: Twee scheelkijkende Japanse krijgers. Houtsnede op papier. Afm. 48x36 cm. Cond.: G.

Japanse 3-luik
Resultaat: 160 EUR

Antieke Japanse drie-luik. Gesigneerd, ca. 1900. Ingekleurde houtsnede. Voorstelling: Japans oorlogschip met mariniers in sloepen. (één gaatje)l Houtsnede op papier. Afm. 71x36 cm. Cond.: R/G.

Paul Röder
Startprijs 100 EUR

Paul Röder? Duitse school. Duitse Kötler Leimhaus. Olieverf op paneel. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

J.Metzler
Startprijs 100 EUR

Jan Metzler, Duitste school, ca. 1940. Bergachtig landschap met beek. Olieverf op linnen. Afm. 65x45 cm. Cond.: G.

Monogram N.G., Klaprozen
Startprijs 100 EUR

Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afm. 100x120 cm. Cond.: G.

Jopie Limburg, Aquarel
Startprijs 50 EUR

Jopie Limburg, 1905-1991. Stilleven met gele rozen. Aquarel op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Reinhold Grohmann
Startprijs 225 EUR

Reinhold Grohmann Berlin 1877-1915, havengezicht met barokkerk en stoomboot, olieverf op paneel, 38x28cm. Cond:G

Monogram P.H.
Resultaat: 60 EUR

Monogram P.H., ca. 1900. Stilleven met tulpen. Olieverf op paneel. Afm. 35x28 cm. Cond.: G.

Theo v.d. Bieze, stilleven
Resultaat: 110 EUR

Theo v.d. Bieze. Voorstelling: Stilleven, vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afm. 40x45 cm. Cond.: G.

M. Wimmer
Resultaat: 130 EUR

M. Wimmer, ca. 1900. Duitse school. Burchtingang met figuren en rijtuig. Olieverf op linnen. Afm. 70x50 cm. Cond.: G.

Marco Seveso
Startprijs 200 EUR

Marco Seveso 1975. Italië, 1945. Voostelling: Stilleven met kartonnen doos en porseleinen kopje. Olieverf op linnen. Afm. 80x80 cm. Cond.: G.

Fred v.d. Wal
Startprijs 100 EUR

Fred v.d. Wal, 1942- . Voorstelling: Surrealistische naakt voorstelling. Lithografie op papier. Afm. 23x30 cm. Cond.: G.

Ikoon
Resultaat: 60 EUR

Oude ikoon, naar oud voorbeeld. 20e eeuw. Sint Joris die de draak verslaat. Olieverf op paneel. Afm. 35.5x26 cm. Cond.: G.

Gerhard Bergmann
Startprijs 80 EUR

Gerhard Bergmann, 1922 Erfurt. Duitse school. Surrealistische voorstelling. Krijt op papier. Afm. 28x26 cm. Cond.: G.

P. Windt, Aquarel
Startprijs 300 EUR

Philip Windt, 1847-1921. Voorstelling: Lezende vrouw en kat in interieur. Aquarel op papier. Afm. 45x33 cm. Cond.: G.

Monogram, stilleven
Resultaat: 65 EUR

Monogram S.T., Ca. 1930, Stilleven met citroen, fles, porselein. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Roel Wildeboer
Resultaat: 100 EUR

Roel Wildeboer, 1984. Landschap bij Staphorst. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Schilderij, Terlouw
Resultaat: 300 EUR

C. Terlouw (kees) 1890-1948, havengezicht 67x55cm olieverf op linnen Cond:G

Sluitkamp, zeegezicht
Resultaat: 40 EUR

Sluitkamp. Ca. 1930. Voorstelling: Terugkerende vissersboten. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Gezicht Oostpoort/Delft
Resultaat: 100 EUR

J. Wetering de Rooy, gesigneerd. Stadshaven met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Bruno Dunst
Startprijs 150 EUR

Bruno Dunst, 1940 Berlin. Duitse school. Moderne compositie met vissen en flessen. Olieverf op paneel. Afm. 60x44 cm. Cond.: G.

Piet van Wijngaerdt
Startprijs 100 EUR

Piet van Wijngaerdt, 1873-1964. Voorstelling: Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afm. 52x40 cm. Cond.: G.

5 werken C.G Verburg
Startprijs 200 EUR

Vijf werken C.G Verburgh 1802-1879, vijf figurenvoorstellingen met vrouwen en kinderen, tekeningen op papier. +/- 40x30cm. Cond:G

Portret 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 1846. Portret oudere dame met hond. Aquarel op papier. Afm. 13x10 cm. Cond.: G.

Werner Sieloff
Startprijs 60 EUR

Werner Sieloff 1899-1974. Duitse school 1930. Beek in besneeuwd landschap. Olieverf op papier. Afm. 28x41 cm. Cond.: G.

J.V.G. Ruths
Startprijs 100 EUR

J.V.G. Ruths 1825-1905. Duitse school. Bosrand met hooistaken. Olieverf op karton. Afm. 28x40 cm. Cond.: G.

Zeegezicht
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling: Zeeslag. Olieverf op linnen. Afm. 50x40 cm. Cond.: G.

Brouwer, landschap aan zee
Resultaat: 75 EUR

Peter Brouwer, 1915-1996. 1935-2010 (vroeg werk). Duiven met branding. Olieverf op linnen. Afm. 70x30 cm. Cond.: G.

Berry Brugman Gem. techniek
Startprijs 40 EUR

Berry Brugman, gemengde techniek op papier. Bospad (Twickel). Afm. 60x40 cm. Cond.: G.

Sam Schellink
Startprijs 100 EUR

Sam Schellink, 1876-1958. Voorstelling: Stenderkast. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Duits schilderij, Heinisch
Startprijs 100 EUR

O. Heinisch, ca. 1900. (Karl Adam 1847-1923) Duitse school. Tiroler huis in bergen. Olieverf op paneel. Afm. 21x14 cm. Cond.: G.

7 antieke landkaarten eilanden
Startprijs 200 EUR

Zeven antieke 18e eeuwse landkaarten betreffende eilanden. 1- plan du port de chequetan 1736 Mexico. 2- plan de la cote Juan Fernandes. 3- plan de la partie Orientale de isle de Quibo. 4- plan dune ba...