Zilveren miniatuur, een Riksja, 800/000. Voorzien van gravurebewerking en ".JOGJA." Grootte 10x4x9cm. ca 71 gram In goede staat
835/000 Zilveren miniatuur straatmuzikant met buikorgel en jongen met centenbakje. Mr. J.J. Oosterbaan jr. - Leeuwarden. Ca. 1860. Afm. 2.5x3.5x3.5 cm. Gewicht: ca.16 gram.
Ovaal 800/000 zilveren pepermuntdoosje voorzien van gegraveerd streepdecor en vergulde binnenkant. Gewicht: ca. 22 gram. Afm. 5x3.5x1 cm.
Zilveren bruidsbeker, miniatuur. Staande vrouw met in haar handen een tuimelbeker, Importeursteken: Aubert, 's Gravenhage. ZII gekeurd en 800/000 gestempeld. ø2x6cm. ca. 21,1 gram. In goede staat.
Twee 835/000 zilveren miniaturen, bestaande uit kerktoren en straatlantaarn met daar bovenop een poes en onderaan een staande blaffende hond. Nederlands gekeurd