Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Loddereinfles+zilver.
Resultaat: 95 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje met kruisslijpsel en 835/000 zilveren gegraveerd montuur. Hals met dop en zilveren voet, origineel kurkstopje met zilveren ringetje. Toegeschreven aan Mr. A.G. van ...

Schildpad lepeldoosje met 11 lepeltjes en suikertang
Startprijs 200 EUR

Schildpad lepeldoosje gevuld met 12 zilveren apostellepels en een zilveren klontjestang, 835/000. Rechthoekig gecontourneerd schildpaddoosje op 4 ivoren pootjes, gevuld met 11 theelepels, bekroond met...

3 Delen Zilver met blauw glas
Startprijs 150 EUR

Drie delen zilver met blauw glas bestaande uit een ovaal zoutvaatje, 800/000, Djokja motief met blauw glazen binnenbak, 3,54,5x3cm, een ronde zilveren, 835/000, houder met zuilvormige pootjes versier...

Odeurflacon
Resultaat: 60 EUR

Bolle geslepen kristallen odeurflacon met divers slijpsel en geslepen ster op de bodem. Flacon is voorzien van een 925/000 zilveren schroefdop met diverse gedreven florale afbeeldingen. London, jl.: e...

Tasbeugel, zilver.
Startprijs 65 EUR

Zilveren tasbeugel, 835/000, Hollands, Gecontourneerde tasbeugel opengewerkt met florale bewerking versierd met putti's en voorzien van een getorste rand. Met jasseron draagketting MT.: B.W. Eldik, Zu...

Zilveren 2 armige kandelaar
Startprijs 140 EUR

Zilveren twee armige kandelaar, 835/000 Duits, op achthoekige voet met gekrulde 6 kantige armen en kaarshouders. Een enkel deukje. 22x12x15 cm. Voorzien van gevulde bodem

Glaasje met 6 zilv. biedermeier lepels
Startprijs 60 EUR

Kristallen glaasje met bloemgravure, op hoge voet met 6 zilveren lepeltjes, 835/000, met getorste steel met biedermeier bewerking. MT.: F.Ipenburg, Schoonhoven jl.:G:1916. totaal ca 64 gram. 11 cm.

2 Zilveren pepermuntdoosjes
Startprijs 140 EUR

Twee zilveren pepermuntdoosjes, 833/000. Vierkant gecontourneerd doosje met scharnier, versierd met gegraveerde krullen en guilloche bewerking, 5x5cm, MT.: A.Kruyt, Schoonhoven, jl.: T:1853, en een ro...

Miniatuur 'lijken', zilver.
Startprijs 50 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "Over lijken gaan"MT.: A.C.Stont, Rotterdam anno 1973

Kinderbestek, 3-delig.
Startprijs 70 EUR

Drie-delig kinderbestek. Nieuw in originele cassette. Voorzien van 925/000 zilveren heften welke fraai bewerkt zijn. Portugal, Porto (na 1985). Lengte: 18 cm.

Zilveren snuifdoos en zwavelstokkendoosje
Startprijs 140 EUR

Zilveren snuifdoos en zwavelstokkendoos, 833/000. Een snuifdoosje, langwerpig met lijnendecor langs de zijkanten. Versierd met getrembleerde bewerking. Voorzien van initialen aan de binnenzijde. MT.: ...

2 Zilveren rinkelbanden
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren rinkelbanden, één met een wokkelmotief en één gemaakt uit getorst draad versierd met een dunne draadrand. Totaal ca 28 gram. ø 66 mm. Beiden in goede staat

Zilveren armband met amethist
Resultaat: 75 EUR

Prachtige zilveren armband, 925/000, met paarse en witte stenen. klemarmband met een ovale rozet met paarse en witte stenen en verder rijkelijk versierd met opgelegde vergulde zetting bezet met witte ...

Theelepel set
Resultaat: 30 EUR

Cassette met vergulde theelepels versierd met een hartvormige steel met puttigezichtje. Lepel 10,5 cm. 29x14x3cm. In goede staat.

Zilveren pijpencomfoor
Startprijs 140 EUR

Zilveren pijpencomfoor, 835/000, met houten voet. Pijpencomfoor op ronde voet met geprofileerde rand met ronde bak. Geplaatst op een ronde houten voet met 3 houten poten. 14x15 cm. In goede staat.

3 Delen zilver met blauw glas
Startprijs 135 EUR

Drie delen zilver, 835/000 met blauw glas bestaande uit een strooier met gezaagd spijlen motief voorzien van parelrand op 3 krulpoten, 4x10 mm, een ovaal specerijenbakje met gezaagd ovaal motief. vers...

7 Lepeltjes Zilver.
Startprijs 50 EUR

Zeven zilveren lepels, 835/000, Zes theelepels met een gecontourneerde steel voorzien van biedermeier gravering, jl.:s:1978 en een suikerschep met ronde steel en versierd met getrembleerd floraal deco...

Zilveren roomstel, melk en suiker
Resultaat: 115 EUR

Zilveren roomstel, model Versailles, 835/000, bestaande uit een roomkan en een suikerpot. Importeursteken: Van Kempen en Begeer. 9x5x8cm en 10x7x6 cm. Totaal ca 273 gr. In goede staat

Zilveren klepdoos
Resultaat: 130 EUR

Zilveren 925/000 klepdoos met dubbele parelranden, deksel met florale gravering en schelpvormige duimgreep voorzien van zwart houten steel gemerkt Z1 en Mt. D.J. Aubert, 's Gravenhage 10x16x3cm. In g...

3 Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 75 EUR

Drie zilveren naaldenkokers, een cilindervormige naaldenkoker met lijnbewerking en ruitvormige stippelbewerking, 925/000, Engels importeursteken, ø15x58 mm. Een dunne cilindervormige naaldenkoker met ...

Zilveren miniatuur bruidsbeker
Resultaat: 40 EUR

Zilveren bruidsbeker, miniatuur. Staande vrouw met in haar handen een tuimelbeker, Importeursteken: Aubert, 's Gravenhage. ZII gekeurd en 800/000 gestempeld. ø2x6cm. ca. 21,1 gram. In goede staat.

3 Zilveren potloden
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren potloden, één potlood in de vorm van een zuil met getorste bewerking en bladversiering, 9 cm, één cilindervormig potlood met spiraalvormige bewerking, 835/000, 9,5 cm en één potlood cili...

Miniatuur , zilver.
Startprijs 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "Het hoofd in de schoot leggen" MT.: C.A.Stont, Rotterdam anno 1973.

Miniatuur 'put', zilver.
Startprijs 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "in de put zitten". MT. C.A.Stont, Rotterdam anno 1973.