Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

46
Startprijs 60 EUR

Rond 835/000 zilveren pepermuntdoosje met gegraveerde ster op het deksel. MT.: J.J.v/d Bergh, Schoonhoven. ca. 1900, ø4cm., ca. 22gr.

Twee zilveren breischedes en naaldenkoker
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren breischedes en naaldenkoker, 833/000. Een grote breischede, gecontourneerd model met hangeroog en versierd met diverse bewerkingen, 15,5cm, een kleinere breischede, conisch model met spe...

Schoengespen, zilver
Startprijs 60 EUR

Paar zilveren schoengespen, ovaal model met wieber decor. 28x34mm. MT.J.v.d.Berg Schoonhoven. In goede staat

Bonbonschaal, kristal
Startprijs 60 EUR

Dikwandige geslepen kristallen bon-bonschaal met gecontourneerde rand (schade) en geslepen ster op bodem, voorzien van fraai gevormde zilveren beugel, 8535/000, met bijzondere bevestiging. MT.: A.H.de...

Bonbonschaal
Startprijs 60 EUR

Geslepen kristallen bonbonschaal op voet, geschulpte omgeslagen rand (schade) en gematteerde gegraveerde florale afbeeldingen met vogels en voorzien van opengewerkt 835/000 zilveren hengsel. MT.: R.Re...

Kristallen zoutvat op zilveren voet
Startprijs 60 EUR

Kristallen zoutvat op zilveren voet, 800/000, België. Bokaal vormig zoutvaatje met opgeslagen rand versierd met ruitslijpsel, geplaatst op een vierkante zilveren voet met ronde geribde rand, op 4 bolp...

Strooier, zilver
Startprijs 60 EUR

Sterling zilveren strooibus in de vorm van een Chinese lantaarn in staande standaard. ca. 37gr.

Portemonnaie o.a. zilver
Startprijs 60 EUR

Twee portemonneetjes, één met dubbele zilveren beugel met getorste rand en geschulpt motief versierd met gegraveerde randen. MT.: Willem de Pleijt, Schoonhoven, 1851-1878. Voorzien van zwart lederen b...

Bonbonniere met zilveren beugel.
Startprijs 60 EUR

Kristallen ovale schaal met zilveren beugel, 833/000. Ovale schotel met ruitslijpsel met een zilveren gecontourneerde beugel met een gegraveerde bewerking. jl.: Z:1859. 22x17x14 cm. Enkele c hips af, ...

Zilveren bekertje, schaaltje en maatbeker
Startprijs 60 EUR

Lot bestaande uit een zilveren kinderbeker, 800/000 voorzien van gravure, een plated plaatje en een maatbekertje.

Wieghanger, zilver
Startprijs 60 EUR

925/000 Zilveren wieghanger welke voorzien is van een engelenhoofd met vleugels. Portugees, Porto. Gewicht: ca. 21 gram. Afm. 6x6 cm.

Rammelaar, zilver.
Startprijs 60 EUR

925/000 Zilveren rammelaar met belletjes en opschrift "BABY", aan een parelmoer-steel. Afm. 8x4 cm.

Rammelaar, zilver.
Startprijs 60 EUR

925/000 Zilveren rammelaar welke voorzien is van een meisje en hieraan een bijtring. Portugees, Porto. Afm. 12x5 cm.

Kinderbeker, zilver.
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren kinderbeker met oorgreep (klein deukje). Mr. Wilkens, Importeursteken: L. Premselaar. Gewicht: Ca. 65 gram. Afm. 8x6x7 cm.

Dekselcoupe, zilv. voet
Startprijs 60 EUR

Geslepen kristallen dekselcoupe met amandelslijpsel, knopdeksel met ingesloten luchtbel en hoge 835/000 zilveren poot met gravering van vier puntjes in ruitvorm. Nederlands gekeurd. Ca. 1870. Minimale...

Lodderein karafje+zilver.
Startprijs 60 EUR

Platte geslepen kristallen Engels lodderein karafje met kruisslijpsel en 925/000 zilveren montuur en geslepen kristallen stop. Hoogte: 7 cm.

Lodderein karafje+zilver.
Startprijs 60 EUR

Geslepen rond kristallen lodderein karafje met fraai slijpsel en 925/000 zilveren montuur en geslepen kristallen stop. MT: Arthur Willmare Pennington, Birmingham. jl: V 1920. Hoogte: 8.0 cm.

Lodderein karafje+zilver.
Startprijs 60 EUR

Geslepen kristallen lodderein karafje met divers slijpsel en 925/000 zilveren montuur. Chester James Deakin & Sons. jl: V 1921, en geslepen kristallen stop. Hoogte: 8.5 cm.

Pastei schep, zilver.
Startprijs 60 EUR

Art-deco 835/000 zilveren pateschep met spitse bak , zware steel met rug en 2-zijdige filetrand. MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht 1919, Ca. 88gr.

Gembercouvert, zilver
Startprijs 60 EUR

Zilveren 835/000 gember-couvert met gecontourneerde stelen en graveerwerk op de bak en stelen. Keurkamer Amsterdam, onduidelijk meesterteken, 1868, Ca. 47gr.

Olijflepel, zilver
Startprijs 60 EUR

Zilveren olijflepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde bak en steel met rond filet.. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1930. Ca. 22gr.

Tasbeugel, zilver.
Startprijs 65 EUR

Zilveren tasbeugel, 835/000, Hollands, Gecontourneerde tasbeugel opengewerkt met florale bewerking versierd met putti's en voorzien van een getorste rand. Met jasseron draagketting MT.: B.W. Eldik, Zu...

Groentelepel, zilver.
Startprijs 65 EUR

Zilveren 835/000 groentelepel met gecontourneerde steel voorzien van waaiervormig steeleinde. MT H.A. Schuss, Amsterdam anno 1838, L. 15,5 cm, ca.: 74gram Cond:G

Groentelepel, zilver.
Startprijs 65 EUR

Zilveren 835/000 groentelepel met gecontourneerde steel fraai en scherp gegraveerd aan voor- en achterzijde. MT: J.W. Tarner, Amsterdam 1878. Cond:G ca. 83gr., 18 cm