Lot met drie zilveren bestekdelen, 835/000, bestaande uit twee botermesjes met een hamerslagmotief en een steeleinde met een gestileerd bloemmotief, Art Deco-decor MT.: Hooykaas, Schoonhoven, jl; W: 1...
Kristallen glaasje met bloemgravure, op hoge voet met 6 zilveren lepeltjes, 835/000, met getorste steel met biedermeier bewerking. MT.: F.Ipenburg, Schoonhoven jl.:G:1916. totaal ca 64 gram. 11 cm.
835/000 Zilveren biedemeier blaker met graveringen en een zilveren duimgreep op zwart gepolitoerd mahoniehouten basement. Nederlands gekeurd jl.: R: 1851. Afm. 15x18x8 cm.
Geslepen kristallen strooibus met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem. Zilveren (835/000) montuur met fraaie gedreven dop met knopje.
Biedermeier zilver set, 835/000, bestaande uit thee-en suikerschep met gegraveerde vleugelbakken en gecontourneerde gegraveerde stelen. MT.: Wed.Andrijntje van der Ree, Schoonhoven 1865. Ca. 21gr.
Antiek tweedelig voorsnijcouvert (vroeg biedermeier) met grote zware (rondom fraai gegraveerde) zilveren (835/000) heften. Mr. J. van Steeden - Amsterdam anno 1820.
IJsglazen coupe met geschulpte bovenrand ø13.5cm., op stam met knoop en 835/000 zilverenvoet. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken.
Twaalf 835/000 zilveren moccalepeltjes met waaiersteel. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten ca. 1910, L.9cm., ca. 85gr.
Negen antieke 835/000 zilveren theelepels, getorste stelen met floraal hanenkam heft en idem suikerschep. MT.: A.J.Driesen, Schoonhoven ca. 1915. Samen ca. 85gr.
Zilveren roomklepel en klontjestang, 835/000, roomlepel met getorste en gecontourneerde steel met biedermeier gravures en een klontjestang met hanenpoten en zuilvormige stelen. 10-12cm. ca 42 gram
Bijzondere antieke 835/000 zilveren vork, steel met filetrand aan voor- en achterkant, en een medaillon van de staande Nederlands gekroonde leeuw (waarschijnlijk afkomstig van een ambassade) Mr JC Beg...
Zilveren vaasje, 835/000, trompetmodel op ronde voet met filetrand. MT.: Fa. W. Burger & Zonen, Haarlem 1952-1975. ø6x4 cm. Een buts in, verder in goede staat
Zilveren sigarettendoos met houten binnenzijde en inscriptie 6.H.B.S. Juli-1930, gemerkt WBT Hoeting, en oude belastingkeur. 10x9x4cm.
Geslepen kristallen coupe, ca. 13 cm. met ruitslijpsel op hoge ca. 9 cm. 835/000 zilveren poot met knop en voet met parelrand, ca. 8.5 cm. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. jl: E: 1889:
Groot plated bestek deels voorzien van filetrand en versierd met kuifmotief, Wellner basis 90, en deels alleen versierd met een filetrand, Christofle Hotel en een paar enkele stuks. 14 messen, 28 vork...
Kristallen glaasje op hoge voet met 6 zilveren lepeltjes, 835/000, met zuilvormige steel en bekroond met een kroon. Totaal ca 35 gram. 9 cm. MT.:Niekerk, Schoonhoven.
Bruine lederen beursje met twee 375/000 hoeken. MT.: EHP, Birmingham. Grootte 12x5,5cm. In goede staat
Lot met 6 zilveren vorkjes en 2 zilveren sardinevorkjes met benen heft.
Lot met 5 servetringen en 3 vingerdoekringen, waarvan 5 zilver. Diverse modellen. Enkelen gedeukt.
Zeven zilveren lepels, 835/000, Zes theelepels met een gecontourneerde steel voorzien van biedermeier gravering, jl.:s:1978 en een suikerschep met ronde steel en versierd met getrembleerd floraal deco...
Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "Over lijken gaan"MT.: A.C.Stont, Rotterdam anno 1973
Collier zilver, 800/000, met gedraaide schakel. Collier zonder sluiting gemaakt van ronde schakels in elkaar gevlochten en gedraaid. breedte ø 10 mm lengte 80 cm ca 64.4 gr
835/000 Zilveren poederdoos voorzien van floraal deksel met zwart emaille. Afm. ca. 9.5 cm.
Geslepen kristallen strooibus met geëtste meander-graveringen en zilveren (835/000) dop met knopje. Mr. J.M. van Kempen en Zn - Voorschoten ca. 1870.
Fraaie zilveren pasteischep, 835/000, Hollands. Een pasteischep met gecontourneerde rand versierd met biedermeier krul- en bloemgravures. Voorzien van een ajourgezaagde bak met krulbewerking. MT.: Jac...
Serveercouvert bestaande uit een voorsnijmes en -vork, met vergulde tanden en lemmet. Voorzien van 2 zilveren heften, 800/000 met guirlande en cartouche. In originele cassette. 34x10x3,5cm.
830/000 Zilveren amandelbakje met geschulpte bovenrand en een fraaie zware gladde Art-deco 835/000 zilveren asbak Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten.jl.: H :1917. Totaal ca. 76 gram.
Zes plated kaarskandelaars 20e eeuw in goede staat 11-20cm. Cond;G
Biedermeier 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde steel en ovale bak met dubbele tuit. Ca. 7gr.
Zilveren boeren jongenslepel, 835/000, met getorste gebogen steel bekroond met een eikel. 21 cm. ca 45 gr. In goede staat
Kaasmes met fraai 925/000 zilveren heft voorzien van Nederlands keur Z1,L. 20cm .Cond:G
Opdienlepel met benen heft. Plated lepel met vergulde binnenbak, peervormig met schenktuit. De bak heeft krullen waarin het getorste en gesneden heft is bevestigd. 12x41cm. In goede staat.
Geslepen kristallen coupe met divers slijpsel, geschulpte bovenrand en 835/000 ronde zilveren voet met parelrand. Mr. J. Hoogendoorn - Amsterdam, 1881-1890. Afm. ø 11x13 cm.
Lot zilver bestaande uit een theezeef, 835/000, met biedermeier motief, een lepel met zilveren heft, 830/000, en een zilveren potlood met guilloche ruit- en vlakbewerking. 11-12-16 cm.
835/000 Zilveren kinder-eetschuifje, steel met Haags lof. Zilverfabriek Voorschoten U. Gewicht: Ca. 25 gram. Afm. 10 cm.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een schoorsteenveger, 2,2x2,5x4cm en een paar op een bankje, MT.: Argentor b.v. Haarlem, jl.:1995. 4x2x3,5cm. Totaal ca 46,7 gram. In goede staat.
Geslepen dikwandige geschulpte kristallen bonbonschotel ø ca. 17 cm. Voorzien van 835/000 zilveren hengsel met fraaie florale graveringen. Mr. A.H. Ankum - Zaandam/Amsterdam. Ca. 1870. Cond.: G.
835/000 Zilveren miniatuur. Pannenkoekmes. Voorzien van initialen. Mr. B.M. Benner - Amsterdam.
Poederdoos met parelmoer deksel, gemerkt Max Factor etc. Aansteker met parelmoer, gemerkt Minist Finance. En een goudkleurig loddereindoosje met parelmoer deksel. Afm. 3-9 cm.
Drie oude plated schalen met parelranden. 20e Eeuw. Afm. 27-45 cm. In goede staat.
Drie delen oud Engels Sheffield plate. 20e Eeuw. Betreffende een theekan, suikerpot en melkkan. Afm. 13-28 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen coupe op 835/000 zilveren voet met fijne parelrand. MT.: J.J.Bogers, Amsterdam, ca. 1910, 13xø10cm.
Lot met 15 paar oorclips, 925/000, met parels. Parelgrootte 4-7 mm
Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "in de put zitten". MT. C.A.Stont, Rotterdam anno 1973.
Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "Het hoofd in de schoot leggen" MT.: C.A.Stont, Rotterdam anno 1973.
Drie zilveren potloden, één potlood in de vorm van een zuil met getorste bewerking en bladversiering, 9 cm, één cilindervormig potlood met spiraalvormige bewerking, 835/000, 9,5 cm en één potlood cili...
Twee zilveren rinkelbanden, één met een wokkelmotief en één gemaakt uit getorst draad versierd met een dunne draadrand. Totaal ca 28 gram. ø 66 mm. Beiden in goede staat
Vleesserveer-couvert met zilveren heft, bestaande uit een voorsnijmes en -vork met gecontourneerde steel met krullen en cartouche. MT.: Van Kempen. lengte 30-37 cm.