Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Zilveren bestekdelen
Startprijs 60 EUR

Lot met drie zilveren bestekdelen, 835/000, bestaande uit twee botermesjes met een hamerslagmotief en een steeleinde met een gestileerd bloemmotief, Art Deco-decor MT.: Hooykaas, Schoonhoven, jl; W: 1...

Glaasje met 6 zilv. biedermeier lepels
Startprijs 60 EUR

Kristallen glaasje met bloemgravure, op hoge voet met 6 zilveren lepeltjes, 835/000, met getorste steel met biedermeier bewerking. MT.: F.Ipenburg, Schoonhoven jl.:G:1916. totaal ca 64 gram. 11 cm.

Blaker+duimgreep, zilver.
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren biedemeier blaker met graveringen en een zilveren duimgreep op zwart gepolitoerd mahoniehouten basement. Nederlands gekeurd jl.: R: 1851. Afm. 15x18x8 cm.

Strooibus, kristal
Startprijs 50 EUR

Geslepen kristallen strooibus met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem. Zilveren (835/000) montuur met fraaie gedreven dop met knopje.

Suikerschep, zilver (2x)
Startprijs 50 EUR

Biedermeier zilver set, 835/000, bestaande uit thee-en suikerschep met gegraveerde vleugelbakken en gecontourneerde gegraveerde stelen. MT.: Wed.Andrijntje van der Ree, Schoonhoven 1865. Ca. 21gr.

Voorsnij couvert, zilver
Startprijs 50 EUR

Antiek tweedelig voorsnijcouvert (vroeg biedermeier) met grote zware (rondom fraai gegraveerde) zilveren (835/000) heften. Mr. J. van Steeden - Amsterdam anno 1820.

IJsglazen coupe
Startprijs 50 EUR

IJsglazen coupe met geschulpte bovenrand ø13.5cm., op stam met knoop en 835/000 zilverenvoet. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken.

Moccalepeltjes, zilver (12x)
Startprijs 50 EUR

Twaalf 835/000 zilveren moccalepeltjes met waaiersteel. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten ca. 1910, L.9cm., ca. 85gr.

Theelepeltjes, zilver (9x)
Startprijs 50 EUR

Negen antieke 835/000 zilveren theelepels, getorste stelen met floraal hanenkam heft en idem suikerschep. MT.: A.J.Driesen, Schoonhoven ca. 1915. Samen ca. 85gr.

Zilveren roomlepel en suikertang
Startprijs 50 EUR

Zilveren roomklepel en klontjestang, 835/000, roomlepel met getorste en gecontourneerde steel met biedermeier gravures en een klontjestang met hanenpoten en zuilvormige stelen. 10-12cm. ca 42 gram

Vork, zilver.
Startprijs 50 EUR

Bijzondere antieke 835/000 zilveren vork, steel met filetrand aan voor- en achterkant, en een medaillon van de staande Nederlands gekroonde leeuw (waarschijnlijk afkomstig van een ambassade) Mr JC Beg...

Zilveren vaasje
Startprijs 50 EUR

Zilveren vaasje, 835/000, trompetmodel op ronde voet met filetrand. MT.: Fa. W. Burger & Zonen, Haarlem 1952-1975. ø6x4 cm. Een buts in, verder in goede staat

Sigarettendoos, zilver.
Startprijs 50 EUR

Zilveren sigarettendoos met houten binnenzijde en inscriptie 6.H.B.S. Juli-1930, gemerkt WBT Hoeting, en oude belastingkeur. 10x9x4cm.

Kristallen coupe, zilv. voet.
Startprijs 50 EUR

Geslepen kristallen coupe, ca. 13 cm. met ruitslijpsel op hoge ca. 9 cm. 835/000 zilveren poot met knop en voet met parelrand, ca. 8.5 cm. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. jl: E: 1889:

Verzilverd bestek
Startprijs 50 EUR

Groot plated bestek deels voorzien van filetrand en versierd met kuifmotief, Wellner basis 90, en deels alleen versierd met een filetrand, Christofle Hotel en een paar enkele stuks. 14 messen, 28 vork...

Glaasje met 6 zilv. biedermeier lepels
Startprijs 50 EUR

Kristallen glaasje op hoge voet met 6 zilveren lepeltjes, 835/000, met zuilvormige steel en bekroond met een kroon. Totaal ca 35 gram. 9 cm. MT.:Niekerk, Schoonhoven.

Portemonnee, hoeken
Startprijs 50 EUR

Bruine lederen beursje met twee 375/000 hoeken. MT.: EHP, Birmingham. Grootte 12x5,5cm. In goede staat

Diverse zilveren vorkjes, 8x
Startprijs 50 EUR

Lot met 6 zilveren vorkjes en 2 zilveren sardinevorkjes met benen heft.

Servetringen, 8x
Startprijs 50 EUR

Lot met 5 servetringen en 3 vingerdoekringen, waarvan 5 zilver. Diverse modellen. Enkelen gedeukt.

7 Lepeltjes Zilver.
Startprijs 50 EUR

Zeven zilveren lepels, 835/000, Zes theelepels met een gecontourneerde steel voorzien van biedermeier gravering, jl.:s:1978 en een suikerschep met ronde steel en versierd met getrembleerd floraal deco...

Miniatuur 'lijken', zilver.
Startprijs 50 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "Over lijken gaan"MT.: A.C.Stont, Rotterdam anno 1973

Zilveren collier
Startprijs 50 EUR

Collier zilver, 800/000, met gedraaide schakel. Collier zonder sluiting gemaakt van ronde schakels in elkaar gevlochten en gedraaid. breedte ø 10 mm lengte 80 cm ca 64.4 gr

Poederdoos, zilver.
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren poederdoos voorzien van floraal deksel met zwart emaille. Afm. ca. 9.5 cm.

Strooibus, kristal.
Startprijs 45 EUR

Geslepen kristallen strooibus met geëtste meander-graveringen en zilveren (835/000) dop met knopje. Mr. J.M. van Kempen en Zn - Voorschoten ca. 1870.

Zilveren pasteischep
Startprijs 45 EUR

Fraaie zilveren pasteischep, 835/000, Hollands. Een pasteischep met gecontourneerde rand versierd met biedermeier krul- en bloemgravures. Voorzien van een ajourgezaagde bak met krulbewerking. MT.: Jac...

Serveerbestek
Startprijs 45 EUR

Serveercouvert bestaande uit een voorsnijmes en -vork, met vergulde tanden en lemmet. Voorzien van 2 zilveren heften, 800/000 met guirlande en cartouche. In originele cassette. 34x10x3,5cm.

Amandelbakje, zilver.
Startprijs 45 EUR

830/000 Zilveren amandelbakje met geschulpte bovenrand en een fraaie zware gladde Art-deco 835/000 zilveren asbak Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten.jl.: H :1917. Totaal ca. 76 gram.

6 Plated kandelaars
Startprijs 40 EUR

Zes plated kaarskandelaars 20e eeuw in goede staat 11-20cm. Cond;G

Mosterdlepel, zilver
Startprijs 40 EUR

Biedermeier 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde steel en ovale bak met dubbele tuit. Ca. 7gr.

Zilveren morellen lepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren boeren jongenslepel, 835/000, met getorste gebogen steel bekroond met een eikel. 21 cm. ca 45 gr. In goede staat

Kaasmes
Startprijs 40 EUR

Kaasmes met fraai 925/000 zilveren heft voorzien van Nederlands keur Z1,L. 20cm .Cond:G

Opdienlepel met been
Startprijs 40 EUR

Opdienlepel met benen heft. Plated lepel met vergulde binnenbak, peervormig met schenktuit. De bak heeft krullen waarin het getorste en gesneden heft is bevestigd. 12x41cm. In goede staat.

Kristallen coupe, zilv. voet.
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen coupe met divers slijpsel, geschulpte bovenrand en 835/000 ronde zilveren voet met parelrand. Mr. J. Hoogendoorn - Amsterdam, 1881-1890. Afm. ø 11x13 cm.

Lot zilver 3 delen
Startprijs 40 EUR

Lot zilver bestaande uit een theezeef, 835/000, met biedermeier motief, een lepel met zilveren heft, 830/000, en een zilveren potlood met guilloche ruit- en vlakbewerking. 11-12-16 cm.

Kinder-eetschuifje, zilver.
Startprijs 40 EUR

835/000 Zilveren kinder-eetschuifje, steel met Haags lof. Zilverfabriek Voorschoten U. Gewicht: Ca. 25 gram. Afm. 10 cm.

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een schoorsteenveger, 2,2x2,5x4cm en een paar op een bankje, MT.: Argentor b.v. Haarlem, jl.:1995. 4x2x3,5cm. Totaal ca 46,7 gram. In goede staat.

Bonbonschotel+zilv. hengsel.
Startprijs 40 EUR

Geslepen dikwandige geschulpte kristallen bonbonschotel ø ca. 17 cm. Voorzien van 835/000 zilveren hengsel met fraaie florale graveringen. Mr. A.H. Ankum - Zaandam/Amsterdam. Ca. 1870. Cond.: G.

Pannenkoekmes, zilver, miniatuur.
Startprijs 40 EUR

835/000 Zilveren miniatuur. Pannenkoekmes. Voorzien van initialen. Mr. B.M. Benner - Amsterdam.

Poederdoos, aansteker, loddereindoosje
Startprijs 40 EUR

Poederdoos met parelmoer deksel, gemerkt Max Factor etc. Aansteker met parelmoer, gemerkt Minist Finance. En een goudkleurig loddereindoosje met parelmoer deksel. Afm. 3-9 cm.

Schalen, plated. (3x)
Startprijs 40 EUR

Drie oude plated schalen met parelranden. 20e Eeuw. Afm. 27-45 cm. In goede staat.

Plate (3x)
Startprijs 40 EUR

Drie delen oud Engels Sheffield plate. 20e Eeuw. Betreffende een theekan, suikerpot en melkkan. Afm. 13-28 cm. In goede staat.

Coupe, kristal
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen coupe op 835/000 zilveren voet met fijne parelrand. MT.: J.J.Bogers, Amsterdam, ca. 1910, 13xø10cm.

15 Paar zilveren oorknoppen
Startprijs 40 EUR

Lot met 15 paar oorclips, 925/000, met parels. Parelgrootte 4-7 mm

Miniatuur 'put', zilver.
Startprijs 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "in de put zitten". MT. C.A.Stont, Rotterdam anno 1973.

Miniatuur , zilver.
Startprijs 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "Het hoofd in de schoot leggen" MT.: C.A.Stont, Rotterdam anno 1973.

3 Zilveren potloden
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren potloden, één potlood in de vorm van een zuil met getorste bewerking en bladversiering, 9 cm, één cilindervormig potlood met spiraalvormige bewerking, 835/000, 9,5 cm en één potlood cili...

2 Zilveren rinkelbanden
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren rinkelbanden, één met een wokkelmotief en één gemaakt uit getorst draad versierd met een dunne draadrand. Totaal ca 28 gram. ø 66 mm. Beiden in goede staat

Jachtserveercouvert met zilveren heft
Startprijs 40 EUR

Vleesserveer-couvert met zilveren heft, bestaande uit een voorsnijmes en -vork met gecontourneerde steel met krullen en cartouche. MT.: Van Kempen. lengte 30-37 cm.