Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Miniatuur, stof/blik, zilver.
Startprijs 250 EUR

Zilveren miniatuur veegblik 18e eeuw met geprofileerde steel met ring, MT: Jan Borduur Amsterdam anno 1753 6x4cm. , ca. 10gr.

Kristallen boter- en kaasstolp, met zilveren knop.
Startprijs 140 EUR

Kristallen boter- en kaasstolp met zilveren knop, 835/000. Kristallen boter- en kaasstolp met ruit- en waaierslijpsel. Beiden voorzien van een onderschotel met geschulpte rand en voorzien van zilveren...

Zilveren zeef op lekbakje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren theezeef op zilveren lekbakje, 835/000, Hollands. Theezeef met biedermeier opengewerkte rand, de steel bekroond met een figuur met juk. Dit op een opengewerkt rond bakje op 4 klauwpootjes met...

Tafelstuk met zilver
Resultaat: 100 EUR

Kristallen tafelstuk met zilver, 835/000.Kristallen schaal met verdeelvakken, versierd met een accolade vormige rand en een amandelslijpsel. geplaatst op een zilveren voet met filetranden en parelrand...

Kristal pot en flacon met zilver
Startprijs 90 EUR

Set van een kristallen flacon en pot met zilveren deksel, Frans, 800/000. Een kristallen pot en flacon rondom voorzien van een vlakkenslijpsel met geëtste bloemenrand. Beiden voorzien van een zilvere...

Hostiedoosje, zilver.
Resultaat: 90 EUR

Antiek 925/000 zilveren hostiedoosje met fraaie initialen, vergulde binnenkant en schroefdeksel. Afm. ø 27 mm. Gewicht: 18 gram.

Poederdoos, zilver.
Startprijs 40 EUR

935/000 Zilveren poederdoos, ca. 6 cm. Deksel met honingraad motief in fraaie florale omranding. Gewicht: Ca. 52 gram.

2 Zilveren doosjes
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren doosjes met gestanste bewerking. Een rond doosje, 800/000, voorzien van een afbeelding van een paartje, versierd met een bloemenrand. ø 40 mm. En een vierhoekig doosje, 835/000, met 2 ro...

Poederdoos, zilver.
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren poederdoos voorzien van floraal deksel met zwart emaille. Afm. ca. 9.5 cm.

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 60 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/00. Gecontourneerde tasbeugel met voorstellingen van Hollandse taferelen, geplaatst tussen krullen. Voorzien van ketting. MT.:J.C. van der Ree, Schoonhoven, jl.:K: 1920. Totaal...

Zilveren roomstelletje
Startprijs 275 EUR

Drie delig zilveren roomstel 800/000 bestaande uit een rond dienblad, melkkan, en suikerpot, voorzien van ovale bewerkingen met getorste randen en bloemen. De melkkan is voorzien van tuit met scharnie...

Pepermuntdoosje, zilver. (ovaal)
Resultaat: 40 EUR

Ovaal 800/000 zilveren pepermuntdoosje voorzien van gegraveerd streepdecor en vergulde binnenkant. Gewicht: ca. 22 gram. Afm. 5x3.5x1 cm.

Zilveren kurkentrekker in koker
Startprijs 350 EUR

Zilveren krukkentrekker, 835/000, in koker. Antieke krukkentrekker in koker voorzien van een getorste lijnbewerking met met parel en takvormige lijnen. MT.: M.W. Warren, Sneek 1836-1853. De schroef va...

Zilveren art-deco armband met onyx
Resultaat: 75 EUR

Zilveren klemarmband, 925/000, met grote ovale onyx. Platte klemarmband met golvende vorm voorzien van een grote ovale onyx, 33x23 mm, Breedte armband 5 cm. ø 6 cm. ca 50 gr.

Zilveren collier
Startprijs 50 EUR

Collier zilver, 800/000, met gedraaide schakel. Collier zonder sluiting gemaakt van ronde schakels in elkaar gevlochten en gedraaid. breedte ø 10 mm lengte 80 cm ca 64.4 gr

Zilveren broche en armband met kleurstenen
Startprijs 75 EUR

Zilveren broche en armband met kleurstenen, antieke stijl. Veerbroche met vergulding en diverse kleurstenen, één steen ontbreekt, 8x3,5cm, en een armband met markiesvormige schakels met rode en groene...

Zilveren collier met paarse kleurstenen + oorhangers
Resultaat: 120 EUR

Fraaie zilveren sieradenset, 925/000, bestaande uit een lange choker met 4 peervormige schakels met witte en paarse stenen met vergulde details, versierd met kleine schakels in bloemvorm. In het midde...

Zilveren 3 lichts kandelaar
Startprijs 250 EUR

Zilveren 3-lichtskandelaar, 835/000, voorzien van getorste gelobte bewerking, geplaatst op een gecontourneerde ronde voet. tevens versierd met krullen. Duits, MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund nr....

Glas en theebus met zilver en 1 plated ijsemmer
Resultaat: 60 EUR

3 Kristallen delen bestaande uit een wijnglas geplaatst op een ronde zilveren, 835/000, voet versierd met bloemgravures,17 cm, een kristallen theebus met amandelslijpsel op ronde voet met geschulpte r...

Tafelbel, zilver, met bronzen binnenbel
Startprijs 300 EUR

Antieke Hollands zilveren tafelbel met dubbele knerrenrand. 833/000 MT: G.Slotboom Amsterdam, jl.: G:1841 ø 9,5x17 cm. Voorzien van bronzen binnenbel. In goede staat.

Zilveren kluwenmandje en speldenkussen
Startprijs 75 EUR

Zilveren kluwenmandje en speldenkussen, Duits 800/000. Rond kluwenmandje met ovaal uitgezaagde ajourrand met glad hengsel, MT.: Hugo Böhm, Schwabisch Gmund. ø 10x12cm, en een speldenkussen met zilvere...

Blaker+duimgreep, zilver.
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren biedemeier blaker met graveringen en een zilveren duimgreep op zwart gepolitoerd mahoniehouten basement. Nederlands gekeurd jl.: R: 1851. Afm. 15x18x8 cm.

Glazen kruik met zilveren deksel.
Startprijs 75 EUR

Kristallen kruik met zilveren deksel, 835/000. Kristallen kruik met ruitslijpsel op ronde voet met geschulpte rand, voorzien van handgreep. Op de kruik zit een zilveren bol deksel met gegraveerde bloe...

Amandelbakje, zilver.
Startprijs 45 EUR

830/000 Zilveren amandelbakje met geschulpte bovenrand en een fraaie zware gladde Art-deco 835/000 zilveren asbak Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten.jl.: H :1917. Totaal ca. 76 gram.

Koekschaal, zilveren
Startprijs 100 EUR

Geslepen kristallen koekschaal ø 26cm., met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem, aan 835/000 zilveren hengsel met parelrand. MT.: P.J.Bierenbroodspot & J.P. v/d Starre, Amsterdam ca. 1908.

Zilveren roomkom, 18e eeuw.
Startprijs 120 EUR

Kleine zilveren roomkom, antiek, met gedreven voorstellingen van figuren en krullen. Geplaatst op ronde voet met parelbewerking. ø 8,5x4 cm. Rand wat uit model, verder in goede staat.

Rosenthal onderzetters
Startprijs 40 EUR

Zeven Rosenthal , Gianni Versace, plated onderzetters, 2e helft 20e eeuw.6x voor glas en 1x voor fles. Aan de rand voorzien van gravures. ca. 10x10 en 12x12cm. In cassettes

Rechaud plated
Resultaat: 65 EUR

Prachtige grote plated rechaud (inclusief dekselschaal). Twee-delig 20e eeuw, in 18e eeuwse stijl, . Afm. 29x43x27 cm. In goede staat.

Zilveren eierlepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren eierlepel, 833/000, met geschulpte opening in de bak en puntige steel. MT.: A.Kuilenburg, Schoonhoven, jl.: M:1896. ca 49 gram. In goede staat

2 Zoutstellen met kristal
Startprijs 250 EUR

Twee kristallen zoutstellen met zilver. Zoutstellen op ovale zilveren voet met 2 gekrulde armen, versierd met 2 specerijenbakjes en een mosterdpot, allen uit kristal met geschulpte randen. Voorzien va...

Sierkurken (stel)
Resultaat: 65 EUR

Stel Duitse 800/000 zilveren sierkurken met fraaie florale bovenrand. Gemerkt: Afm. 7 cm.

Cassette met zilveren bestek en servetring
Startprijs 80 EUR

Cassette met zilveren couvert en servetring, Duits 800/000. Een tafelmes, -vork en -lepel en servetband, allen voorzien van een gestanst kruldecor en voorzien van gravure: "Kathe". 22-25 cm en ø4,5x3...

Zilveren beker op voet "Pokal"
Startprijs 200 EUR

Zilveren beker op voet, "Pokal". Bokaal op voet voorzien van bloemen, blad en getrembleerde bewerkingen met opgelegde lauerkrans met strik voorzien van gravure. De bokaal is voorzien van een deksel me...

Mes, met antieke zilveren greep.
Resultaat: 140 EUR

Groot mes met zilveren greep versierd met een staande leeuw met schild. Voorzien van stalen lemmet. Lengte 30 cm In goede staat.

Wandelstok met zilveren greep
Startprijs 120 EUR

Zwart houten wandelstok met zilveren greep, Duits 800/000, met getorste bewerking. Voorzien van meerdere reparaties. lengte 89 cm.

Tas met beugel en haak, zilver.
Startprijs 280 EUR

Zilveren papegaaibeugeltas, compleet met tashaak en petit-point tas, 833/000, 15, MT.: Koelensmit, Utrecht, jl.:f:1815 Beugelbreedte 17cm., In goede staat

Tas met beugel en rokhaak, zilver.
Startprijs 160 EUR

Tas met zilveren beugel en rokhaak, 800/000. Gecontourneerde tasbeugel met opgelegde versiering van het wapen van het Vaticaan en Rome met versieringen van bloemen krullen en adelaars. Rokhaak voorzie...

Koekschaal, zilver.
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen koekschaal ø 24cm., met oa. waaierslijpsel aan 835/000 zilveren hengsel met parelrand (reparatie). MT.: G.v/d Velden, Amsterdam anno 1891

2 Thora pointers
Resultaat: 180 EUR

Twee thorapointers, éénthorapointer van hout met witmetalen ornamenten versierd met turkooisstenen lengte 48 cm. en een witmetalen thorapointer met vergulde bewerkingen en bezet met onyx en turkoois. ...

4 Paar zilveren oorhangers
Startprijs 20 EUR

Vier paar zilveren oorhangers, met brisures en haken. Bewerkt, met zoetwaterparel en zirconia. Totaal ca 5 gram

Stel oorhangers+ring+hanger bezet met kleursteen, 2 zilv. armbanden
Resultaat: 70 EUR

Lot sieraden bestaande uit een set van oorhangers, hanger en een ring met paarse en witte stenen, en twee zilveren armbanden. Totaal ca 49 gram.

2 Mosterdpotjes
Startprijs 200 EUR

Twee zilveren mosterdpotjes met blauw glas, 925/000. Sierlijk bol mosterdpotje op 3 uitgewerkte pootjes met palmetversiering. Het potje is verder versierd met gedreven bloemen en krullen en heeft een ...

Waterkaraf met zilveren dop
Startprijs 100 EUR

Kristallen waterkaraf met dop met zilveren knop, 835/000. Schenkkaraf uitlopend model met ster en geschulpt slijpsel, met schenktuit en greep. Voorzien van dop met een zilveren knop versierd met een d...

Zilveren slatang, rijk bewerkt
Resultaat: 175 EUR

Zilveren slatang, 925/000, rijkelijk versierd met bloembewerkingen. De bak van de lepel is voorzien van een voorstelling van een man in de tuin verfraaid met een parelrand. ca 205 gram. 25x7 cm. ZI-ke...

Glaasje met 12 zilv. lepeltjes
Startprijs 90 EUR

Kristallen glaasje met stergravure, op hoge voet met 12 zilveren lepeltjes, 835/000, met getorste steel met biedermeier bewerking. MT.: F.Ipenburg, Schoonhoven jl.:G:1916. totaal ca 88 gram. 8 cm.

Kanon, zilveren miniatuur.
Startprijs 40 EUR

835/000 Zilveren miniatuur. Kanon op affuitlijf, met draaiende wielen. Amsterdams keur. Afm. 5x1.5x1.5 cm. Gewicht: ca.14 gram.

Sierkurk (2x), zilver.
Resultaat: 35 EUR

Sierkurk bekroond door edelman, gemerkt 'Erbschutzt'. En een sierkurk met 835/000 zilveren montuur met florale graveringen. Nederlands gekeurd. Ca. 1870. Afm. 7-9 cm.

Lot zilver
Startprijs 75 EUR

Lot zilver bestaande uit bokaal met golfbal als nobus, één oor los, een kinderbeker met een opgesoldeerde parelrand aan de onderzijde, met gravure; Sallandse Golfclub, 925/000, MT.: Van Kempen en Beg...