Antieke bronzen vogel met hagedis. Gemonogrameerd 'J.M'. Toegeschreven: Jules Mené, 1810-1879. Afm. 11x17x13 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten koloniale beeldje met originele polychromie. Man met tulband. Afm. 26 cm. In goede staat.
Chinese bronzen schildpad met drakenkop op geldstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 9x18x13 cm. In goede staat.
19e Eeuw. Eikenhouten gestoken beeld van een geestelijke met boek. Afm. 32 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen figuren, 20 eeuw. Eén maal musikant, één maal wandelaar en één maal stadswacht bij lantaarn. Afm. 13-16 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese bronzen boedha koppen (gemerkt). 20e eeuw. Afm. 15-16 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen Foo-Hond met vergulding. 20e Eeuw. Afm. 18 cm. In goede staat.
Brons gegoten schaal. Ca. 1930. Gesigneerd B. Stichling. Afm. 4.5 x 14 cm. ø. In goede staat.
Oude Chinese brons gegoten neushoorn. 20e Eeuw. Afm. 10x25x8 cm. In goede staat.
Antieke Franse Art Nouveau buste op wit marmeren piedestal, door Cowes. Ca. 1910. Afm. 25 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van een dame op marmeren basement. Ca. 1900. Gesigneerd Larche (waarschijnlijk Raoul Francois Larche, 1860-1912) Afm. 30 cm. In goede staat.
Bronzen putti met vogel op zwart marmeren piedestal. Gesigneerd: M. Moreau. Maar tweede helft 20e eeuw. Afm. 30 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Jugendstil, Orientalse vrouw met wateremmers, gemonogrammeerd K.L en gietstempel, Uriella Modelle de Cologne, serienr. 2183, 55cm.
Antieke bronzen figuur met ivoren bal op marmeren sokkel. Gesigneerd H. Keck (Hans Keck, Duitsland). Voorstellende: Jonge atleet. Afm. 22 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen beelden in 18e eeuwse klederdracht. Ca. 1900. Afm. 26 cm. In goede staat.
Erotische bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Voorstellende: 'Naakte dame met jarretelles'. Afm. 31 cm. In goede staat.
Zware bronzen Oosterse dansende boedha met krans, 20e eeuw in goede staat 35cm. Cond:G
Antieke Chinese bronzen figuur. 'Man met hoed en wandelstok'. Ca. 1900. Afm. 18 cm. In goede staat.
Antiek mijnwerkersbeeld. Ca. 1900. 'Le mineur'. Compositie metaal op houten sokkel. Afm. 39 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, jongen die roept op marmeren basement door Loui Oury, 1846 33cm. Cond;G
Antieke Chinese bronzen boedha. Ca. 1900 of ouder? Verso gesigneerd, mooie patina. Afm. 23 cm. In goede staat.
Oude/antieke gesigneerde Chinese bronzen boedha. Ca. 1900 of ouder? Mooie patina. Afm. 23.4 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen boedha in lotushouding. Ca. 1900 of ouder. Mooie patina. Afm. 31.5 cm. Cond.: G.