Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Achterover leunende naakte dame. Afm. 18x25x14 cm. In goede staat.
Houtgestoken Madonna, 18e eeuw. Vermoedelijk Spanje. Afm. 23 cm. In goede staat.
Gesigneerd antiek bronzen beeld met ivoor omstreeks 1900 vrouw met mandoline op onyx basement door F. Lugerth(ferdinand 1885-1915) in zeer goede staat 18,5cm.
Bronzen figurengroep, ca. 1900. Olifant met leeuw. (was ergens op gemonteerd) Afm. 21x31x12 cm. In goede staat.
Grote bronzen Hermes op zwart marmeren basement, gesigneerd Giambologna. Afm. 60 cm.
Oude metalen buste vrouw met hoed. (gesigneerd) met brons kleurige patina. 20e eeuw. Ant. Elson. Afm. 37 cm.
Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.
Bronzen naakte vrouwelijke torso op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Naar Maillot. Afm. 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen figuur op natuurstenen basement omstreeks 1900, jongenshoofd op kussen door: Lequesne waarschijnlijk Eugene Louis 1815-1887, 10cm. Cond:G
Antieke bronzen plaquette in nieuwe houten lijst met naamplaatje, Alouette messagere du Jour, omstreeks 1900 in goede staat 19x14cm Cond:G
Grote eikenhout gesneden Japanse Samurai krijger. 19e eeuw. (één los zwaard in hand) Afm. 115 cm. In goede staat.
Antieke marmeren buste door Piccardi Gestini (marmer aders). Mooie kwaliteit, ca. 1920. In goede staat. 21.5 cm
Grote wandengel met messing vleugels, gesigneerd Schöne, (kunststof gegoten). Bronskleurig. Afm. 56 cm. Cond.: G.
Bronzen bewerkte schedel op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Indische graveringen. Afm. 39 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boedha zittend op lotusbloem, met vier armen. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 33 cm. Cond.: G.
Oude antieke bronzen Chinese boedha, krijgsheer. Ca. 1900, met restvergulding. Afm.: 30 cm. In goede staat.
Lorio Vivarelli 1922-2008 Italie, bronzen figuur twee omarmende vrouwen, in goede staat 32cm. Cond:G
Twee metalen bolvormige kunstobjecten Wolfgan Göddertz, 1944 Köln-Duitsland. Afm. ø 12 - ø 18 cm. In goede staat.
Duits antiek bronzen figuur, jager met kruisboog op marmeren basement door Hans Müller omstreeks 1900, in goede staat 31cm.
Bronzen koe op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Afm. 28x30x15 cm. In goede staat.
Antieke vergulde houtgestoken oosterse boedha. (oortje eraf, neus beschadigd) Afm. 13.5 cm. Cond.: R.
Antieke bronzen kegelspeler op marmeren basement, ca. 1920. Afm. 20.5 cm. In goede staat.
Vergulde bronzen oosterse boedha. 20e eeuw. Afm. 16 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van een baby. Op zwart marmeren sokkel, ca. 1900. In goede staat.
Antieke bronzen putti op boomstronk (putti heeft brief). Door Lilli Finzelberg. Duitsland 1872-1939, mooie patina. Afm. 14x17x10 cm. Cond.: G.
Bronzen edelhert op zwart-marmeren basement. Door P. Lecourtier. (Prosper Lecourtier 1851-1924). Mooie patina. Afm. 32 cm. In goede staat.
Grote zware antieke Franse bronzen figuur, 2 herdershonden door T. Cartier Thomas Francois Cartier. 1879-1943, bevestigingsnaad bij staart zit los, verder in goede staat 54x57x28cm.
Drie kunstwerken, tweede helft 20e eeuw. Eén keer marmeren zuil met kogel (monogram). Eén keer bronzen object met dieren, en één keer bronzen kei. Afm. 13-23 cm. Cond.: G.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. 'Man with hat'. Gesigneerd Eli Nadelman. Afm. 39.5 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Frankrijk door E. Picault 1833-1915 getiteld; per laborem, in goede staat 61cm.
Twee antieke bronzen koppen met wandbevestiging. In goede staat.
Grote antieke bronzen beeldengroep, ca. 1870. Voorstelling van vrouw met wijnkelk en twee kinderen. (was op iets gemonteerd) Afm. 47x46x20 cm. In goede staat.
Oude oosterse bronzen boedha op lotusbloem. 20e eeuw. Afm. 21 cm. In goede staat.
Antieke bronzen 'Hermes' op marmeren basement. (basement gelijmd). Ca. 1900. Mooie patina. Afm. 48 cm. Cond.: redelijk/goed.
Antieke compositie metalen beeld met zwart marmeren basement. Ca. 1900. Vissersvrouw met kind, zwart en wit. Afm. 68 cm. In goede staat.
Grote oude brons gegoten Winnetou met zilverbuks. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 71x49x20 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur van een gallier met dolk en gespleten aambeeld en gebroken zwaard. Ca. 1890. Gesigneerd Kirchner, met gietstempel K. Afm. 46 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen baby-bustes op piedestal. Afm. 13.5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste. H.F. Iselin 1871, door Ferdinand Barbedienne Fondeur Paris. Tekst A.F. Potin Ses Amis. Afm. 40 cm. In goede staat.
Otto Schmidt Hofer, 1873-1925. Bronzen figuur op marmeren basement. Naakte dame met pijl en boog (stuk van boog mist). Afm. 38.5 cm. Cond.: R.
Antiek Frans bronzen beeld door Moulin. Hippolyte Alexandre Moulin, 1832-1884. 'Naakte dame bij piedestal met buste'. Afm. 24 cm. In goede staat.
Bronzen figuur door Christoph Voll, 1897-1939, Duitsland. Voorstellend: 'Zu Pferde mit schwierigkeit'. Mooie patina. Afm. 25 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld, ca. 1900. Voorstelling van een meisje bij waterput. 'Jeune Fille au Puits' door Henri Plé. (Compositie metaal). Afm. 74 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen figuur, omstreeks 1900, door berlin, le premier fruit, in goede staat 42cm.
Antieke bronzen figuur, non met bijbel en kind. Gesigneerd Elmerich, Charles Edouard Elmerich 1813-1889. Mooie patina en in goede staat. Afm. 18 cm. Cond.: G.
Antieke Franse bronzen figuur. 'Au clar de la lune. Pierrot met mandoline, gesigneerd Bouret, Eutrope Bouret 1833-1906. Mooie pativa. Afm. 46 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw bronzen empire figuur Griekse dame, ca. 1820. Afm. 31 cm. In goede staat.