Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, jongen die roept op marmeren basement door Loui Oury, 1846 33cm. Cond;G
Antiek mijnwerkersbeeld. Ca. 1900. 'Le mineur'. Compositie metaal op houten sokkel. Afm. 39 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen figuur. 'Man met hoed en wandelstok'. Ca. 1900. Afm. 18 cm. In goede staat.
Zware bronzen Oosterse dansende boedha met krans, 20e eeuw in goede staat 35cm. Cond:G
Erotische bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Voorstellende: 'Naakte dame met jarretelles'. Afm. 31 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur met ivoren bal op marmeren sokkel. Gesigneerd H. Keck (Hans Keck, Duitsland). Voorstellende: Jonge atleet. Afm. 22 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Jugendstil, Orientalse vrouw met wateremmers, gemonogrammeerd K.L en gietstempel, Uriella Modelle de Cologne, serienr. 2183, 55cm.
Bronzen putti met vogel op zwart marmeren piedestal. Gesigneerd: M. Moreau. Maar tweede helft 20e eeuw. Afm. 30 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van een dame op marmeren basement. Ca. 1900. Gesigneerd Larche (waarschijnlijk Raoul Francois Larche, 1860-1912) Afm. 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse Art Nouveau buste op wit marmeren piedestal, door Cowes. Ca. 1910. Afm. 25 cm. In goede staat.
Oude Chinese brons gegoten neushoorn. 20e Eeuw. Afm. 10x25x8 cm. In goede staat.
Brons gegoten schaal. Ca. 1930. Gesigneerd B. Stichling. Afm. 4.5 x 14 cm. ø. In goede staat.
Twee oude Chinese bronzen boedha koppen (gemerkt). 20e eeuw. Afm. 15-16 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen figuren, 20 eeuw. Eén maal musikant, één maal wandelaar en één maal stadswacht bij lantaarn. Afm. 13-16 cm. In goede staat.
19e Eeuw. Eikenhouten gestoken beeld van een geestelijke met boek. Afm. 32 cm. In goede staat.
Chinese bronzen schildpad met drakenkop op geldstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 9x18x13 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten koloniale beeldje met originele polychromie. Man met tulband. Afm. 26 cm. In goede staat.
Antieke bronzen vogel met hagedis. Gemonogrameerd 'J.M'. Toegeschreven: Jules Mené, 1810-1879. Afm. 11x17x13 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen lachende boedha met kralenketting. 21e eeuw. Afm. 56 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen lachende boedha. Tweede helft 20e eeuw. (gemerkt) Afm. 25 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur met ivoren hoofd omstreeks 1900 meisje met hoed en boek, staande op marmeren basement in goede staat 16cm.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Art Deco-stijl. Gesigneerd 'Fernandez'. Afm. 37 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Naakte man op paard. Afm. 39x38x13 cm. In goede staat.
Bronzen figuur van naakte man op houten basement. Gesigneerd Sergio Capellini. Scultore 1967 op basement. Onderop basement handgesigneerd en bewering dat het om een unikaat gaat (Italiaans). Afm. 23x2...
Twee grote oude Chinese houtgestoken figuren. Eén maal lachende staande boedha. Eén maal visser met karper en kind. Eerste helft 20e eeuw. (Boedha heeft krimpnaad) Afm. 34-37 cm. Cond.: R/G.
Zittende bronzen boedha op lotusbloem, 20e eeuw. Afm. 21 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Liggende vrouw in Nautilusschelp. Afm. 18x28 cm. ø. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Uil, naar Picasso (gesigneerd). Afm. 23 cm. In goede staat.
Antiek bronzen erotisch beeld op marmeren basement, man die rok kan openen en vrouw waarvan paraplu omhoog kan, gesigneerd Bahnert, omstreeks 1900 in goede staat 9,5x11x6cm. Cond:G
Bronzen stier, 21e eeuw. Naar voorbeeld Picasso. (gesigneerd) Afm. 14x26x5 cm. In goede staat.
Bronzen stier op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Afm.23x30x17 cm. In goede staat.
Zittende bronzen boedha op lotusbloem, 20e eeuw. Afm. 22 cm. In goede staat.
Aparte antieke Chinese bronzen boedha. Krijger met aureool en schildpad. Ca. 1900 of ouder?. Afm. 27 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Afm. 20 cm. In goede staat.
Bronzen steenbok op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Afm. 22x29x18 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement, naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 27.5 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen beeld. 'Soldaat W.O. I'. E. Carlier (1849-1927) (geweer krom + breuk) (trompet breuk) . Afm. 43 cm. Cond.: Redelijk.
Twee antieke bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement omstreeks 1920 Don. Quichotte en sancho panza, gesigneerd Jante 18-26cm. Cond:G
Houtgestoken Duitse Barokstijl engel met luit. 20e eeuw. Goud decor en polychromie. Afm. 39 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boedha. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 17 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boedha. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 17 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw. Halfnaakte dame op rots. Afm. 16 cm. In goede staat.
Antieke bronzen stier op marmeren basement (naden in twee poten). Ca. 1920. Afm. 13.5 cm. Cond.: R/G.
Oud bronzen beeld 'Wassende Griekse dame' op marmeren basement. 20e Eeuw. In goede staat.
Grote antieke bronzen huilende baby Max Bezner, Duitse school 1e helft 20e eeuw, 27cm. Cond;G
Twee bronzen katten, 20e eeuw. Eén kleine, gemerkt: Multian Zitai. Eén grotere, gemerkt: Monogram. Afm. 6-11 cm. Cond.: G.
Antieke messing boekensteunen, ca. 1900. In de vorm van een eendenhals. Afm. 25x20x13 cm. In goede staat.