Oude Chinese bronzen lachende boedha. Tweede helft 20e eeuw. (gemerkt) Afm. 25 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boedha. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 17 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boedha. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 17 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Achterover leunende naakte dame. Afm. 18x25x14 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen koppen met wandbevestiging. In goede staat.
Oude oosterse bronzen boedha op lotusbloem. 20e eeuw. Afm. 21 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese bronzen boedha koppen (gemerkt). 20e eeuw. Afm. 15-16 cm. In goede staat.
Zittende bronzen boedha op lotusbloem, 20e eeuw. Afm. 21 cm. In goede staat.
Zittende bronzen boedha op lotusbloem, 20e eeuw. Afm. 22 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement, naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 27.5 cm. In goede staat.
Drie kunstwerken, tweede helft 20e eeuw. Eén keer marmeren zuil met kogel (monogram). Eén keer bronzen object met dieren, en één keer bronzen kei. Afm. 13-23 cm. Cond.: G.
Copie van de Chinese koets, Bronze Chariot of Emperor Qinshi Huangs Mausoleum. In pvc vitrie. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 23x25x41 cm. Cond.: G.
Antieke Chinese bronzen figuur. 'Man met hoed en wandelstok'. Ca. 1900. Afm. 18 cm. In goede staat.
Bronzen steenbok op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Afm. 22x29x18 cm. In goede staat.
Oude metalen buste vrouw met hoed. (gesigneerd) met brons kleurige patina. 20e eeuw. Ant. Elson. Afm. 37 cm.
Twee metalen bolvormige kunstobjecten Wolfgan Göddertz, 1944 Köln-Duitsland. Afm. ø 12 - ø 18 cm. In goede staat.
Vergulde bronzen oosterse boedha. 20e eeuw. Afm. 16 cm. In goede staat.
Brons gegoten schaal. Ca. 1930. Gesigneerd B. Stichling. Afm. 4.5 x 14 cm. ø. In goede staat.
Chinese bronzen schildpad met drakenkop op geldstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 9x18x13 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinese houtgestoken figuren. Eén maal lachende staande boedha. Eén maal visser met karper en kind. Eerste helft 20e eeuw. (Boedha heeft krimpnaad) Afm. 34-37 cm. Cond.: R/G.
Oosterse bronzen figuur met dekseldoos, Boedha met figuren op dekseldoos, 2e helft 20e eeuw in goede staat 21x20x10cm.
Oud bronzen beeld 'Wassende Griekse dame' op marmeren basement. 20e Eeuw. In goede staat.
Antieke figuur, strandjutter met reddingsboei, gesigneerd Selinski, omstreeks 1900, brons overlay, in goede staat 45cm.
Antiek mijnwerkersbeeld. Ca. 1900. 'Le mineur'. Compositie metaal op houten sokkel. Afm. 39 cm. In goede staat.