33. Juliveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

Zilveren roomkom
Startprijs 100 EUR

Broodmand, zilver.
Startprijs 550 EUR

Zilveren lepeldoosje.
Resultaat: 90 EUR

3 Rammelaars
Startprijs 120 EUR

Kristallen schenkkan met zilveren deksel.
Startprijs 175 EUR

Kristallen kan versierd met een geëtste voorstelling met floraal decor met herten, voorzien van een zilveren klapdeksel met druiventros en duimstop. 13x18x23cm. In goede staat

Gouden IWC zakhorloge.
Startprijs 800 EUR

Zilveren zakhorloge, double kast
Startprijs 900 EUR

Zilveren zakhorloge, dames
Startprijs 40 EUR

Hamilton horloge WG
Startprijs 750 EUR

Invicta horloge met papieren.
Startprijs 175 EUR

Zilveren Engels zakhorloge.
Resultaat: 135 EUR

Zilveren zakhorloge, 925/000, Engels, Samson London. Met zilveren beschermkast. Glas los en witte emaille wijzerplaat is wat beschadigd. ø 5,5cm.

Gouden zakhorloge
Startprijs 300 EUR

Gouden horloge, Rochemont
Resultaat: 1.050 EUR

Gouden zakhorloge
Startprijs 500 EUR

Gouden zakhorloge, 585/000, Zwitserland. Zakhorloge met gegraveerde voor- en achterdeksel met getrembleerde stalen bewerking en schild. Het gouden stofdeksel is beschadigd. ø 50 mm.

Odeurflacon, goud (in etui)
Resultaat: 110 EUR

Odeurflacon met gouden dop, 585/000, in etui. Achtkantige verlopende flacon, met gouden dop en kraag versierd met parelranden. Voorzien van binnenstop. In etui. 10x3,5cm. In zeer goede staat

Kristallen schaal met zilveren beugel.
Resultaat: 90 EUR

Zilveren bonbonmandje
Startprijs 120 EUR

Zilveren mocca servies
Resultaat: 450 EUR

Grote zilveren strooier.
Resultaat: 425 EUR

Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 125 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel
Resultaat: 130 EUR

Kristallen schaal op zilveren voet.
Startprijs 70 EUR

Gouden streekbroche met haar
Startprijs 250 EUR

Broche GG 585/000 met haar. Streekbroche vroeg 19e eeuw, langwerpig model, 32x42 mm, met geschulpte bewerkte rand. In het midden van de broche zit een soort schilderijtje gemaakt met haar. ca 8.5 gr

Witgouden hanger met parel en diamant
Startprijs 1.400 EUR

Witgouden hanger, 750/000, met excellente witte Zuidzee-parel, ø 14 mm, en 141 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,86 crt TW/VS lengte 35 mm, ca 9,7 gram. Nieuw