Oud Perzisch kleed met figuren decors. In de kleuren rood/blauw/creme. Afmeting: 217 x 343 cm. In goede staat.
Zeldzame notenhouten pianokruk met zitting in oesterschelp-vorm, met drie klauwpoten onderling verbonden. 19e Eeuw. Afmeting: 65 x 45 x 42 cm. In goede staat.
Prachtig mahoniehouten Engels kabinet met origineel beslag (twee delig), 19e eeuw. Afmeting. 210x135x65 cm. In zeer goede staat
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire bank met klauwpoten, verlijming los linksvoor, bekleding licht beschadigd. Afmeting 95x167x73cm. In redelijke staat
Duitse eikenhouten dekenkist met lades en sledepoten. 18e Eeuw. Aanpassingen en deksel is later, (slot mist. ) Afmeting. 79x146x51 cm. In goede staat.
19e Eeuw Franse bijzettafel met twee lades, brons beslag en marmeren blad. (fineerschade) Afmeting. 73x40 cm ø. In matige staat
Oude vergulde houten zonnespiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 52 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuws notenhouten Louis Philippe, Willem III eettafel met onderling verbonden poten en tol (spinnekop), circa 1870. Afmeting: 74 x 106 x 140 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel in Renaissance-stijl (historisme). Circa: 1880. Afmeting: 78 x 44 x 63 cm. In goede staat.
Antiek Duits halbankje met klep op sledepoten. Circa 1910. Afmeting: 102 x 98 x 42 cm. In zeer goede staat.
Grote Engelse mahoniehouten bibliotheektrap. 20e Eeuw. Afmeting: 144 x 57 cm ø. In goede staat.
Grote eikenhouten klooster-tafel met lades en gedraaide poten, onderling verbonden. Handgemaakte reproductie naar oud voorbeeld. Afmeting: 82 x 79 x 216 cm. In goede staat.
Duitse eiken houtgestoken poortjesbank, renaissance stijl, met ranken, druiven, intarsia etc. . Vroeg 18e eeuw. Afmeting; 130 x 155 x 56 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws Hollands barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, staand klauwpoten (minimale beschadigingen). Circa 1760. Afmeting: 252 x 195 x 65 cm. In goede staat.
Zeldzame Louis Seize vergulde houtgestoken spiegel met afneembare kroon en rozetten en guirlande met originele vergulding Spiegelglas later. Afmeting: 165 x 68 cm. In goede staat.
Friese eikenhouten kantoortje met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Vroeg 19e eeuw. Afmeting. 118 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse pendule met onyx basement. La Peinture par Bruchov. ca.. 1900 Jugendstil compositie metaal. Acht-daags uurwerk met halfuurslag. Afmeting . 64 cm. In goede staat.
Art-Deco, Amsterdamse school stijl pendule met origineel Duits uurwerk. Circa 1930. Pendule heeft halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 25 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Engelse waterklok met messing. J. Hammond Fecit Londini, Use well you hours A.D. 1711. Vermoedelijk naar oud voorbeeld gemaakt rond 1900 Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Mooie vergulde 'Jaeger Le Coultre' atmos klok. Afmeting: 23,5 x. 21 x 17 cm. In goede staat.
Zwitserse tafelklok met spillegang en wekkerfunctie op bel. 18e Eeuw. Klokkast beschilderd met rood schildpad effect. Afmeting: 70x23x42 cm. In goede staat.
Twee oude postzegelverzamelalbums. Eén maal Victoria Nederland, divers ongestempeld. Eerste helft + tweede helft 20e eeuw, veel blokken. Eén maal Nederland, gestempeld en ongestempeld, divers. Eerste ...
Oude Tibetaanse Thangka met diverse boedhistische figuren afgebeeld. 20e eeuw. (Shambala) Olieverf op linnen. Afmeting . 42x55 cm. In goede staat
Lot diversen. Onder andere: Scheeps-bellen,, stoomfluit + camera, stoom thermometer, infanterie trompet. 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 10 - 60 cm. In goede staat.