Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren deksels (gekeurd). Circa 1900. Potten zijn voorzien van florale decors. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Familie Verte gemberpotten met zilveren deksel. Eerste helft 20e eeuw. Potten zijn voorzien van figuren decors. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse Kutani sierschotels met figuren en goud decors. Gemerkt. 19e Eeuw. Afmeting: ø 33,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor. Gemerkt. Afmeting. 10x17x11.5 cm. ø. In goede staat.
Grote Delftse sierschotel met chinoiserie decor, polychrome (randglazuurschade). 18e Eeuw. Afmeting: ø 31,7 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese gestoken jadestukken met opengewerkte draken decors. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese zes-kantige Yixing theepot. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 11,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen dekselpot met floraal-, , fruit- en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.