Twee zilveren messen, 833/000, één mes met zilveren lemmet en agaten heft. Aanzet versierd met biedermeier graveerwerk. MT.: R.Reijnders, Leeuwarden, 1855-1891, 19 cm, en een geheel zilveren mes met h...
Zes zilveren theelepels, 833/000, met puntbak deels getorste steel en met bladmotief uitgezaagd steeleinde. Mt.: Frank Pluut, Schoonhoven. 10 cm. ca 40 gram
Achtkantig Makkums schaaltje met zilveren greep, 833/000, met gezaagd ruitmotief en versierd met graveerwerk van bloemen, 1941. 16x16x12cm. Enkele chips, verder in goede staat.
Lot miniaturen bestaande uit 3 zilveren miniaturen, 2 koetsen en een auto en 4 plated miniaturen, 2 muzikanten, een stoel en een pers.ø19x32 mm-70x25x30mm. totaal zilver gewicht: 66 gram. In goede sta...
Zilveren kindercouvert, 833/000, model Haags Lofje, bestaande uit een vork en een lepel voorzien van gravure: Wim. MT.: Onduidelijk, jl.: B:1911. Lepel voorzien van restauratie. 15 cm. Totaal ca 54 gr...
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een ijskar en kaasdragers, een ijskar met ijsverkoper, MT.: onduidelijk, 4x2x3cm. en kaasdragers op zilveren plaat. Amsterdam, jl.:p:1950, 4x2,5x3,5cm. Totaal ca 38...
Zilveren miniatuur 'man met fiets", 835/000. Man staande naast een antieke fiets geplaatst op zilveren plaat. MT.: Firma Niekerk, Schoonhoven jl.:U:1979. 53x36x50mm, ca 35 gram. In goede staat
Twee colliers met rode kralen. Eén collier van takjes bloedkoralen, 7-28 mm, lengte 60 cm en een collier van 22 rijen met fijne rode kraaltjes met witmetalen ronde hanger, Aziatisch.
Negen zilveren lepels. 8 Theelepels, Art Deco-stijl, 835/000, met gehamerd motief, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, en een klein lepeltje, 800/000 met een bloememsteel. Totaal ca 109 gram. In goed...
Witmetalen armband met ovaal gecontourneerde schakels versierd met roodlakwerk, lengte 18 cm, breedte 3 cm. Voorzien van bakslot
Een kandelaar, zilver gevuld, rond model met filetrand, ø 7x8cm, voorzien van gravure. en een cilindervormig plated doosje, Begeer, Zeist ø6x10cm.Kandelaar wat gedeukt verder in goede staat
Zilveren sauslepel, 833/000, Nederland, biedermeier model met rechthoekig gecontourneerde bak met acculadevorm. op de hoeken, versierd met gravures. De gecontourneerde steel is versierd met krul-, b...
Handvat, plated, van een wandelstok met bandelwerk en een zilveren sleutelhanger met Mexicaanse munt. In goede staat
Twee colliers met hematiet. Een collier met gefacetteerde hematietkralen met turkooiskralen, ø 10 mm, en een collier met hematietkralen en nefriet. ø8mm, Lengte 80 cm.
Drie delen zilveren, een briefopener wajang, 800/000, met uitgezaagd figuur versierd met gravure, 14 cm, een taartschep met wajang decor, 800/00, met opengezaagde schep en steel met figuur en gravure ...
Parelcollier, gemaakt van schelpen in zwart- grijs- goud en wit-tinten. ø 14 mm. Met groot magneetslot. Lengte 45 cm.
Zilveren zakhorloge, Galonne, met bewerkte randen en bewerkte achterplaat met bladmotief en schild. ø 28 mm, veer vast
Geslepen kristallen coupe met omgeslagen bovenrand met fraaie floralen geëtste graveringen. geplaatst op een zilveren voet. ca 1870 ø12x13cm. Chip in de rand
Witgouden hanger, 585/000 met parel en zirconia's. Fijne hanger met 2 markiesgeslepen zirconia's en een kleine parel. Grootte hanger 10x10 mm. Nieuw
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met ganzen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 14 cm ø. In goede staat.
Russische porseleinen drankfles (ongeopend + verzegeld), waarschijnlijk gevuld met wodka. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Oude keramieken geglazuurde Oosterse olifanten hocker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 50 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1915. Gemerkt 'RVR' en wapen en roos. In bladvorm met goud decor. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In goede staat.
Oud kunststof beeld 'Wassende Griekse dame' op marmeren basement. 20e Eeuw. In goede staat.