Drie antieke Duitse notenhouten grunderzeit stoelen, omstreeks 1880, Afmeting 97x55x48cm. In redelijk/ goede staat
Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.
Zes persoons plated bestek, basis 90, bestaande uit 6 vorken, 6 messen en 6 lepels, met rond gecontourneerde steel versierd met een rand met voluten en palmetten. Gestempeld: DSA 90. Lengte 22 cm. In...
Vier maal antiek tin. 18e-19e Eeuw. Eén maal lepelrek met twaalf lepels (gemerkt), 18e-19e eeuw. peper en zout en een maal schroefdoos (gemerkt). Afmeting: 9 - 54 cm.
Monogram M.O Ditse school, vaas met bloemen en porseleinen beeld, olieverf op paneel Afmeting 60x45cm. In goede staat
E. Küchental 1930 Duitse school Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen, olieverf op linnen Afmeting 46x60cm. In goede staat
Radjimin. Indonesische school. 'Indonesisch landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Kopie naar Prudisch Duitse school. 'Duits stadsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Twee antieke oliegrafiën? in lijst. Gesigneerd, Eugene de Blok (beschadigingen) Reproductie? op linnen. Afm. 65x55 cm. In redelijke staat
Naar H. Hermans. Ca. 1920. Voorstelling: Besneeuwd landschap met boerderij en wandelaar. Olieverf op paneel. Afm. 41x30 cm. In goede staat
Zilveren hanger, 925/000, met witte topazen, Ovale hanger bestaande uit 3 ringen met de middelste rand bezet met wit topaas. het hangeroog is ook bezet met wit topaas. Grootte 24x35 mm. Nieuw
Zilveren roomklepel en klontjestang, 835/000, roomlepel met getorste en gecontourneerde steel met biedermeier gravures en een klontjestang met hanenpoten en zuilvormige stelen. 10-12cm. ca 42 gram
Lot zilver, 835/000, bestaande uit een suikerschep met driehoekige bak en een steel met bloemdecor, en een couvert, lepel en vork met getorste en gecontourneerde steel en gegraveerde biedermeier bloem...
Zilveren hanger, 925/000, bezet met diverse gekleurde zirconia's. 35x20mm. Nieuw
Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met fraai steel bekroond met een driemaster en de bak versierd met een gedreven afbeelding van een vrouw. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven jl.: K: 1920 ca 26 gr. L. 1...
Zeldzame zilveren kandelaar, 835/000, met spijlen en parelrand aan de boven- en onderrand. MT.: De Leeuw en Gieleam, 's Hertogenbosch 1892-1894. ø 6x4cm.
Drie brede zilveren ringen, 925/000. Twee brede band ringen, 11 en 13 mm, één met grote gele gefacetteerde steen, ø 50 en één met een zirconia gezet in een vergulde zetting, ø 56. En een ring met grot...
Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, steel bekroond met een ooievaar ( graveerbaar) MT.: C.Schoorl & J.A. Dal, Amsterdam. ca 30 gram L.14 cm
Zilveren plaat, 835/000, met voorstelling met spelende kinderen. Voorzien van een parelrand. Komt vermoedelijk van en houten kistje. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven jl.: S: 1928. Grootte 8,5x15,5cm. Aan d...
Ronde zilver vergulde poederdoos, BWG, met cirkelvormige lijnbewerking, voorzien van parelrand. De deksel van de doos is versierd met rood emaille en in het midden voorzien van een rondje met zilveren...
Zilveren collier, 925/000, met telraam, 15x15mm, van Esprit. Lengte 42 cm. ca 7 gram. Nieuw
Geslepen kristallen beker met geschulpte rand met amandelslijpsel staand op zilveren voet, 835/000, met houten basement. MT.: C.E.Held, Amsterdam ø9x13cm. Chip
Twee zilveren suikerschepjes, 835/000. Een schepje met vleugelbak voorzien van een steel in model Perle, MT.; wed. A. Pz Kuijlenburg, Schoonhoven jl.: Y: 1883, 9 cm. Een klein schepje met ronde bak vo...
Drie grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen schalen met korfvlecht decor en floraal decor. (chip). Ca. 1900. Afmeting. 34-49 cm ø. In redelijk/ goede staat