Mooi Villeroy & Boch servies. Decor Manoir, creme-kleurig met gecontourneerde omranding. Bestaande uit; Vierentwintig borden, twee kannen, zestien kop+schotels, één sauskom, twee dekselterrines, één g...
Zes maal Chinees porseleinen kop + schotels. 19e Eeuw. Met geisha's en florale decors. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met landschappen decors (één chip). 18e Eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Noir dekselvazen met zilveren dop (gekeurd). Vazen zijn voorzien van florale decors, mooie kwaliteit. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Lot Chinees Imari porseleinen serviesgoed. 18e Eeuw. Onder andere: Vijf kop en schotels met florale en goud decors. Drie schotels goed, één chip, één gelijmd. Kopjes goed. Afmeting: 3 x 10 cm ø. In re...
Drie oude Chinees porseleinen vazen met rood glazuur. 20e Eeuw. Eén vaas is gemerkt. Afmeting: 26 -35 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw, met landschappen- en paradijsvogel decor, Afmeting 22-25cm. In goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vogels en floraal decor, beiden haarscheur, Afmeting 21,4øcm. In redelijke staat
Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, 1 met haarlijn, andere goed. Afmeting 23,7cm. In redelijk/ goede staat
Twee Chinees porseleinen diepe schotels met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 3-15.5 cm. ø. In goede staat.
Antiek Maastrichts Mosa thee-servies met florale decors, ca. 1900. Servies bestaat uit: Theekan, melk+suiker set, 12 kopjes, 11 schotels. (minimale chip mogelijk) Afmeting. 5-25 cm. In goede staat.
Bijzonder zilveren theeservies, 833/000, met een theepot, afsluitbare theebus, suikerpot en melkkan. Ovaal model met cannelures en dubbele filetrand, geplaatst op een ovale gladde voet. De deksels zij...
Bijzondere zilveren antieke naaiset, 833/000, met een schaar met zilveren grepen versierd met bloemdecor, een breipen schede met haak, een haaknaald met guilloche lijnbewerking een naaldenkussen met z...
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en tekens, met zilveren deksels (gekeurd). Afmeting: 14 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee kerkboeken met gouden sloten, 585/000, Het nieuwe testament, rond 1880. Een overslagbijbel met bruin lederen kaft en een waaiervormige gouden sluiting met biedermeier graveerwerk, 7x14x4cm, entre...
Lot met o.a.zilveren sieraden en 3 dameshorloges, bestaande uit : 3 rinkelbanden, cfe armband, 2 ringen en 3 kettingen, zilver. Een Palerma en 2 Pulsar horloges. Zilvergewicht ca 75 gram
Lot zilveren sieraden bestaande uit 2 rinkelbanden, 3 broches, 2 horloges en een onedele ring
Geelgouden ring, 585/000, met ovaal gefacetteerde lichte groene steen, ø 7x6mm, in een witgouden gladomzetting met fraaie ajourbewerking aan de zijkanten. ø 55 ca 1,6 gram. In goede staat
Zilveren armband, 830/000, Fins,met langwerpige schakels met gedrapeerd motief. Voorzien van bakslot en veiligheid. MT.: Alpo Tammi. rond 1960 Breedte 18 mm. Lengte 19,5 cm. ca 56 gram. In goede staat...
Zilveren hanger, 835/000, in de vorm van een uitgewerkte roos, met anker collier gemaakt tot een verstelbaar Y-collier. Lengte max. 70 cm. Totaal ca 21,7 gram. In goede staat.
Zilveren lepel, 833/000, strak uitgevoerd model met Pied-de- biche steeleinde. MT.: Fa. J.& D.Veenstra, Leeuwarden. jl.: X: 1857. ca 49 gram. Lengte 18 cm. In goede staat.
Set zilveren streeksieraden met git, 833/000, bestaande uit peervormige hanger aan een gourmetcollier, 2 peervormige (oor)hangers met git en een klein broche met gefacetteerde granaat. totaal ca 17 ...
Lot zilveren sieraden met bloedkoraal, 833/000, bestaand uit een collier van bloedkoraaltakjes met zilveren bolsluiting, twee grote peervormige (oor)hangers met bloedkoraal en 2 ringen met peervormige...
Ids Wiersma, 1878-1965. 'Poldergezicht met dorp'. Ets op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.