Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Chinees bord.
Startprijs 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen borden met landschappen. 20e Eeuw. Afmeting: ø 20 - 22 cm.

4x Chinees porseleinen ballen
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Chinees porseleinen ballen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa ø 17 cm. In goede staat.

4x Chinese gemberpot
Resultaat: 125 EUR

Vier maal oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. Afmeting: circa 15 x 13 cm ø. In goede staat.

Porseleinen tafellamp
Startprijs 40 EUR

Oude messing tafellamp met porseleinen rozen en figuur (Italië). Circa 1960. (één roosje mist) Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Delfts bord
Resultaat: 50 EUR

Delfts keramieken bord met chinoiserie decor. Gemerkt (randglazuur schade). 18e Eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.

Siercoupes
Resultaat: 40 EUR

Twee porseleinen empire amfora vazen met figuren in landschap en goud decor. 19e Eeuw. Eén vaasje gerestaureerd, één vaasje chips. Afmeting. 17 cm. In redelijke staat

'Dresden' fruitschaal
Resultaat: 50 EUR

Dresden porseleinen fruitschaal met florale en goud decors (minimale chip mogelijk). Afmeting: 13 x 34 x 20 cm. In goede staat.

Kop en schotel
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame Duitse K.P.M. porseleinen kop en schotel met berglandschap, vee en figuren. 19e Eeuw. Met tekst: 'Die Wiesen Bande auf dem Riesengebirge in Böhm'. Afmeting. 10x12 cm. ø , In goede staat.

2 Keulse potten
Resultaat: 30 EUR

Twee grote antieke Duitse steengoed zuurkoolpotten (18 en 35 liter). Circa: 1900. Afmeting: 38 - 48 cm. In goede staat.

Bord, blauw (Bonn/Germany)
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits Royal Bonn sierbord met wandophanging. Ca. 1900. Decor Tokio. Afmeting. 27 cm. ø. In goede staat.

Chocoladekan.
Startprijs 40 EUR

Antieke Duits porseleinen chocoladekan met 'Zwiebelmuster' ( uien) decor. Gemerkt met groot kruis en H in het midden. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 22 x 16 cm ø. In goede staat.

Jade olifant op houten voetstuk
Startprijs 150 EUR

Antieke jade Indische olifant met vaasje op rug, staande op houten console (één chip). Circa: 1900, China. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.

6 Chinese borden
Resultaat: 100 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse decors. In redelijke staat

Porseleinen plaquette
Startprijs 90 EUR

Antieke porseleinen plaquette in goud kleurige lijst. Gemerkt: Dié 9.12. Afmeting. 17.5 x 13 cm. In goede staat.

Porseleinen flessen (2x)
Startprijs 30 EUR

Twee antieke porseleinen whisky flessen met floraal- en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'.Afmeting 22x15x5.5cm. In goede staat.

2 Chinese borden
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, blauw floraal decor (chip gelijmd) en een familie roze bord met floraal-en goud decor, Minimale chip. Afmeting. 22-23 cm. I
n redelijk/ goede...

Imari bord
Resultaat: 60 EUR

Zeer groot Imari porseleinen sierschotel met gouddecor. . Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. ø ca. 46.5 cm In goede staat.

Porseleinen beeldje, 2 ijsvogels
Startprijs 30 EUR

Duits porseleinen figuur, ca. 1950. Twee ijsvogels op tak. Gemerkt met kroon en Gdr. Afmeting. 12 cm. In goede staat.

8 Kop & schotels P. Regout
Resultaat: 30 EUR

Acht antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Canton. Ca. 1890. Afmeting. 7.5 -13 cm ø. In goede staat

Chineese theebus, vroeg 20e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen theebus met rode ranken en figuren decors. 20e eeuw. Afmeting. 16x12x7 cm. In goede staat.

Lamp, Kantonees
Startprijs 90 EUR

Antieke Kantonese porseleinen tafellamp met porseleinen fitting. Ca. 1920. Afmeting. 32 cm.

Drie Chinese schalen, Fam. Verte
Resultaat: 110 EUR

Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw, met landschappen- en paradijsvogel decor, Afmeting 22-25cm. In goede staat

2 Antieke witte meissen borden
Startprijs 20 EUR

Twee antieke Meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf,Afmeting 21cm ø. In goede staat

8 Kraaghals vaasjes China
Startprijs 40 EUR

Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen blauwe kraaghalsvaasjes met floraal- en landschapsdecor, Afmeting 7-10cm. In goede staat